Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ON.

Pragnę syna czy to coś dziwnego

Polecane posty

Mam prawie 40l mamy dwie córki zawszę chciałem mieć syna pierwsza córa fajnie druga córka już się rozczarowałem ale minęło ale najbardziej jestem rozczarowany postawą żony najpierw delikatnie mówiłem puzniej naciskałem teraz po latach już bardzo nalegał ona się zaparła niedługo wyląduje w psychiatryku ona powtarza ciągle że mamy kochające córki tak owszem ale ja chcę syna w tej chwili zaczynam już wariować przez fakt że żona beszczelnie mówi takie ...a dostaniesz ode mnie psychika mi siada to już walka o życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może inna będzie chciała czas poszukać napewno kobiety są takie które myślą o uczuciach faceta spodziewałem się takich odp 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz pewność, że teraz byłby syn? Jeśli kobieta jest w podobnym wieku do Twojego, to wcale jej się nie dziwię, że nie ma ochoty już na pieluchy. A Ty dorośnij, ona nie jest inkubatorem! Takie naciskanie nic nie da... poza rozpadem związku. Egoizm przez Ciebie przemawia.

Współczuję takiego tatusia i męża.

Idź do psychologa, bo faktycznie wariujesz, albo od razu się rozstańcie. Może znajdziesz taką, która da Ci syna, a żonie pozwól cieszyć się spokojem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak trzeba to zakończyć widzę wszystkie macie takie myślenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom dla faceta mieć syna to wielkie wyzwanie. na początku jest fajnie potem zaczynają się schody.

Tak naprawdę syn jest dla matki a nie dla ojca.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Avelinka napisał:

Tak naprawdę syn jest dla matki a nie dla ojca.

A co to za śmieszne podziały? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ON. napisał:

Chyba jednak trzeba to zakończyć widzę wszystkie macie takie myślenie 

Przypadek?

Mnie by dało to coś do myślenia...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ON. napisał:

Chyba jednak trzeba to zakończyć widzę wszystkie macie takie myślenie 

I jeszcze jedno. W ciąży jest tylko i wyłącznie kobieta, to ona nosi dziecko pod sercem, to jej ciało ponosi wszelkie konsekwencje ciąży. Może ona po prostu fizycznie nie dałaby rady być w kolejnej?

No i nie masz żadnej gwarancji, że będzie to chłopak. Znam takie pary, które mają po 4 ,5 chłopaków, a każdy z nich miał być dziewczynką. Jednak jakoś nie przeszkadza im to ich kochać...

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że nie kocham córek wręcz odwrotnie jest są super ale nasze życie jest inne to co robimy w życiu chcę przekazać synowi nie zięciowi co nie wyklucza że córki dostaną wszystko co potrzebne ani ja ani żona nie jesteśmy chorzy ani biedni nic nie stoi na przeszkodzie oprócz zaparcia mojej pani jak bym chciał od niej czegoś nie osiągalnego teraz czasy są inne medycyna poszła do przodu tylko trzeba chcieć nie oceniające człowieka pochopnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, ON. napisał:

Może inna będzie chciała czas poszukać napewno kobiety są takie które myślą o uczuciach faceta spodziewałem się takich odp 

Zabawna prowokacja. Płeć dziecka to loteria. Zawsze moze być trzecia córka. 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ON. napisał:

Mam prawie 40l mamy dwie córki zawszę chciałem mieć syna pierwsza córa fajnie druga córka już się rozczarowałem ale minęło ale najbardziej jestem rozczarowany postawą żony najpierw delikatnie mówiłem puzniej naciskałem teraz po latach już bardzo nalegał ona się zaparła niedługo wyląduje w psychiatryku ona powtarza ciągle że mamy kochające córki tak owszem ale ja chcę syna w tej chwili zaczynam już wariować przez fakt że żona beszczelnie mówi takie ...a dostaniesz ode mnie psychika mi siada to już walka o życie 

No cóż. Fajne prowo, takie akurat do śmiechu 😂 

Propozycja. Najpierw by trzeba było przebadać sobie plemniki, bo możesz nie mieć męskich 😁. Bo nie wiem, czy wiesz, ale płeć zależy od ciebie. A następnie poszukać chętnej pani, która zajdzie w ciążę z in vitro, inaczej nie masz pewności, czy będzie syn, poczekać, aż urodzi i oczywiście wziąć syna do siebie na wychowanie. Żadne tam alimenty i widywanie co dwa tygodnie. Pełne wychowywanie samemu, bez pomocy żony, czy pani uzyczajacej macicę. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ON. napisał:

