Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 minuty temu, Strusio85 napisał:

Kochane.

Nie zabijajcie ale coś mnie dziś naszło i poszłam zrobić betę po 4 dniach  ... Przyrost mnie zmartwił. 78%.. Ja wiem, że po 1000moze zwalniać -ale aż tak? 😔

Dziś   29.08           3 300,4

A w czw 25.08          954 

 

 Nie znam się na przyrostach ale Ja ciebie bardzo proszę 😁 ty postaraj się wytrzymać do wizyty

Edytowano przez kaja356
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Strusio85 napisał:

Kochane.

Nie zabijajcie ale coś mnie dziś naszło i poszłam zrobić betę po 4 dniach  ... Przyrost mnie zmartwił. 78%.. Ja wiem, że po 1000moze zwalniać -ale aż tak? 😔

Dziś   29.08           3 300,4

A w czw 25.08          954 

 

Strusio, ja Ciebie tez proszę 🙂 Nie rób sobie sama krzywdy tym sprawdzaniem przyrostów 🙂  Nie masz na to wpływu. Ja wiem ze  po poronieniach jest strach, jest ciężko, ale naprawdę co ma być to będzie. Czekaj na wizytę. Punkt. Ciesz się tym ze jesteś w takim punkcie, stadium w jakim jesteś 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Strusio85 napisał:

Kochane.

Nie zabijajcie ale coś mnie dziś naszło i poszłam zrobić betę po 4 dniach  ... Przyrost mnie zmartwił. 78%.. Ja wiem, że po 1000moze zwalniać -ale aż tak? 😔

Dziś   29.08           3 300,4

A w czw 25.08          954 

 

Musi być dobrze. Podstawa teraz to pozytywne myślenie i wiara w kropka 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Strusio85 napisał:

Kochane.

Nie zabijajcie ale coś mnie dziś naszło i poszłam zrobić betę po 4 dniach  ... Przyrost mnie zmartwił. 78%.. Ja wiem, że po 1000moze zwalniać -ale aż tak? 😔

Dziś   29.08           3 300,4

A w czw 25.08          954 

 

Na tym etapie przyrost jest ok. Chociaż kalkulatory będą Ci pokazywały że nie. Ja też takie przyrosty miałam. Bo mi Pani doktor kazała jeszcze w tedy będę badać nie wiadomo po co i na co. A ja głupia się zamartwiałam że za mały przyrost. Później poszłam na wizytę a ona że wszystko jest ok. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, BasiaC napisał:

Na tym etapie przyrost jest ok. Chociaż kalkulatory będą Ci pokazywały że nie. Ja też takie przyrosty miałam. Bo mi Pani doktor kazała jeszcze w tedy będę badać nie wiadomo po co i na co. A ja głupia się zamartwiałam że za mały przyrost. Później poszłam na wizytę a ona że wszystko jest ok. 

Źle sprawdziłam. 86%. Jest wg tabeli w normie ale ja jak to ja spanikowałam 🙈  Faktycznie tylko USG da już odpowiedź co i jak. Mam nadzieję, że tym razem jest dobrze ♥️

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zuzanna. napisał:

Musi być dobrze. Podstawa teraz to pozytywne myślenie i wiara w kropka 😘

Tak. Już się ogarnęłam . Muszę wierzyć w kropka i przestać skupiać się na becie🙈

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maddalena napisał:

Strusio, ja Ciebie tez proszę 🙂 Nie rób sobie sama krzywdy tym sprawdzaniem przyrostów 🙂  Nie masz na to wpływu. Ja wiem ze  po poronieniach jest strach, jest ciężko, ale naprawdę co ma być to będzie. Czekaj na wizytę. Punkt. Ciesz się tym ze jesteś w takim punkcie, stadium w jakim jesteś 🙂 

Masz rację♥️Już się ogarniam. Przyrost jest w normie -poki nie jest zły to powinnam się cieszyć.

I tak jak jest pokaże USG. 

W ostatniej ciąży przyrosty miałam w kosmos i nic z tego nie było. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kaja356 napisał:

 Nie znam się na przyrostach ale Ja ciebie bardzo proszę 😁 ty postaraj się wytrzymać do wizyty

Przepraszam ..obiecuje poprawę 🙈

Dziękuję dziewczynki za cierpliwość do mnie i że zawsze potraficie postawić mnie do pionu jak zaczynam panikować ♥️

  • Like 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Strusio85 napisał:

Kochane.

