Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

42 minuty temu, Evi35 napisał:

Tak, zrobiłam 9 dla siebie bo już nie wytrzymałam a lekarz uznaje ten z 10 dnia 😁 dlatego dzień po dniu. Jutro będzie po 2 dniach z 9 dpt.

Jest dobrze ✊👊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Evi35 napisał:

Tak, zrobiłam 9 dla siebie bo już nie wytrzymałam a lekarz uznaje ten z 10 dnia 😁 dlatego dzień po dniu. Jutro będzie po 2 dniach z 9 dpt.

Evi mariodajne wyniki przyrostów bety są po 48h od pierwszego badania. Zrób jutro i porównaj z wynikami z 9dpt. Na tym etapie beta powinna się podwoić. Według mnie na razie jest ok jeśli chodzi o wartości. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Kasienka30 napisał:

Dziewczyny można tu wstawić zdjęcie, mam wynik ale za bardzo go nie rozumiem

Nie wiem czy można wstawić zdjęcie. Co jest na tym wyniku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Evi35 napisał:

Cześć, długo się nie odzywałam bo potrzebowałam w spokoju przejść 3 transfer. Miałam go 30.05, wczoraj czyli 9dpt beta 89! Dwa sikane pozytywne. Dziś powtarzam betę dla lekarza bo on potrzebuje  z 10 dpt. Żadnych objawów, żadnych przeczuć. Od 3 dpt ból brzucha jsk na okres wiec nospa i relanium. Jestem obstawiona lekami od immunologa - prof. Malinowski z Łodzi + leki do transferu. Udało się! Po tylu latach w końcu 2 kreski. Życzę tego z całego serca każdej z Was! Bo zasługujemy na to wszystkie. 

 

Gratuluję.

O ile dobrze pamiętam to podchodziłaś w Lublinie? U którego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, kaja356 napisał:

Gratuluję.

O ile dobrze pamiętam to podchodziłaś w Lublinie? U którego lekarza?

Dziękuje! W Ovum z dr Wdowiakiem. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Jennn napisał:

Nie wiem czy można wstawić zdjęcie. Co jest na tym wyniku? 

Wynik 0,5 . Min 0 max 3,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Evi35 napisał:

Dziękuje! W Ovum z dr Wdowiakiem. A Ty?

Też w ovum tylko że u dr Mroczkowskiego.

Ja u niego kilka lat temu inseminację miałam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kaja356 napisał:

Też w ovum tylko że u dr Mroczkowskiego.

Ja u niego kilka lat temu inseminację miałam.

Tylko że u mnie jest problem z komórkami moimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kasienka30 napisał:

Wynik 0,5 . Min 0 max 3,1

Taki masz wynik bety? 

W jakim robiłaś laboratorium?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jennn napisał:

Taki masz wynik bety? 

W jakim robiłaś laboratorium?

 

Vitalabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kasienka30 napisał:

Wynik 0,5 . Min 0 max 3,1

Przykro mi. Nie udało się niestety 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kasienka30 napisał:

Vitalabo

Może te widełki to błąd pomiarowy🤔

Sam wynik bety jest niestety za niski. Przykro mi, ale wygląda, że się nie udało😔

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, kaja356 napisał:

Tylko że u mnie jest problem z komórkami moimi. 

Przepraszam ale chyba mi umknęło. I jaki pomysł ma doktor na leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasienka30 napisał:

Wynik 0,5 . Min 0 max 3,1

Dziwne że jest podany max.... a dobre badanie zrobiłaś? To jest beta hcg? Czy coś jeszcze tam pisze? Jest opis że jest ciąża powyżej 3,1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Kasienka30 napisał:

Ciąża1 tydz od 5-50

Kasia... to niestety dobre badanie 😞

Pytałam bo kiedyś ktoś przypadkiem mi zrobił wolna betę hcg i to jest inne badanie. Tam mi wyszło 0 a ta prawidłowa beta hcg była dodatnia. 

