Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

W kraju gdzie emerytury uzależnione są wyłącznie od opłaconych składek emerytalnych posiadanie dzieci się zupełnie nie opłaca. To jest duże poświęcenie głównie materialne, bezzwrotne.

Autor przedstawia sprawe prokreacji jakby tylko kobiety miały parcie na dzieci a w pewnym wieku i u mężczyzn ujawnia się taka potrzeba , zwłaszcza jak dobijają do 40 i nagle zorientowali się że zapomnieli rodzinę założyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Szynszylka napisał:

W kraju gdzie emerytury uzależnione są wyłącznie od opłaconych składek emerytalnych posiadanie dzieci się zupełnie nie opłaca. To jest duże poświęcenie głównie materialne, bezzwrotne.

Autor przedstawia sprawe prokreacji jakby tylko kobiety miały parcie na dzieci a w pewnym wieku i u mężczyzn ujawnia się taka potrzeba , zwłaszcza jak dobijają do 40 i nagle zorientowali się że zapomnieli rodzinę założyć ...

Owszem, coś tam się pojawia, także i u mężczyzn. Jednak w żadnym stopniu nie jest to wspolmierne z parciem na posiadanie dzieci, jakie występuje u kobiet. Raczej wątpię, czy u jakiegoś mężczyzny zanotowano zaburzenia psychiczne, spowodowane tym, że nie moze mieć dzieci. U kobiet owszem. Nie słyszałem też o przypadku, by mężczyzna nie mogący mieć dzieci, dokonywał porwania. U kobiet to się zdarza. Myślę, że można to porównać z seksem: dla kobiet jest ważny, mężczyznom trudno bez niego żyć. Analogicznie z posiadaniem dzieci. No i jeszcze jedno: wątpię, by dało się spotkać mężczyznę, który byłby dumny z tego, że zrezygnował z seksu. Kobiety dumne z rezygnacji z dzieci znamy wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

Owszem, coś tam się pojawia, także i u mężczyzn. Jednak w żadnym stopniu nie jest to wspolmierne z parciem na posiadanie dzieci, jakie występuje u kobiet. Raczej wątpię, czy u jakiegoś mężczyzny zanotowano zaburzenia psychiczne, spowodowane tym, że nie moze mieć dzieci. U kobiet owszem. Nie słyszałem też o przypadku, by mężczyzna nie mogący mieć dzieci, dokonywał porwania. U kobiet to się zdarza. Myślę, że można to porównać z seksem: dla kobiet jest ważny, mężczyznom trudno bez niego żyć. Analogicznie z posiadaniem dzieci. No i jeszcze jedno: wątpię, by dało się spotkać mężczyznę, który byłby dumny z tego, że zrezygnował z seksu. Kobiety dumne z rezygnacji z dzieci znamy wszyscy.

No to jeszcze wyśrodkuj wszystkie skrajności i będziesz miał pełny ogląd na posiadanie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Szynszylka napisał:

No to jeszcze wyśrodkuj wszystkie skrajności i będziesz miał pełny ogląd na posiadanie dzieci.

No więc po odrzuceniu skrajności wychodzi mi, że faceci chcą mieć dzieci, kiedyś tam w przyszłości, właśnie może po 40, a kobiety dużo wcześniej. Gdyby decydowali wyłącznie faceci, rodziło by się może 10% dzieci. Dla kobiety jest to przymus biologiczny, a dla faceta wymog głównie społeczny. Dla kobiety odrzucenie istoty powstałej z jej jajeczka jest bardzo trudne, faceta może rozsiewać nasienie po świecie, bez związku emocjonalnego z efektem tego "siewu".

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że mężczyzna i kobieta nie są tacy sami.

Ja nie mogę! Ale odkrycie!!!

Toż to odkrycie na miarę Nobla!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bimba napisał:

Wychodzi na to że mężczyzna i kobieta nie są tacy sami.

Ja nie mogę! Ale odkrycie!!!

Toż to odkrycie na miarę Nobla!!!

No widzisz. Bo są takie, co twierdzą inaczej. Na przykład, że nie ma czegoś takiego, że faceci mają większe predyspozycje do zajmowania się naukami ścisłymi czy technicznymi. I, że nadreprezentacja facetów w tych dziedzinach, wynika tylko z wychowania. Są nawet takie co twierdzą, że kobiety i faceci powinni tak samo zajmować się zarówno zmienianiem pieluch  jak i zdobywaniem forsy na utrzymanie rodziny. Sa też takie, które twierdza, że seks jest tak samo ważny dla kobiet jak dla mężczyzn. Jakie to odkrycie, gdy ktoś przypomni rzeczy oczywiste!

A tak przy okazji: pamiętasz, co obiecywalas napisać Edit, jak tu się znowu pojawi? To masz okazję

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rezkanostor555 napisał:

No więc po odrzuceniu skrajności wychodzi mi, że faceci chcą mieć dzieci, kiedyś tam w przyszłości, właśnie może po 40, a kobiety dużo wcześniej. Gdyby decydowali wyłącznie faceci, rodziło by się może 10% dzieci. Dla kobiety jest to przymus biologiczny, a dla faceta wymog głównie społeczny. Dla kobiety odrzucenie istoty powstałej z jej jajeczka jest bardzo trudne, faceta może rozsiewać nasienie po świecie, bez związku emocjonalnego z efektem tego "siewu".

