Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Znowu nas wywalili. A rano zaglądałam na forum jeszcze i było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kaja356 napisał:

Znowu nas wywalili. A rano zaglądałam na forum jeszcze i było.

Pewnie tak będzie co jakiś czas 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, kaja356 napisał:

Ciekawe komu przeszkadzamy ????☹️

Przeciwnikom ivf 🤪🙈🤪🙈🤪 ale my jesteśmy twarde. Jak będzie trzeba będziemy zakładać 1000 wątków 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Strusio85 napisał:

Przeciwnikom ivf 🤪🙈🤪🙈🤪 ale my jesteśmy twarde. Jak będzie trzeba będziemy zakładać 1000 wątków 😜

A in vitro komórka dawczyni nikomu nie przeszkadza 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Strusio85 napisał:

Przeciwnikom ivf 🤪🙈🤪🙈🤪 ale my jesteśmy twarde. Jak będzie trzeba będziemy zakładać 1000 wątków 😜

Badałas dziś betę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kaja356 napisał:

A in vitro komórka dawczyni nikomu nie przeszkadza 

Też fakt 🤣🤣widocznie ktoś nas nie lubi 🙈🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, madzia:)) napisał:

Badałas dziś betę? 

Tak.

Bety robione w odstępie 48 h.

W czw (10.03)     15 697

dziś (12.03)        22 177

Chyba ok? Wiem, że przyrasta wolniej chyba już przy wyższych wartościach. Gin mi odpisał , że przyrost wygląda ok.

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Strusio85 napisał:

Tak.

Bety robione w odstępie 48 h.

W czw (10.03)     15 697

dziś (12.03)        22 177

Chyba ok? Wiem, że przyrasta wolniej chyba już przy wyższych wartościach. Gin mi odpisał , że przyrost wygląda ok.

Super 🙂 to teraz czekamy na usg 😍 ja mam w środę usg 3 trymestru. Już nie mogę się doczekać 💞

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strusio85 napisał:

Tak.

Bety robione w odstępie 48 h.

W czw (10.03)     15 697

dziś (12.03)        22 177

Chyba ok? Wiem, że przyrasta wolniej chyba już przy wyższych wartościach. Gin mi odpisał , że przyrost wygląda ok.

Super 🙂

 

30 minut temu, Martuska napisał:

Super 🙂 to teraz czekamy na usg 😍 ja mam w środę usg 3 trymestru. Już nie mogę się doczekać 💞

👊✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Martuska napisał:

Super 🙂 to teraz czekamy na usg 😍 ja mam w środę usg 3 trymestru. Już nie mogę się doczekać 💞

Wow...ale czas leci🥰🥰 na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Strusio85 napisał:

Wow...ale czas leci🥰🥰 na kiedy masz termin?

23 maja 😍

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Martuska napisał:

23 maja 😍

Wow! 🥰 Zleci szybciutko ! Cudownie 😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pisałam na tamtym wątku ale zablokowali. Dziś progesteron wyszedł 29, 95 ng/ml . Czuje jakby lewy jajnik. Już się martwię. Beta dopiero w czwartek będzie 9dpt

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny pisałam na tamtym wątku ale zablokowali. Dziś progesteron wyszedł 29, 95 ng/ml . Czuje jakby lewy jajnik. Już się martwię. Beta dopiero w czwartek będzie 9dpt

To piękny wynik 🥰 nie martw się niczym! Trzymam mocno kciuki ❤️❤️ ja byłam niecierpliwa 🤪i robiłam 7 dpt ( wtedy zazwyczaj beta już wychodzi ) mimo że gin kazała mi w 12 dpt 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny pisałam na tamtym wątku ale zablokowali. Dziś progesteron wyszedł 29, 95 ng/ml . Czuje jakby lewy jajnik. Już się martwię. Beta dopiero w czwartek będzie 9dpt

Zuzanna to super wynik! Mam przeczucie, że zapowiada szczęśliwą ciążę 🙂✊🍀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki . Mam pytanie .

