Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Teczananiebie

Facet mam nadzieję że mi pomozecie zrozumiec

Polecane posty

Spotykałam się z takim chłopakiem podrywał mnie. Pocałowałam się z nim podotykalam. Tyle. Nie jesteśmy razem. Po dwóch miesiącach wyszło dzisiaj że pisze z taką dziewczyna, która sama do niego zaczęła pisać.Widzialam ta rozmowę rzeczywiście ona do niego pisała. Ale on jej odpisuje. Od czwartku widziałam wiadomości do niedzieli. Dziś jest wtorek a on zaczął opowiadać kolegom jaka ona jest ładna. O mnie nie mówił już nic chociaż wcześniej mówił do innych że mnie kocha. Że mu się podobam, że jestem ładna. Wyczułam że ona bardziej mu się podoba, bo pytałam się go która ja albo ona. Nie powiedział ty jesteś ładniejsza. Wcześniej był o mnie bardzo zazdrosny teraz też jest bo nie pozwala mi się spotykać z żadnymi facetami. Jeszcze się dziś dowiedział że spotykam się z takim co jest prawda. Jest zazdrosny. Co o tym myślicie? Ona nie musiała nic robić tylko z nim pisze. Ja niepotrzebnie dałam z siebie więcej bo zrobiłam mu loda. :(. Przez to uważa że jestem lepsza od niej. To mnie bardzo zabolało. Doradźcie mi proszę co robić I co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Teczananiebie napisał:

Spotykałam się z takim chłopakiem podrywał mnie. Pocałowałam się z nim podotykalam. Tyle. Nie jesteśmy razem. Po dwóch miesiącach wyszło dzisiaj że pisze z taką dziewczyna, która sama do niego zaczęła pisać.Widzialam ta rozmowę rzeczywiście ona do niego pisała. Ale on jej odpisuje. Od czwartku widziałam wiadomości do niedzieli. Dziś jest wtorek a on zaczął opowiadać kolegom jaka ona jest ładna. O mnie nie mówił już nic chociaż wcześniej mówił do innych że mnie kocha. Że mu się podobam, że jestem ładna. Wyczułam że ona bardziej mu się podoba, bo pytałam się go która ja albo ona. Nie powiedział ty jesteś ładniejsza. Wcześniej był o mnie bardzo zazdrosny teraz też jest bo nie pozwala mi się spotykać z żadnymi facetami. Jeszcze się dziś dowiedział że spotykam się z takim co jest prawda. Jest zazdrosny. Co o tym myślicie? Ona nie musiała nic robić tylko z nim pisze. Ja niepotrzebnie dałam z siebie więcej bo zrobiłam mu loda. :(. Przez to uważa że jestem lepsza od niej. To mnie bardzo zabolało. Doradźcie mi proszę co robić I co myslec

Dorosnąć.

Nie jesteście razem, Ty spotykasz się z innym, on pisze z inną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze macie 16 lat pomimo, ze wiecej bym spodziewala sie nawet w tym wieku.  

Mamy ci powiedziec co myslec?  Prosze: przestan opierac swoja wartosc na urodzie, przeczytaj ksiazke, wybierz sie w podroz, znajdz hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Julia32 napisał:

Za szybko mu dalas ot cala tajemnica. Tamta ma wiecej szacunku do siebie. Mnie maz nawet sam powiedzial "gdybym byl singlem I kobieta dala by mi seks lub gre wstepna za szybko to bym nawet nie spotkal sie z nia drugi raz". Musisz siebie zaczac szanowac

Boże, nie wierze...Pierwszy raz Jula napisała coś mądrego 😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość888 napisał:

Boże, nie wierze...Pierwszy raz Jula napisała coś mądrego 😲

Powtorzyla po mezu, nie nalezy jej przypisywac tych slow 😄

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Julia32 napisał:

Za szybko mu dalas ot cala tajemnica. Tamta ma wiecej szacunku do siebie. Mnie maz nawet sam powiedzial "gdybym byl singlem I kobieta dala by mi seks lub gre wstepna za szybko to bym nawet nie spotkal sie z nia drugi raz". Musisz siebie zaczac szanowac

A może jej szacunek do siebie nie ma tu nic do rzeczy, tylko brak szacunku jego do niej? Z tamtą może nawet jeszcze nie widział. 