No to wychodzi Ci jak zwykle, że jesteś oderwany od rzeczywistości.

Badanie CBOS

"Chęć posiadania potomstwa deklaruje 68 proc. mężczyzn w wieku 25-29 lat (kobiet - 56 proc.) W grupie wiekowej 30-34 lat dzieci chce mieć 48 proc. mężczyzn (kobiet - 27 proc.)"

Gdyby decydowali wyłącznie faceci to dzieci rodziły się więcej. To samo badanie mówi, że mężczyźni chcą mieć więcej dzieci niż kobiety.

 

 

Edytowano przez Edit666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Edit666 napisał:

No to wychodzi Ci jak zwykle, że jesteś oderwany od rzeczywistości.

Badanie CBOS

"Chęć posiadania potomstwa deklaruje 68 proc. mężczyzn w wieku 25-29 lat (kobiet - 56 proc.) W grupie wiekowej 30-34 lat dzieci chce mieć 48 proc. mężczyzn (kobiet - 27 proc.)"

 

Tak, jasne 😃. Czy to Ci sami, co stwierdzili, ze marynarze mieszkają w ciasnocie?

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rezkanostor555 napisał:

Tak, jasne 😃.

Oczywiście wszelkie badania kłamią. Prawdziwe jest tylko to co ulęgło się w małym móżdżku Resa.

To charakterystyczne dla osób o niskiej inteligencji, że są gotowe do trwania w swej głupocie i bronienia jej do upadłego, nawet jeśli fakty mówią, że się mylą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

Tak, jasne 😃. Czy to Ci sami, co stwierdzili, ze marynarze mieszkają w ciasnocie?

Ty serio jesteś mało inteligentny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Edit666 napisał:

Oczywiście wszelkie badania kłamią. Prawdziwe jest tylko to co ulęgło się w małym móżdżku Resa.

To charakterystyczne dla osób o niskiej inteligencji, że są gotowe do trwania w swej głupocie i bronienia jej do upadłego, nawet jeśli fakty mówią, że się mylą. 

Oczywiście wszystkie badania mówią prawdę, cała prawdę, tylko prawdę i święta prawdę.

No a co mówią fakty? Ile kobiet rezygnuje dobrowolnie z posiadania dzieci? Wierzysz, że jest to 60%? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Edit666 napisał:

Ty serio jesteś mało inteligentny. 

Ja jestem prosty inżynier, po politechnice. Zawsze tak twierdziłem.

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Rezkanostor555 napisał:

Ja jestem prosty inżynier, po politechnice. Zawsze tak twierdziłem.

Taki chłopek roztropek.

A teraz tradycyjnie miłego dziamgotania.

Wpadnę za parę godzin poczytac jak ośmieszasz się swoimi teoriami z 4 liter.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Edit666 napisał:

Taki chłopek roztropek.

A teraz tradycyjnie miłego dziamgotania.

Wpadnę za parę godzin poczytac jak ośmieszasz się swoimi teoriami z 4 liter.

 

 

Typowy magister inżynier z wieloletnią praktyką. I po dwóch fakultetach.

A wpadnij, to może przypomniesz nam, jak nie tak dawno uwazalas się za godną pożądania partnerkę do związku, bo nie chcesz nigdy mieć dzieci. Na mój rozum chłopka- roztropka świadczy to, o następującym myśleniu: 1.Jesteś wyjątkowa, bo trudno znaleźć kobietę, która nigdy nie zechce mieć dzieci. 2. To, że nie chcesz mieć dzieci, czyni Ciebie pożądana w oczach facetów, bo oni też nie palaja entuzjazm do potomstwa. Coś się od tego czasu zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że Res ma dzieci tylko dlatego, bo żona chciała. Bo cóż, najlepiej narobić dzieci, podrzucić dziadkom na wychowanie, ale mieć wyprane gacie, wzamian za zapłodnienie 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość888 napisał:

Z tego wynika, że Res ma dzieci tylko dlatego, bo żona chciała. Bo cóż, najlepiej narobić dzieci, podrzucić dziadkom na wychowanie, ale mieć wyprane gacie, wzamian za zapłodnienie 😎

No, żona, kochanki, parę podrywow na jedną noc. I jeszcze trochę takich co wprawdzie nie chciało, ale ma. Nie starczy mi gaci do prania dla nich wszystkich. Może pralnię otworzę...

 

 

 

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rezkanostor555 napisał:

No, żona, kochanki, parę podrywow na jedną noc. I jeszcze trochę takich co wprawdzie nie chciało, ale ma. Nie starczy mi gaci do prania dla nich wszystkich. Może pralnię otworzę...