Nie zabijajcie ale coś mnie dziś naszło i poszłam zrobić betę po 4 dniach  ... Przyrost mnie zmartwił. 78%.. Ja wiem, że po 1000moze zwalniać -ale aż tak? 😔

Dziś   29.08           3 300,4

A w czw 25.08          954 

 

Strusio nie sprawdzaj już tej bety🙂

Na tym etapie to już nie ma sensu. Ciąża musi się sama rozwinąć, a Kropek podjąć funkcje życiowe. Poczekaj spokojnie do wizyty. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Strusio85 napisał:

Tak. Już się ogarnęłam . Muszę wierzyć w kropka i przestać skupiać się na becie🙈

Dlatego z jednej strony dobrze ze tutaj w uk nie każą robić żadnych badań krwi pomiędzy testem a usg..człowiek jakby trochę mniej świruje 😜chociaż martwić  sie martwi ale nie analizuje wyników badań 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jennn napisał:

Strusio nie sprawdzaj już tej bety🙂

Na tym etapie to już nie ma sensu. Ciąża musi się sama rozwinąć, a Kropek podjąć funkcje życiowe. Poczekaj spokojnie do wizyty. 

Obiecuję już się opanować 🙉To fakt - tylko USG prawdę powie. Muszę jakoś wytrzymać do 8 🙈🙊🙈choć będzie to trudne 😬

Edytowano przez Strusio85
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Teklaoli napisał:

Dlatego z jednej strony dobrze ze tutaj w uk nie każą robić żadnych badań krwi pomiędzy testem a usg..człowiek jakby trochę mniej świruje 😜chociaż martwić  sie martwi ale nie analizuje wyników badań 😉

Faktycznie. Czasem lepiej nie wiedzieć 🙈 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2022 o 09:04, kaja356 napisał:

Powtarzasz dzisiaj betę?

Tak już po becie wczoraj 12dpt 2265 wizyta 5.09 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@katia83 i @Strusio85 trzymam kciuki za usg.

Uważajcie na siebie dziewczyny, u mnie panują wszystkie możliwe choróbska. Odpoczywajcie 😊 i nabierajcie sił. 

Edytowano przez AniaKo
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Martuska napisał:

Luna wczoraj badalam tsh i u mnie w drugą stronę 😕 wynik 0.04 😯

Co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Martuska napisał:

Luna wczoraj badalam tsh i u mnie w drugą stronę 😕 wynik 0.04 😯

A cierpiałaś wcześniej na nadczynność tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Martuska napisał:

Luna wczoraj badalam tsh i u mnie w drugą stronę 😕 wynik 0.04 😯

No podobno może szaleć 😬😬😬 Dobrze że sprawdziłaś 😬 i koniecznie skonsultuj 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Katia83 napisał:

Tak już po becie wczoraj 12dpt 2265 wizyta 5.09 

To tak jak ja 😬

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Zuzanna. napisał:

Co teraz?

Byłam dziś na szczepieniu z Kacperkiem i przy okazji sama skonsultowałam wynik. Wg dr nie jest on związany z chorobą tarczycy tylko z za duża dawką leku. Mam zmniejszyć euthyrox z 75 do 50. Konsultacja za 6 tyg. Chyba, że będę czuła się źle to szybciej mam się zgłosić. 

21 godzin temu, Jennn napisał:

A cierpiałaś wcześniej na nadczynność tarczycy?

Nie. Miałam niedoczynność i haszimoto.

20 godzin temu, Luna_ napisał:

No podobno może szaleć 😬😬😬 Dobrze że sprawdziłaś 😬 i koniecznie skonsultuj 🤷

I szaleje 😐 my to się mamy z tym tsh 😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny 😍 nie zaglądam do Was często ale za Każdą trzymam mocno kciuki i wiem, że wszystkie doświadczycie bycia Mama 🤰🤱❤️

Pewnie będę nudna w tym co napisze, ale chciałam się podzielić z Wami moimi dzisiejszymi uczuciami. Napiszę krótko, byłam dziś z moim synkiem na inauguracji roku szkolnego w żłobku🙂. Nigdy nawet nie marzyłam o takim dniu. A jednak, mam Syna i właśnie rozpoczyna edukację 🤣 a dopiero co betę robiłam... 

Buziaki 😘😘😘 dla wszystkich ❤️❤️❤️😍

  • Like 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Sylwi@ napisał:

Hej Dziewczyny 😍 nie zaglądam do Was często ale za Każdą trzymam mocno kciuki i wiem, że wszystkie doświadczycie bycia Mama 🤰🤱❤️

Pewnie będę nudna w tym co napisze, ale chciałam się podzielić z Wami moimi dzisiejszymi uczuciami. Napiszę krótko, byłam dziś z moim synkiem na inauguracji roku szkolnego w żłobku🙂. Nigdy nawet nie marzyłam o takim dniu. A jednak, mam Syna i właśnie rozpoczyna edukację 🤣 a dopiero co betę robiłam... 

