Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
exosexo

rlm x bell

Polecane posty

Co sądzicie? 
Ogólnie wszyscy co już mieli porobić kolekcje to porobili i widać, że zdaje sobie z tego sprawę. Wszystko już było, ciężko wymyśleć coś rewolucyjnego. 

A bell to bell, jakby im nie słodziła to nie są kosmetyki po których można spodziewać się obłędnej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te kosmetyki to jakiś żart, jak dla dzieci. Ja już ją dawno odsubowałam bo zaczęła jakieś psycho gadki robić. 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stara się na siłę chyba odmłodzić tym wymyślnym makijażem, gadką na poziomie licealistów i nadużywaniem słowa JAKBY.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w grupie docelowej takich wypustów, wszystkie moje kosmetyki do tapetowania mieszczą się w jednej niedużej kosmetyczce, zakupy robię przemyślane, może i wydam dużo, ale wolę mieć jedną rzecz z danej kategorii zamiast kilku tandetnych. Na te kosmetyki rzuciłam okiem tylko dlatego, że Władek zrobił o nich film, a ja lubię tego chłopaka. Nie kupiłabym czegoś, co ma brzydkie opakowanie, a tutaj wszystko wygląda jak dla mnie po prostu koszmarnie. A same produkty chyba powstałe w obecnym trendzie wśród młodych ludzi, czyli im się wygląda gorzej, tym lepiej. Ja tam wolę wyglądać ładniej, więc jak dla mnie nieużytkowe. 

  • Like 6
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie zwracam na nią uwagi od jej afery z własnym CBD... 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi pieniędzy na badziew. Wolę kupić coś lepszego i sprawdzonego już, niż ryzykować. RLM to taka malenka starenka. Peruki, piegi. Zatrzymala się z kontentem przeznaczonym dla nastolatek według mnie. 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spóźniła się z własnymi kosmetykami kilka lat. Gdyby ruszyła z tym projektem kiedy była na topie, to byłaby to petarda w świecie kosmetycznym i na pewno współpracowała by z lepszym producentem. No i kosmetyki byłyby w drogeriach, a nie w Biedronce 😅

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam brokatową pomadkę, nie mając pojęcia, że to jej kolekcja, oprócz tego, że jest bardzo sucha, to daje świetny efekt nałożona na przykład na inną pomadkę.Reszty nie testowałam i nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Babsztyl napisał:

Myślę, że spóźniła się z własnymi kosmetykami kilka lat. Gdyby ruszyła z tym projektem kiedy była na topie, to byłaby to petarda w świecie kosmetycznym i na pewno współpracowała by z lepszym producentem. No i kosmetyki byłyby w drogeriach, a nie w Biedronce 😅

Sukces. Wspolpraca z firma z kosmetykami dostepnymi w dyskoncie. 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pomadkę i bardzo podoba mi się jej kolor. Do tego kupiłam tusz, jest fajny,bo nie skleja rzęs i mam też te brokaty w żelu i to jest coś bardzo na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladalam ale nie kupiłabym. Wyglądają jak dla nastolatek, i to takich bardziej podatnych na reklamę.  Kolory ziemiste,  brzydkie, brudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2023 o 06:43, Kartofelcia napisał:

Szkoda mi pieniędzy na badziew. Wolę kupić coś lepszego i sprawdzonego już, niż ryzykować. RLM to taka malenka starenka. Peruki, piegi. Zatrzymala się z kontentem przeznaczonym dla nastolatek według mnie. 

Bo to JEST kontent dla nastolatek. To jej praca nagrywać po "mlodziezowemu" . Wyłącza kasetę i staje się znowu 35 latką ( nie wiem ile ona ma lat). Tak jak Ci wszyscy Tiktokerzy nagrywający pod teenagersow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie śledziłam RLM regularnie, bo makijaże to nie jest coś, co mnie interesuje. zwykle pochłaniał mnie kontent włosowy i z całą pewnością Anwen czy też Napięknewłosy (ta piękna ruda dziewczyna) doskonale wykorzystały swoje blogi, popularność i pieniądze - ich inwestycje w firmy były hitem, a na dodatek produkty które wypuszczają są konkurencją dla marek które już myślały że mają monopol w tym kraju. 

natomiast RLM musi mieć strasznie złych ludzi wokół siebie, doradców, menadżerów itd. sama chyba nie wiedziała co chce robić ze swoją YT karierą bo zamiast skupić się na makijażach tak jak kilka jej koleżanek które się wybiły (i odniosły sukces) to tu trochę life style, tu psychologia, tu jakieś gadki o niczym. Gdyby zainwestowała w swoją firmę i wydawała produkty z szyldem RLM to już od dawna by była milionerką, jakby sama się skupiła na inwestowaniu w badania labolatoryjne i dobry marketing 😉 a tak to jakieś beznadziejne kampanie reklamowe robiła, o tym CBD nie wspominając bo to z dupy pomysł i widać że chciała tylko kasę. kto jej powiedział że to będzie hit to chyba jej źle życzył 🙂

ze wszystkim się spóźniała, z ebookami, z produktami itd. a teraz współpraca z Bell to tylko kolekcja, a nie jej produkty, podobnie jak zrobiła wcześniej chyba Viki Gabor o ile się nie mylę, więc daleka bym była od mówienia że to jej kosmetyki xD

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2023 o 10:50, M90 napisał:

nigdy nie śledziłam RLM regularnie, bo makijaże to nie jest coś, co mnie interesuje. zwykle pochłaniał mnie kontent włosowy i z całą pewnością Anwen czy też Napięknewłosy (ta piękna ruda dziewczyna) doskonale wykorzystały swoje blogi, popularność i pieniądze - ich inwestycje w firmy były hitem, a na dodatek produkty które wypuszczają są konkurencją dla marek które już myślały że mają monopol w tym kraju. 

natomiast RLM musi mieć strasznie złych ludzi wokół siebie, doradców, menadżerów itd. sama chyba nie wiedziała co chce robić ze swoją YT karierą bo zamiast skupić się na makijażach tak jak kilka jej koleżanek które się wybiły (i odniosły sukces) to tu trochę life style, tu psychologia, tu jakieś gadki o niczym. Gdyby zainwestowała w swoją firmę i wydawała produkty z szyldem RLM to już od dawna by była milionerką, jakby sama się skupiła na inwestowaniu w badania labolatoryjne i dobry marketing 😉 a tak to jakieś beznadziejne kampanie reklamowe robiła, o tym CBD nie wspominając bo to z dupy pomysł i widać że chciała tylko kasę. kto jej powiedział że to będzie hit to chyba jej źle życzył 🙂

ze wszystkim się spóźniała, z ebookami, z produktami itd. a teraz współpraca z Bell to tylko kolekcja, a nie jej produkty, podobnie jak zrobiła wcześniej chyba Viki Gabor o ile się nie mylę, więc daleka bym była od mówienia że to jej kosmetyki xD

O to to. Zgadzam się. Bardzo się spóźniła - jej fanki z czasów YT, to teraz kobiety używające innych kosmetyków, mających już swoich ulubieńców, a w nastolatki chyba to tak nie trafia, jak mogło w latach jej świetlności. Przespała okres dobrych inwestycji, w tamtych czasach mogła wydawać bardzo dużo, a w sumie dopiero gdy interesowanie spadło to i zaczęła coś kombinować ze słabym skutkiem. Mydło i powidło się zrobiło. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×