Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Macie jakieś sposoby na podanie leku małemu dziecku? Córka ma ok roku i spory kaszel. Żaden syrop jej nie pasuje. Każdym pluje na odległość. Próbowałam łyżeczka, strzykawka, miarka, rozcieńczony z wodą, czy sokiem. Na siedząco i polezaco. I tak zawsze sporo wypluje. Na koniec nie wiem czy w ogóle coś udało jej się połknąć. Że starszymi dziećmi zero problemu. Najstarsze nawet te okropne gorzkie antybiotyki piło a ta mała nie i już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzykawka i w policzek, bardzo, bardzo powoli. Moj syn nie pluł tylko wymiotował po podaniu lekow. Teraz łyka już wszystko, ale był kiedyś bal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj mlodszy tak ma. Wlewam syrop do kubka soku w jego kubku i staram się zachowywać normalnie żeby nic nie podejrzewał.

Generalnie mieszam z czym popadnie a wiem że wypije. Chociaż teraz ma 6 lat i wie, że kuedy jest chory to dostaje leki i w ogóle odmawia picia. Masakra. Na goraczke dostaje czopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój syn miał niespełna rok jak dostał antybiotyk w formie zawiesiny. Jak tylko czuł to na języku od razu odruch wymiotny jak i same wymioty też. U nas sprawdził się dopiero jogurt naturalny, który uwielbia i to na niego wylewaliśmy po trochu dawkę. Może właśnie wymieszanie z jogurtem coś pomoże, niekoniecznie naturalnym albo te małe pitne się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×