Buziaki 😘😘😘 dla wszystkich ❤️❤️❤️😍

Bardzo się cieszę kochana. Daj znać jak pójdzie klimatyzacja i jak będzie mu się podobać. Trzymam kciuki aby wszystko gładko poszło ✊👊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki.

Czy w ciąży zdarzały wam się wahania progesteronu?

Pytam bo ja z powodu mojego slabego przyswajania oraz zaleceń docenta muszę go pilnować ( biorę prolutex,lutinus i luteinę) i utrzymywać na wysokim poziomie ( w celu ochrony zarodka). 

Tydzień temu było 47 NG , wczoraj 38 ng . Teraz brałam leki trochę wcześniej niz przedostatnim (większa przerwa między lekiem a badaniem - około 11 h, przedostatnim razem 9 h). Czy to mogło mieć wpływ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Strusio85 napisał:

Dziewczynki.

Czy w ciąży zdarzały wam się wahania progesteronu?

Pytam bo ja z powodu mojego slabego przyswajania oraz zaleceń docenta muszę go pilnować ( biorę prolutex,lutinus i luteinę) i utrzymywać na wysokim poziomie ( w celu ochrony zarodka). 

Tydzień temu było 47 NG , wczoraj 38 ng . Teraz brałam leki trochę wcześniej niz przedostatnim (większa przerwa między lekiem a badaniem - około 11 h, przedostatnim razem 9 h). Czy to mogło mieć wpływ? 

Mogą bo z tego co kojarzę progesteron rośnie skokowo podczas doby. I że takie niewielkie różnice mogą być. Bądź dobrej myśli. I może zrób a poniedziałek jeszcze raz badanie, będziemy spokojniejsze ✊👊🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Strusio85 napisał:

Dziewczynki.

Czy w ciąży zdarzały wam się wahania progesteronu?

Pytam bo ja z powodu mojego slabego przyswajania oraz zaleceń docenta muszę go pilnować ( biorę prolutex,lutinus i luteinę) i utrzymywać na wysokim poziomie ( w celu ochrony zarodka). 

Tydzień temu było 47 NG , wczoraj 38 ng . Teraz brałam leki trochę wcześniej niz przedostatnim (większa przerwa między lekiem a badaniem - około 11 h, przedostatnim razem 9 h). Czy to mogło mieć wpływ? 

Progesteron też jest wydzielany skokowo. A nie jest niski u Ciebie. Więc chyba nie ma czym się martwić. Ja też często badałam progesteron na początku ciąży i takie wahania były. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Zuzanna. napisał:

Mogą bo z tego co kojarzę progesteron rośnie skokowo podczas doby. I że takie niewielkie różnice mogą być. Bądź dobrej myśli. I może zrób a poniedziałek jeszcze raz badanie, będziemy spokojniejsze ✊👊🙂

Zbadam po USG już. Za bardzo mnie stresują te badania 🙈😜

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, BasiaC napisał:

Progesteron też jest wydzielany skokowo. A nie jest niski u Ciebie. Więc chyba nie ma czym się martwić. Ja też często badałam progesteron na początku ciąży i takie wahania były. 

Powtórzę pewnie jakoś w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że będzie wyższy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2022 o 14:51, Martuska napisał:

Luna wczoraj badalam tsh i u mnie w drugą stronę 😕 wynik 0.04 😯

Martuska, możliwe że będziesz miała jak ja poporodowe zapalenie tarczycy. Zbadaj sobie cholesterol do tego bo często jest wysoki.Właśnie przy zapaleniu często wyniki TSH skaczą ekstremalnie z nadczynności w niedoczynność.trzymaj się kochana 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Goralka napisał:

Martuska, możliwe że będziesz miała jak ja poporodowe zapalenie tarczycy. Zbadaj sobie cholesterol do tego bo często jest wysoki.Właśnie przy zapaleniu często wyniki TSH skaczą ekstremalnie z nadczynności w niedoczynność.trzymaj się kochana 

Ojej 😮 

Za kilka tyg mam ponowić badania to zrobię również cholesterol. Chyba, że będę czuła się źle to zrobię to wcześniej. Na dzień dzisiejszy czuje się dobrze. A ty jak się czułaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×