Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
wubuuu27

Nataliebeautyyy

Polecane posty

7 godzin temu, 5po3 napisał:

Jaki jest jej nick na insta? Na natalieeelife ostatni post z 2019r, a na natalieeebeautyyy pusto. Skasowała, czy ma teraz zupełnie inny? 

Nat Makowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Oh Celinee napisał:

Nat Makowska.

Dziękuję 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2023 o 23:17, 5po3 napisał:

Jaki jest jej nick na insta? Na natalieeelife ostatni post z 2019r, a na natalieeebeautyyy pusto. Skasowała, czy ma teraz zupełnie inny? 

Nat_Makowska

Koszmar z tym mężem, tym bardziej zważając na jej wieloletnie kompleksy dotyczące wagi, wyglądu i tak dalej. Dziwię się, że go nie pogoniła. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, woczykole napisał:

Nat_Makowska

Koszmar z tym mężem, tym bardziej zważając na jej wieloletnie kompleksy dotyczące wagi, wyglądu i tak dalej. Dziwię się, że go nie pogoniła. 

Czyli nie dość że ją zdradził to jeszcze teraz ona głównie zarabia na dom i ich rodzinę? A on jej pomaga? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiadomo że ja zdradził? Mówiła o tym gdzieś czy to info z drugiej ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Asia Eska napisał:

Skąd wiadomo że ja zdradził? Mówiła o tym gdzieś czy to info z drugiej ręki?

Pytałam się już o to na tym forum i chyba ktoś tutaj nadinterpretuje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Asia Eska napisał:

Skąd wiadomo że ja zdradził? Mówiła o tym gdzieś czy to info z drugiej ręki?

Dołączam się do pytania. Kiedyś o tym wspomniała czy ktoś z grona znajomych to upublicznił? No i z kim ją zdradził? Z tą Anią? Wiem, że Natalia jej nie obserwuje na Instagramie a były bliskimi koleżankami w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Oh Celinee napisał:

Dołączam się do pytania. Kiedyś o tym wspomniała czy ktoś z grona znajomych to upublicznił? No i z kim ją zdradził? Z tą Anią? Wiem, że Natalia jej nie obserwuje na Instagramie a były bliskimi koleżankami w UK.

I też w pewnym momencie przestały się spotykać jeszcze w UK a przynajmniej N. nie pokazywała żadnych spotkań ani i nich nie mówiła.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to potwierdzone info? Bo aż się nie chce wierzyć, że taki potulny facet byłby zdolny do zdrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak nie było nigdy to poruszone przez samą zainteresowaną to prawdy się nie dowiemy 😉 
Co myślicie o ostatnich filmach z ogarnianiem? Niby fajne, estetyczne, ale jak słucham o 2 dniach układania pudełek w szafkach to zazdroszczę ilości czasu 😛 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mangooo123 napisał:

Myślę, że jak nie było nigdy to poruszone przez samą zainteresowaną to prawdy się nie dowiemy 😉 
Co myślicie o ostatnich filmach z ogarnianiem? Niby fajne, estetyczne, ale jak słucham o 2 dniach układania pudełek w szafkach to zazdroszczę ilości czasu 😛 

 

Jak dla mnie mega słabe było to, że chce wcisnąć zapasowe talerze do piwnicy teściów. Sama ma duży dom i kilka wolnych szafek w kuchni a będzie zagracać czyjąś przestrzeń bo ona musi poudawać minimalistkę bo to akurat modne.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod ostatnim filmem z podsumowaniem miesiąca jest sporo negatywnych komentarzy na temat tego, że musi mieć dużo czasu wolnego skoro podlicza dokładnie każdy wydany grosz i odpowiada na nie opryskliwie. Widać, że nie toleruje krytyki tak samo jak cała reszta influancerów.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Oh Celinee napisał:

Jak dla mnie mega słabe było to, że chce wcisnąć zapasowe talerze do piwnicy teściów. Sama ma duży dom i kilka wolnych szafek w kuchni a będzie zagracać czyjąś przestrzeń bo ona musi poudawać minimalistkę bo to akurat modne.

wyrzucac nie będzie bo jak bycie minimalistką nie będzie już modne, to pojedzie po te talerze :), a co do tego firlmu sama tam napisałam że ma dużo czasu skoor dwa dni układa pudełka i jeszcze próbuje wmówić że jest bardzo zajęta bo tyle robi, więcej niz ci na etacie i co prowadza firmy ale nie mają kontna na insta czy youtibie, bo tam większosć  znich mówi, że ich praca jest bardziej, więcej i że hoho 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, anka6671 napisał:

wyrzucac nie będzie bo jak bycie minimalistką nie będzie już modne, to pojedzie po te talerze :), a co do tego firlmu sama tam napisałam że ma dużo czasu skoor dwa dni układa pudełka i jeszcze próbuje wmówić że jest bardzo zajęta bo tyle robi, więcej niz ci na etacie i co prowadza firmy ale nie mają kontna na insta czy youtibie, bo tam większosć  znich mówi, że ich praca jest bardziej, więcej i że hoho 🙂

Dokładnie tak. Pod płaszczykiem minimalizmu nakupowała teraz masę pudełek do organizacji i przekłada je 2 dni twierdząc, że jest zapracowana. Teraz jest zajęta kupowaniem rzeczy do domu a jak go urządzi to przerzuci się na kolejne zakupy, tym razem czegoś innego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię ją oglądać, ale trochę za dużo tego minimalizmu. Robiła takie piękne makijaże, a zrezygnowała z tego. Szkoda. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2023 o 21:14, Dagaaga napisał:

Lubię ją oglądać, ale trochę za dużo tego minimalizmu. Robiła takie piękne makijaże, a zrezygnowała z tego. Szkoda. 

