Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dona1321

Dieta mż gdzie jest ten temat??? Zniknął?

Polecane posty

Hej laski

Trening na plus. Dieta mż jako tako, w sumie zadowolona jestem. 

Dzieciaczki moje chore.. nocka zarwana. Także takie trochę ze mnie zombie. A jeszcze wszystko przede mną

Trzymajta się! Jutro ważenie😊 chociaż ja i tak non stop się ważę. Codziennie i po dwa razy dziennie😇😆 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syn znowu ma temperaturę. Jutro biorę wolne i jadę z nim do lekarza. Ale obiecałam sobie ze tym razem nie odpuszczę diety mimo tego stanu rzeczy. Zawsze choroba dzieci wybijała mnie z rytmu ale stanę na rzęsach i dokończę II turę. Mam cel  Może pojedziemy na święta do teściowej lub tydzień po i musi zauważyć że "zbiedniałam"😂 A poza tym 6 maja mamy imprezę rodzinną i chce się wstrzelić w jakiś fajny ciuszek, jak schudnie pójdę na zakupy na te okazje. Dziś też się trzymałam, wprawdzie wpadł smażony filet z kurczaka po pracy i 4 śliwki wedzone, ale ogółem chyba bylo okey. 

Edytowano przez MamaMai
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Zielonomijest napisał:

Hej laski

Trening na plus. Dieta mż jako tako, w sumie zadowolona jestem. 

Dzieciaczki moje chore.. nocka zarwana. Także takie trochę ze mnie zombie. A jeszcze wszystko przede mną

Trzymajta się! Jutro ważenie😊 chociaż ja i tak non stop się ważę. Codziennie i po dwa razy dziennie😇😆 

Ja też tak kiedyś robiłam z tym ważeniem,teraz sobie trochę odpuściłam 😁

Edytowano przez Majax123
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Widzę po palcach i nogach że jeszcze ze mnie całkiem woda nie zeszła po @, więc dziś się nie ważyłam, może jutro lub w niedzielę. Bo z reguły po 2-3 dniach wraca u mnie wszystko do normy. Na śniadanie zjadłam jajecznicę oraz trochę wędzonego łososia.  Na 11:00 jadę z synem  do lekarza. Trzymam kciuki za Wasze pomiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka🙂

Moja dietka daje efekty było 87 jest 84,6 czyli -2,4. Tylko raz w tym tyg.cwiczylam ale zero słodyczy. Nie wiem jak to zrobiłam bo przez ostatnie miesiące nie było dnia żebym czegoś nie dziubła. Jak widzę taki efekt to dostaje powera na nadchodzący tydzień🙂🚴🤸🏃

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kropcia. napisał:

Hejka🙂

Moja dietka daje efekty było 87 jest 84,6 czyli -2,4. Tylko raz w tym tyg.cwiczylam ale zero słodyczy. Nie wiem jak to zrobiłam bo przez ostatnie miesiące nie było dnia żebym czegoś nie dziubła. Jak widzę taki efekt to dostaje powera na nadchodzący tydzień🙂🚴🤸🏃

Brawo Kropcia. Super wynik. Bardzo motywująca wiadomość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziś zły dzień, wszystko mnie denerwuje. 
Jestem zła że czuję głód ☹️ , ale jak zjem to wiem że i tak będę zła że nie wytrzymałam 🤣 Oj chyba muszę to jakoś przetrzymać , a na dodatek będę terax robić frytki dla dzieci 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na takie chwile słabości mam rzodkiewki. Nie mają prawie w ogóle kcal a ten mały głodek zaspokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Kropcia. napisał:

Ja na takie chwile słabości mam rzodkiewki. Nie mają prawie w ogóle kcal a ten mały głodek zaspokoje.

Jak zjem rzodkiewki to wiem że na tym się nie skończy ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Majax123 napisał:

Mam dziś zły dzień, wszystko mnie denerwuje. 
Jestem zła że czuję głód ☹️ , ale jak zjem to wiem że i tak będę zła że nie wytrzymałam 🤣 Oj chyba muszę to jakoś przetrzymać , a na dodatek będę terax robić frytki dla dzieci 🤪

Majax ja i tak podziwiam Cię ze robiąc jedzenie dla dzieci trzymasz post. Po pierwsze tyle bym nie wytrzymała na samej wodzie A po drugie wlaśnie ze jeszcze masz pokusy zapachy widoki na te wszystkie rzeczy. To się nazywa samodyscyplina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej😊 u mnie na wadze bez zmian więc nie ma tragedii. Kupiłam sobie dziś ...enkę i nastrój od razu się poprawił 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heykaa 😘

 u mnie na wadze kilo mniej. 59.6 a wczoraj się też zważyłam z ciekawości i było 59.4

 

Zjadłam teraz owsiankę i o 22 idę spać mam nadzieje  że nie będę głodna bo nie umiałabym zasnąć🙂

Jasminka - czasem zakupy poprawiają nastrój 😉

Zbliża mi się @ 

najgorsze przy @ dla mnie jest to, że jestem okropnie na wszystko zła 😞 

Gratuluję spadków i nawet sukcesem jest to że waga nie poszła w górę :*

Miłego weekendu 😉

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×