Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

48 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

No widzisz, a ja wolę grać na nerwach obcym babom. Taki mam wredny charakter. I co mi zrobisz?

Gdybym musiał prac własne gacie czy zabawiać dzieci, jak Twój mąż, wtedy dopiero byłbym sfrustrowany. A tak to luzik.

Serio myślisz, że komuś tu jeszcze grasz na nerwach?

Jesteś takim kafeteryjnym odpowiednikiem wiejskiego głupka. Ciekawie się patrzy jak bardzo się plujesz i zacietrzewiasz próbując tu ludziom pocisnąć. Na takich jak Ty to się z politowaniem patrzy, pokiwa głową i powie "mam nadzieję, że w końcu zacznie brać leki". Ewentualnie "mam nadzieję, że mój syn nigdy taki nie będzie". A potem pisze Ci się jakąś durotę i można sobie do drugiego śniadania poczytać, jak bardzo próbujesz cisnąć po innych i jak bardzo Ci nie wychodzi.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Foko Loko napisał:

Serio myślisz, że komuś tu jeszcze grasz na nerwach?

Jesteś takim kafeteryjnym odpowiednikiem wiejskiego głupka. Ciekawie się patrzy jak bardzo się plujesz i zacietrzewiasz próbując tu ludziom pocisnąć. Na takich jak Ty to się z politowaniem patrzy, pokiwa głową i powie "mam nadzieję, że w końcu zacznie brać leki". Ewentualnie "mam nadzieję, że mój syn nigdy taki nie będzie". A potem pisze Ci się jakąś durotę i można sobie do drugiego śniadania poczytać, jak bardzo próbujesz cisnąć po innych i jak bardzo Ci nie wychodzi.

Serio myślę. Przeczytaj sobie chocby wpis Bimby powyżej. Albo teksty Edit, kończące się zwykle jej zmysleniami o moim  rzekomym homoseksualizmie.

Ale oczywiście żadnego przykładu na to moje plucie czy zacietrzewianie podać nie potrafisz. Oczywiście durnot piszecie tu sporo. Cisnalem ostatnio tego  Skb i wyszło mi całkiem nieźle.

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

Bo to nowe życie. Nowe !! To zawsze początek nowej historii. Nowego rozdziału. Coś jak zmartwychwstanie. Nowy początek, nowe nieznane jeszcze  życie. Nadzieja na coś. 

I uważasz, że jest to powód by sikać w majtki z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Rezkanostor555 napisał:

Serio myślę. Przeczytaj sobie chocby wpis Bimby powyżej. Albo teksty Edit, kończące się zwykle jej zmysleniami o moim  rzekomym homoseksualizmie.

Ale oczywiście żadnego przykładu na to moje plucie czy zacietrzewianie podać nie potrafisz. Oczywiście durnot piszecie tu sporo. Cisnalem ostatnio tego  Skb i wyszło mi całkiem nieźle.

Oj amebo i o czym tu z tobą dyskutować, w sumie to żal mi cie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość888 napisał:

Oj amebo i o czym tu z tobą dyskutować, w sumie to żal mi cie.

Moze o twojej głupocie? Dobry temat na początek?

Mi ciebie nie, glisto. 

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Wątpię, żeby zachwyt okazywać sikaniem w majtki. Dziwne. 

A o sikaniu że śmiechu słyszałaś, czy też nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Rezkanostor555 napisał:

Serio myślę. Przeczytaj sobie chocby wpis Bimby powyżej. Albo teksty Edit, kończące się zwykle jej zmysleniami o moim  rzekomym homoseksualizmie.

Ale oczywiście żadnego przykładu na to moje plucie czy zacietrzewianie podać nie potrafisz. Oczywiście durnot piszecie tu sporo. Cisnalem ostatnio tego  Skb i wyszło mi całkiem nieźle.

Chyba bajki pomyliles. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ze śmiechu to  tak, ale żeby z zachwytu to nie. 

No to już słyszałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Skb napisał:

Chyba bajki pomyliles. 

Jednak nie. A może wreszcie odpowiesz na moje pytanie sprzed kilku dni? Czy może będziesz palił głupa i udasz, że nie wiesz o jakie pytanie chodzi? Właśnie wijac się jak robak na haczyku by nie odpowiedzieć,  dałeś się wciskać w asfalt.

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chce wam się jeszcze przepychać z tym głupkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Paradujesz tutaj jak Lord, który urodził co najmniej 4 dzieci i sikał, po usłyszeniu wiadomości o ciąży, do majtek i to nie tylko do swoich. Pfyy. Uświadamiaj se kogoś innego. Tez mi co...

Inni są uświadomieni, tylko Ty zylas w niewiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Bimba napisał:

Naprawdę chce wam się jeszcze przepychać z tym głupkiem?

A ciebie nikt nie chce przepchnąć, biedulko? To może wibrator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ale ja Ci nie dziękuję. Nic z tego. Nie dopowiadaj sobie czegoś, czego nie ma. 

No przecież napisałem, że nie ma za co (dziękować).

