Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Asiamuuv

Rude włoski w trójmieście

Polecane posty

Czy was tez tak denerwuje jak alka zdrabnia każde słodko jakby miała 7 lat?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Asiamuuv napisał:

Czy was tez tak denerwuje jak alka zdrabnia każde słodko jakby miała 7 lat?

Nie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Asiamuuv napisał:

Czy was tez tak denerwuje jak alka zdrabnia każde słodko jakby miała 7 lat?

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie, bo nie uważam, że ona jakoś strasznie dużo zdrabnia. Chociaż jak słyszę słowo "staniczek" z jej ust to aż się krzywię xD Są pewne zdrobnienia, które powinny być zakazane i to jest jedno z nich. Mam nadzieję, że istnieje specjalny krąg piekła dla osób używających zdrobnień typu staniczek, perfumki itd.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, JoloOo napisał:

 

Ala to wygrała życie na tym rozwodzie. Strus że Strusiową to jej przysługę zrobili. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Ala to wygrała życie na tym rozwodzie. Strus że Strusiową to jej przysługę zrobili. 

Dokładnie. Odżyła a tamci retuszują dzieciaka i wrzucają beżowe zdjęcia, żeby tylko dostać darmowe bety. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Oh Celinee napisał:

Dokładnie. Odżyła a tamci retuszują dzieciaka i wrzucają beżowe zdjęcia, żeby tylko dostać darmowe bety. 

Odżyła, rozkwitła, pięknie wygląda. Mam wrażenie, że żyje swoim najlepszym życiem. Oczywiście jak na Alę. A tamtym zostało siedzenie w wynajmowanym mieszkaniu i zarabianie na dziecku. Zresztą ,, popularność,, Martyna zawdzięcza Ali a nie sobie. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Odżyła, rozkwitła, pięknie wygląda. Mam wrażenie, że żyje swoim najlepszym życiem. Oczywiście jak na Alę. A tamtym zostało siedzenie w wynajmowanym mieszkaniu i zarabianie na dziecku. Zresztą ,, popularność,, Martyna zawdzięcza Ali a nie sobie. 

Dokładnie. Dodatkowo ta instagramowa "kariera" Strusiowej w ogóle się nie rozkręca. Zdobyła trochę obserwacji dzięki sypianiu z mężem youtuberki ale to wszystko. Nie ma kompletnie nic do pokazania poza wyretuszowaną facjatą dzieciaka ubranego w beżowe bety a myślała, że będzie drugą Alką dzięki wspinaniu się po jej plecach a tu Zonk, ludzie w doopie mają zdjęcia obcych dzieci.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, JoloOo napisał:

Generalnie nie, bo nie uważam, że ona jakoś strasznie dużo zdrabnia. Chociaż jak słyszę słowo "staniczek" z jej ust to aż się krzywię xD Są pewne zdrobnienia, które powinny być zakazane i to jest jedno z nich. Mam nadzieję, że istnieje specjalny krąg piekła dla osób używających zdrobnień typu staniczek, perfumki itd.  

Ja jeszcze dodam słowo "kawusia", ale na szczęście Alka tak nie mówi.

5 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Dokładnie. Odżyła a tamci retuszują dzieciaka i wrzucają beżowe zdjęcia, żeby tylko dostać darmowe bety. 

Dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, widać ze jest szczęśliwa w tej swojej spokojnej bańce. Ma nudne życie, wychodzi tyle co z Kuba na plaze i do siostry, ale na pewno jest mniej sflustrowana niż Martyna. Do tego dziecko niestety uroda bo tatusiu (nawet włosy) wiec mało instagramowe

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Asiamuuv napisał:

To prawda, widać ze jest szczęśliwa w tej swojej spokojnej bańce. Ma nudne życie, wychodzi tyle co z Kuba na plaze i do siostry, ale na pewno jest mniej sflustrowana niż Martyna. Do tego dziecko niestety uroda bo tatusiu (nawet włosy) wiec mało instagramowe

Dokładnie. Już samo to, że Alka nie wałkowała tematu Esiów podczas gdy Martyna przeżywała ją przez długi czas i być może dalej przeżywa mówi wiele o ich życiu.

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Oh Celinee napisał:

Dokładnie. Już samo to, że Alka nie wałkowała tematu Esiów podczas gdy Martyna przeżywała ją przez długi czas i być może dalej przeżywa mówi wiele o ich życiu.

Ala pokazała klasę. Nie rozgrzebywala ran, poszła do przodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Ala pokazała klasę. Nie rozgrzebywala ran, poszła do przodu. 

