Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 godziny temu, Maćkowiak 77 napisał:

A kto to ku... jest pytam poważnie 🤔

Najsłynniejsza transseksualistka w Polsce, Sebastian Fabijański obcował z nią niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Perfecto napisał:

Najsłynniejsza transseksualistka w Polsce, Sebastian Fabijański obcował z nią niedawno.

Ku... mać to co może ciągnąc do niej niego mężczyzn chce wierzyć że nic bo co  to za chłopy jak mają takie ciągoty 😫

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Angelika Darek 28 napisał:

nie żartuj?

Nooo na Insta tak pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Angelika Darek 28 napisał:

a jak to możliwe

Trzeba iść i sprawdzić 😅 na pewno nie zdradzi sekretu za darmo. Jakby nie było, jest facetem i zna facetów bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sylka856 napisał:

Trzeba iść i sprawdzić 😅 na pewno nie zdradzi sekretu za darmo. Jakby nie było, jest facetem i zna facetów bardzo dobrze

ale ja jestem kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wygooglowałem jak ta osoba wygląda 😫 i nie mogę tego skomentować bo było by mnóstwo nie cenzuralnych słów i przepraszam ja wysiadam 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lex napisał:

tak tak a nie 8? sex albo lodzik 4 razy pod rząd w ciagu godziny z pasztetem z krzywym ryjem? widze ze łykacie bajke, a moze on/ona bedzie kursy robic ?

Miałam jej/mu to zaproponować, żeby kursy robił, ale co za darmo mam komuś interes nakręcać pff 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lex napisał:

no wez, widxialas ryj tego stwora? 4 orgazmy? no ludzie

Są tacy, co to z kozami a i krowami robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Angelika Darek 28 napisał:

nie żartuj z konikami to słyszałam o carycy Katarzynie 

Tak. Na przykład muzułmanie na Bliskim Wschodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lex napisał:

są tacy tam w górach Afganistanu. heteryk widzi róznice ze to otyly facet w szpilkach, moze jakby byl pijany to raz może tak, max 2 razy na noc ale bez przesady. uwierz mi nie ma takich sztuczek, magicznych przyciskow na penie by miec taki wynik w godzine z pasztetem

Pasztuni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, lex napisał:

są tacy tam w górach Afganistanu. heteryk widzi róznice ze to otyly facet w szpilkach, moze jakby byl pijany to raz może tak, max 2 razy na noc ale bez przesady. uwierz mi nie ma takich sztuczek, magicznych przyciskow na penie by miec taki wynik w godzine z pasztetem

Ja to wiem 😂 kobiety to co innego, mogę mieć 4 w ciągu 10 minut bez Rafalali 🤢 no ale jakoś chodzą do niej, wracają i to znane osoby, jakieś triki pewnie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, lex napisał:

chyba tak sie nazywają, u nich to nic dziwnego, koza jest jak żona

Na polskiej wsi też się to odbywa, swego czasu było nawet głośno o chłopaczku, który zgwałcił kurę (matka to widziała i zadzwoniła na policję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lex napisał:

a ty bys poszla jakbys byla facetem?  

Nie poszłabym nawet do prostytutki a co dopiero do Rafalali. Ciekawe czy przedstawia aktualne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sylka856 napisał:

Na polskiej wsi też się to odbywa, swego czasu było nawet głośno o chłopaczku, który zgwałcił kurę (matka to widziała i zadzwoniła na policję)

No właśnie. Zadzwoniła na policję. Czyli rozumiała, że to patologia. Natomiast tam, to uświęcony religią zwyczaj. Serio 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi, że ona nadal ma klientów skoro wrzuca ich wizerunki na insta. Od wczoraj widziałam na Stories trzech różnych. Mistrzynią dyskrecji to ona nie jest :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, KitKat napisał:

Zadałam takie same pytanie na dziale Gwiazdy,ale chętnych do rozmowy nie było.Nie dość,że wyjątkowo brzydka to odpychająca.Na miejscu Maffashion brzydziła bym się dotknąć  teraz Seby 🤢 Co to chłopy mają w głowach?Zdradzać śliczną dziewczynę z brzydkim transem.Jak homo to po co zwracać głowę kobiecie?

Nie wiadomo, czy to znaczy, że jest homo. 

Mi się zdaje, że jak ktoś np zaczął wcześnie współżycie, "z nie jednego pieca chleb jadł", miał masę partnerek, to już go może nie podniecać zwykły stosunek, szuka mocnych wrażeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, KitKat napisał:

Zadałam takie same pytanie na dziale Gwiazdy,ale chętnych do rozmowy nie było.Nie dość,że wyjątkowo brzydka to odpychająca.Na miejscu Maffashion brzydziła bym się dotknąć  teraz Seby 🤢 Co to chłopy mają w głowach?Zdradzać śliczną dziewczynę z brzydkim transem.Jak homo to po co zwracać głowę kobiecie?

Dużo facetów ma ukryte pociągi do tej samej płci, ale nie mają odwagi rzucić się na głęboką wodę i pójść na całość od razu z facetem, wtedy taka transka jest idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2022 o 14:03, nnaattssii napisał:

Mnie dziwi, że ona nadal ma klientów skoro wrzuca ich wizerunki na insta. Od wczoraj widziałam na Stories trzech różnych. Mistrzynią dyskrecji to ona nie jest 😛

Przecież to nie jest ona ,chyba że można być kim i czym się chce .A tak wogóle to po co  dyskusja na temat tej osoby przez takie właśnie dyskusje jest o tej osobie głośno w necie A powinna być absolutna cisza i po niedługim czasie wszyscy by zapomnieli i tak by było najlepiej ,ta aktywistów marhot czy jak tam zwał to chciała iść do pudła dla kobiet bo czuje się kobietą ,No kur.. mać z pindolem do pudła dla kobiet wspólne prysznice itd. O co tu chodzi 

Edytowano przez Maćkowiak 77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×