Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

16 minut temu, TWÓJBÓL napisał:

Wracając do tematu: 1) Telewizja kłamie. 2) Zadowolenie kobiety z faktu bycia w ciąży zależy od tego, jaki brak w jej życiu zrekompensuje posiadanie dziecka. 3) W przypadku mężczyzn nikt tego głośno nie przyznaje, ale jest to przyczyna silnego stresu maskowanego najczęściej umiejętnie przed partnerkami/żonami. 

Zaciekawiło mnie to, co napisałeś w punkcie 3. Masz może jakieś wyniki badań albo publikacje na ten temat? Bo nie raz pisałem, że to głównie kobiety mają parcie na posiadanie dzieci, a faceci im ulegaja. Ale do tego, że jest to przyczyną silnego stresu, nigdy się nie posunalem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

Zaciekawiło mnie to, co napisałeś w punkcie 3. Masz może jakieś wyniki badań albo publikacje na ten temat? Bo nie raz pisałem, że to głównie kobiety mają parcie na posiadanie dzieci, a faceci im ulegaja. Ale do tego, że jest to przyczyną silnego stresu, nigdy się nie posunalem. 

Interesujące. Czy jesteś gotów przedstawić jakieś wyniki badań i publikacje potwierdzające jakoby "to głównie kobiety mają parcie na posiadanie dzieci, a faceci im ulegają"?

Edytowano przez Edit666
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Edit666 napisał:

Interesujące. Czy jesteś gotów przedstawić jakieś wyniki badań i publikacje potwierdzające jakoby "to głównie kobiety mają parcie na posiadanie dzieci, a faceci im ulegają"?

Tak, wyczytalem to w tych samych źródłach, skąd ty zaczerpnelas wiedzę o ciasnocie w jakiej żyją marynarze.

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

Ty nie za bardzo.

Nie każdy może być takim ideałem jak ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Rezkanostor555 napisał:

No ty na pewno nie.

Nawet nie śmiem ci dorównać.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

Tak, wyczytalem to w tych samych źródłach, skąd ty zaczerpnelas wiedzę o ciasnocie w jakiej żyją marynarze.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Morskie zajmuje się takimi sprawami? Ciekawe, ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Edit666 napisał:

Międzynarodowe Stowarzyszenie Morskie zajmuje się takimi sprawami? Ciekawe, ciekawe...

Masz na myśli Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Świnek Morskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

Masz na myśli Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Świnek Morskich?

W poście powyżej napisałam co mam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Rezkanostor555 napisał:

No biedne te świnki morskie.

Tak mówiłeś do swoich kolegów w kajutce, gdy zakładaliście staniki i się zabawialiście?  No cóż, co kto lubi. Jednak oszczędź Res dalszych szczegółów, pls.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Edit666 napisał:

Tak mówiłeś do swoich kolegów w kajutce, gdy zakładaliście staniki i się zabawialiście?  No cóż, co kto lubi. Jednak oszczędź Res dalszych szczegółów, pls.

Zapytaj lepiej swojego męża prawniczka.

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Rezkanostor555 napisał:

To może wyciągnij z tego jakiś wniosek?

Wniosek jest tylko jeden.... jesteś samcem alfa..... mało tego... jesteś alfą i omegą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rezkanostor555 napisał:

Zapytaj lepiej swojego męża prawniczka.

Res, ja rozumiem, że u Ciebie na dzielni wszyscy gadają o Twoich poczynaniach z kolegami z kajutkì. Czy myślisz, że te wieści już rozeszły się dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Edit666 napisał:

Res, ja rozumiem, że u Ciebie na dzielni wszyscy gadają o Twoich poczynaniach z kolegami z kajutkì. Czy myślisz, że te wieści już rozeszły się dalej?

Nie kpij sobie z jego kajuty.... on miał apartament ...set metrów kwadratowych, a do tego pełna obsługa i pełny wypas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Skb napisał:

Wniosek jest tylko jeden.... jesteś samcem alfa..... mało tego... jesteś alfą i omegą!

Jeśli tak twierdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Edit666 napisał:

Res, ja rozumiem, że u Ciebie na dzielni wszyscy gadają o Twoich poczynaniach z kolegami z kajutkì. Czy myślisz, że te wieści już rozeszły się dalej?

Co ty tam sobie rozumiesz, to już twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rezkanostor555 napisał:

Jeśli tak twierdzisz.

Wyciągnąłem esencję z twoich wypowiedzi.... czyste wnioski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Skb napisał:

Wyciągnąłem esencję z twoich wypowiedzi.... czyste wnioski. 