 

 

 

Może zamiast w pralnię zainwestuj w skuteczną antykoncepcję ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt normalny nie kalkuluje czy im się „opłaca” mieć dziecko/dzieci, czy nie. Jeśli już, to najwyżej czy ich stać na utrzymanie potomka i czy czują się na siłach żeby wychować osobę. Ale nie każdy wpada w kanon normalności jak to Rez tutaj fajnie demonstruje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Szynszylka napisał:

Może zamiast w pralnię zainwestuj w skuteczną antykoncepcję ? 🤔

Niech kobiety zainwestują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

Niech kobiety zainwestują.

Weź swoje życie i decyzje w swoje ręce, inaczej ktoś inny będzie decydował za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Szynszylka napisał:

Weź swoje życie i decyzje w swoje ręce, inaczej ktoś inny będzie decydował za ciebie.

Nikt za mnie nie decyduje. No chyba, że ktoś, kto naciśnie jakiś guzik. Ale to dotyczy wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Żaba Monika napisał:

Finansowo raczej sie to nie oplaca, ale zwykle ludzie chca miec dzieci z innych powodow niz finansowe, np. chca stworzyc wlasna rodzine. I to sa korzysci raczej emocjonalne (choc roznie z tym bywa oczywiscie).

Małe dzieci spać nie dają, duże dzieci żyć nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rezkanostor555 napisał:

Małe dzieci spać nie dają, duże dzieci żyć nie dają.

Sąsiad który remontuje mieszkanie nie daje spać, koszący kosiarka spokojnie posiedzieć przy grillu, palący oponami spokojnie oddychać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, wrrr_gzium napisał:

Sąsiad który remontuje mieszkanie nie daje spać, koszący kosiarka spokojnie posiedzieć przy grillu, palący oponami spokojnie oddychać. 

No życie jest trudne i pełne zasadzek. Skórek od banana i śliskich posadzek.

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AnnaMaria1982 napisał:

Res nie musi się  martwić o antykoncepcję bo on głównie  sypia z facetami. 

Na twoim miejscu nie wierzylbym we wszystko, co opowiada twój facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rezkanostor555 napisał:

Małe dzieci spać nie dają, duże dzieci żyć nie dają.

Res, co za wyznania forum.

Twoja żona chciała dzieci bo miała parcie jak na kupę, a Ty absolutnie, jak to facet, nie chciałeś, smród w domu, dzieci żyć ci nie dają, a od kiedy jesteś na rencie, to nawet na obskórny kontenerowiec nie możesz uciec z tego piekiełka, które sobie urządziłeś.

No już wiadomo skąd ten poziom frustracji u Ciebie biedaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Edit666 napisał:

Res, co za wyznania forum.

Twoja żona chciała dzieci bo miała parcie jak na kupę, a Ty absolutnie, jak to facet, nie chciałeś, smród w domu, dzieci żyć ci nie dają, a od kiedy jesteś na rencie, to nawet na obskórny kontenerowiec nie możesz uciec z tego piekiełka, które sobie urządziłeś.

No już wiadomo skąd ten poziom frustracji u Ciebie biedaku.

Nudzisz swoimi teoriami z d... wzietymi. Opowiedz lepiej coś ciekawego. Na wspomnienia z dzikiego zachodu i szczegóły, jak stamtąd laczylas się z Kafeteria nie dajesz się namówić?  To może powiedz,  czy jesteś taka wyjątkowa wśród kobiet, bo nie masz parcia na bachoreksa jak na kupę? I przez to pożądana przez facetów, bo oni też raczej dzieci nie chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

Nudzisz swoimi teoriami z d... wzietymi. Opowiedz lepiej coś ciekawego. Na wspomnienia z dzikiego zachodu i szczegóły, jak stamtąd laczylas się z Kafeteria nie dajesz się namówić?  To może powiedz,  czy jesteś taka wyjątkowa wśród kobiet, bo nie masz parcia na bachoreksa jak na kupę? I przez to pożądana przez facetów, bo oni też raczej dzieci nie chcą?

To twoje teorie Res. Ja tylko je podumowałam.

PS. Z jakiej choinki się grałeś, że sądzisz, że na Dzikim Zachodzie nie ma internetu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Edit666 napisał:

To twoje teorie Res. Ja tylko je podumowałam.

PS. Z jakiej choinki się grałeś, że sądzisz, że na Dzikim Zachodzie nie ma internetu?

 

No, to, że nie odrozniasz rencisty od rentiera, to nie moja teoria, tylko twoje nieuctwo. To, że nie mogę wrócić na swój kontenerowiec, nowka sztuka, to też twoje zmyślenie. A przez to całe twoje teorie są wzięte z d..

No wiem, że jest tam Internet, przecież laczylas się z Kafeteria cały czas. Pytalem tylko jak to zorganizowałas? Mezus czekał jak ty dziamdzialas na forum? Czy może zabawiał się z innymi turystami?

PS. Znowu nie stanął Twojemu prawniczkowi, bo jesteś taka nerwowa? Może odpręż się z kimś innym?

 

 

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×