Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
wubuuu27

Nataliebeautyyy

Polecane posty

co myslicie o jej zmianie z beauty- modowej na lifestylową influancerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ona jest taka bardzo wrażliwa ale ją lubię chociaż wolałam jak publikowała filmy makijażowe i modowe bo lubiłam jej styl a makijaże często były ciekawe i kolorowe. Szkoda, ze zmieniła kontent bo jak dla mnie jeden z większych youtubowych talentów makijażowych na polskim rynku (przynajmniej dla mnie ) no ale nadal ją ogladam z sympatii bo jest taka normalna jak na youtuberkę.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię ją, ale wudaje mi się, że się trochę pogubiła. Może za dużo mają na głowie z tą budową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest szkodliwa ale teraz zrobiła się trochę taka bez wyrazu.
 

Rozumiem, ze na przestrzeni 10 lat życie inaczej ja teraz prowadzi i ma inne priorytety niż makijaże, ale faktycznie wtedy byla bardzo kojarzona z ciekawymi, nietuzinkowymi makijazami, nowościami w branży beauty, tym się zajmowała i to jej wychodziło naprawdę dobrze. Trafiła dobrym kontentem w dobrym czasie. Po prostu byla wówczas „jakaś”.

Teraz przewartosciowala pewne sprawy, głównie te materialistycznie i fajnie. Ale niestety teraz te lifestylowe filmy to już nie to samo, być może dlatego ze ten kontent tez już sie przejada. Przynajmniej dla mnie. Jest teraz taka trochę rozmememe- pierwsze słowo która z nią mi sie kojarzy xD Nie ma to negatywnego wydźwięku, po prostu tak ją odbieram obecnie a śledzę ja od czasów Londynu. 
 

Życzę jej dobrze. Oboje pracują, coś działają/działali żeby finansowo zadbać o byt (blaire.me). Nikomu nie ukradli, niech spokojnie się budują. Chyba ta zmiana wyszła jej na dobre, ale dla mnie jako odbiorcy teraz jest jak jedna z wielu na YT, niczym się nie wyróżnia. Również zaglądam z sentymentu. Ale to chyba nie jest najważniejsze, ważne ze ona czuje ze obrała dobra drogę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Rielka napisał:

Nie jest szkodliwa ale teraz zrobiła się trochę taka bez wyrazu.
 

Rozumiem, ze na przestrzeni 10 lat życie inaczej ja teraz prowadzi i ma inne priorytety niż makijaże, ale faktycznie wtedy byla bardzo kojarzona z ciekawymi, nietuzinkowymi makijazami, nowościami w branży beauty, tym się zajmowała i to jej wychodziło naprawdę dobrze. Trafiła dobrym kontentem w dobrym czasie. Po prostu byla wówczas „jakaś”.

Teraz przewartosciowala pewne sprawy, głównie te materialistycznie i fajnie. Ale niestety teraz te lifestylowe filmy to już nie to samo, być może dlatego ze ten kontent tez już sie przejada. Przynajmniej dla mnie. Jest teraz taka trochę rozmememe- pierwsze słowo która z nią mi sie kojarzy xD Nie ma to negatywnego wydźwięku, po prostu tak ją odbieram obecnie a śledzę ja od czasów Londynu. 
 

Życzę jej dobrze. Oboje pracują, coś działają/działali żeby finansowo zadbać o byt (blaire.me). Nikomu nie ukradli, niech spokojnie się budują. Chyba ta zmiana wyszła jej na dobre, ale dla mnie jako odbiorcy teraz jest jak jedna z wielu na YT, niczym się nie wyróżnia. Również zaglądam z sentymentu. Ale to chyba nie jest najważniejsze, ważne ze ona czuje ze obrała dobra drogę. 

Fajna dziewczyna ale kontent trochę nudny się zrobił no ale jako film w tle do sprzątania można włączyć bo za bardzo się skupiać nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet trafił jej się naprawdę dobry. Zaradny, sam pracuje przy budowie. W dodatku jak troskliwie zajmuje się córką.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawa czy faktycznie wytrwa w tym minimalizmie czy zaraz znowu wlecą masowe zakupy bo teraz wydaje pieniadze na urządzanie domu więc ten temat ją pochłania, dodatkowo minimalizm jest modny i dobrze się sprzedaje a z czasem może się to zmienić i wrócić moda na kolorowe makijaże, bardziej kolorowe ubrania itd a ona kiedyś faktycznie miała bardzo duży problem z ilością posiadanych rzeczy i szybko one się jej nudziły. Zawartość szafy wymieniała dosłownie co roku i często zmieniał jej się styl (dopasowywał się pod aktualne trendy oczywiście) no i dostawała masę kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wjechał nowy vlog a pod nim komentarze że nogą szufladę zamyka że dziecko wywiozła bo zupę musiała ugotować że termomix brudny i z tego tragedię robiła itd i dyskusja z nią i inymi  a po 2 h juz tych komentarzy nie było z 60 44 zostały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma bardzo wygodne życie i chyba to, że ma coraz więcej obowiązków zaczyna ją przytłaczać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam kilka jej starych filmów. Jakie ona makijaże robiła! Wow! Szkoda, że zrezygnowała z tego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2023 o 21:45, Dagaaga napisał:

Facet trafił jej się naprawdę dobry. Zaradny, sam pracuje przy budowie. W dodatku jak troskliwie zajmuje się córką.

nie no swietny 🙂 czemu tak w pospiechu wrocili do polski? jak tam on mial rodzine... jej stare widzki wiedza nie wiem czy jeszcze jest film ale on na koniec ja zdradził z jej psiapsi 🙂 wyprowadzila sie na chwile potem wrocila i bum polska aby ich odizolowac sooo :)))

