Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej no właśnie widzialam..czemu tak się dzieje? Moze faktycznie umówmy sie na nową nazwe jakby co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Teklaoli napisał:

Hej no właśnie widzialam..czemu tak się dzieje? Moze faktycznie umówmy sie na nową nazwe jakby co?

Ktoś jest przeciwko in vitro

Bo in vitro komórka dawczyni też kasują

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kaja356 napisał:

Może nazwę zmieńmy 

Jeśli zmienimy nazwę nikt nas nie znajdzie... 

Przykro, że ktoś to robi. Ja zanim zaczęłam udzielać się na forum przeczytałam cały wątek aby chociaż w niewielkiej części zrozumieć czym jest in vitro. Nowe użytkowniczki nie mają takiej szansy. Zabiera się im dostęp do tak ogromnej wiedzy bo ktoś ma taki kaprys 😓 ale co my możemy zrobić? Chyba trzeba po prostu przywyknąć i mieć świadomość, że co jakiś czas bedzie pojawiał się nowy wątek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo po prostu! Ja tez jestem  przeciwko wielu rzeczom ale nie zabraniam ludziom sie wypowiadać!

Właśnie dostałam super wiadomość! Z 24 pobranych wczoraj jajeczek udało się zapłodnić 10! Teraz czekamy na info ile z tego sie rozwinie i bdz można  zamrozić bo ja niestety potrzebuję  miesiąc by dojść do siebie przed transferem. Tak się cieszę dziewczyny!!!

  • Like 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Teklaoli napisał:

Chamstwo po prostu! Ja tez jestem  przeciwko wielu rzeczom ale nie zabraniam ludziom sie wypowiadać!

Właśnie dostałam super wiadomość! Z 24 pobranych wczoraj jajeczek udało się zapłodnić 10! Teraz czekamy na info ile z tego sie rozwinie i bdz można  zamrozić bo ja niestety potrzebuję  miesiąc by dojść do siebie przed transferem. Tak się cieszę dziewczyny!!!

10 to bardzo dobry wynik ! Czekamy na dalsze dobre informacje 🤗

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego warto zmienić nazwę lub forum bo to się robi męczące i nie wszyscy mogą przeczytać co piszemy i co się wydarzyło w ciągu kilku dni. Najlepiej umówić się na zmianę tematu lub forum i tu dawać na bieżąco informacje by wszyscy mogli trafić do nas 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Teklaoli napisał:

Chamstwo po prostu! Ja tez jestem  przeciwko wielu rzeczom ale nie zabraniam ludziom sie wypowiadać!

Właśnie dostałam super wiadomość! Z 24 pobranych wczoraj jajeczek udało się zapłodnić 10! Teraz czekamy na info ile z tego sie rozwinie i bdz można  zamrozić bo ja niestety potrzebuję  miesiąc by dojść do siebie przed transferem. Tak się cieszę dziewczyny!!!

Wspaniały wynik. 

Żeby dodatkowo Cię podbudować powiem, że u mnie pobrano 8 komórek. 5 było dojrzałych. Zaplodnily się 2, a tylko 1 zarodek przetrwał do 5 doby. Zamrożony czekał 3 mce na mnie. Obecnie moje miesięczne Szczęście leży w moich ramionach 🥰

Zawsze potrzebny jest ten tylko jeden jedyny 🤞

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wow ! 🥰🥰🥰🥰 super wiadomość dziękuję za wasze wsparcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczyny. Ja odważyłam się w końcu wrócić na forum. Gratuluję wszystkim staraczkom, którym się udało. Ja musiałam odetchnąć od tego wszystkiego i dać sobie trochę czasu i fizycznie i psychicznie. Została mi jedna jedyna ❄. I coraz częściej o niej myślę, żeby jeszcze ten ostatni raz spróbować. Ale sama niewiem czy jestem już na to gotowa. Od czego mam zacząć i co dalej.  Sama niewiem 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Basiulkaa napisał:

Witam Was dziewczyny. Ja odważyłam się w końcu wrócić na forum. Gratuluję wszystkim staraczkom, którym się udało. Ja musiałam odetchnąć od tego wszystkiego i dać sobie trochę czasu i fizycznie i psychicznie. Została mi jedna jedyna ❄. I coraz częściej o niej myślę, żeby jeszcze ten ostatni raz spróbować. Ale sama niewiem czy jestem już na to gotowa. Od czego mam zacząć i co dalej.  Sama niewiem 

Basiulkaa miło, że wróciłaś🙂, pamiętam Cię bo miałyśmy we wrześniu transfery w podobnym czasie. Mnie też już została tylko jedna blastka i na razie jeszcze nie wiem co z nią dalej zrobić. Proponuję, żebyś przygotowania zaczęła od wizyty u lekarza z podsumowaniem dotychczasowej procedury. Może ułoży dalszy plan przed kolejnym transferem, ewentualnie zasugeruje jakąś dodatkową diagnostykę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Martuska napisał:

10 to bardzo dobry wynik ! Czekamy na dalsze dobre informacje 🤗

mi zapłodnili 9

zapłodniło się 5 jeden zarodek przetrwał do mrożenia ale się nie udało

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Teklaoli napisał:

O nie...teraz to sie stresuje 😔

Będzie dobrze, musisz wierzyć ✊👊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Teklaoli napisał:

O nie...teraz to sie stresuje 😔

Nie stresuj się. Ja z 12 zapłodnionych komórek miałam 8 śnieżynek ☺️ ( 5 blastek nadal na mnie czeka). Na pewno będzie dobrze ❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Strusio85 napisał:

Nie stresuj się. Ja z 12 zapłodnionych komórek miałam 8 śnieżynek ☺️ ( 5 blastek nadal na mnie czeka). Na pewno będzie dobrze ❤️

Dzięki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Teklaoli napisał:

Chamstwo po prostu! Ja tez jestem  przeciwko wielu rzeczom ale nie zabraniam ludziom sie wypowiadać!

Właśnie dostałam super wiadomość! Z 24 pobranych wczoraj jajeczek udało się zapłodnić 10! Teraz czekamy na info ile z tego sie rozwinie i bdz można  zamrozić bo ja niestety potrzebuję  miesiąc by dojść do siebie przed transferem. Tak się cieszę dziewczyny!!!

Brawo! Super wynik. Widzę, że dziewczyny wrzuciły dla porównania swoje wyniki. Dołączam i ja:

1 procedura - z 8 zapłodnionych komórek otrzymaliśmy 4 zarodki, z czego uzyskaliśmy 2 ciążę - 1 z nich zakończona szczęśliwie 👶

2 procedura - z 7 zapłodnionych komórek otrzymaliśmy 4 zarodki, 2 do tej pory były transferowane, z 1szego transferu uzyskana ciąża skończyła się na bardzo wczesnych etapie, obecnie 26tc po transferze 2ego zarodka 💙 czekają na nas jeszcze 2 sniezynki

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm u mnie chyba...🤔 z 2 procedury z 21 komórek 10 zapłodniono, 5 blastek do mrożenia. Z pierwszej blastki mamy👶 4 śnieżynki jeżdżą na nartach na zimowisku⛷️

Aż wstyd mi dziewczyny, bo nie pamiętam dokładnie tych liczb, a te ok. 1,5 lata temu żyłam tylko tym. 

Teklaoli będzie dobrze💚

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kinga123 napisał:

Hmm u mnie chyba...🤔 z 2 procedury z 21 komórek 10 zapłodniono, 5 blastek do mrożenia. Z pierwszej blastki mamy👶 4 śnieżynki jeżdżą na nartach na zimowisku⛷️

Aż wstyd mi dziewczyny, bo nie pamiętam dokładnie tych liczb, a te ok. 1,5 lata temu żyłam tylko tym. 