Nie mówię że nie kocham córek wręcz odwrotnie jest są super ale nasze życie jest inne to co robimy w życiu chcę przekazać synowi nie zięciowi co nie wyklucza że córki dostaną wszystko co potrzebne ani ja ani żona nie jesteśmy chorzy ani biedni nic nie stoi na przeszkodzie oprócz zaparcia mojej pani jak bym chciał od niej czegoś nie osiągalnego teraz czasy są inne medycyna poszła do przodu tylko trzeba chcieć nie oceniające człowieka pochopnie 

A może sam zajdź w ciążę? Zobaczysz jaki to miód. I tak jak pisałam wcześniej wychowaj sam, a nie wysługuj się żoną. 

Edytowano przez Unlan
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ON. napisał:

Mam prawie 40l mamy dwie córki zawszę chciałem mieć syna pierwsza córa fajnie druga córka już się rozczarowałem ale minęło ale najbardziej jestem rozczarowany postawą żony najpierw delikatnie mówiłem puzniej naciskałem teraz po latach już bardzo nalegał ona się zaparła niedługo wyląduje w psychiatryku ona powtarza ciągle że mamy kochające córki tak owszem ale ja chcę syna w tej chwili zaczynam już wariować przez fakt że żona beszczelnie mówi takie ...a dostaniesz ode mnie psychika mi siada to już walka o życie 

O.o

13 godzin temu, ON. napisał:

Chyba jednak trzeba to zakończyć widzę wszystkie macie takie myślenie 

Tak, rozwiedź się, bo nie strzeliłeś syna. Średniowiecze.

2 godziny temu, ON. napisał:

Nie mówię że nie kocham córek wręcz odwrotnie jest są super ale nasze życie jest inne to co robimy w życiu chcę przekazać synowi nie zięciowi co nie wyklucza że córki dostaną wszystko co potrzebne ani ja ani żona nie jesteśmy chorzy ani biedni nic nie stoi na przeszkodzie oprócz zaparcia mojej pani jak bym chciał od niej czegoś nie osiągalnego teraz czasy są inne medycyna poszła do przodu tylko trzeba chcieć nie oceniające człowieka pochopnie 

Ciąża po 35 roku życia kobiety jest obarczona wysokim ryzykiem chorób genetycznych. Po-a tym Twoja żona ma prawo nie chcieć kolejny raz być w ciąży. A co jakby wyszła Wam trzecia córka?

1 godzinę temu, marinero00 napisał:

Jakby sobie zafundowal in vitro  za 50 tys  to mialby chlopaka 🙂 ale zaluje kasy i  zaluje wysilku umyslowego aby poszukac jak zrealizowac swe zachcianki 🙂 

Przy in vitro nie wybiera się płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, ON. napisał:

Mam prawie 40l mamy dwie córki zawszę chciałem mieć syna pierwsza córa fajnie druga córka już się rozczarowałem ale minęło ale najbardziej jestem rozczarowany postawą żony najpierw delikatnie mówiłem puzniej naciskałem teraz po latach już bardzo nalegał ona się zaparła niedługo wyląduje w psychiatryku ona powtarza ciągle że mamy kochające córki tak owszem ale ja chcę syna w tej chwili zaczynam już wariować przez fakt że żona beszczelnie mówi takie ...a dostaniesz ode mnie psychika mi siada to już walka o życie 

Przecież to od mężczyzny zależy jaka będzie płeć dziecka 😄

Pretensje do swoich plemników 😛

Edytowano przez SisterGoldenHair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Foko Loko napisał:

O.o

Tak, rozwiedź się, bo nie strzeliłeś syna. Średniowiecze.

Ciąża po 35 roku życia kobiety jest obarczona wysokim ryzykiem chorób genetycznych. Po-a tym Twoja żona ma prawo nie chcieć kolejny raz być w ciąży. A co jakby wyszła Wam trzecia córka?

Przy in vitro nie wybiera się płci.

Jak najbardziej możesz sobie wybrać płeć dziecka przy in vitro, tylko musisz sobie poszukać takiego kraju, który na to zezwala. I tak autor musi szukac surogatki poza granicami Polski, bo w Polsce ta praktyka jest nielegalna. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×