Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Siostra postanowiła swojemu 4 letniemu synowi zapuścić włosy. Żeby mu nie wchodziły do oczu podpina grzywkę spineczkami albo każe mu nosić opaskę. Powiedziałam jej że nie wypada a ona z gebą do mnie że to nie moja sprawa, a jak się jej będzie podobało to mu kolczyki założy. Czy zasłużyłam na opieprz? powiedziałam coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KateZRzeszowa napisał:

W sumie to nie wiem dlaczego nie wypada i dlaczego to twój problem? Chłopaki z długimi włosami są super

Mnie nie przeszkadzaja długie włosy tylko opaski i spineczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, forka napisał:

Mnie nie przeszkadzaja długie włosy tylko opaski i spineczki.

Wlosy nie rosna w ciagu jednej nocy. W okresie przejsciowym jakos trzeba sobie radzic. Nie rozumiem Twojego problemu i tego dlaczego sie wtracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AgsAgsAgs napisał:

Wlosy nie rosna w ciagu jednej nocy. W okresie przejsciowym jakos trzeba sobie radzic. Nie rozumiem Twojego problemu i tego dlaczego sie wtracasz.

Czyli uważasz że nie ma w tym nic złego jak ona prowadza go w opasce plastikowej po ulicy. Naprawdę wygląda jak dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Julia32 napisał:

Zalezy w jakim tonie jej to powiedzialas czy normalnym,spokojnym glosem czy opryskliwym. Tez jakich slow uzylas. Czasem mozna kogos glupim slowkiem sprowokowac do agresywnej odpowiedzi... co do dlugich wlosow u chlopcow to nie popieram,ale kazdy sobie wychowuje dzieci jak chce. Moze jak za jakis czas beda sie z jej syna smiali to sama mu zetnie wlosy-teraz dzieciak jest jeszcze maly,wiec nie wiele rozumie,ze mamuska robi z niego dziewczynke w spineczkach 

Dlaczego długie włosy są tylko dla dziewczynek? Wyjdzie ludzie ze średniowiecza. A jeśli będą się śmiali to dlatego, że słuchają komentarzy rodziców...a tu jest to wychowanie. Moj syn miał długie włosy do 7rz i zawsze wszystkie starsze panie komentowały "co nie lubi się strzyc?" "Ale jak to tak,że chlopak z długimi wlosami" "wyglądasz jak dziewczyna"... ja przypominam że Jezus tez miał długie włosy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Julia32 napisał:

Nie Jezus nie mial dlugich wlosow-zostaliscie zwiedzeni przez kosciol katolicki. Ten gosc na obrazku to namalowany jeden z papiezy i to jemu sie klaniacie I przed nim kleczycie,a nie przed Jezusem. Biblia Nowy Testament mowi "hanba jest dla mezczyzny nosic dlugie wlosy" oznacza to,ze Jezus w rzeczywistosci NIE mial dlugich wlosow. Jest to wielkie oszustwo jak przedstawiaja Jezusa na obrazach. Dlatego ja nie klekam od dawna przed zadnym obrazem albo figurka, bo nie mam 100% pewnosci kogo ona przedstawia. Poczytaj sobie jak dawno temu jeden malarz namalowal portret papieza i teraz jest przedstawiany jako Jezus. Prawdziwy Jezus nigdy by NIE postapil wbrew Biblii. Jezus rowniez przestrzegal prawa mojzeszowego tam byl zakaz noszenia dlugich wlosow u mezczyzn 

Coś ściemniasz. Wizerunków Jezusa jest wiele i wielu artystów Go malowało i rzeźbiło. W prawie mojżeszowym nie ma zakazu długich włosów, a wręcz nakaz noszenia pejsów. Poza tym Jezus nie postepował wbrew Biblii bo za jego czsów Biblii jeszcze nie było. A jak się coś cytuje to podaje się rozdział i nr wersetu. A dyskusja nie jest o Jezusie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Julia32 napisał:

Nie Jezus nie mial dlugich wlosow-zostaliscie zwiedzeni przez kosciol katolicki. Ten gosc na obrazku to namalowany jeden z papiezy i to jemu sie klaniacie I przed nim kleczycie,a nie przed Jezusem. Biblia Nowy Testament mowi "hanba jest dla mezczyzny nosic dlugie wlosy" oznacza to,ze Jezus w rzeczywistosci NIE mial dlugich wlosow. Jest to wielkie oszustwo jak przedstawiaja Jezusa na obrazach. Dlatego ja nie klekam od dawna przed zadnym obrazem albo figurka, bo nie mam 100% pewnosci kogo ona przedstawia. Poczytaj sobie jak dawno temu jeden malarz namalowal portret papieza i teraz jest przedstawiany jako Jezus. Prawdziwy Jezus nigdy by NIE postapil wbrew Biblii. Jezus rowniez przestrzegal prawa mojzeszowego tam byl zakaz noszenia dlugich wlosow u mezczyzn 

Interpretacja bajek dla doroslych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Julia32 napisał:

Moze chciala miec dziewczynke a ma chlopca i dlatego mu zaklada opaski itp. W kazdym razie wg mnie normalne to nie jest

Jak sobie wytłumaczysz tak się wyspisz 😁 chlopak ma dłuższe wlosy, matka je spina i milion teorii spiskowych why? A najlepiej zająć się własnym podwórkiem bo nikomu krzywda się nie dzieje, a gdyby się działa to wzbudziła by mniejsze zainteresowanie niż opaska do włosów u chłopca. 

Autorko, jeśli martwisz się że dziecko będzie wyglądać za bardzo męsko to poszukaj w necie akcesoriów do wlosow dla chłopaków. Są bandami, opaski , frotki itd tak że dziecko będzie wyglądało stylowo i wszyscy się uspokoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te teksty "..  Oj bo nie  wypada".  Nie wypada to tak komentować. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DropKick napisał:

Uwielbiam te teksty "..  Oj bo nie  wypada".  Nie wypada to tak komentować. 

Tak to żodyn nie pomyślał. Wciskanie nosa w nieswoje sprawy to dla niektórych obowiazek. Ktoś musi pilnować tej moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KateZRzeszowa napisał:

Tak to żodyn nie pomyślał. Wciskanie nosa w nieswoje sprawy to dla niektórych obowiazek. Ktoś musi pilnować tej moralności

Nie wciskam nosa tylko powiedziałam grzecznie ze nie wypada. I tyle. Mam rozumieć że zaaplikowałybyście swoim synom opaski albo spineczki w okresie przejściowym i nie ma w tym nic złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, KateZRzeszowa napisał:

Autorko, jeśli martwisz się że dziecko będzie wyglądać za bardzo męsko to poszukaj w necie akcesoriów do wlosow dla chłopaków. Są bandami, opaski , frotki itd tak że dziecko będzie wyglądało stylowo i wszyscy się uspokoja

Są tacy którzy die nigdy nie uspokoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, forka napisał:

Nie wciskam nosa tylko powiedziałam grzecznie ze nie wypada. I tyle. Mam rozumieć że zaaplikowałybyście swoim synom opaski albo spineczki w okresie przejściowym i nie ma w tym nic złego?

A co jest w tym złego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bimba napisał:

Są tacy którzy die nigdy nie uspokoją.

I z takimi ogranicza się kontakt, Bo po co komu trucie d? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KateZRzeszowa napisał:

A co jest w tym złego? 

Bo nie przystoi chłopcu. A gdyby pomalowała mu paznokcie to też spoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KateZRzeszowa napisał:
6 minut temu, Bimba napisał:

 tacy którzy die nigdy nie uspokoją.

I z takimi ogranicza się kontakt, Bo po co komu trucie d? 

No wiesz, to jednak siostra, najbliższa rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, forka napisał:

Nie wciskam nosa tylko powiedziałam grzecznie ze nie wypada. I tyle. Mam rozumieć że zaaplikowałybyście swoim synom opaski albo spineczki w okresie przejściowym i nie ma w tym nic złego?

