Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Szwagier Zadżumionych

Czy tylko chodzi o smak?

Polecane posty

Doskonale wiem, że TO paskudnie smakuje!

Ale!

Ale wiem również, że nie o smak tu idzie.

Gdy pierwszy raz, znienacka, przywarłem ustami do Jej pzdeczki, to uchwyciła mnie za łeb, odciągnęła i zawołała:  ,,ja nie chcę, abyś się dla mnie tak upokarzał!,,

Jednak, gdy ,,inteligentnie,, odpowiedziałem ,,e, tam!,, i przywarłem ponownie ustami tam gdzie trzeba, to już nie protestowała i zwyczajnie krzyczała z rozkoszy.

Wiadomo, są rzeczy ważne i mniej ważne!

Podobnie, gdy  potem Ona połykała, to nie zastanawiałem się się nad tym, czy jest to dla Niej smakowite, bo sensem było to, że zjednoczyłem się z Nią, zgodnie z zasadą ,, jestem tym, co zjem,, a zjednoczenie się z Nią było najwyższą rozkoszą!

Przecież ,,odrębność od Niej,, chyba także Was nie uszczęśliwia?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba bym jednak nie chciała aby mój facet filozofował podczas robienia laski:)

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szwagier Zadżumionych napisał:

Czyli, że potem to jest już dopuszczalne?

Wolę ludzi bardziej życiowych, wyschłabym od razu jakby facet zaczynał pikantną rozmowę od tego że "zjednoczenie się ze mną jest najwyższą rozkoszą".

Rozmawiać o seksie też trzeba umieć. Poza tym trzeba robić a nie filozofować w łóżku.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sylwia1991 napisał:

Wolę ludzi bardziej życiowych, wyschłabym od razu jakby facet zaczynał pikantną rozmowę od tego że "zjednoczenie się ze mną jest najwyższą rozkoszą".

Rozmawiać o seksie też trzeba umieć. Poza tym trzeba robić a nie filozofować w łóżku.

 

 

Gdzie, w mojej wypowiedzi, dostrzegłaś że filozofowałem w trakcie kochania się z Nią?

Ja coś tam dostrzegam, rozumiem, w tym co się dzieje, ale o niczym nie ględzę. Morda w kubeł. Takie ,,moje,, ględzenie to wasz wymysł, a nie fakt.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×