Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Zbyt kiczowate ? na poziomie Jessici i Vanessy? Czy coś na poziomie Laury? W sensie że niby obce a ładnie u nas brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, RysiaRysia napisał:

Zbyt kiczowate ? na poziomie Jessici i Vanessy? Czy coś na poziomie Laury? W sensie że niby obce a ładnie u nas brzmi.

No ale co mamy myśleć? Jak Wam się podoba to bierzcie. Z imionami jest tak, że co człowiek to opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imie ladne. Bogini lowow i przyrody. Sama bym dziecku nie nadala ale to przeciez nie mnie ma sie podobac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ładne. Znałam tylko jedna osobę o tym imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to imię jest takie obojętne, ani ładne, ani brzydkie. Ładniejsze od Laury. Ale to Wam ma sie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obojętne ani ładne ani brzydkie. W podstawówce miałam jedna Diane więc kwestia osłuchania i przyzwyczajenia. Myśle że do Jessica i Vanessy jeszcze daleko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imie nie jest na poziomie jessiki i vanessy. Do laury, dianie jeszcze daleko. Słyszałam jak kilka osób woła tak swoje psiaki ale ludzie mają dziwną tendencję do nazywania zwierzęt imionami ludzkimi. Rozumiem nazwać psa piorun fado riko alma czy nutka ale diana przecież to normalne imię, kiedyś spotkałam się z kobietą jak wołała swojego psiaka imieniem julka. Moim zdaniem diana to normalne imię łatwe w wymowie i pisowni dziecko jak i osoba dorosła nie powinna mieć problemów. Moja córka też nosi krótkie imie pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię krótkie imiona, ale to brzmi dla mnie właśnie kiczowato. Tylko czy mnie ma się podobać czy Tobie? 🙂

Gdy ogłosiłam jak nazwę dziecko to też były różne opinie, ale nawet do głowy mi nie przyszło brać inne pod uwagę czy zmieniać dlatego bo komuś się nie podoba. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy pasuje z nazwiskiem, jak będziesz ją wołać, zdrabniać, odmieniać 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkowiec01

Ładne imię. Piękne. Imię Wonder Women. Więc nic dodać nic ująć. Jest wiele imion ludzkich, którymi nazywane są zwierzęta. Należy do nich również Diana ale co z tego. To samo jest np. w przypadku imienia Sara. Mnie się podobają, ważne żeby Tobie się również podobały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×