Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ariana1422

Zuzu Borucka

Polecane posty

Dnia 11.04.2023 o 23:10, OlaOlaOla napisał:

Tak! Ja ją lubię, fajna, naturalna, czasami trochę psycho girl. 

Ona jest bardzo psycho. Jej odklejenie od świata rzeczywistego jest przerażające. Zwłaszcza teraz kiedy ma dziecko. W ogóle ta poza osoby dorosłej słabo jej wychodzi. Sama jest dalej "dorosłym" bobasem 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zebranie straszne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co zebrze? 

Kiedyś ją oglądałam za czasów szalonej Zuzi, a przestałam po tym kontencie dla dzieciarni, który tworzyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Cyprian wg mnie w ogóle do niej nie pasuje i mam wrażenie, że ja ogranicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie niby żebra? Na yt nic nie widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Detektor babka napisał:

Obrzydliwa żebraczka 

Chyba pomyliłaś osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Honcia2213 napisał:

Ten Cyprian wg mnie w ogóle do niej nie pasuje i mam wrażenie, że ja ogranicza.

Jest totalnie inny, doroslejszy. Widać, że spoko chłop. Ogarnięty życiowo. A gruba... No cóż. Zajmuje się paleniem w piecach na wioskach i jest zdziwiona, że są takie miejsca na ziemii, że ludzie pala plastikiem, bo w dzisiejszych czasach nie zdarza się, że ludzie nie mają na opał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2024 o 20:43, Honcia2213 napisał:

Ten Cyprian wg mnie w ogóle do niej nie pasuje i mam wrażenie, że ja ogranicza.

Ja na początku go nie lubiłam, bo myślałam, że związał się z nią dla kasy ale potem zaczęłam go lubić. Widać, że zrobi wszystko w domu, stara się i że jest taki dosyć normalny. On jest po prostu dojrzalszy od niej dlatego może nie pasuje, ale z tym, że ją ogranicza to zastanawiam się w czym? przecież ona czy z nim była czy nie to już przez ostatnie lata nie miała znajomych, nie podróżowała. Siedziała głównie sama w domu, więc nic się nie zmieniło.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, ariana1422 napisał:

Ja na początku go nie lubiłam, bo myślałam, że związał się z nią dla kasy ale potem zaczęłam go lubić. Widać, że zrobi wszystko w domu, stara się i że jest taki dosyć normalny. On jest po prostu dojrzalszy od niej dlatego może nie pasuje, ale z tym, że ją ogranicza to zastanawiam się w czym? przecież ona czy z nim była czy nie to już przez ostatnie lata nie miała znajomych, nie podróżowała. Siedziała głównie sama w domu, więc nic się nie zmieniło.

Prawda. On ją wyciąga na prostą, zginęła by bez niego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje tylko na insta, plus dla niej za dziecko, faceta, dom. Wydaje się być szczęśliwa, normalna, pokazuje dużo ale co trzeba zachowuje dla siebie np wizerunek dziecka. Minus za współprace z fryzjerami, nikt nie potrafi jej ogarnąć tych włosów, reklamuje a efekt jest do pierwszego mycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2024 o 23:47, Lolalola napisał:

Chyba pomyliłaś osoby

Chyba nie, dla mnie osoba która sama wiecznie wypisuje do firm z prośbą o darmochy jest obrzydliwym żebrakiem. Stać ją na to żeby to kupić i niech nie zasłania się dzieckiem.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Detektor babka napisał:

Chyba nie, dla mnie osoba która sama wiecznie wypisuje do firm z prośbą o darmochy jest obrzydliwym żebrakiem. Stać ją na to żeby to kupić i niech nie zasłania się dzieckiem.

Fakt, ostatnio przyznała sie że sama napisała do firmy z której były ubranka do chrztu i dostała kolejne w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, agnieszka87k napisał:

Fakt, ostatnio przyznała sie że sama napisała do firmy z której były ubranka do chrztu i dostała kolejne w prezencie.

