Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Muszka12445yui

Dziwne objawy ,ciaza , okres ,PMS

Polecane posty

Cześć dziewczyny z wracam tu po kilku dniach,  zapytaniem może jakieś Pani która miała podobnie , okres ma mi się zacząć za 4 dni , temperatura w pochwie od owulacji jest nie zmienna 37,0 rano , wieczorem 37,4 z objawów ustopilo praktycznie wszystko , oprócz bol podbrzusza jak na okres i bolące piekące piersi , oraz wahania na strojów i płaczliwość,   staram się z mężem od około roku , i robię się niecierpliwa , czekam na dzień okresu, lecz liczę że jednak to ciaza , co o tym myślicie? 

Edytowano przez Muszka12445yui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest za wcześnie by zauwazyl zarodek , chodź widać jak on to ujol "bankie" ale nie jest pewny czy to nie płyny po owulacyjne , w środę dopiero idę na betę,  dla tego pisze tutaj czy jakaś Pani nie miała przypadkiem podobnie,  gdyż to drugi raz jak lekarz coś widzi a potem wychodzi ze nic nie ma 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temperatura zaraz po okresie jest niższa i wraz z owulacją wzrasta i utrzymuje się podwyższona przez kilkanaście dni za sprawą hormonów. 2-3 dni przed okresem zaczyna spadać. Jak nie spadnie jest nadzieja więc narazie pozostaje mierzyć do dnia miesiączki zawsze o stałej porze najlepiej zaraz po przebudzeniu, nie dwa czy trzy razy dziennie. Lekarz ma prawo teraz nic nie widzieć i czasu się nie przyśpieszy. Nawet jeżeli test w terminie miesiączki wyjdzie pozytywny to na usg jest za wcześnie i lepiej poczekać z 2 a najlepiej 3 tygodnie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje ci poczekać te 4 dni do okresu i zrobić test. Rozumiem, że jesteś niecierpliwa, ale okres masz dostać w czwartek, tak? Jeśli tak to bym w czwartek zrobiła test, a na betę poszła jak już musisz w piątek. Nie przyśpieszysz natury choćbyś nie wiem jak chciała. Jeśli jesteś taka niecierpliwa to możesz sobie kupić test i zrobić.

Edytowano przez roztargniona09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Muszka12445yui napisał:

Jeszcze jest za wcześnie by zauwazyl zarodek , chodź widać jak on to ujol "bankie" ale nie jest pewny czy to nie płyny po owulacyjne , w środę dopiero idę na betę,  dla tego pisze tutaj czy jakaś Pani nie miała przypadkiem podobnie,  gdyż to drugi raz jak lekarz coś widzi a potem wychodzi ze nic nie ma 😕

Jestem w szczerym szoku, że lekarz Cię nie wyśmiał, bo realnie do 6-7 tygodnia ciąży na USG mało co widać.

Masz PMS. Poczekaj na ten okres zamiast się nakręcać i warczeć o zawistnych babach. Wszystkie objawy Ci wskazują na okres, a nie na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałam napisać, że miałam takie objawy przed okresem, ale wiem że autorka na to zbyt dobrze nie reguje a nie chciałam jej stresować. Niestety, ale objawy jak ma okres.

Ginekolog wybrnął jak mógł była pewnie prywatnie to śmiech zostawił sobie na później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ostatni wątek jaki napisałam na tej stronie , jednak potwierdził się fakt że kobiety w Polsce to są poprostu wstrętne foki , które lubią dogryzać kobieta , życzę wam wszystkie dobrego nie będę komentować zachowania że przyszłyście i śledzicie moje wątki byle by dogrysc i napisać jaka ja jestem przewrażliwiona,  mój ginekolog mnie nie wyśmiał nie jest wami , jednak kultury to panie nie mają za grosz , widać że są Panie starymi fokami które siedzą na stronie i piszą komentarze byle by było wam miłej,  piszcie dalej swoje wypociny jaka ja jestem naiwna żałosna,  nie ruszają mnie takie teksty od osób które są poprostu anonimowe w internecie i piszą swoje mądrości... Foko loko nazwa twojego konta mówi samo za siebie.... do Pani poziomu wogole zniżać się nie będę,  widziałam komentarze jak obrażała Pani inna kobietę bo napisała coś innego niż Pani uważa,  jest Pani nie zwrownowazona pozdrawiam 🙂 słodkiej kawusi życzę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Muszka12445yui napisał:

To ostatni wątek jaki napisałam na tej stronie , jednak potwierdził się fakt że kobiety w Polsce to są poprostu wstrętne foki , które lubią dogryzać kobieta , życzę wam wszystkie dobrego nie będę komentować zachowania że przyszłyście i śledzicie moje wątki byle by dogrysc i napisać jaka ja jestem przewrażliwiona,  mój ginekolog mnie nie wyśmiał nie jest wami , jednak kultury to panie nie mają za grosz , widać że są Panie starymi fokami które siedzą na stronie i piszą komentarze byle by było wam miłej,  piszcie dalej swoje wypociny jaka ja jestem naiwna żałosna,  nie ruszają mnie takie teksty od osób które są poprostu anonimowe w internecie i piszą swoje mądrości... Foko loko nazwa twojego konta mówi samo za siebie.... do Pani poziomu wogole zniżać się nie będę,  widziałam komentarze jak obrażała Pani inna kobietę bo napisała coś innego niż Pani uważa,  jest Pani nie zwrownowazona pozdrawiam 🙂 słodkiej kawusi życzę......