14 godzin temu, Teczananiebie napisał:

Spotykałam się z takim chłopakiem podrywał mnie. Pocałowałam się z nim podotykalam. Tyle. Nie jesteśmy razem. Po dwóch miesiącach wyszło dzisiaj że pisze z taką dziewczyna, która sama do niego zaczęła pisać.Widzialam ta rozmowę rzeczywiście ona do niego pisała. Ale on jej odpisuje. Od czwartku widziałam wiadomości do niedzieli. Dziś jest wtorek a on zaczął opowiadać kolegom jaka ona jest ładna. O mnie nie mówił już nic chociaż wcześniej mówił do innych że mnie kocha. Że mu się podobam, że jestem ładna. Wyczułam że ona bardziej mu się podoba, bo pytałam się go która ja albo ona. Nie powiedział ty jesteś ładniejsza. Wcześniej był o mnie bardzo zazdrosny teraz też jest bo nie pozwala mi się spotykać z żadnymi facetami. Jeszcze się dziś dowiedział że spotykam się z takim co jest prawda. Jest zazdrosny. Co o tym myślicie? Ona nie musiała nic robić tylko z nim pisze. Ja niepotrzebnie dałam z siebie więcej bo zrobiłam mu loda. :(. Przez to uważa że jestem lepsza od niej. To mnie bardzo zabolało. Doradźcie mi proszę co robić I co myslec

Przecież to proste. Odbiła mu woda sodowa, bo się okazuje, że się podoba, a jednocześnie ma poczucie własności wobec byłych swoich dziewczyn. Zazdrosny, bo uważa cię za swoje trofeum i nawet jak on cię nie chce, to masz go wielbić. Gówniarz z wielkim ego. To wszystko. 

Edytowano przez Unlan
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Unlan napisał:

A może jej szacunek do siebie nie ma tu nic do rzeczy, tylko brak szacunku jego do niej? Z tamtą może nawet jeszcze nie widział. 

Przecież to proste. Odbiła mu woda sodowa, bo się okazuje, że się podoba, a jednocześnie ma poczucie własności wobec byłych swoich dziewczyn. Zazdrosny, bo uważa cię za swoje trofeum i nawet jak on cię nie chce, to masz go wielbić. Gówniarz z wielkim ego. To wszystko. 

A skąd wiesz ze on mnie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Teczananiebie napisał:

A skąd wiesz ze on mnie nie chce?

A co to za różnica, skoro i tak nie jesteścje razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Teczananiebie napisał:

Oki ale skąd wiesz ze mnie nie chce 😄

A skąd wiesz, że Cię chce?

Po ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Teczananiebie napisał:

A skąd wiesz ze on mnie nie chce?

Jakby cię chciał, to byście byli razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Mam nadzieje, ze macie 16 lat pomimo, ze wiecej bym spodziewala sie nawet w tym wieku.  

Mamy ci powiedziec co myslec?  Prosze: przestan opierac swoja wartosc na urodzie, przeczytaj ksiazke, wybierz sie w podroz, znajdz hobby.

A co autorka ma do zaoferowania oprócz urody i loda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Skb napisał:

A co autorka ma do zaoferowania oprócz urody i loda? 

Dla większości mężczyzn to szczyt marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bimba napisał:

Dla większości mężczyzn to szczyt marzeń!

Hmmm. ... Skoro tak, to zdecydowanie wolę być w mniejszości. Z tego co napisała to jest mocno ograniczona nawet w sferze rozrywkowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Powtorzyla po mezu, nie nalezy jej przypisywac tych slow 😄

Racja 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość888 napisał:

Racja 😅

To jest nauka. Wszyscy coś po kimś powtarzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×