Przykro mi 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Kasienka30 napisał:

Ciąża1 tydz od 5-50

Dziwnie to liczą, bo 1 tydz. ciąży to jest krwawienie nowego cyklu i początek wzrostu pęcherzyka Graffa. W wynikach z Diagnostyki takie widełki są dla ciąży z 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MamaAniola napisał:

Dziękuję 🥰

Tak, mały jest bardzo energicznym dzieckiem, jeszcze jest w brzuchu a matki nie oszczędza 🙈 wczoraj byłam na usg, ma 2800g, cały czas data porodu wg usg 2 tyg wcześniejsza niż kalendarzowo, takze od początku lipca siedzę na walizkach 😀 mam już pełen pakiet dolegliwości ostatnich mscy. Jak Wiktor przytuli się do płuc - nie mogę złapać tchu, jak do pęcherze - zaraz sprintem do toalety itp itd brzuszek mam duży - jego obwód jest jedynie 60cm mniejszy od mojego wzrostu 🤣

A jak tam u Ciebie? 

 To teraz będę trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. 🌻🌻 U mnie ogólnie wszystko w porządku oprócz nieprzespanych nocy i opuchniętych nóg 🤤

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Evi35 napisał:

Przepraszam ale chyba mi umknęło. I jaki pomysł ma doktor na leczenie?

Ja sama zdecydowałam o adopcji komórek, 

W poprzedniej procedurze zapłodnili 9 komórek, zapłodniło się 5 a finalnie został jeden zarodek i się nie udało.

Teraz podeszliśmy do procedury łączonej czyli moja punkcja i jednocześnie zapłodnienie darowanych komórek. Z moich komórek nie mamy żadnego zarodka a z adoptowanych 6 komórek mamy dwa zarodki. Czekam na okres i ruszam z przygotowaniem do transferu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Evi35 napisał:

Dziękuje! W Ovum z dr Wdowiakiem. A Ty?

Jeśli dobrze pamiętam to podchodziłyśmy jakoś razem w październiku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kaja356 napisał:

Ja sama zdecydowałam o adopcji komórek, 

W poprzedniej procedurze zapłodnili 9 komórek, zapłodniło się 5 a finalnie został jeden zarodek i się nie udało.

Teraz podeszliśmy do procedury łączonej czyli moja punkcja i jednocześnie zapłodnienie darowanych komórek. Z moich komórek nie mamy żadnego zarodka a z adoptowanych 6 komórek mamy dwa zarodki. Czekam na okres i ruszam z przygotowaniem do transferu.

To będę bardzo mocno trzymać kciuki za Ciebie! I wierze, ze się uda. Tak, miałam transfery sierpień i wrzesień. Od immunologa dostałam zalecenia żeby brać metylowane witaminy z uwagi na mutacje mthfr - biorę b, kwas foliowy i szelazo SR. Nie chciałam się nigdy wczytywać w to bo dla mnie immunologia to czarna magia i nie rozumiem tego ale może jeszcze pomysł o tym żeby się wzmocnić? Nie chce się mądrzyć czy namawiać do czegoś tylko z życzliwości pisze co u mnie pomogło. To cholernie drogie badania i wizyty - Ok 7.000 na początek, szczepienia po 830 zł, weryfikacje wyników z 1800 zł ale udało się. Równie dobrze to może być przypadek ze teraz się udało jednak gdybym rok temu wiedziała o tym to przed 1 transferem byłabym przebadana immunologiczne. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Evi35 gratulacje 😊 trzymam kciuki za piękny przyrost bety ✊✊✊ 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mogę się cichutko cieszyć i czekać co będzie dalej - Beta z  9 dpt 89, 10 dpt 122, 12 dpt 273,73! W poniedziałek wizyta. 

  • Like 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam niestety na poronienie 😞 odstawiam dziś leki i jeśli do środy sie samo nie oczyści to szpital. Jutro mam roczek córeczki w restauracji - mam nadzieje ze tam sie nie zacznie. Chociaż najgorszy scenariusz to szpital - nigdy nie zostawiałam córeczki na noc ani dłużej niż na dwie godzinki. I martwię sie jak to zniesie. 
 

Na usg jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym czy co to tam powinno być. Ale beta ciagle słabo rośnie. Przedwczoraj np. 1750 a dzisiaj 2200. A super się zapowiadało beta 9dpt 270 a 11 dpt 580. A juz za kolejne 5 Dni tylko 890. I 

najgorsze ze dwa cykle po poronieniu musze odpuścić. Czyli musze wrócić z macierzyńskiego do pracy w sierpniu i Soniusię posłać do zlobka a miałam nadzieje ze uda sie bez tego. 