To prawda. Zmarnowany talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat
Dnia 6.09.2023 o 20:25, anka6671 napisał:

wyrzucac nie będzie bo jak bycie minimalistką nie będzie już modne, to pojedzie po te talerze :), a co do tego firlmu sama tam napisałam że ma dużo czasu skoor dwa dni układa pudełka i jeszcze próbuje wmówić że jest bardzo zajęta bo tyle robi, więcej niz ci na etacie i co prowadza firmy ale nie mają kontna na insta czy youtibie, bo tam większosć  znich mówi, że ich praca jest bardziej, więcej i że hoho 🙂

 

Sama prawda, mam dziwne wrazenie ze nawija nam makaron na uszy tylko a wszelkie graty wywozi pewnie do tesciow. W jednym filmie mowila ze zostawila tylko 10 ubran sobie po czym za moment miala 3 drazki pelne wieszakow, pozniej niby oddala maseczki w plachcie a za moment miala pelne szuflady i tak jest ze wszystkim, tak sobie znajduje nowy temat na nic niewarty film a klikniecia sa. Dwoi sie i troi co tu znowu sprzedac glupim ogladajacym to jakas reklama maslanki to wody ktorej nigdy nie pila, pitoli o minimalizmie bo teraz taki trend na to jest. A ja mysle ze 50 % polakow jest minimalistami i rozsadnymi kupujacymi tylko nie z wyboru a z prozy zycia bo nikt nam nie przysyla co dzien kremow lumpow i innych .... A z minimalizmu zrobila sobie dobry biznes najpierw chodzila po lumpach pozniej vinted wszedl i dalej w obiegu sprzedaje te ciuchy. Kupuje za 5 czy 10 zl markowe podrasuje wypierze i sprzedaje za 50 czy 100 zl. I ze niby nosila bo zdjecie sobie zrobila. I biznes sie kreci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wierzę w ten minimalizm w jej wykonaniu. Twierdziła, że ma mało kosmetyków a w łazience wszystkie półki załadowane. Nadal ma masę rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.09.2023 o 21:31, Oh Celinee napisał:

I też w pewnym momencie przestały się spotykać jeszcze w UK a przynajmniej N. nie pokazywała żadnych spotkań ani i nich nie mówiła.

Z tego co pamiętam, to owa koleżanka nie udzieliła jej pomocy w U K gdy Natalia się rozstala z Tomkiem, mówiła we vlogu, że się zawiodła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Ja też nie wierzę w ten minimalizm w jej wykonaniu. Twierdziła, że ma mało kosmetyków a w łazience wszystkie półki załadowane. Nadal ma masę rzeczy. 

Ona jest zaburzona, jest do tego perfekcjonistka. Przynajmniej z tego, co widać i chce by dziecko było idealne jak jej dom i wszystko dookoła. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Sylka856 napisał:

Z tego co pamiętam, to owa koleżanka nie udzieliła jej pomocy w U K gdy Natalia się rozstala z Tomkiem, mówiła we vlogu, że się zawiodła 

A możesz coś więcej napisać na ten temat? Jestem ciekawa a nie oglądałam jej w tamtym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

A możesz coś więcej napisać na ten temat? Jestem ciekawa a nie oglądałam jej w tamtym czasie.

Wiem tyle ile napisałam, nie wiedzialam, że chodzi o zdradę, ale mówiła, że owa koleżanka z UK nie przyjęła jej pod dach, nie udzieliła pomocy. Potem do Tomka wróciła 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie nie przekonuje ta nowa-stara pasja do malowania obrazów. Niby są te vlogi przyjemne/ estetyczne, ale te wstawki moralizatorskie wszystko psują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie ona juz od dawna nie przekonuje, rekalmy wszystkiego co popadnie aby kasa sie zgadzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, anka6671 napisał:

mnie ona juz od dawna nie przekonuje, rekalmy wszystkiego co popadnie aby kasa sie zgadzała

Typowa influancerka. Ale i tak wypada lepiej od niektórych typu MsDoopczellita, Szusz itd 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Typowa influancerka. Ale i tak wypada lepiej od niektórych typu MsDoopczellita, Szusz itd 😂

może i jest od nich ciut inna, ale dla mnie straciła swoja wiarygodność, kiedyś ją oglądałam, moze kontent dziecko do mnie nie trafia, 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię Natalię, ale znudziła mnie ostatnio strasznie i już nie oglądam... może kiedyś wrócę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mangooo123 napisał:

Kto juz zamawia obrazy? 😄

 

Jakie obrazy? Nie oglądałam kilku ostatnich filmów, bo jakoś mnie znudziła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×