Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dona1321

Dieta mż gdzie jest ten temat??? Zniknął?

Polecane posty

1 minutę temu, Majax123 napisał:

No i wkoncu udało mi się zalogować na Jestem Fit . Dziewczyny też musicie próbować do skutku. A zrobiłam to ze smartfona nie komputera ani tabletu 🤸🤸😁😁

Tam sa super te suwaczki i emotki. No i chyba tematy nie spadają, bo widzę nawet wciąż aktywne z 2013 r.

Edytowano przez MamMai
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MamMai napisał:

Się pytasz? jasne wbijaj. Powiesz coś więcej o sobie? 

Ja niedawno urodziłam dzidzię no i kilogramy po ciąży nie znikły:classic_wacko: 

Teraz zarezerwowałam wakacje nad morzem i mam trzy miesiące żeby coś ze sobą zrobić. 

Potrzebuję jakiegoś wsparcia i pomysłów na to co jeść żeby nie głodować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, MamMai napisał:

Tam sa super te suwaczki i emotki. No i chyba tematy nie spadają, bo widzę nawet wciąż aktywne z 2013 r.

No utrzymuje się tam to wszystko dłużej, nie usuwający chyba wątków. I chyba nawet jakieś fotki też można wstawić ale pewnia nie jestem 🤔🤔

https://forum.jestemfit.pl/diety/19495-dieta-mz-2.html#post3638954

Może link wam wejdzie ale chyba konta i tak trzeba najpierw mieć żeby pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry☀ 🌝⏰

U mnie 71,6. Czyli pozbyłam się dwójki z tyłu 😊

Mama dwa tygodnie na warzywach, chudym mięsie, nabiale, rybach. Bez owoców soków, wszelkich slodzonych produktów, chleba, ryżu, makaronu kaszy. Z tłuszczu olej rzepakowy i oliwa jest dozwolona. Cztery posiłki z tym że bez mierzenia porcji warzyw. 

Gratuluję wszystkim spadków i witam nowe zawodniczki 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MamMai napisał:

Tam sa super te suwaczki i emotki. No i chyba tematy nie spadają, bo widzę nawet wciąż aktywne z 2013 r.

MamaMai przeglądałś na Jestem Fit przepisy???  Bardzo ciekawe i najbardziej podoba mi się to że mają rozpisane całe makro i to szczegółowo, nie tylko kcal ale też i białko, tłuszcz i węglowodany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje spadków  dziewczyny💪😊

i mnie tez powoli schodzi ten „ tłuszczyk” zimowy😬 dzisiaj 54.4 kg 

chociaz powiem wam ze widziałam dziewczynę ważyła 58 kg a miała piekne wyćwiczone ciało, ćwiczyła z ciężarkami i wtedy je się jakieś 2.400 kcal jak się ćwiczy z obciążeniem … ale przy tej mojej małej ciezko o godzinę dla siebie .. 

No Nic Moze w przyszlym roku mi sie uda 😜

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kropcia. napisał:

Ja niedawno urodziłam dzidzię no i kilogramy po ciąży nie znikły:classic_wacko: 

Teraz zarezerwowałam wakacje nad morzem i mam trzy miesiące żeby coś ze sobą zrobić. 

Potrzebuję jakiegoś wsparcia i pomysłów na to co jeść żeby nie głodować..

Ja powiem szczerze że normalnie najwiecej inspiracji czerpię z instagrama, tam jest mnóstwo profili właśnie ze zdrowym jedzonkiem. I najlepsze jest to że ma się obliczone całe składniki, kaloryczność więc jest łatwiej. Kalorie najlepiej liczyć w fitatu, darmowa apka- wystarczy wklepać produkty. Polecam!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dona1321 napisał:

Ja powiem szczerze że normalnie najwiecej inspiracji czerpię z instagrama, tam jest mnóstwo profili właśnie ze zdrowym jedzonkiem. I najlepsze jest to że ma się obliczone całe składniki, kaloryczność więc jest łatwiej. Kalorie najlepiej liczyć w fitatu, darmowa apka- wystarczy wklepać produkty. Polecam!

Wszystkie tubjuz chyba używają Fitatu. No może prawie wszystkie. Na Instagramie też czasami jestem, i też jest dużo wszystkiego to prawd. Zresztą gdzie nie ma, wszędzie tylko żarcie 🤣🤣🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fitatu się już instaluje:classic_biggrin:

Ostatnio cały wieczór przeglądałam te różne diety i sama nie wiem czy z  moja słaba silna wola będę w stanie się jakiejś trzymać.