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Rezkanostor555 napisał:

A ciebie nikt nie chce przepchnąć, biedulko? To może wibrator?

Nie tylko głupek ale i zbok

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Rezkanostor555 napisał:

Serio myślę. Przeczytaj sobie chocby wpis Bimby powyżej. Albo teksty Edit, kończące się zwykle jej zmysleniami o moim  rzekomym homoseksualizmie.

Ale oczywiście żadnego przykładu na to moje plucie czy zacietrzewianie podać nie potrafisz. Oczywiście durnot piszecie tu sporo. Cisnalem ostatnio tego  Skb i wyszło mi całkiem nieźle.

Res, a czy w tym twoim mokrym z radości śnie 😂 były też smoki?

Edytowano przez Edit666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Edit666 napisał:

Res, a czy w tym twoim mokrym z radości śnie 😂 były też smoki?

Lubisz "na smoka"? Oj, swintuszka z ciebie! Tylko nie mów Bimbie, bo wyślę ciebie do spowiedzi.

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Bimba napisał:

Nie tylko głupek ale i zbok

No tak, używanie wibratora to oznaka strasznego zboczenia. Zasuwaj biegusiem do proboszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rezkanostor555 napisał:

Lubisz "na smoka"? Oj, swintuszka z ciebie!

Nie wiem jak to jest "na smoka", więc oszczędź szczegółów, proszę. Naprawdę nie muszę wiedzieć co tam robiłeś ze świnkami morskimi, tzn. kolegami w kajutce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Edit666 napisał:

Nie wiem jak to jest "na smoka", więc oszczędź szczegółów, proszę. Naprawdę nie muszę wiedzieć co tam robiłeś ze świnkami morskimi, tzn. kolegami w kajutce.

Zapytaj mezusia prawniczka to ci opowie. Ma to coś wspólnego z przycinaniem.

No przecież obiecywalas nowe staniczki do zabawy z kolegami w kajutce. Chłopaki się napalili a ty im zrobisz taki zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rezkanostor555 napisał:

Zapytaj mezusia prawniczka to ci opowie. Ma to coś wspólnego z przycinaniem.

No przecież obiecywalas nowe staniczki do zabawy z kolegami w kajutce. Chłopaki się napalili a ty im zrobisz taki zawód?

Tak było w twoim mokrym śnie? Pościel chociaż zmieniłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Edit666 napisał:

Tak było w twoim mokrym śnie? Pościel chociaż zmieniłeś?

Nie, tak było w twoich postach na tym forum. Zapomniałaś? To masz juz te nowe staniczki? Chłopaki chętnie pobawia się z nową loszka. Ale przycietego prawniczka zostaw w domu.

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rezkanostor555 napisał:

Nie, tak było w twoich postach na tym forum. Zapomniałaś? To masz juz te nowe staniczki? Chłopaki chętnie pobawia się z nową loszka.

Naprawdę Res, zluzuj z tym opowiadaniem o swoich fantazjach, bo znowu ci się coś w nocy przyśni i żona będzie musiała wziąć się za pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Edit666 napisał:

Naprawdę Res, zluzuj z tym opowiadaniem o swoich fantazjach, bo znowu ci się coś w nocy przyśni i żona będzie musiała wziąć się za pranie.

Oj nieładnie tak obiecywać, a potem się wypierać. No nie bądź taka, chłopaki czekają na Resiurka i jej nowe staniczki.

P/S. Co ty tak w kółko z tym praniem? Masz taki fetysz? Spoko, chłopaki dadzą ci do prania co zechcesz.

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

Oj nieładnie tak obiecywać, a potem się wypierać. No nie bądź taka, chłopaki czekają na Resiurka i jej nowe staniczki.

P/S. Co ty tak w kółko z tym praniem? Masz taki fetysz? Spoko, chłopaki dadzą ci do prania co zechcesz.

W to, że chłopaki czekają na Resiurka to nie wątpie. Zapewne tęsknią za tobą odkąd jesteś na rencie i już do kajutki nie zaglądasz. Grunt, że możesz posnuć fantazje. Trzymaj się.

Edytowano przez Edit666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Edit666 napisał:

W to, że chłopaki czekają na Resiurka to nie wątpie. Zapewne tęsknią za tobą odkąd jesteś na rencie i już do kajutki nie zaglądasz. Grunt, że możesz posnuć fantazje. Trzymaj się.

No to nie każ im czekać. Pakuj staniczki i w drogę. Opowiesz jak było. Pozdrów ich od rentiera Rescatora.

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

No to nie każ im czekać. Pakuj staniczki i w drogę. Opowiesz jak było. Pozdrów ich od rentiera Rescatora.

Rozkręcasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

Jeśli tak twierdzisz... A Ty jedź rozkręcić chłopaków.

Kurcze Res, ale faktycznie chłopaki muszą tęsknić podwójnie, bo odkąd jesteś na rencie to nie tylko do kajutki już nie zagladasz, ale twoja zona również. Pewnie tęsknią za czasami, gdy twoja żona "realizując pasję podróżowania" przebywała na kontenerowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×