Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nowi767

Co zrobić gdy dziewczynie podoba się coś co mi już nie ?

Polecane posty

Chodzi o jedną nietypowa sytuację. Otóż mojej dziewczynie spodobało się podduszanie mnie udami, odkryła to przez przypadek. Mianowicie kilka dni temu jak rozpoczynałem grę wstępną to można delikatnie powiedzieć że zacząłem swojej dziewczynie trochę dokuczać. Ona mi wtedy powiedziała żebym przestał, bo mogę tego trochę żałować, ale jako widziałem że jej się to podoba to postanowiłem nie przestawać. Jako że swoją głowę miałem w okolicach jej ud to ona w pewnym momencie złapała mnie udami dosyć mocno za szyję. Niby na początku było przyjemnie ale za każdym razem gdy tylko próbowałem się uwolnić to ona zaczęła mocniej mnie ściskać, niestety ale choćbym nie wiem jak próbował ona mnie tak zablokowała że uwolnienie się było niemożliwe, dziewczyna niestety ale kiedyś przez kilka lat trenowała sztuki walki więc dobrze wiedziała co ma robić. Całość trwała około 1h, ona siedziała sobie wygodnie, a ja klęczałem przodem do niej w udach ściśniętych z głową. Po pewnym momencie zacząłem prosić ją o litość, ale ona nic sobie z tego nie robiła, powiedziała mi żebym sobie odpuścił bo jesteśmy sami w domu, nikt mi nie pomoże, więc mogę krzyczeć do woli. Dziewczynę taka moja niewola bardzo się spodobała. Podniecało ją to strasznie i dostała orgazmu. Niestety ale ten incydent sprzed kilku dni powtórzyła dotąd aż dwa razy. Zatem co mam zrobić w sytuacji gdy z jednej strony podobają się takie praktyki mojej dziewczynie ale mi już nie za bardzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro za pierwszym razem miałeś dość, to jak to możliwe, że "ten incydent sprzed kilku dni powtórzyła dotąd aż dwa razy"? Przypadkiem znowu (dwukrotnie!) klęczałeś z głową między jej kolanami? Ech, te fantazje kaferyjnych onanków 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marinero0 napisał:

Bardzo niebezpieczna dla ciebie sytuacja bo mozesz stracic przytomnosc w skutek niedotlenienei mozgu!Ja bym zmienil dziewczyne na bezpieczniejsza 🙂 bo ona najwyrazniej nie wie co to BHP 🙂 

To jest trochę problemem. Z jednej strony zmiana dziewczyny gdy nie podoba nam się seks jest rzeczą normalną, z drugiej strony niestety ona mi się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×