Jezu, kobieto, uspokój się. 

Prawda jest jaka jest. Ciąży możesz się spodziewać, jeżeli okres się nie pojawi. Wcześniej nie ma żadnych objawów. Ty masz objawy jak na okres. Typowy PMS. Po co się nakręcasz i biegniesz do lekarza, który jeszcze przez kilka tygodni na USG niewiele zobaczy, zamiast się po prostu uspokoić i poczekać? A Ty się nakręcasz i nakręcasz.

Ja rozumiem chęć bycia w ciąży, serio. Ale tak to za chwilę będziesz mieć ciążę urojoną, bo tak sama nakręcisz swój organizm. Musisz wrzucić na luz, bo inaczej nie dasz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko, ale nikt cie tu nie obraził, nie spinaj się tak. Niepotrzebnie bierzesz az tak wszystko do siebie. Nie wiem, w którym momencie ktoś ci dogryza? Bo pisze prawdę, ze objawy wygladają jak na okres, że lepiej te 4 dni poczekać? Tak cię to obraża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Muszka12445yui napisał:

Nie martw się,  jak będę mieć urojona ciążę,  to ja nie ty kochana buziaki 

Powodzenia. Wróć tu jak PMS się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, roztargniona09 napisał:

Autorko, ale nikt cie tu nie obraził, nie spinaj się tak. Niepotrzebnie bierzesz az tak wszystko do siebie. Nie wiem, w którym momencie ktoś ci dogryza? Bo pisze prawdę, ze objawy wygladają jak na okres, że lepiej te 4 dni poczekać? Tak cię to obraża?

No bo ona chce być w ciąży 🙂 i nie będzie tolerować tego, że ktos jej powie, że lepiej test zrobić tydzień później niż zrobiła. Albo że za wcześnie na wizyte u gina. Ona chce być w ciąży i najlepiej jakby dzień po stosunku już brzuch był. Była tu już taka co przed miesiączką czuła ruchy 🤦‍♀️

Ja na USG byłam w 5tc i guzik było widać 🤦‍♀️ z perspektywy czasu uważam, że marnowałam czas i swój i lekarza, bo ginekolog tak powaznie może potwierdzić ciążę w 7-8tc, jak już widać zarodek i serduszko. Wcześniej to niektórzy nawet karty ciąży nie zakładają, chociaż pęcherzyk już widać, ale jeszcze nie wiadomo, co w nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiedziałam, że starającą się o dziecko kobietę można obrazić słowami by poczekała do okresu. Człowiek się uczy całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Muszka12445yui napisał:

Nie wrócę... gdyż ochota pisania z Panią nie jest mi potrzebna 

Ja naprawdę rozumiem, że doszukujesz się objawów. Sama staram się o dziecko już ponad rok i z każdym cyklem mam nadzieję, że jednak się udało. Wcześniej latałam jak Ty. Nawet 5 dni przed okresem robiłam testy latałam na betę. Wiesz co Ci powiem? Przez to wszystko o mało nie wylądowałam w szpitalu z załamaniem nerwowym bo się nie udawało. Testy negatywne, beta tak samo. Postanowiłam odpuścić. Tak ODPUŚCIĆ. Nie przyszło to łatwo, bo potrzebowałam około 2 miesięcy żeby naprawdę odpuścić i nie doszukiwać się objawów. Teraz jedyne na co zwracam wiejsza uwagę to objawy owulacji, ale tylko dlatego, że jej nie miałam przez kilka miesięcy. Czekam spokojnie do dnia @ gdy ta nie przychodzi cierliwie czekam jeszcze 2 dni jeśli się nie pojawia robię test. Tylko zawsze jest tak, że jak zrobię rano test małpa się zjawia wieczorem albo następnego dnia rano. Wiec wyluzuj. Nie biegaj po lekarzach, nie nakręcaj się bo to nic nie da. Ciąży nie wyczarujesz a niepotrzebnie się nakręcasz. Jeśli ciąża jest to spokojnie test wyjdzie pozytywny w dniu miesiączki. A jeśli nie to po co się rozczarować?

Życzę Ci z całego serca, żeby ten cykl był Twój. Podobno kwiecień to najbardziej płodny miesiąc w roku. 😀

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×