Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
inna30

hirsutyzm

Polecane posty

Witajcie. Moje życie utrudnia znacznie problem nadmiernego owłosienia. Szukam dziewczyn które też z tym walczą. I mają namiary na sprawdzonych lekarzy... Szczególnie z Mazowowsza ale nie tylko. Może polecacie jakaś doktor ginekolog- endokrynolog? Lub macie pozytywne doświadczenia z leczenia? Z góry dziękuję :) rowniez tych którzy powstrzymają się od głupich komentarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam ten sam problem. U mnie jest to spowodowane nadmiarem DHT. Od lat Biorę Vibin mini a od kilku miesięcy także 50 mg Spironolu. Niestety włosy ani drgnęły. Lepsze efekty (choć nie w 100%, mam po depilacji domowym urządzeniem IPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dziękuję Wam za odpowiedź. Niestety depilacja laserowa (12 zabiegów!) dała tylko krótkotrwały efekt a jest bardzo droga. 

Marina czyli zamiast tradycyjnych metod depilacji używasz urządzenia IPL. To też jest jakiś pomysł. 

 

Jeśli ktoś jeszcze ma ten kłopot, chętnie pogadam, dowiem się u kogo się leczy cię czy macie jakiekolwiek efekty.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Magdalena Czekańska – Rawska Ginekolog - endokrynolog przyjmuje w enel med Warszawa długie terminy bo ma dużo pacjentek ale warto czekać! Chociaz jak masz u nich wykupiony pakiet to masz szybciej wizyte ja tak miałam a mam pakiet kobieta (ten tanszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×