Martwię się bo co jakiś czas pojawiają mi się skurcze/ tępy ból w podbrzuszu po 1 stronie. Nie trwa to cały dzień ale pojawiło się dziś wieczorem, wczoraj i jeszcze ze 2,3 dni temu.

Trwa chwilę, kilka razy powtarza i przechodzi. 

Czy któraś tak miała? 

Beta w porządku a te skurcze mam od jakiegoś czasu. Nic nie plamie i nie krwawię...no ale martwię się czy to nie zły znak 😔🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Strusio85 napisał:

Dziewczynki . Mam pytanie .

Martwię się bo co jakiś czas pojawiają mi się skurcze/ tępy ból w podbrzuszu po 1 stronie. Nie trwa to cały dzień ale pojawiło się dziś wieczorem, wczoraj i jeszcze ze 2,3 dni temu.

Trwa chwilę, kilka razy powtarza i przechodzi. 

Czy któraś tak miała? 

Beta w porządku a te skurcze mam od jakiegoś czasu. Nic nie plamie i nie krwawię...no ale martwię się czy to nie zły znak 😔🙈

Może tak odczuwasz rozciąganie się macicy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, BasiaC napisał:

Może tak odczuwasz rozciąganie się macicy? 

Nie mam pojęcia 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strusio85 napisał:

Nie mam pojęcia 🙈

Mi tez wydaje się że może to rozciąganie macicy, kropek rozpycha się potrzebuje więcej miejsca 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Strusio85 napisał:

Dziewczynki . Mam pytanie .

Martwię się bo co jakiś czas pojawiają mi się skurcze/ tępy ból w podbrzuszu po 1 stronie. Nie trwa to cały dzień ale pojawiło się dziś wieczorem, wczoraj i jeszcze ze 2,3 dni temu.

Trwa chwilę, kilka razy powtarza i przechodzi. 

Czy któraś tak miała? 

Beta w porządku a te skurcze mam od jakiegoś czasu. Nic nie plamie i nie krwawię...no ale martwię się czy to nie zły znak 😔🙈

Strusio85 czasem będziesz czuła różne pobolewania i nie jest to powód do zmartwienia. Na początku ciąży często kobiety czują się ogólnie jak "przed okresem" 🤷 hormony, rozciąga się macica, więzadła ciągną, troche się wszystko musi poprzesuwać w tym brzuchu itd. Jakby nie patrzeć macica i ogólnie brzuch muszą pomieścić i dopasować się do lokatora, który rośnie w baaardzo szybkim tempie 🙂 potem z kolei będzie się już przygotowywała do porodu i też różne dolegliwości mogą się z tym wiązać 🙂 jeżeli to nie ból mocny, regularne czy silne skurcze, nie ma plamienia itd. To absolutnie nie martwiłabym się tym 🙂  

Nie analizuj tak wszystkiego 🙂 a przynajmniej się postaraj 😉 ciąża to powinien być piękny czas 🙂 jeżeli jest dobrze (a przecież jest) to nie szukaj na siłę problemów bo pozbawisz się radości z niej 🙂 nie warto 🙂 spełnia się Twoje marzenie! Wspieraj to dobrymi myślami 😀

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Zuzanna. napisał:

Mi tez wydaje się że może to rozciąganie macicy, kropek rozpycha się potrzebuje więcej miejsca 😉

Oby tak było 🙈😜

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Luna_ napisał:

Strusio85 czasem będziesz czuła różne pobolewania i nie jest to powód do zmartwienia. Na początku ciąży często kobiety czują się ogólnie jak "przed okresem" 🤷 hormony, rozciąga się macica, więzadła ciągną, troche się wszystko musi poprzesuwać w tym brzuchu itd. Jakby nie patrzeć macica i ogólnie brzuch muszą pomieścić i dopasować się do lokatora, który rośnie w baaardzo szybkim tempie 🙂 potem z kolei będzie się już przygotowywała do porodu i też różne dolegliwości mogą się z tym wiązać 🙂 jeżeli to nie ból mocny, regularne czy silne skurcze, nie ma plamienia itd. To absolutnie nie martwiłabym się tym 🙂  