Ale to nie jest Twój syn. Jakby Twojemu ubierała opaskę, to byś miała prawo zareagować. A to, co ona robi z własnym dzieckiem to nie Twój biznes.

Wypada czy nie wypada, każdy ma prawo żyć jak chce, a nie tak jak Tobie się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Julia32 napisał:

Nie Jezus nie mial dlugich wlosow-zostaliscie zwiedzeni przez kosciol katolicki. Ten gosc na obrazku to namalowany jeden z papiezy i to jemu sie klaniacie I przed nim kleczycie,a nie przed Jezusem. Biblia Nowy Testament mowi "hanba jest dla mezczyzny nosic dlugie wlosy" oznacza to,ze Jezus w rzeczywistosci NIE mial dlugich wlosow. Jest to wielkie oszustwo jak przedstawiaja Jezusa na obrazach. Dlatego ja nie klekam od dawna przed zadnym obrazem albo figurka, bo nie mam 100% pewnosci kogo ona przedstawia. Poczytaj sobie jak dawno temu jeden malarz namalowal portret papieza i teraz jest przedstawiany jako Jezus. Prawdziwy Jezus nigdy by NIE postapil wbrew Biblii. Jezus rowniez przestrzegal prawa mojzeszowego tam byl zakaz noszenia dlugich wlosow u mezczyzn 

Jest możliwym, iż Jezus był według prawa mojżeszowego NazyrYjczykiem. Czyli osobą, która złożyła śluby poświęcenia się Bogu. A nazyryjczycy (nie myl z Nazyrejczykiem) mieli zakaz ścinania włosów. Jakbyś mogła przestać powtarzać bzdury za sw.Pawłem tym de,bilem to byłoby dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, forka napisał:

Siostra postanowiła swojemu 4 letniemu synowi zapuścić włosy. Żeby mu nie wchodziły do oczu podpina grzywkę spineczkami albo każe mu nosić opaskę. Powiedziałam jej że nie wypada a ona z gebą do mnie że to nie moja sprawa, a jak się jej będzie podobało to mu kolczyki założy. Czy zasłużyłam na opieprz? powiedziałam coś złego?

Muszę mojemu mężowi powiedzieć, że nie wypada, żeby nosił opaskę na włosach 😁 

1 godzinę temu, forka napisał:

Mnie nie przeszkadzaja długie włosy tylko opaski i spineczki.

A jak włosy będą na tyle długie, żeby je spiąć gumką, to też ta gumka ci będzie przeszkadzać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, forka napisał:

Bo nie przystoi chłopcu. A gdyby pomalowała mu paznokcie to też spoko?

Dlaczego nie przystoi? Kto stawia te granice? Poza tym dorosli mężczyźni tez noszą koczki, kucyki, dlugie wlosy, apaszki i biżuteria. To serio nie jest powód by robic z tego problem.

Jeśli chcesz porozmawiać z siostra na ten temat to zaproponuj rozwiązanie, bo do komentiwania co matka robi zle każdy pierwszy. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Julia32 napisał:

Nie Jezus nie mial dlugich wlosow wg Biblii "jest to hanba dla mezczyzny" a dlaczego byl de*** wg ciebie? 

Napisałam wyraźnie, że możliwym było że Jezus był Nazyrejczykiem i wtedy na 100% te długie włosy były .

Dlaczego św Paweł był de,bilem? Bo wypaczył i przekręcił nauki Jezusa pod swoje widzi mi się. I to nie według Biblii to jest hańba, tylko właśnie według św Pawła. Może powinnaś są Pawła uznać za proroka, a nie Jezusa, bo nigdy nie wspominasz nauk Jezusa tylko wypowiedzi sw Pawła. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Julia32 napisał:

Oczywiscie,ze nie przystoi, ale zyjemy a durnych czasach, gdzie istnieje 56 plci zamiast dwoch a z czegos co bylo zawsze nienornalne zrobilo sie cos normalnego. Normalnym sie wmawia,ze sa chorzy i wysyla do psychiatry. Era LGBT I tyle. Niech sobie robia co chca,ale niech nie oczekuja,ze ja bede to uwazac za normalne,bo robienie dziewczynki z chlopca normalnym nie jest.  W najlepszym wypadku mamuska chciala miec dziewczynke wiec przerabia synka na corke 

o męskości bądź jej braku nie świadczą pomalowane paznokcie czy opaska na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Julia32 napisał:

Istnieje meski rodzaj bizuteri ale spineczki i opaski to juz jest cos nie tak

Uzasadnij. Bo skrytykować każdy potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Julia32 napisał:

Oczywiscie,ze nie,ale wyobraz sobie,ze idziesz ulica z umiesnionym facetem, przystojnym,odwaznym,super do tego,a on ma spineczki we wlosach, paznokcie pomalowane na rozowo 🤣🤣 wiec co z tego,ze by sie nawet zachowywal po mesku jakby wygladal jak dziewczynka. Wezcie wy zejdzie na ziemie meski facet w spineczkach do wlosow🤣🤣🤣🤣🤣

Znam facetów chodzących w opaskach do włosów. Klasyczne czarne cienkie opaski. I wyglądają przy tym mega męsko. Spinka też by mu nie przeszkodziła 🙂 Naprawdę nie widzę problemów. Mamy takie czasy, że można się ubrać jak się chce i jak kto ma ochotę, a nie zastanawiać się czy spinka jest ok czy nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Julia32 napisał:

Oczywiscie,ze nie przystoi, ale zyjemy a durnych czasach, gdzie istnieje 56 plci zamiast dwoch a z czegos co bylo zawsze nienornalne zrobilo sie cos normalnego. Normalnym sie wmawia,ze sa chorzy i wysyla do psychiatry. Era LGBT I tyle. Niech sobie robia co chca,ale niech nie oczekuja,ze ja bede to uwazac za normalne,bo robienie dziewczynki z chlopca normalnym nie jest.  W najlepszym wypadku mamuska chciala miec dziewczynke wiec przerabia synka na corke 

Tak światowa, mieszka w UK, wyszła z mąż za murzyna, cały czas podkreśla jaka to jest otwarta na nowe, nowe religie, nowe kuchnię, nowy styl życie w multi kulti, a tu w doopę gryzą dłuższe włosy u chłopca!

I nagle ta światowość,  to otwarcie na świat i innych ludzi się kończy i wychodzi słoma z kapci i dawaj jechać na lgbt, na wolność poglądów i decyzji.

Bo tak naprawdę to musi być JAK KSIUNDZ PRZYKAZAŁ!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Julia32 napisał:

Gotowanie obiadkow plus noszenia opasek no to juz wiemy,ze maz unlan jest dziewczynka🙈

A teraz uwazaj bo zawału dostaniesz - mój ma włosy do pasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Julia32 napisał:

Mieszkam w UK od 12 lat NIGDY nie widzialam faceta w opasce a tym bardziej w spinkach. Jak wiec mozesz uznac to za normalne? To,ze u ciebie w rodzinie lub w spoleczenstwie faceci chodza w spinkach,opaskach kij wie jeszcze jakich kokardkach to nie znaczy,ze jest to normalne 

No popatrz, a niby tak światowo masz 😄 może po prostu nie zauważyłaś, bo te opaski się fajnie komponują, szczególnie jak facet ma kręcone dłuższe włosy. 

No ja to uznaję za normalne. Naprawdę neutralne spinki nie są niczym dziwnym. A o kokardkach to wyolbrzymiasz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Julia32 napisał:

Mieszkam w UK od 12 lat NIGDY nie widzialam faceta w opasce a tym bardziej w spinkach. Jak wiec mozesz uznac to za normalne? To,ze u ciebie w rodzinie lub w spoleczenstwie faceci chodza w spinkach,opaskach kij wie jeszcze jakich kokardkach to nie znaczy,ze jest to normalne

Bo normalne jest tylko to co widziała bezrobotna, niewiykształcona beneficiara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×