Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vaniliovanelka

Afera z Youtuberami

Polecane posty

57 minut temu, Sylka856 napisał:

Kiedyś też tak było, wiem co koleżanki robiły że starszymi kolegami, (one 14 oni 19, 20)którzy im imponowali, a jeszcze jakby miały możliwość z idolami, tacy Just 5 wtedy 🙈 

Tu muszę przyznać rację mojej matce, że to, że mi dużo zakazywala na dobre mi wyszło w jakimś sensie 

Poza tym jak wejdzie na jakieś forum, gdzie piszą w jakim wieku straciły dziewictwi to właśnie wymieniają wiek poniżej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie , że było tylko internetu nie było tak dostępnego ... i nie ma dowodów... pamiętam jak w moim mieście było Afromental na jakiś dożynkach czy coś i dopiero zaczynali ten swój pik popularności... po koncercie pojechali zatankować a w busie same Nastki żadna nie była pełnoletnią bo później dziewczyny chodziły po mieście i się chwaliły co robili z chłopakami ... i miastowi to widzieli 

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lilua55 napisał:

Pewnie , że było tylko internetu nie było tak dostępnego ... i nie ma dowodów... pamiętam jak w moim mieście było Afromental na jakiś dożynkach czy coś i dopiero zaczynali ten swój pik popularności... po koncercie pojechali zatankować a w busie same Nastki żadna nie była pełnoletnią bo później dziewczyny chodziły po mieście i się chwaliły co robili z chłopakami ... i miastowi to widzieli 

Pytanie czy miały 16-17 lat czy 13 bo to różnica

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Sylka856 napisał:

Kiedyś też tak było, wiem co koleżanki robiły że starszymi kolegami, (one 14 oni 19, 20)którzy im imponowali, a jeszcze jakby miały możliwość z idolami, tacy Just 5 wtedy 🙈 

Tu muszę przyznać rację mojej matce, że to, że mi dużo zakazywala na dobre mi wyszło w jakimś sensie 

Poza tym jak wejdzie na jakieś forum, gdzie piszą w jakim wieku straciły dziewictwi to właśnie wymieniają wiek poniżej 16

Ale chyba nie w takiej skali. Dzisiaj się jednak standardy znacznie poluzowały. I pewnie zależy od środowiska. Ja co prawda z blokowiska, ale u nas wiek poniżej 16 lat, to raczej nauka całowania niż s..e..k..s. A już tym bardziej używki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Anitella napisał:

Ale chyba nie w takiej skali. Dzisiaj się jednak standardy znacznie poluzowały. I pewnie zależy od środowiska. Ja co prawda z blokowiska, ale u nas wiek poniżej 16 lat, to raczej nauka całowania niż s..e..k..s. A już tym bardziej używki.

Wtedy nie było tak łatwej komunikacji, nikt nie miał komórek a co dopiero internetu, dlatego nie w takiej skali

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sylka856 napisał:

Wtedy nie było tak łatwej komunikacji, nikt nie miał komórek a co dopiero internetu, dlatego nie w takiej skali

Dokładnie. I dzięki temu wzorce zachować, które imponują, były inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, ariana1422 napisał:

Pytanie czy miały 16-17 lat czy 13 bo to różnica

13tki już się oglądały za chłopakami, tu wina tych chłopaków, że wogole się brali za takie i rodziców, że nie wiedzą, co ich córki robią. Teraz są inne czasy, 20 lat minęło i widzę, że już 10latki się stroja, u mnie na wsi widzę jak się zbierają takie 11latki na rolkach, to rowerach, z drugiej strony chłopaki i takie zaloty 

Każda ma telefon i profil na fb, co one tam robią, z kim piszą to tylko one wiedzą 

Edytowano przez Sylka856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że ta banda jołtuberow jest obrzydliwa i powinni poniesc najszybciej prawne  konsekwwncje to jedno. Bo tu nie ma dyskusji. 

Jednak druga sprawa - gdzie byli rodzice tych nieletnich dziewczyn. Z tych wszystkich doniesien wynika, ze te dziewczeta przebywaly tez w towarzystwie tych oblesiow. Byly na imprezach. Tu mowa o dzieciach. Jak rodzic moze nie wiedziec w jakim towarzystwie obraca sie tak mlody czlowiek jak 13-15 latek. Czy to w ciagu dnia czy wieczorem. 

Ok, nie jest mozliwym wszystkiego zaobserwowac, w co nastolatek wpatruje sie na telefonie/kompie. Po za tym ziecko w tym wieku powinno miec juz swoja prywatnosc.

Ale ja pytam o kontak fizyczny. Gdzie rodzice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hellena.De.Vil napisał:

To, że ta banda jołtuberow jest obrzydliwa i powinni poniesc najszybciej prawne  konsekwwncje to jedno. Bo tu nie ma dyskusji. 

Jednak druga sprawa - gdzie byli rodzice tych nieletnich dziewczyn. Z tych wszystkich doniesien wynika, ze te dziewczeta przebywaly tez w towarzystwie tych oblesiow. Byly na imprezach. Tu mowa o dzieciach. Jak rodzic moze nie wiedziec w jakim towarzystwie obraca sie tak mlody czlowiek jak 13-15 latek. Czy to w ciagu dnia czy wieczorem. 

Ok, nie jest mozliwym wszystkiego zaobserwowac, w co nastolatek wpatruje sie na telefonie/kompie. Po za tym ziecko w tym wieku powinno miec juz swoja prywatnosc.

Ale ja pytam o kontak fizyczny. Gdzie rodzice ?