Dokładnie a Martynka ciągle nawiązywała do Alki. Ona chyba ma jakiś wielki problem z przeszłością Esia albo zazdrości Alce beztroskiego życia bo niby Ala przeżyła swoje przez rozwód ale teraz sobie żyje na spokojnie i znalazła miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wróciłam do Ali bo jest takim comfort zagadnieniem, miło się ogląda, przywołuje miłe wspomnienia, to wszystko jest takie estetyczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jagoda_Malina3 napisał:

A ja wróciłam do Ali bo jest takim comfort zagadnieniem, miło się ogląda, przywołuje miłe wspomnienia, to wszystko jest takie estetyczne. 

Ja też ją oglądam bo na tle tych wszystkich youtuberek w dzwonach, z napompowanymi ustami, pokazujących w 90% reklamy to na prawdę miło się ją ogląda.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

Ja też ją oglądam bo na tle tych wszystkich youtuberek w dzwonach, z napompowanymi ustami, pokazujących w 90% reklamy to na prawdę miło się ją ogląda.

Nooo zgadzam się totalnie! Ala wydaje mi się bardzo prawdziwa. Nawet jeśli ma nudne życie, to nie udaje niewiadomo kogo. Serio, ja po dniu pracy mam ochotę odpalić Alke z kawką na spokojnie, która sprząta czwarty raz w tygodniu i jedzie do Lidla ubrana cała na zielono niż właśnie napompowane laski, które podążają za wszystkim co modne i latają ósmy raz w roku na wakajki.

Jestem w tym samym wieku co Ala i chętnie bym się z nią zakumplowała.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pinkyy napisał:

Nooo zgadzam się totalnie! Ala wydaje mi się bardzo prawdziwa. Nawet jeśli ma nudne życie, to nie udaje niewiadomo kogo. Serio, ja po dniu pracy mam ochotę odpalić Alke z kawką na spokojnie, która sprząta czwarty raz w tygodniu i jedzie do Lidla ubrana cała na zielono niż właśnie napompowane laski, które podążają za wszystkim co modne i latają ósmy raz w roku na wakajki.

Jestem w tym samym wieku co Ala i chętnie bym się z nią zakumplowała.

Ja też ją lubię, fajne ma życie i rzeczywiście nie gra bardziej mądrzejszej, ciekawszej niż jest. Tylko cały czas nasuwa mi się pytanie, jak ona poradzilaby sobie jak zdecydują się na powiększenie rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pinkyy napisał:

Nooo zgadzam się totalnie! Ala wydaje mi się bardzo prawdziwa. Nawet jeśli ma nudne życie, to nie udaje niewiadomo kogo. Serio, ja po dniu pracy mam ochotę odpalić Alke z kawką na spokojnie, która sprząta czwarty raz w tygodniu i jedzie do Lidla ubrana cała na zielono niż właśnie napompowane laski, które podążają za wszystkim co modne i latają ósmy raz w roku na wakajki.

Jestem w tym samym wieku co Ala i chętnie bym się z nią zakumplowała.

No, jest nieszkodliwa, żyje sobie w swoim zielonym świecie i nikomu od wadzi, nie goni też nadmiernie za modą. Jest nudna ale na tle innych wypada bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jakaja1@tlen.pl napisał:

Ja też ją lubię, fajne ma życie i rzeczywiście nie gra bardziej mądrzejszej, ciekawszej niż jest. Tylko cały czas nasuwa mi się pytanie, jak ona poradzilaby sobie jak zdecydują się na powiększenie rodziny. 

No z jej zamiłowaniem do powolnego trybu życia to mogłoby być ciężko ale może Kuba by wziął na siebie dużą część obowiązków i jakoś by to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ona gadała w jakimś filmie, że na początku się zastanawiała czy Kuba nie jest dla niej za spokojny, jak ona sama wulkanem energii nie jest. Z Esiem siedziała dobrych parę lat, a to były flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, babette napisał:

Co ona gadała w jakimś filmie, że na początku się zastanawiała czy Kuba nie jest dla niej za spokojny, jak ona sama wulkanem energii nie jest. Z Esiem siedziała dobrych parę lat, a to były flaki z olejem.

Esio to było jedyne co zna, nie wiedziała jak można inaczej. Plus ona lubi taka stagnację, z Esiem miała wszystko ułożone.

A co do dziecka to może mieć szczęście i trafi jej się takie spokojne dziecko które idealnie się wpasuje w nudne życie.

A co do zakumplowania z Ala też bym mogła, myślę że to wartościowa znajoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×