Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Misha

Londynska N_es_a

Polecane posty

23 godziny temu, Krokiet89 napisał:

Ona zadbana. Wory pod oczami. Zmarszczki i wiecznie zajechana. 40 blisko. Do tego ma ogromny nos. Profil straszny. 

Bez przesady. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Misha napisał:

Dokładnie. Nie ma się wpływu na nos. 

Ma. Może skorygować. I mówi przez nos. Ma problemy laryngologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tyle kosmetyków i rzekomych zabiegów dbania o siebie to ma wiotką skórę. Wory. Wygląda po prostu źle. Tyra w szkole. Urabia się w domu w tym małym mieszkaniu. I vlogmas jest tylko dla kasy. Beznadziejna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Krokiet89 napisał:

Ma. Może skorygować. I mówi przez nos. Ma problemy laryngologiczne.

Ale nie musi... hallo! 🙈🙈🙈

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Misha napisał:

Ale nie musi... hallo! 🙈🙈🙈

 

 

 

No właśnie musi bo z wiekiem będzie coraz gorzej oddychała, a to tak jakby jedna z podstawowych funkcji życiowych. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.12.2023 o 01:06, Misha napisał:

Ale nie musi... hallo! 🙈🙈🙈

 

 

 

Nie masz bladego pojęcia do czego prowadzi krzywa przegroda itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Krokiet89 napisał:

Nie masz bladego pojęcia do czego prowadzi krzywa przegroda itd.

Mój ojczym miał operację kiedyś, więc tak... Ma wybór nasza Niesia, co my możemy na to poradzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie denerwuje gdy takie cebule chodzą do pracy chore i zarażają innych żeby robić z siebie męczenników. O ile jeszcze rozumiem, że ktoś przez to traci dodatki, ale wychodzenie na jarmark, na występ dziecka, chodzenie do znajomych... 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Jule3kaaa napisał:

Ale mnie denerwuje gdy takie cebule chodzą do pracy chore i zarażają innych żeby robić z siebie męczenników. O ile jeszcze rozumiem, że ktoś przez to traci dodatki, ale wychodzenie na jarmark, na występ dziecka, chodzenie do znajomych... 

 

 

 

Tyle supli i wiecznie chora. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Misha napisał:

Tyle supli i wiecznie chora. 

Antyreklama jak dla mnie 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2023 o 22:17, Truman Is Back napisał:

Zmęczona poczuciem straty za zaprzepaszczoną szansą na wychowywanie dzieci w Polsce, polskim języku i kulturze. 

Zjechaliby do Polski i co dalej? Moim zdaniem zostaną już tam na zawsze. A dzieci to "angole" a nie już Polacy. Do Pl tylko do dziadów na wakacje.

  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2023 o 20:29, Misha napisał:

Tyle supli i wiecznie chora. 

Otóż to! Suplementy to nie wszystko, dieta, styl życia, aktywność fizyczna, stres. Suple na samym końcu. No ale cóż reklama drogich i nieskutecznych suplementów musi być. Śmiać mi się chce jak widzę prośby o kody jej naiwnych widzek 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2023 o 09:16, Jule3kaaa napisał:

Ale mnie denerwuje gdy takie cebule chodzą do pracy chore i zarażają innych żeby robić z siebie męczenników. O ile jeszcze rozumiem, że ktoś przez to traci dodatki, ale wychodzenie na jarmark, na występ dziecka, chodzenie do znajomych... 

 

 

 

W UK masz iść chory do roboty. Chyba że konasz to nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Czika_x napisał:

Otóż to! Suplementy to nie wszystko, dieta, styl życia, aktywność fizyczna, stres. Suple na samym końcu. No ale cóż reklama drogich i nieskutecznych suplementów musi być. Śmiać mi się chce jak widzę prośby o kody jej naiwnych widzek 🤣

Wszystko z gotowców jedzą. Do tego ona umęczona robotą. Tymi dziećmi. Chata ciasna. Wieczny chaos. Zastanawia mnie dlaczego nigdy rodzice Gava nie są na Wigilii tylko cebulaki ciągną z Białegotoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krokiet89 napisał:

Wszystko z gotowców jedzą. Do tego ona umęczona robotą. Tymi dziećmi. Chata ciasna. Wieczny chaos. Zastanawia mnie dlaczego nigdy rodzice Gava nie są na Wigilii tylko cebulaki ciągną z Białegotoku.

A czy Anglicy mają w ogóle Wigilię? No chyba nie. To nie ich tradycja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Wsedno napisał:

A czy Anglicy mają w ogóle Wigilię? No chyba nie. To nie ich tradycja. 

Nie mają w UK Wigiliii przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Wsedno napisał:

A czy Anglicy mają w ogóle Wigilię? No chyba nie. To nie ich tradycja. 

Oni tzn. Brytyjczycy świętują 25 grudnia, pewnie wtedy jadą do jego rodziców lub odwrotnie. Możliwe,że nie życzą sobie być pokazywani,bo chyba nigdy ich nie widziałam u nich w filmikach.