Teklaoli będzie dobrze💚

Kinga, to masz jeszcze 4 szanse! Dużo, ale same wiemy jak jest 😉 pozdrowienia dla Was! 😀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Basiulkaa napisał:

Witam Was dziewczyny. Ja odważyłam się w końcu wrócić na forum. Gratuluję wszystkim staraczkom, którym się udało. Ja musiałam odetchnąć od tego wszystkiego i dać sobie trochę czasu i fizycznie i psychicznie. Została mi jedna jedyna ❄. I coraz częściej o niej myślę, żeby jeszcze ten ostatni raz spróbować. Ale sama niewiem czy jestem już na to gotowa. Od czego mam zacząć i co dalej.  Sama niewiem 

Miło, że się odezwałaś. Trzymam mocno kciuki za tą śnieżynkę aby dała wam to szczęście, którego każda z nas szuka 🍀 Dla tego cudu warto walczyć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu komuś przeszkadzamy??? Dobrze, ze Was znalazłam. Po szczepieniach mam taki zestaw Encortolon5 mg, prograf 1 mg, accofil, neoparin 60, i acard. Oczywiście wizyta u lekarza prowadzącego in vitro i leki od niego. Co myślicie? Miała ktoras z Was taki mix 🙈

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kinga123 napisał:

Hmm u mnie chyba...🤔 z 2 procedury z 21 komórek 10 zapłodniono, 5 blastek do mrożenia. Z pierwszej blastki mamy👶 4 śnieżynki jeżdżą na nartach na zimowisku⛷️

Aż wstyd mi dziewczyny, bo nie pamiętam dokładnie tych liczb, a te ok. 1,5 lata temu żyłam tylko tym. 

Teklaoli będzie dobrze💚

Ile masz lat?

Dasz radę wszystkie odebrać? Skoro za pierwszym razem się udało 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kaja356 napisał:

Ile masz lat?

Dasz radę wszystkie odebrać? Skoro za pierwszym razem się udało 🤩

Udało się za 6 transferem, pierwszym z 2 procedury. Mam 34 lata, po śnieżynkę wracamy pod koniec tego roku. 

Czy odbiorę wszystkie Mrozaczki to zależy od dalszej walki, może nie być łatwo, a może los zaskoczy nas pozytywnie 🙂 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Kinga123 napisał:

Udało się za 6 transferem, pierwszym z 2 procedury. Mam 34 lata, po śnieżynkę wracamy pod koniec tego roku. 

Czy odbiorę wszystkie Mrozaczki to zależy od dalszej walki, może nie być łatwo, a może los zaskoczy nas pozytywnie 🙂 

 

Trzymam kciuki żeby tak było 🤞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny i ja wracam do gry. Zdecydowaliśmy się na ostatni transfer najsłabszego zarodka. To już będzie czwarta próba🙈 Szanse na powodzenie są małe, ale do końca nie wiedzieliśmy co zrobić z tym zarodkiem. Mieliśmy opory przed jego zrzeczeniem, mrożenie go w nieskończoność też nie ma sensu.  Mąż natomiast nie chciałby się za 10 lat zastanawiać, a co by było gdyby.... Jeśli się nie uda to myślimy o adopcji zarodka.

Dokończę tylko diagnostykę immunologiczną, odbędę konsultację z dr S i przystępujemy do działania. Moje podejście jest na razie neutralne do tego wszystkiego, jakby to dotyczyło kogoś innego😒

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jennn napisał:

Dziewczyny i ja wracam do gry. Zdecydowaliśmy się na ostatni transfer najsłabszego zarodka. To już będzie czwarta próba🙈 Szanse na powodzenie są małe, ale do końca nie wiedzieliśmy co zrobić z tym zarodkiem. Mieliśmy opory przed jego zrzeczeniem, mrożenie go w nieskończoność też nie ma sensu.  Mąż natomiast nie chciałby się za 10 lat zastanawiać, a co by było gdyby.... Jeśli się nie uda to myślimy o adopcji zarodka.

Dokończę tylko diagnostykę immunologiczną, odbędę konsultację z dr S i przystępujemy do działania. Moje podejście jest na razie neutralne do tego wszystkiego, jakby to dotyczyło kogoś innego😒

👊✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×