  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nxtxlix napisał:

nie no swietny 🙂 czemu tak w pospiechu wrocili do polski? jak tam on mial rodzine... jej stare widzki wiedza nie wiem czy jeszcze jest film ale on na koniec ja zdradził z jej psiapsi 🙂 wyprowadzila sie na chwile potem wrocila i bum polska aby ich odizolowac sooo :)))

serio ją zdradził? I to z przyjaciółką? To szkoda mi jej 😞 

Edytowano przez FashFash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Nxtxlix napisał:

nie no swietny 🙂 czemu tak w pospiechu wrocili do polski? jak tam on mial rodzine... jej stare widzki wiedza nie wiem czy jeszcze jest film ale on na koniec ja zdradził z jej psiapsi 🙂 wyprowadzila sie na chwile potem wrocila i bum polska aby ich odizolowac sooo :)))

Seriooo? No co jak co, ale o to bym go nigdy nie podejrzewała. Taki spokojny, trochę taka ciepła klucha. A tu proszę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Nxtxlix napisał:

nie no swietny 🙂 czemu tak w pospiechu wrocili do polski? jak tam on mial rodzine... jej stare widzki wiedza nie wiem czy jeszcze jest film ale on na koniec ja zdradził z jej psiapsi 🙂 wyprowadzila sie na chwile potem wrocila i bum polska aby ich odizolowac sooo :)))

Jestem w szoku szczerze mówiąc. Nie spodziewałabym się tego po nim. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Z tą Anią ją zdradził?

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Nxtxlix napisał:

nie no swietny 🙂 czemu tak w pospiechu wrocili do polski? jak tam on mial rodzine... jej stare widzki wiedza nie wiem czy jeszcze jest film ale on na koniec ja zdradził z jej psiapsi 🙂 wyprowadzila sie na chwile potem wrocila i bum polska aby ich odizolowac sooo :)))

Skąd takie informacje? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Blada napisał:

Skąd takie informacje? 🤔

Natalia z tego co pamiętam przez pewien czas nawet nie nosiła pierścionka zaręczynowego. Był filmik z tytułem "GDYBYM KIEDYŚ WIEDZIAŁA TO CO WIEM TERAZ" gdzie sią zablokowane komentarze i chyba jednego vloga potem brakuje

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż ciężko uwierzyć.  Jeśli to prawda, to dziwię się, że dała mu drugą szansę.

Czyli jednak cicha woda brzegi rwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałam kiedyś komentarze że od tamtej pory ona się zmieniła właśnie..

 Ale w jakim sensie to niewiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam kilka jej starych filmików, gdzie wyglądała całkiem inaczej i zachowywała się inaczej. Jakaś taka żywsza była, miała więcej energii. Teraz wydaje się ciągle czymś przytłoczona i zmęczona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Paulina1992p napisał:

Widziałam kiedyś komentarze że od tamtej pory ona się zmieniła właśnie..

 Ale w jakim sensie to niewiem 

Pamiętasz może pod którym filmem lub filmami widziałaś te komentarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Oh Celinee napisał:

Pamiętasz może pod którym filmem lub filmami widziałaś te komentarze?

Niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Dagaaga napisał:

Obejrzałam kilka jej starych filmików, gdzie wyglądała całkiem inaczej i zachowywała się inaczej. Jakaś taka żywsza była, miała więcej energii. Teraz wydaje się ciągle czymś przytłoczona i zmęczona 

Sama się przyznała jakiś czas temu  że wtedy jakby trochę udawała taka wesoła, energiczna. Bo ludzie lubią oglądać takich ludzi. I na siłę trochę taka była. Teraz to prawdziwa Natalka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawa czy ten jej minimalizm nie wynika z mody bo jak wiemy Natalia jest podatna na wszystkie istniejące trendy i widać to zarówno w stylu ubierania się, makijażu jak i urządzaniu wnętrz. Aktualnie największe ofiary mody Youtuba (np. MsDoncellita, Iza z Na kocią łapę) lansują się na minimalizm i pozbywają setek ubrań i kosmetyków a zaraz do ich szaf wlatują kolejne jednosezonowe trendy. Na ten moment Natalia jest zajęta urządzaniem domu (oczywiście zgodnie z obecnymi trendami) więc tam zostawia pieniądze ale z czasem ten temat się skończy i co wtedy?

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, mowila ze nie kupi nic juz ze strojow sportowych a tu po tygodniu paczka i rolka mowila ze ma 10 dukienek a w tle na filmie nowe lniane ...enki a na zdjeciu bezowa. Ten caly minimalizm to tylko kolejna reklama i pomysl na 100 nowych filmow. Przy okazji pozbycie sie gratow za kase na vinted. Jakie to puste. Najpierw reklamowac cos a potem tego sie pozbywac. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na story wstawiła swoją dyskusję z widzkami, które zarzucają jej, że zmarnowała talent makijażowy i że wstawia tylko zwykłe treści ze sprzątania, gotowania, zajmowania się dzieckiem, zakupów i pozbywania się rzeczy. Łatwo się lansuje na na minimalizm i slow life jak jest akurat modny, ciekawe czy jak wrócą kolorowe makijaże i ubrania to będzie się tak zapierała, że lubi prostotę bo jak wiadomo ona zawsze była ofiarą mody i dom też urządza typowo pod aktualnie panujące trendy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest jej nick na insta? Na natalieeelife ostatni post z 2019r, a na natalieeebeautyyy pusto. Skasowała, czy ma teraz zupełnie inny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×