Edytowano przez Czika_x
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też myślę że jego rodzina nie chce pokazywana, szczerze mówic ja osobiście tez bym nie chciała i nie lubię też kiedy moi goście/gospodarze/osoby z którymi spotykam się na mieście siedzą z telefonami/aparatami, może hego rodzina tez i dlatego nie ma nagrywania i zdjęć 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Anka1212 napisał:

też myślę że jego rodzina nie chce pokazywana, szczerze mówic ja osobiście tez bym nie chciała i nie lubię też kiedy moi goście/gospodarze/osoby z którymi spotykam się na mieście siedzą z telefonami/aparatami, może hego rodzina tez i dlatego nie ma nagrywania i zdjęć 

Pewnie wstydzą się, że syn ożenił się z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, stara_rąsia napisał:

Pewnie wstydzą się, że syn ożenił się z nią.

nie wiem czemu by sie mieli wstydzić, przecież to nie tak ze on jest od niej jakies 100 poziomów wyżej 😄

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Anka1212 napisał:

nie wiem czemu by sie mieli wstydzić, przecież to nie tak ze on jest od niej jakies 100 poziomów wyżej 😄

 

No właśnie, już bez przesady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Aga w jakimś tam wywiadzie dla chyba PL gazety mówiła  ze teście co roku wyjeżdżają na święta . Moim zdaniem rodzice gava nie obchodzą żadnych świąt ponieważ ona nigdy nie wspomina że jadą do nich na święta , urodziny żeby chłopaki dostali prezenty od tamtych dziadków itp ogólnie chyba maja słaby kontakt . W wakacje wspomniała ze do  brata gava wstępują po drodze jak jechali gdzieś na wakacje . Podejrzewam że oni nie są katolikami bo nie obchodzą niczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2023 o 18:19, Wsedno napisał:

A czy Anglicy mają w ogóle Wigilię? No chyba nie. To nie ich tradycja. 

Jpl ona obchodzi. Nic się nie stanie jak zaprosi jego starych. Skoro są rodziną!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Krokiet89 napisał:

Jpl ona obchodzi. Nic się nie stanie jak zaprosi jego starych. Skoro są rodziną!!!!

No to może jej zapytaj a nie do mnie krzyczysz 🤨

Btw mąż to ponoć nie rodzina, a co dopiero teściowe 🙃

Edytowano przez Wsedno
Dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Zamowienia1900 napisał:

Kiedyś Aga w jakimś tam wywiadzie dla chyba PL gazety mówiła  ze teście co roku wyjeżdżają na święta . Moim zdaniem rodzice gava nie obchodzą żadnych świąt ponieważ ona nigdy nie wspomina że jadą do nich na święta , urodziny żeby chłopaki dostali prezenty od tamtych dziadków itp ogólnie chyba maja słaby kontakt . W wakacje wspomniała ze do  brata gava wstępują po drodze jak jechali gdzieś na wakacje . Podejrzewam że oni nie są katolikami bo nie obchodzą niczego .

Rzadko który Anglik to katolik. Raczej Anglikanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą emeryturą o której mówi Agnieszka bodajże w przedostatnim filmi? Dlaczego mówi że pójdzie na emeryturę dopiero w wieku 68-70 lat? 

Kiedyś w Angli było jak w Polsce że nauczyciel szedł w wieku 55 lat. 

I jak to jest że można sobie wybrać ile wpłacać na emeryturę? 

Ktoś zna realia angielskie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostała parasolkę pod choinkę. 

Chyba jest niezadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2023 o 20:56, Zamowienia1900 napisał:

Kiedyś Aga w jakimś tam wywiadzie dla chyba PL gazety mówiła  ze teście co roku wyjeżdżają na święta . Moim zdaniem rodzice gava nie obchodzą żadnych świąt ponieważ ona nigdy nie wspomina że jadą do nich na święta , urodziny żeby chłopaki dostali prezenty od tamtych dziadków itp ogólnie chyba maja słaby kontakt . W wakacje wspomniała ze do  brata gava wstępują po drodze jak jechali gdzieś na wakacje . Podejrzewam że oni nie są katolikami bo nie obchodzą niczego .

Nie trzeba być katolikiem, żeby obchodzić Boże Narodzenie. Wystarczy być chrześcijaninem. Anglicy są Anglikanami i tak, jak najbardziej obchodzą Boże Narodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, babette napisał:

Nie trzeba być katolikiem, żeby obchodzić Boże Narodzenie. Wystarczy być chrześcijaninem. Anglicy są Anglikanami i tak, jak najbardziej obchodzą Boże Narodzenie.

Chociaż oczywiście nie wszyscy chrześcijanie obchodzą Boże Narodzenie, np świadkowie Jehowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2023 o 18:10, stara_rąsia napisał:

Pewnie wstydzą się, że syn ożenił się z nią.

Ty tak na serio?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×