Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwetka

Kolorowy ołówek z Ameryki

Polecane posty

30 minut temu, Czika_x napisał:

Zdziwiłabyś się, jestem grubo po 40ce, a wszyscy mówią że wyglądam na 37-39 max. 

Wszystko zależy co jesz, jak o siebie dbasz i ja inwestuję również w siebie poprzez aktywność fizyczną. 

I nadal twierdzę,że przez ostatnie lata bardzo się zestarzała,bo taka jest prawda 🤷🏻‍♀️

Jeszcze nie czytałam, by któraś pisała, że ma 39 lat a dają jej 10 więcej.

  • Haha 1
  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paryz London napisał:

Jeszcze nie czytałam, by któraś pisała, że ma 39 lat a dają jej 10 więcej.

A ty potrafisz chociaż czytać ze zrozumieniem? 👀👀👀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Czika_x napisał:

A ty potrafisz chociaż czytać ze zrozumieniem? 👀👀👀 

A Ty pisać z sensem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Paryz London napisał:

A Ty pisać z sensem?

Oczywiście, ty chyba nie rozumiesz o czym tak naprawdę jest mowa 🙈

Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz i twoją odpowiedź,bo nie zrozumiałaś 😁

Edytowano przez Czika_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile ona ma tych domów? Co mi się przypadkowo nie wyświetli to coś budują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Czika_x napisał:

Oczywiście, ty chyba nie rozumiesz o czym tak naprawdę jest mowa 🙈

Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz i twoją odpowiedź,bo nie zrozumiałaś 😁

Ależ zrozumiałam. To inne kobiety się starzeją, autorki wpisów na  kafeteria nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mari napisał:

Ile ona ma tych domów? Co mi się przypadkowo nie wyświetli to coś budują

jeden główny (to co teraz budują to będzie nowy główny, ale nie wiem co zrobią ze starym - czy sprzedadzą czy będą wynajmować) i chyba dwa maja wakacyjne/na wynajem w górach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Paryz London napisał:

Ależ zrozumiałam. To inne kobiety się starzeją, autorki wpisów na  kafeteria nie. 

To nie wiem jakie ty masz koleżanki, ale znam kilka, które z upływem lat pięknie wyglądają i nie na swój wiek 😊 

Jak napisałam wcześniej, trzeba o siebie dbać i przede wszystkim dobrać makijaż, fryzurę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Paryz London napisał:

Ależ zrozumiałam. To inne kobiety się starzeją, autorki wpisów na  kafeteria nie. 

No raczej nie zrozumiałaś 🤣🤣🤣

Swoją drogą rzeczywiście wygląda na 10 lat więcej 🤷🏻‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze wyglada normalnie, może fryzura ja postarza, ale też w sumie chyba nie każdy musi dążyć do tego zeby wyglądać 10lat młodziej, bo to metryki i tak nie zmieni

wyglada jak kobieta w swoim wieku, przynajmniej nie próbuje się robić na nastolatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Anka1212 napisał:

mi sie wydaje ze wyglada normalnie, może fryzura ja postarza, ale też w sumie chyba nie każdy musi dążyć do tego zeby wyglądać 10lat młodziej, bo to metryki i tak nie zmieni

wyglada jak kobieta w swoim wieku, przynajmniej nie próbuje się robić na nastolatkę

Myślę,że w jej przypadku to fryzura,geny i styl ubierania. Taka przysłowiowa ciotka z Ameryki. Nikt nie musi robić się na nastolatkę,by dobrze wyglądać. I to właśnie Kretka  przeważnie chce na siłę robić się na nastolatkę jej kreacjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Autobusyitramwaje napisał:

Myślę,że w jej przypadku to fryzura,geny i styl ubierania. Taka przysłowiowa ciotka z Ameryki. Nikt nie musi robić się na nastolatkę,by dobrze wyglądać. I to właśnie Kretka  przeważnie chce na siłę robić się na nastolatkę jej kreacjami...

Mnie rizbraja, jak w pewnym wieku już czegos nie wypada nosić. Jak myślenie w latach 80tych kiedy to 30 latka w jeansach i tenisówkach była nie do pomyślenia. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Anka1212 napisał:

jeden główny (to co teraz budują to będzie nowy główny, ale nie wiem co zrobią ze starym - czy sprzedadzą czy będą wynajmować) i chyba dwa maja wakacyjne/na wynajem w górach

Stary główny sprzedają. Za 2 by mieli duże podatki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Paryz London napisał:

Mnie rizbraja, jak w pewnym wieku już czegos nie wypada nosić. Jak myślenie w latach 80tych kiedy to 30 latka w jeansach i tenisówkach była nie do pomyślenia. 

