Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
trytytytyty001

Czy to wczesne objawy ciąży ??

Polecane posty

Hej, 

Od 4-6 dni zmagam się z lekkim kłuciem podbrzusza, czasami zakuje mocnej ale po chwili mija. Moje piersi stały się większe, bardziej wrażliwsze (czego nigdy nie miałam przed okresem), widać na nich wyraziste żyłki. Po posiłku mnie mdli ale nie wymiotuję. Cały czas pije wodę około 2 butelek dziennie bo mam metaliczny posmak w buzi i wrażenie suchości. Dzisiaj podczas siedzenia odczułam jeszcze delikatne pulsowanie w podbrzuszu. Mam zaparcia, cały czas też chodzę zmęczona i najchętniej bym usnęła nawet po gorącej herbacie. Zimno mi i mam delikatne dreszcze. Z moich obliczeń wynika że to początek 4 tygodnia a z mężem kochaliśmy się w dniu owulacji. Jak sądzicie czy mogą być to symptomy ciąży ? Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, trytytytyty001 napisał:

Hej, 

Od 4-6 dni zmagam się z lekkim kłuciem podbrzusza, czasami zakuje mocnej ale po chwili mija. Moje piersi stały się większe, bardziej wrażliwsze (czego nigdy nie miałam przed okresem), widać na nich wyraziste żyłki. Po posiłku mnie mdli ale nie wymiotuję. Cały czas pije wodę około 2 butelek dziennie bo mam metaliczny posmak w buzi i wrażenie suchości. Dzisiaj podczas siedzenia odczułam jeszcze delikatne pulsowanie w podbrzuszu. Mam zaparcia, cały czas też chodzę zmęczona i najchętniej bym usnęła nawet po gorącej herbacie. Zimno mi i mam delikatne dreszcze. Z moich obliczeń wynika że to początek 4 tygodnia a z mężem kochaliśmy się w dniu owulacji. Jak sądzicie czy mogą być to symptomy ciąży ? Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam. 

Nie, wkręcasz sobie.

W 4 tygodniu nie czuć żadnego pulsowania w brzuchu, boleć Cię może od zaparć.

Czemu po prostu nie zrobisz testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Foko Loko napisał:

Nie, wkręcasz sobie.

W 4 tygodniu nie czuć żadnego pulsowania w brzuchu, boleć Cię może od zaparć.

Czemu po prostu nie zrobisz testu?

miesiączkę powinnam dostać w niedziele dlatego czekam. A kłucie brzucha odczuwam może z 6 dni, zaparcia mam dopiero od 2 dlatego wykluczam ból brzucha przez zaparcia. Dodam jeszcze że moja temperatura w pochwie wynosi 37,4. Dlatego zaczynam się martwić 

Edytowano przez trytytytyty001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, trytytytyty001 napisał:

miesiączkę powinnam dostać w niedziele dlatego czekam. A kłucie brzucha odczuwam może z 6 dni, zaparcia mam dopiero od 2 dlatego wykluczam ból brzucha przez zaparcia. Dodam jeszcze że moja temperatura w pochwie wynosi 37,4. Dlatego zaczynam się martwić 

Nie ma objawów ciąży po tygodniu od zapłodnienia. To nawet nie jest jeszcze 4 tydzień, ledwie trzeci, skoro do okresu masz jeszcze pół tygodnia. Za wcześnie na objawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, trytytytyty001 napisał:

Hej, 

Od 4-6 dni zmagam się z lekkim kłuciem podbrzusza, czasami zakuje mocnej ale po chwili mija. Moje piersi stały się większe, bardziej wrażliwsze (czego nigdy nie miałam przed okresem), widać na nich wyraziste żyłki. Po posiłku mnie mdli ale nie wymiotuję. Cały czas pije wodę około 2 butelek dziennie bo mam metaliczny posmak w buzi i wrażenie suchości. Dzisiaj podczas siedzenia odczułam jeszcze delikatne pulsowanie w podbrzuszu. Mam zaparcia, cały czas też chodzę zmęczona i najchętniej bym usnęła nawet po gorącej herbacie. Zimno mi i mam delikatne dreszcze. Z moich obliczeń wynika że to początek 4 tygodnia a z mężem kochaliśmy się w dniu owulacji. Jak sądzicie czy mogą być to symptomy ciąży ? Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam. 

Masz schize. Sama pisalas, ze kochaliscie sie w prezerwatywie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym objawem ciazy jest brak okresu. Po tygodniu od zaplodnienia objawy moga byc tylko urojone. Rzeczywiscie powiekszenie i bolesnosc piersi sa jednym z objawow ciazy, sa tez jednak objawem zblizajacej sie miesiaczki. Mdlosci wystepuja dopiero od 6 tygodnia. Oczywiscie organizm kazdej z nas jest inny, jednak nie rozumiem tego wkrecania sie i wmawiania sobie czegos bo posmak w ustach i bolesnosc podbrzusza. Wystarczy poczekac do dnia w ktorym powinna wystapic miesiaczka i zrobic test. I po sprawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2022 o 19:53, trytytytyty001 napisał:

Hej, 

Od 4-6 dni zmagam się z lekkim kłuciem podbrzusza, czasami zakuje mocnej ale po chwili mija. Moje piersi stały się większe, bardziej wrażliwsze (czego nigdy nie miałam przed okresem), widać na nich wyraziste żyłki. Po posiłku mnie mdli ale nie wymiotuję. Cały czas pije wodę około 2 butelek dziennie bo mam metaliczny posmak w buzi i wrażenie suchości. Dzisiaj podczas siedzenia odczułam jeszcze delikatne pulsowanie w podbrzuszu. Mam zaparcia, cały czas też chodzę zmęczona i najchętniej bym usnęła nawet po gorącej herbacie. Zimno mi i mam delikatne dreszcze. Z moich obliczeń wynika że to początek 4 tygodnia a z mężem kochaliśmy się w dniu owulacji. Jak sądzicie czy mogą być to symptomy ciąży ? Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam. 

Nie chce cie straszyc ale to klucie bardziej brzmi jak jakas infekcja lub ciaza pozamaciczna niz ciaza prawidlowa, co moze isc reka w reke z dreszczami i podwyzszona temperatura - najlepiej idz do lekarza. A co do piersi - objaw mozliwy. U mnie zaczynal sie bol piersi doslownie 3-4 dni po zaplodnieniu a test pozytywny byl dopiero w dniu okresu ktory oczywiscie sie nie pojawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×