Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej wam wszystkim, brałam antykoncepcję przez półtora roku yasminelle, 25 marca wzięłam ostatnią tabletkę z blistra, 30.03 dostałam okres po odstawieniu który skończył się 03.04. Od 09.04 odczuwałam kłucie w lewym jajniku, z mężem współżyłam 10.04, test owulacyjny pokazał najbardziej mocną kreskę 11.04 w porównaniu do innych (testowałam do 19.04) ale i tak kreska za słaba jak na owulacje,ale jednak objawy owulacji były oraz śluz płodny tez w dzień współżycia po około 10’godzinag 10.04 w nocy bardzo bolał mnie prawy jajnik, musiałam zażyć środek przeciwbólowy. Przed braniem antykoncepcji moje cykle wynosiły 28 dni. Robiłam test 24.04 o czułości 25 i był negatywny, dziś mija 31 dc, nie wykonywałam ponownie testów. Dolegliwości : bardzo wrażliwe sutki( nie miałam tak przed braniem antykoncepcji w oczekiwaniu na @) wzdęcia, zatwardzenie ( 9 dni bez toalety ) temperatura pochwy 37.2 w dzień wykonywania testu owulacyjnego była 36, 8 tzn 11.04, dwa dni później skoczyła do 37.1 - mierzylam tez 24.04 w dzień wykonywania testu i wynosiła 37.3 , wczoraj spadła do 37.1 a teraz jest znowu 37.2. Czy jest jeszcze szansa na ciąże czy test który wykonałam 24.04 ostatecznie skreśla staranie z tego cyklu? Dodam ze zażywam kwas foliowy. Według was moje objawy są związane burza hormonów czy jednak ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób test jeszcze raz. Jak będzie negatywny to nie ciąża tylko zawirowania hormonalne związane z odstawieniem tabletek.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×