Oczywiście,tylko że trzeba odpowiednio dobrać do figury i generalnie ze stylem. Ja nie widzę się w obcisłej błyszczącej ...ence z wszystkim na wierzchu,bo mam prawo nosić 🤷🏻‍♀️ or nie wyglądam dobrze. Inny materiał z dekoltem czemu nie  i nie z 🍑 na wierzchu od razu czuję się pewnej, do tego szpilki oczywiście nie dla starszych pań 🤣 Fajna fryzura, makijaż, a przede wszystkim nie za dużo wszystkiego. Ja kocham czerwone pomadki 💋 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Autobusyitramwaje napisał:

Oczywiście,tylko że trzeba odpowiednio dobrać do figury i generalnie ze stylem. Ja nie widzę się w obcisłej błyszczącej ...ence z wszystkim na wierzchu,bo mam prawo nosić 🤷🏻‍♀️ or nie wyglądam dobrze. Inny materiał z dekoltem czemu nie  i nie z 🍑 na wierzchu od razu czuję się pewnej, do tego szpilki oczywiście nie dla starszych pań 🤣 Fajna fryzura, makijaż, a przede wszystkim nie za dużo wszystkiego. Ja kocham czerwone pomadki 💋 

to że Ty uważasz że tak "trzeba" nie oznacza wcale że trzeba

to żeTobie cos sie nie podoba oznacza  ze Tobie sie nie podoba - i tylko tyle, zupełnie nic to nie znaczy 

to że Tobie cos nie pozwala nosić "obcislej świecące ...enki ze wszystkim na wierzchu" nie oznacza ze ktoś inny nie ma do tego prawa

mówienie (a przede wszystkim myślenie) ze coś "trzeba" albo czy się ma "prawo" w kontekście ubioru i wyglądu (zwłaszcza cudzego)  to ogromny problem

nigdy nie pojmę jak komuś moze przeszkadzać to jak ktoś się ubiera, wygląda, jaki ma dom, samochód, jak żyje, co je itd  ani jak to może wywoływać w kimś emocje 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Anka1212 napisał:

to że Ty uważasz że tak "trzeba" nie oznacza wcale że trzeba

to żeTobie cos sie nie podoba oznacza  ze Tobie sie nie podoba - i tylko tyle, zupełnie nic to nie znaczy 

to że Tobie cos nie pozwala nosić "obcislej świecące ...enki ze wszystkim na wierzchu" nie oznacza ze ktoś inny nie ma do tego prawa

mówienie (a przede wszystkim myślenie) ze coś "trzeba" albo czy się ma "prawo" w kontekście ubioru i wyglądu (zwłaszcza cudzego)  to ogromny problem

nigdy nie pojmę jak komuś moze przeszkadzać to jak ktoś się ubiera, wygląda, jaki ma dom, samochód, jak żyje, co je itd  ani jak to może wywoływać w kimś emocje 

 

 

I oto efekt w postaci Kretki nic dodać nic ująć i jaka podstarzała z niej youtuberka 🤣🤣🤣 Jeszcze 10 lat i będzie tragedia. O to Marku już nie wspomnę 👀🙈

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Autobusyitramwaje napisał:

I oto efekt w postaci Kretki nic dodać nic ująć i jaka podstarzała z niej youtuberka 🤣🤣🤣 Jeszcze 10 lat i będzie tragedia. O to Marku już nie wspomnę 👀🙈

 

Ale Ty też za 10 lat będziesz wyglądać starzej niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Paryz London napisał:

Ale Ty też za 10 lat będziesz wyglądać starzej niż teraz.

Znowu ty odpowiadasz na moje komentarze i znowu nie potrafisz zrozumieć  o czym piszę 🤣🤣🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Autobusyitramwaje napisał:

Znowu ty odpowiadasz na moje komentarze i znowu nie potrafisz zrozumieć  o czym piszę 🤣🤣🤣

 

Najpierw sama zrozum, co piszesz. 

A potem pisz z sensem na forum.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
7 godzin temu, Paryz London napisał:

Najpierw sama zrozum, co piszesz. 

A potem pisz z sensem na forum.

I tym oto akcentem zakończę jakąkolwiek dyskusję z tobą i nie będę odpowiadać,bo odnoszę wrażenie,że rozmawiam z kimś kto ma albo 10 lat albo iloraz inteligencji poniżej poziomu 👀 

Doprawdy odpowiadasz na moje komentarze kompletnie ich nie rozumiejąc i tu doskonale pasuje to przysłowie: " ja o niebie ty o chlebie" 😁

Edytowano przez Autobusyitramwaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×