Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Danonek

Czy jeśli będę ćwiczyć 2 godziny dziennie i mało jeść to schudne?

Polecane posty

55 minut temu, Danonek napisał:

Co o tym myślicie? 

Myslimy, ze twoje IQ spadnie ponizej twojego 77. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo organizm będzie chciał to zatrzymać ze strachu, że mu zabraknie. Dlatego liczy się jakość jedzenia, a nie enigmatyczne "mało jeść".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Danonek napisał:

Co o tym myślicie? 

Ćwiczenia i dieta z odpowiednią ilością kalorii. Jeśli będziesz mało jeść nic to nie da, bo organizm zacznie spalać dobre tłuszcze. W efekcie owszem schudniesz ale bardzo szybko pojawi się efekt jojo. Nie wspominając już o zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Danonek napisał:

Co o tym myślicie? 

Myślę, że wtedy zajedziesz organizm a i całkiem realne jest potężne jojo.

Nie przytyłaś w miesiąc więc nie schudniesz tak szybko. Najlepiej wrzucić na luz i powoli zmieniać swoje nawyki żywieniowe i styl życia. Wtedy schudniesz trwale i zbudujesz zdrową relację z jedzeniem. No i nie będziesz chodzić wiecznie zła, myśleć o jedzeniu i mieć pretensje do całego świata.

Jedz po prostu zdrowo, nie obżeraj się i uprawiaj jakiś sport/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sylwia1991 napisał:

Myślę, że wtedy zajedziesz organizm a i całkiem realne jest potężne jojo.

Nie przytyłaś w miesiąc więc nie schudniesz tak szybko. Najlepiej wrzucić na luz i powoli zmieniać swoje nawyki żywieniowe i styl życia. Wtedy schudniesz trwale i zbudujesz zdrową relację z jedzeniem. No i nie będziesz chodzić wiecznie zła, myśleć o jedzeniu i mieć pretensje do całego świata.

Jedz po prostu zdrowo, nie obżeraj się i uprawiaj jakiś sport/

Efekt jojo polega na tym że się wraca to starej wagi czy waży się jeszcze więcej niż przed schudnięciem? A jeśli tak to o ile więcej? 
Czy w ten sposób schudne. A jeśli tak to ile? Próbowałam wielu diet i waga ciągle stoi w miejscu. Mam 158 cm wzrostu i ważę 60 kg. Jednak wydaje mi się że wyglądam na troche grubszą osobę niż wskazuje waga. Jestem już zmuszona chyba do tego żeby zacząć bardzo mało jeść. Ile schudne jedząc w ten sposób :
1. Na śniadanie jedna kromka ciemnego pieczywa z np. serem lub szynką
2. Na drugie śniadanie jogurt lub jabłko 
3. Na obiad małą porcje czegoś tam ale obiad muszę jeść ok. 18 bo wcześniej nie mam czasu. Czy jeśli będę jadła obiad tak późno to uda mi się schudnąć?

Edytowano przez Danonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Danonek napisał:

Efekt jojo polega na tym że się wraca to starej wagi czy waży się jeszcze więcej niż przed schudnięciem? A jeśli tak to o ile więcej? 
Czy w ten sposób schudne. A jeśli tak to ile? Próbowałam wielu diet i waga ciągle stoi w miejscu. Mam 158 cm wzrostu i ważę 60 kg. Jednak wydaje mi się że wyglądam na troche grubszą osobę niż wskazuje waga. Jestem już zmuszona chyba do tego żeby zacząć bardzo mało jeść. Ile schudne jedząc w ten sposób :
1. Na śniadanie jedna kromka ciemnego pieczywa z np. serem lub szynką
2. Na drugie śniadanie jogurt lub jabłko 
3. Na obiad małą porcje czegoś tam ale obiad muszę jeść ok. 18 bo wcześniej nie mam czasu. Czy jeśli będę jadła obiad tak późno to uda mi się schudnąć?

Ile masz lat?

Efekt jojo polega na tym że wraca się do wagi wyjściowej a często i większej- zwłaszcza po restrykcyjnych dietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Ile masz lat?

Efekt jojo polega na tym że wraca się do wagi wyjściowej a często i większej- zwłaszcza po restrykcyjnych dietach.

A jeśli będzie większa to o ile? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Danonek napisał:

Efekt jojo polega na tym że się wraca to starej wagi czy waży się jeszcze więcej niż przed schudnięciem? A jeśli tak to o ile więcej? 
Czy w ten sposób schudne. A jeśli tak to ile? Próbowałam wielu diet i waga ciągle stoi w miejscu. Mam 158 cm wzrostu i ważę 60 kg. Jednak wydaje mi się że wyglądam na troche grubszą osobę niż wskazuje waga. Jestem już zmuszona chyba do tego żeby zacząć bardzo mało jeść. Ile schudne jedząc w ten sposób :
1. Na śniadanie jedna kromka ciemnego pieczywa z np. serem lub szynką
2. Na drugie śniadanie jogurt lub jabłko 
3. Na obiad małą porcje czegoś tam ale obiad muszę jeść ok. 18 bo wcześniej nie mam czasu. Czy jeśli będę jadła obiad tak późno to uda mi się schudnąć?

Wiesz czemu mimo wielu diet nie schudłaś? Bo próbujesz takoch bzdur zamiast podejść do tego z głową.

Otwórz w internecie pierwszy lepszy kalkulator przemiany materii i sobie policz, ile kalorii musisz jeść, żeby schudnąć, a potem licz kalorie tak, żeby tego nie przekraczać. 100% szansy na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję post przerywany i ćwiczenia.

Polecam tę 2 kanały jak chcesz mięśnie to raczej pierwszy: Hana Milly a drugi to dla takiego szczuplaczka: April Han

Tylko to na jakąś szczególną okazję? Dużo kg? Jak dużo czasu? Czy chcesz wyrobić mięśnie, schudnąć w konkretnym miejscu? (Tu tylko ćwiczenia). Masz problemy z tarczycą, hormonami? To ważne.

Mi pomógł post przerywany 12h i sporo białka. Nawet ta czekolada raz w tygodniu mnie nie zamieniła w Shreka 😁

I nie smuć się. Liczą się obwody a nie kg bo mięśnie sporo ważą.

Edytowano przez Jutro Będzie Lepiej
Linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×