Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anka1212

sara ewa karo

Polecane posty

karolina jak na taką specjalistkę od włosów to strasznie kiepski zrobiła sarze warkocz i to chyba już drugi raz (albo to był ten sam w poprzednim filmiki - tak czy inaczej bardzo słaby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sarnia schudla to teraz ewa sie odchudza bo jie moze zosta jedyna grubaska w teamie

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sarnia przy Karo wyglada szczuplutko, a noszą takie same rozmiary cud,

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stylizacje to chyba na sterydach leci a Dariusz jak nastolatek, ciekawe czy dg ucieknie? 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2023 o 15:00, Sklarie napisał:

Sarnia schudla to teraz ewa sie odchudza bo jie moze zosta jedyna grubaska w teamie

karo jest chyba większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ta Ewa jeszcze schudnie to Karo nagle zakończy znajomość bo sama raczej tyje a nie chudnie.

Bo będzie źle wyglądać przy nich a ona tego nie lubi jak ktoś chudszy i atrakcyjniejszy jest z nią w fllmach.

Ta koleżanka od doboru kolorów też nagle znikła jak schudła.To już nie przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karo faktycznie może na sterydach 😶

I ta od kolorów też zauważyłam, że jej mniej. Może z podobnego powodu szusz przestała się spotykać. Za szczupła była ale teraz by pasowały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, omgeee napisał:

Sarnia przy Karo wyglada szczuplutko, a noszą takie same rozmiary cud,

Sarunia mówiła, że nosi L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2023 o 07:40, Sylka856 napisał:

Sarunia mówiła, że nosi L

a karo nieraz że M 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Anka1212 napisał:

a karo nieraz że M 😄

 

Tu już przed laty mówiło się na nią emeczka 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podcast pokazał, ze oprócz zakupów i zakupów nie maja nic ciekawego do pokazania,  mogę się podpisać  obiema rękami pod stwierdzeniem, ze Karo miała tylko sczeszcie, ze zarobiła kasę na kłamaniu, kupowaniu wszystkiego i bredzeniu o niczym, wyświetlenia spadają, nawet boogie ich prześcignęła, no jeszcze jest szansa na kasę, 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, omgeee napisał:

podcast pokazał, ze oprócz zakupów i zakupów nie maja nic ciekawego do pokazania,  mogę się podpisać  obiema rękami pod stwierdzeniem, ze Karo miała tylko sczeszcie, ze zarobiła kasę na kłamaniu, kupowaniu wszystkiego i bredzeniu o niczym, wyświetlenia spadają, nawet boogie ich prześcignęła, no jeszcze jest szansa na kasę, 

myślę że w większości przypadków, jeśli chodzi o kariery youtuberów czy ogolnie influencerów, główną rolę odegrało szczęście, że akurat dany kanał zaczął się ludziom wyświetlać i być promowany, a w czasach kiedy karo zaczynała potrzeba go było mniej, bo była mniejsza konkurencja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak jest historia ze one sie znaja itp? bo ja nie ogarniam tak od poczatku ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długość jej włosów juz jest na etapie niechlujstwa i wyglada jak podstarzala dziewuch z xix wiecznej wsi. Wyglada to dziumdziowato, przaśnie i, nigdy nie zrozumialam z czego wynika to niezdrowe przywiazanie do tych przesadnie długich włosów. Ostatnio fryzjerka jej podcinala końcówki i Stylizacje uprzedzała że nie chce,  że tylko odrobinke. To już jest dziwactwo. Każdą osobe ktora znałam z czymś takim miala coś nie do końca z głową.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, gigaset napisał:

jak jest historia ze one sie znaja itp? bo ja nie ogarniam tak od poczatku ich

Ewa i Sara chyba po prostu umówiły się w UK na spotkanie w Birmingham na zakupy o ile dobrze kojarzę. Natomiast Karo kiedyś naśmiewała się z Saruni w jakimś filmie ile kosmetyków zabrała na wakacje do Grecji i jak się malowała na wieczór, robiła się na full glam. Oczywiście Sarunia była wniebozwięta że taka gwiazda jak Karo o niej mówi w swoim filmie😂 I zaczęła się znajomość internetowa, a później tak wyszło że S. przyleciała do K. do Warszawy. Mniej więcej jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, gigaset napisał:

jak jest historia ze one sie znaja itp? bo ja nie ogarniam tak od poczatku ich

One One są w tej samej agencji (karo i Darka) i ot co. I dlatego tak się "przyjaźnią". Muszą robić crossy swoich kanałów, żeby poleconka i promka się zgadzały. Zawsze poza tym to jakiś ciekawszy kontent niż zakupy, zakupy i zakupy..... choć i to się skończyło, bo życie coraz droższe i przemyślanie trzeba planować wydatki. 