Przecież napisała, bo chciała kupić, a nie żeby zebrać xd większość takich marek handmade nie ma sklepow, tylko profile na insta i trzeba pisać o poszczególne produkty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Lolalola napisał:

Przecież napisała, bo chciała kupić, a nie żeby zebrać xd większość takich marek handmade nie ma sklepow, tylko profile na insta i trzeba pisać o poszczególne produkty 

To był normalny internetowy sklep

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2024 o 20:04, agnieszka87k napisał:

Fakt, ostatnio przyznała sie że sama napisała do firmy z której były ubranka do chrztu i dostała kolejne w prezencie.

To już w ogóle był fejspalm level 1000. Umówmy się... Kto normalny wysyła zdjęcia swojego kadzojada do obcych osób?! No kogo to obchodzi jak jej dzieciak w tym wyglądał? To jest mega creep

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, szczeradobooolu:) napisał:

MAM URODZINY

URODZINOWY TYDZIEŃ

PATRZCIE NA MNIE

MAM URODZINY!!!!!!! 

URODZINY MAM!!!! 

 

xd

No mnie to rozwala jaką ona szopkę robi co roku. Trąbi na każdym koncie na social media, że ma urodziny, aż wręcz błaga o te życzenia. Pamiętam jak kiedyś sama sobie kupowała kwiaty, tort i nagrywała ujęcia jak zdmu...e świeczki, żeby wstawić koniecznie 5 filmików, że ona ma urodziny.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na co ona tak dietowała, skoro znowu wygląda tak samo? Tylko pod ciążę? Dramat... +30 i minut 30, plus 30 i tak w kółko. I też wkurza mnie to jej żebranie o rzeczy dla dziecka. Ile ma już domów tak btw.? Stać ją na domy, tatuaże, fryzjerów co chwila, a nie stać jej na rzeczy dla dziecka? Serio?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, tajemnicza brunetka napisał:

Wy macie obsesję odnośnie wagi innych. CIĄGŁE CZEPIANIE INNYCH YOUTUBEREK.

POKAŻ swoje sadło. 

xdxdxd Po pierwsze, co oznacza "ciągle" i co oznacza liczba mnoga? Bo ja jestem jedna, nie mam rozdwojenia jaźni, może ty masz, a poza tym, pierwszy raz piszę o wadze youtuberki. Sorry, ale jej waga jest duża i chyba nikt mi nie wmówi, że jest inaczej... Akurat jak ktoś ma dzieci, to tym bardziej powinien dbać o zdrowie i formę, a nie ciągle zaliczać jojo jedno po drugim. Bez przesady tak się roztyć. Że nie wspomnę, że ona pokazuje się publicznie i zarabia na wizerunku, więc niech się ogarnie, bo nie promuje dobrych wzorców lekko mówiąc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sama napisała do kilkudziesięciu firm,że ma urodziny i czy w związku z tym przyślą jej prezenty 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Honcia2213 napisał:

Jeszcze sama napisała do kilkudziesięciu firm,że ma urodziny i czy w związku z tym przyślą jej prezenty 🙈

Miałam o tym pisać. Masakra, jaki wstyd 🥶 Te infuencerki serio nie mają poczucia żenady xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Detektor babka napisał:

Leci do Turcji na operację za darmochę 🥳🥳

jaką operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klarq napisał:

jaką operacje?

Nie mówiła, jakiś czas temu wspominała o pomniejszaniu biustu więc pewnie o to chodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2024 o 19:55, Detektor babka napisał:

Leci do Turcji na operację za darmochę 🥳🥳

Tyle się mówi o tych tureckich klinikach promowanych przez influ, a ta z uśmiechem na ustach tam poleci 😄 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2024 o 10:05, pinkyy napisał:

Tyle się mówi o tych tureckich klinikach promowanych przez influ, a ta z uśmiechem na ustach tam poleci 😄 

I poprawiła nos 🤣 to trzeba mieć 💩 we łbie. Jeszcze z pretensja, że ludzie myśleli o zmniejszeniu, o którym sama wiecznie pierdzieliła... Chory łeb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×