Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
roztargniona09

Jakie bezalkoholowe piwo polecacie?

Polecane posty

Lazi za mną ten alkohol jak szalony, więc pijam sobie różne bezalkoholowe napoje piwopodobne. Chcica jest ogromna że dzś wstałam o 2 w nocy i wyzlopalam jakieś owocowo pomarańczowe piwo, nie wiem czy polecam bo byłam półprzytomna, wychlalam i poszłam spać. Dziś kupiłam Karmi klasyczne, chciałam przypomnieć sobie smak jak podpijałam mamie po kryjomu za dziecka i niestety zawiodłam się. Było niedobre, zalatywało zwykłym kwaśny piwskiem, wypiłam szklankę i wylałam. Trochę szkoda, że Karmi taki klasyk się popsuło. Piłam jeszcze Lecha, Somersby mandarynkowe fuj, owoce leśne spoko i gruszka fuj. Polećcie jakieś jak znacie mogą być smakowe lub nie, ogólnie uważam, że to żadne piwo ale jak się nie ma co lubi... Szkoda ze wódki bezalkoholowej nie ma. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cashewnut

Edringer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi to mandarynkowe właśnie bardzo smakowało. Właśnie skończyłam i chciałam drugie ale mąż tylko jedno kupił. on pil Łomżę,też nawet smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co wczoraj w nocy wypiłam to Passion friut orange, kupiłam dziś by zaznać smaku i żałuję że wzięłam jedno. Mandarynkowe mi nie podeszlo a to pomarańczowe pyszne. Aż rozważam poważnie czy nie isc po kolejne butelki, a łapią mnie delikatne wieczorne skurcze😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.07.2022 o 21:55, roztargniona09 napisał:

To co wczoraj w nocy wypiłam to Passion friut orange, kupiłam dziś by zaznać smaku i żałuję że wzięłam jedno. Mandarynkowe mi nie podeszlo a to pomarańczowe pyszne. Aż rozważam poważnie czy nie isc po kolejne butelki, a łapią mnie delikatne wieczorne skurcze😂

kpe ci sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Karmi o smaku mrożonej kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być imitujące prawdziwe, bo dziś kupowałam smakowebi chyba wykupiłam już wszystko co mieli w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkowiec01

Karmi i smaku mrożonej kawy najlepsze. Ale zwykle karmi schłodzone też może być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warka cytrynową, grapefruitowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech, moze byc imitujacy zwykle piwo lub ten ala mohito. Mieta, cytryna czy co to tam bylo. W zeszlym roku sie tym sycilam bo normalnego piwa nienawidze calym sercem. W tej chwili juz chyba kazda mozliwa marka piwa wypuszcza wersje bezalkoholowe wiec jest w czym wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×