Edytowano przez AgA
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, AgA napisał:

One One są w tej samej agencji (karo i Darka) i ot co. I dlatego tak się "przyjaźnią". Muszą robić crossy swoich kanałów, żeby poleconka i promka się zgadzały. Zawsze poza tym to jakiś ciekawszy kontent niż zakupy, zakupy i zakupy..... choć i to się skończyło, bo życie coraz droższe i przemyślanie trzeba planować wydatki. 

Dokładnie tak jest. Z tego co pamiętam agencja ma Kraft czy  coś takiego w nazwie. Wcześniej dużo ludzi bywało w biuru. Na przykład Sunshine Naska, która już chyba w ogóle nie nagrywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaje że to dlatego że są w tej samej agencji i że karo, a być może też ewa, bie zadawałaby się inaczej z sarą, bo wydaje jej się że jest kimś lepszym niż sara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Anitka napisał:

Dokładnie tak jest. Z tego co pamiętam agencja ma Kraft czy  coś takiego w nazwie. Wcześniej dużo ludzi bywało w biuru. Na przykład Sunshine Naska, która już chyba w ogóle nie nagrywa. 

Kraft już chyba dawno nie ma, zawinęli się z pl i wtedy Karo założyła swoją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PituPitu1 napisał:

Kraft już chyba dawno nie ma, zawinęli się z pl i wtedy Karo założyła swoją. 

Nie wiedziałam. Faktycznie, to było lata temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wcześniej sara mówiła że chce schudnąć a ostatnio że się nie odchudza

niemniej jednak to super że zaczęła o siebie dbać pod tym względem i że jej to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Anka1212 napisał:

wcześniej sara mówiła że chce schudnąć a ostatnio że się nie odchudza

niemniej jednak to super że zaczęła o siebie dbać pod tym względem i że jej to wychodzi

Bo już niby schudła, a teraz tylko podtrzymuje wagę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gejlkozloski napisał:

Bo już niby schudła, a teraz tylko podtrzymuje wagę 

No właśnie: Niby. Może czuje się już dobrze. Moim zdaniem ona ładnie schudła jak zapierdzielała z Chodą i prowadziła drugi kanał o zdrowym życiu. Wtedy była szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby? na moje oko to faktycznie sporo schudła, nie jest szczupła oczywiście, ale schudła całkiem nieźle

kiedyś chyba mówiła że chce schudnąć do rozmiaru L, teraz mówi że nosi L/XL i może to już jej odpowiada

a karo dalej emeczka 😄

ewa wiadomo jaki ma rozmiar? jej samej nie oglądam, więc nie wiem, czy mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Anka1212 napisał:

niby? na moje oko to faktycznie sporo schudła, nie jest szczupła oczywiście, ale schudła całkiem nieźle

kiedyś chyba mówiła że chce schudnąć do rozmiaru L, teraz mówi że nosi L/XL i może to już jej odpowiada

a karo dalej emeczka 😄

ewa wiadomo jaki ma rozmiar? jej samej nie oglądam, więc nie wiem, czy mówiła

Ewa jest największą z nich gabarytowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadna z nich merytorycznie nic nie prezentuje....Ewa kiedyś była fajna, lata temu ja ogladalam. Teraz jest bezpłciowa, nie ma na żaden temat zdania (zeby nikogo nie urazic) I do bólu politycznie poprawna...Sara chyba najbardziej szczera z całej trójki,  ale też nie są to treści, które by mnie interesowały. Karo nigdy nie ogladalam, jej osobowość mi nie odpowiada. A Darek to już tym bardziej...Ale to moja opinia. Nie wiem co Fokusowana miałaby tam robić. Nie jestem fanką,  kiedyś triche ja ogladalam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×