Nie analizuj tak wszystkiego 🙂 a przynajmniej się postaraj 😉 ciąża to powinien być piękny czas 🙂 jeżeli jest dobrze (a przecież jest) to nie szukaj na siłę problemów bo pozbawisz się radości z niej 🙂 nie warto 🙂 spełnia się Twoje marzenie! Wspieraj to dobrymi myślami 😀

Dziękuję Ci bardzo za te mądre słowa ♥️😘

Chyba faktycznie coś w tym jest bo skurcze już przeszły ..pojawiają się co jakiś czas ale od wczoraj ani razu ich nie było. Muszę odrzucić myśli, że każdy skurcz zwiastuje coś złego ( choć to niełatwe bo niestety po stratach mózg mam trochę zrysowany i wyczulony na wszystkie objawy lub ich brak ).  Muszę odrzucić kontrolę i tak jak piszesz starać się cieszyć każdym dniem. 

I tak nie mam już na nic wpływu. Zrobiłam i robię wszystko ... W życiu nie brałam tyłu leków w ciąży na jej podtrzymanie , głównie odpoczywam, śpię... Jedyne nad czym muszę popracować to moje czarnowidztwo ...muszę też zaufać że wszystko jest dobrze🙈😬

Postanowiłam, że pójdę na USG w tym tygodniu. Jeśli będzie serduszko - myślę, że już odetchnę trochę z ulgą. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Strusio85 napisał:

Dziękuję Ci bardzo za te mądre słowa ♥️😘

Chyba faktycznie coś w tym jest bo skurcze już przeszły ..pojawiają się co jakiś czas ale od wczoraj ani razu ich nie było. Muszę odrzucić myśli, że każdy skurcz zwiastuje coś złego ( choć to niełatwe bo niestety po stratach mózg mam trochę zrysowany i wyczulony na wszystkie objawy lub ich brak ).  Muszę odrzucić kontrolę i tak jak piszesz starać się cieszyć każdym dniem. 

I tak nie mam już na nic wpływu. Zrobiłam i robię wszystko ... W życiu nie brałam tyłu leków w ciąży na jej podtrzymanie , głównie odpoczywam, śpię... Jedyne nad czym muszę popracować to moje czarnowidztwo ...muszę też zaufać że wszystko jest dobrze🙈😬

Postanowiłam, że pójdę na USG w tym tygodniu. Jeśli będzie serduszko - myślę, że już odetchnę trochę z ulgą. 

Jednak zrobisz tak jak ja 😅

Strusio brzuch będzie boleć bo dzidzia rośnie i musi mieć miejsce a Ty masz tam ciasno 🤣 i to nie oznacza nic złego także nie myśl o tym 😃 Kiedy idziesz na USG?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, madzia:)) napisał:

Jednak zrobisz tak jak ja 😅

Strusio brzuch będzie boleć bo dzidzia rośnie i musi mieć miejsce a Ty masz tam ciasno 🤣 i to nie oznacza nic złego także nie myśl o tym 😃 Kiedy idziesz na USG?

Tak🤣🤣🤣🤣

Postaram się ignorować dziwne objawy.

USG w środę 🙈 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny 6 dpt progesteron 34.23 lekarz odpisał że jest bardzo ok. Mam nadzieję że będzie w końcu ciąża. ✊👊

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Strusio85 napisał:

Tak🤣🤣🤣🤣

Postaram się ignorować dziwne objawy.

USG w środę 🙈 

👊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny 6 dpt progesteron 34.23 lekarz odpisał że jest bardzo ok. Mam nadzieję że będzie w końcu ciąża. ✊👊

Jak tak ładnie rośnie to musi być dobry znak! ♥️Trzymam kciuki za piękną betę 🥰

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Strusio85 napisał:

Tak🤣🤣🤣🤣

Postaram się ignorować dziwne objawy.

USG w środę 🙈 

 

16 minut temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny 6 dpt progesteron 34.23 lekarz odpisał że jest bardzo ok. Mam nadzieję że będzie w końcu ciąża. ✊👊

Trzymam kciuki dziewczyny ! 🍀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×