Słyszała któraś z Was o diecie ryżowej? Ta mi chyba najbardziej pasuje.. a tracicie kilogramy tylko trzymając się diety, czy też ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już po obiedzie. Jajka sadzone, ziemniaki i mizeria ale porcja była mała. Do pracy kanapka, kefir i jabłko. Wczoraj 21 tysięcy kroków 😊a jutro weekend 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Kropcia. napisał:

Fitatu się już instaluje:classic_biggrin:

Ostatnio cały wieczór przeglądałam te różne diety i sama nie wiem czy z  moja słaba silna wola będę w stanie się jakiejś trzymać.

Słyszała któraś z Was o diecie ryżowej? Ta mi chyba najbardziej pasuje.. a tracicie kilogramy tylko trzymając się diety, czy też ćwiczycie?

Ja powiem szczerze że staram się ćwiczyć bo jednak ciało zupełnie inaczej wygląda niż po samej diecie. 

Słyszałam o diecie ryżowej ale niezbyt lubię ryż więc nie wchodziłam głębiej w temat. 

Co do ćwiczeń to masz pewnie dość mocno utrudnione jak masz maluszka, ale powiem Ci ze warto popatrzec na jakieś oferty np w domach kultury. Ja w tamtym roku zostałam chrzestną i żeby odciążyć trochę moją kumpelę zabierałam bombla na jogę dla mam, ktora właśnie była organizowana w pobliskim domu kultury. Super było, wszystkie mamy bardzo sobie chwaliły. No i najważniejsze można było wziąć dzidziusia ze sobą, wiem też ze mieli inne zajęcia właśnie z taką formułą 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Majax123 napisał:

Wszystkie tubjuz chyba używają Fitatu. No może prawie wszystkie. Na Instagramie też czasami jestem, i też jest dużo wszystkiego to prawd. Zresztą gdzie nie ma, wszędzie tylko żarcie 🤣🤣🤣

Gdzie się nie obejrzymy. Dieta obrotowa😂😂😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety poległam z samego rana. Przyjaciółka przywiozła kapsalona.. no cóż. Na kolacje kasza gryczana z ogórkiem kiszonym. Muszę wrócić na dobre tory bo mleko się wylałoi trudno. Nie będę katować głowy tylko wrócić do zdrowych nawyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przechodzę na forum jestem fit. To jest bardzo słaba strona. Ciągle problemy z zalogowaniem. Noe rozpoznaje mojego adresu email raz a potem poznaje. Poddaję się. Zostaję tutaj albo znajdę inne forum.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu miałam Fitatu. Teraz zostaje tu i/lub na jestemfit 🙂

witam nowe forumowiczki w naszym wątku 💗

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, anata napisał:

Nie przechodzę na forum jestem fit. To jest bardzo słaba strona. Ciągle problemy z zalogowaniem. Noe rozpoznaje mojego adresu email raz a potem poznaje. Poddaję się. Zostaję tutaj albo znajdę inne forum.

Anata zostan tu z nami

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jasminka napisał:

Dzień dobry☀ 🌝⏰

U mnie 71,6. Czyli pozbyłam się dwójki z tyłu 😊

Mama dwa tygodnie na warzywach, chudym mięsie, nabiale, rybach. Bez owoców soków, wszelkich slodzonych produktów, chleba, ryżu, makaronu kaszy. Z tłuszczu olej rzepakowy i oliwa jest dozwolona. Cztery posiłki z tym że bez mierzenia porcji warzyw. 

Gratuluję wszystkim spadków i witam nowe zawodniczki 😊

To widzę ze podobna rzeczywiście ale jednak bardziej rygorystyczna niz u mnie, bo ja owoców nie wykluczyłam tylko banany, poza tym zostawiłam sobie serek wiejski z przetworów mlecznych:) a i majonez light też się ostał:) A od wtorku będę jeść jeszcze kasze i ryż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majax nie przeglądałam ale wieczorkiem usiądę bardzo fajna opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dona a co ćwiczysz? Fitatu miałam przez długi czas, korzystałam namietnie i polecam. Ale z uwagi ze mam małą pamięc w telefonie (mimo ze kupiłam dodatkowo kartę to i tak telefon mi na nią jakieś małe pliki przerzuca a wszystkie aplikacje jednak trzyma na pamieci wewnetrznej) to odinstalowałam. Teraz kalorii nie liczę, tylko czasem w necie sprawdze pojedyncze produkty. 