To wyciągnij jeszcze inne wnioski, na przykład takie, że jak się wpier... z glupawymi tekstami, to zostaniesz wdeptany w asfalt. Jak to się stało już nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Rezkanostor555 napisał:

To wyciągnij jeszcze inne wnioski, na przykład takie, że jak się wpier... z glupawymi tekstami, to zostaniesz wdeptany w asfalt. Jak to się stało już nie raz.

Jakoś nie czuję się wdeptany w asfalt. Masz bujną wyobraźnię.... Może zaczniesz pisać książki.... Będziesz miał zajęcie a i dodatkowe pieniądze wpadną do kasy.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Skb napisał:

Jakoś nie czuję się wdeptany w asfalt. Masz bujną wyobraźnię.... Może zaczniesz pisać książki.... Będziesz miał zajęcie a i dodatkowe pieniądze wpadną do kasy.... 

Twoje problemy z brakiem rozumienia co się dzieje, to już nie moja sprawa. Mam dosyć zajęć a i pieniędzy mi nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Rezkanostor555 napisał:
14 godzin temu, Foko Loko napisał:

Siedzisz całymi dniami na ciążowym forum pultając się, że ktoś ma chęci rodzić dzieci 😄

no nie brzmi to jak facet, który ma co robić ze swoim życiem.

Jednak zwidy, albo brak umiejętności liczenia?

Przyganial kocioł garnkowi. 

No tak, dział "ciąża i macierzyństwo"  a  na nim stary, nienawidzący kobiet dziad robi uwagi młodej matce że ona za dużo się tu udziela!

CIEBIE DZIADU PRZEBRZYDŁY W OGOLE NIE POWINNO TU BYĆ!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bimba napisał:

No tak, dział "ciąża i macierzyństwo"  a  na nim stary, nienawidzący kobiet dziad robi uwagi młodej matce że ona za dużo się tu udziela!

CIEBIE DZIADU PRZEBRZYDŁY W OGOLE NIE POWINNO TU BYĆ!

Nie denerwuj się tak, bo zbrzydniesz jeszcze bardziej.

A ta mloda matka, zamiast podliczac ile kto pisze na Kafeterii, niech lepiej zajmie się ogarnianiem chałupy, albo praniem mezowskich gaci. Bo dziad przebrzydly będzie tu pisał ile będzie miał ochotę i żaden jazgot sfrustrowanej baby tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Rezkanostor555 napisał:

Nie denerwuj się tak, bo zbrzydniesz jeszcze bardziej.

A ta mloda matka, zamiast podliczac ile kto pisze na Kafeterii, niech lepiej zajmie się ogarnianiem chałupy, albo praniem mezowskich gaci. Bo dziad przebrzydly będzie tu pisał ile będzie miał ochotę i żaden jazgot sfrustrowanej baby tego nie zmieni.

Mój mąż umie wyprać sobie sam swoje gacie i chatę też sam ogarnie. Ma żonę, nie sprzątaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Foko Loko napisał:

Mój mąż umie wyprać sobie sam swoje gacie i chatę też sam ogarnie. Ma żonę, nie sprzątaczkę.

No jasne, że umie. W dodatku musi, bo jego żona troluje na Kafeterii i nie ma czasu na takie przyziemne czynności. A przynajmniej zona, nie sprzątaczka daje mu ile on chce, czy na to szkoda Ci czasu?

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

No jasne, że umie. W dodatku musi, bo jego żona troluje na Kafeterii i nie ma czasu na takie przyziemne czynności. A przynajmniej zona, nie sprzątaczka daje mu ile on chce, czy na to szkoda Ci czasu?

Ty byś się nauczył własne gacie prać, to czasu na kafe miałbyś mniej, a żona może łaskawiej by na Ciebie popatrzyła i nie musiałbyś frustracji wylewać na obce kobiety na forum ciążowym.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Foko Loko napisał:

Ty byś się nauczył własne gacie prać, to czasu na kafe miałbyś mniej, a żona może łaskawiej by na Ciebie popatrzyła i nie musiałbyś frustracji wylewać na obce kobiety na forum ciążowym.

No widzisz, a ja wolę grać na nerwach obcym babom. Taki mam wredny charakter. I co mi zrobisz?

Gdybym musiał prac własne gacie czy zabawiać dzieci, jak Twój mąż, wtedy dopiero byłbym sfrustrowany. A tak to luzik.

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×