  • Sad 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasia.Ch napisał:

Ja czekam niestety na poronienie 😞 odstawiam dziś leki i jeśli do środy sie samo nie oczyści to szpital. Jutro mam roczek córeczki w restauracji - mam nadzieje ze tam sie nie zacznie. Chociaż najgorszy scenariusz to szpital - nigdy nie zostawiałam córeczki na noc ani dłużej niż na dwie godzinki. I martwię sie jak to zniesie. 
 

Na usg jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym czy co to tam powinno być. Ale beta ciagle słabo rośnie. Przedwczoraj np. 1750 a dzisiaj 2200. A super się zapowiadało beta 9dpt 270 a 11 dpt 580. A juz za kolejne 5 Dni tylko 890. I 

najgorsze ze dwa cykle po poronieniu musze odpuścić. Czyli musze wrócić z macierzyńskiego do pracy w sierpniu i Soniusię posłać do zlobka a miałam nadzieje ze uda sie bez tego. 

Kasiu rozumiem że lekarz nie daje już szans 😞 przykro mi 😢 mam nadzieję że jutro jeszcze przyzyjesz normalnie urodzinki córki. Raczej po 1 dniu od odstawienia leków się nie zaczyna. 

Nie pamiętam ile jest macierzyńskiego po martwym urodzeniu. Może to Cie poratuje? Tylko trzeba zbadać płeć i zarejestrowac dziecko. Rozumiem że teraz jesteś już tak jaby na zaległym urlopie? To jakby teraz wziąć macierzyński a później niewykorzystany urlop? Mogę się tu mylić ale sprawdź to 😀

Przytulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kasia.Ch napisał:

Ja czekam niestety na poronienie 😞 odstawiam dziś leki i jeśli do środy sie samo nie oczyści to szpital. Jutro mam roczek córeczki w restauracji - mam nadzieje ze tam sie nie zacznie. Chociaż najgorszy scenariusz to szpital - nigdy nie zostawiałam córeczki na noc ani dłużej niż na dwie godzinki. I martwię sie jak to zniesie. 
 

Na usg jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym czy co to tam powinno być. Ale beta ciagle słabo rośnie. Przedwczoraj np. 1750 a dzisiaj 2200. A super się zapowiadało beta 9dpt 270 a 11 dpt 580. A juz za kolejne 5 Dni tylko 890. I 

najgorsze ze dwa cykle po poronieniu musze odpuścić. Czyli musze wrócić z macierzyńskiego do pracy w sierpniu i Soniusię posłać do zlobka a miałam nadzieje ze uda sie bez tego. 

Bardzo mi przykro kochana:-( . Buziaki dla córeczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Evi35 napisał:

Chyba mogę się cichutko cieszyć i czekać co będzie dalej - Beta z  9 dpt 89, 10 dpt 122, 12 dpt 273,73! W poniedziałek wizyta. 

Gratuluję i  👊✊ aby już zawsze było tylko dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Evi35 napisał:

Chyba mogę się cichutko cieszyć i czekać co będzie dalej - Beta z  9 dpt 89, 10 dpt 122, 12 dpt 273,73! W poniedziałek wizyta. 

Ale super! Trzymam kciuki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kasia.Ch napisał:

Ja czekam niestety na poronienie 😞 odstawiam dziś leki i jeśli do środy sie samo nie oczyści to szpital. Jutro mam roczek córeczki w restauracji - mam nadzieje ze tam sie nie zacznie. Chociaż najgorszy scenariusz to szpital - nigdy nie zostawiałam córeczki na noc ani dłużej niż na dwie godzinki. I martwię sie jak to zniesie. 
 

Na usg jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym czy co to tam powinno być. Ale beta ciagle słabo rośnie. Przedwczoraj np. 1750 a dzisiaj 2200. A super się zapowiadało beta 9dpt 270 a 11 dpt 580. A juz za kolejne 5 Dni tylko 890. I 

najgorsze ze dwa cykle po poronieniu musze odpuścić. Czyli musze wrócić z macierzyńskiego do pracy w sierpniu i Soniusię posłać do zlobka a miałam nadzieje ze uda sie bez tego. 

Kasia wszystko się jakoś ułoży..zobaczysz 😉

Zaufaj że wszystko bedzie dobrze i ułoży się najlepiej jak ma być dla Ciebie 😉ja sobie tak powtarzam jak mi się wszystko wali i jakoś się tam powoli bo powoli ale układa a i ja sie nie martwię na zapas😉 trzymaj się dzielnie.🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×