Zielonomijest musiałam sprawdzic co to jest kapsalon. Mieszkasz w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczę różne rzeczy, dużo zależy od pogody powiem szczerze. Jak nie ma pogody to chodzę na basen, robię programy Chloe Ting w domu, czasem jakaś joga wleci. Jak jest ładnie to jeżdżę na rolkach, gram w golfa. 

Staram się miksować jakoś te aktywności żeby się nie nudzić 😅

Edytowano przez dona1321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, MamMai napisał:

Dona a co ćwiczysz? Fitatu miałam przez długi czas, korzystałam namietnie i polecam. Ale z uwagi ze mam małą pamięc w telefonie (mimo ze kupiłam dodatkowo kartę to i tak telefon mi na nią jakieś małe pliki przerzuca a wszystkie aplikacje jednak trzyma na pamieci wewnetrznej) to odinstalowałam. Teraz kalorii nie liczę, tylko czasem w necie sprawdze pojedyncze produkty. 

Zielonomijest musiałam sprawdzic co to jest kapsalon. Mieszkasz w Polsce?

😂 tak, ale jakbyś wyczuła przyjaciółka z Irlandii i ma z tego kraju nawyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Jestem fit mnie wkurzył. Ciągle jakiś problem a ja mam doświadczenie w pracy na komputerze. Moim zdaniem słaby administrator. Raz się loguję na konto potem mówi, że moje konto nie istnieje.

Dzisiaj piątek i jem sam chleb. Na pewno ważę 61 kg więc 2 kilo mniej od ferii. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, anata napisał:

Witajcie, Jestem fit mnie wkurzył. Ciągle jakiś problem a ja mam doświadczenie w pracy na komputerze. Moim zdaniem słaby administrator. Raz się loguję na konto potem mówi, że moje konto nie istnieje.

Dzisiaj piątek i jem sam chleb. Na pewno ważę 61 kg więc 2 kilo mniej od ferii. 

Jeśli korzystasz z telefonu to włącz funkcje " wersja na komputer" wtedy się loguje przynajmniej u mnie 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logowałam się z komputera bo wczoraj wróciłam do pracy. Miałam tydzień zwolnienia na swój palec a potem na córkę. Raz w roku jestem chora tak jak teraz i to w okolicy kwietnia. U nas zima pełną parą a mąż w tamtą sobotę rozstawił trampolinę i meble ogrodowe.

Gratuluję wszystkim spadków.  U mnie też jest 60.3  było nawet 63 w ferie ale wczoraj tylko chleb jadłam. Więc ten rezultat taki dobry stąd. 

Bardzo bym chciała ćwiczyć ale na razie mogę zapomnieć rok leczenia biodra bez rezultatu. Ból nawet przy chodzeniu. Dlatego tez z 58 wskoczyłam na 63. W tym tygodniu idę do fizjoterapeuty mam płytki z rezonansów może coś wymyśli. Dostałam od lekarza ćwiczenia ale na maszynie do pisania i codziennie nie mam siły ćwiczyć a zresztą rehabilitant mówi że jedno mi dolega ortopeda drugie i nie wiadomo kto ma rację. Więc konsultuję się u innego bo tamci nie oglądali płytek dwóch. Miłego weekendu na zdrowym jedzeniu. U mnie owsianka i krupnik. Kolacja jeszcze nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry😊

Ja tym razem mam roboczy weekend. Na 10 jadę na ogród do znajomej poprzycinac jej krzewy w ogrodzie a jutro do pracy na nadgodziny. To oznacza że lenistwa nie będzie 😊

Trochę zimno dziś ale jak się ubiorę i zacznę ruszać to nie będzie chyba źle. Jak zmarznę to wracam do domu😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.Zapomniałam się wczoraj zważyć, więc robię to dziś. Waga 71.9 (-1.10) 

Co do pogody jest okropna zimnica mróz -2,🥶

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Majax123 napisał:

Siemanko.Zapomniałam się wczoraj zważyć, więc robię to dziś. Waga 71.9 (-1.10) 

Co do pogody jest okropna zimnica mróz -2,🥶

Małe sprostowanie wagi 71.5 kg czyli (-1.5)kg😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na śniadanie kanapki z chudym serem twarogiem a na obiad zupa ryżowa. U mnie śnieg i -1st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×