Podejrzewam, że część dziewczyn mogła być np z jakiejś patologii w której rodzicie nie interesowali się i pozwalali na wiele. Wydaje mi się, że to się tak dzieli, że albo z patologicznych rodzin albo dziewczyny, które wciskały kity, że idą na noc do koleżanki.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale victim blaming i boomerskie gadanie… dojrzewanie zawsze działa w ten sam sposób, hormony szaleją, a ego się nadyma. każdy w tym wieku dostaje szału i chce być fajny, doświadczyć jak najwiecej, posmakować życia. jak czytam ze to wina internetu albo rodziców to gnije xD to jest wina tylko i wyłącznie tych typów, którzy kombinowali jak mogli, żeby zwabiać swoje ofiary. to, ze stworzono im szanse i przestrzeń, to jest wina społeczeństwa. dokładnie tak samo jak z księżmi, którzy polują na swoje ofiary, a ich proceder trwa przez dekady. morawiecki taki twardy i aktywny, to niech się zajmie nadużyciami w klerze. 

  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, bila567 napisał:

ale victim blaming i boomerskie gadanie… dojrzewanie zawsze działa w ten sam sposób, hormony szaleją, a ego się nadyma. każdy w tym wieku dostaje szału i chce być fajny, doświadczyć jak najwiecej, posmakować życia. j

Masz dzieciaki w tym wieku? Jesli tak, i nie wiesz co robia Twoje dzieci, z kim sie spotykaja to przemysl co robisz nie tak. Jesli nie masz dzieciakow w tym wieku, a patrzysz tylko z wlasnej perspektywy i usprawiedliwiasz takie zachowanie, to znaczy ze jeszcze nie dojrzalas (nie doroslas).12-15 lat to jeszcze nie czas na zabawe z doroslymi.

Zadne boomerskie. Tym bardziej victim blaming - bo rodzice nei sa tam ofiarami. To, ze dzieci nie maja rodzicow jako przewodnikow, i trafiaja w łapy starych/starszych od siebie k..sów, to wlasnie brak zainteresowania ze strony osob, ktore mialy sie nimi opiekowac. 

Szalenstwo hormonow nie mozna usprawiedliwiac braku zaintersowania ze strony rodzicow.

I przypominam! nie piszemy tu o mlodziezy 16+ tylko o nastoletnich dzieciach! 12, 13, 14, 15.

Nie bede sie wypowiadac o zeszmaconych jołtuberach. Regulamin forum zabrania takich slow 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze pedofilie biorą się za dziewczynki z trudnych domów. jesteście pewnie młode i nie pamiętacie afery z psychologiem Andrzejem Samsonem. Dla normalnych dziewczyn był ok, nic się nie działo a kiedy pracował z dziećmi z domów dziecka robił swoje. Pedofil wie gdzie uderzyć.  Wie kim da się manipulować.

Ale jest tam jeden moment że dziewczyna mówi, że może zostać godzinę, dwie a on nalega, żeby została dłużej po kinie. Dziewczyna mówi, że zapyta mamy czy może zostać jeszcze godzinę. Godzina po kinie np z koleżankami? To normalne.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze zboki biorą się za dziewczynki z trudnych domów. jesteście pewnie młode i nie pamiętacie afery z psychologiem Andrzejem S. Dla normalnych dziewczyn był ok, nic się nie działo a kiedy pracował z dziećmi z domów dziecka robił swoje. Pedofil wie gdzie uderzyć.  Wie kim da się manipulować.

Ale jest tam jeden moment że dziewczyna mówi, że może zostać godzinę, dwie a on nalega, żeby została dłużej po kinie. Dziewczyna mówi, że zapyta mamy czy może zostać jeszcze godzinę. Godzina po kinie np z koleżankami? To normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że część dziewczynek w wieku 12 czy 13 lat interesuje się starszymi chłopakami to normalne zjawisko, znane od zawsze. Ludzie wchodzą w różnym wieku w okres dojrzewania. Są 12latki, które interesują się kucykami i ciuszkami dla lalek i takie, które podko...ą się w 17 letnim synu sąsiadów czy starszym bracie koleżanki, który właśnie rozpoczyna trzeci rok studiów. Nawet najbardziej przewidujący i opiekuńczy rodzice mogą nie wystarczyć, żeby w takiej sytuacji ochronić dziecko. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Lavidaloca napisał:

To, że część dziewczynek w wieku 12 czy 13 lat interesuje się starszymi chłopakami to normalne zjawisko, znane od zawsze. Ludzie wchodzą w różnym wieku w okres dojrzewania. Są 12latki, które interesują się kucykami i ciuszkami dla lalek i takie, które podko...ą się w 17 letnim synu sąsiadów czy starszym bracie koleżanki, który właśnie rozpoczyna trzeci rok studiów. Nawet najbardziej przewidujący i opiekuńczy rodzice mogą nie wystarczyć, żeby w takiej sytuacji ochronić dziecko. 

Przyrownujesz obcowanie z 20-paroletnim gosciem (lub wysylaniem mu nudesow i konwersacji er.o.)  do wzdychania nastoletnich dziewczynek do starsyszch ? Nie! to nie jest normalne zachowanie u dzieci 12-15! Niestety, takie dziecko nie mialo autorytetu blisko siebie. Dziecko nie ponosi za to odpowiedzialnosci. Dziecko jest podwojna ofiara! Braku odpowiedzialnego rodzica i z.jeba (z.jebow) z jołtuba! 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ariana1422 napisał:

Podejrzewam, że część dziewczyn mogła być np z jakiejś patologii w której rodzicie nie interesowali się i pozwalali na wiele. Wydaje mi się, że to się tak dzieli, że albo z patologicznych rodzin albo dziewczyny, które wciskały kity, że idą na noc do koleżanki.

To prawda, zazwyczaj tak było, że te dziewczyny wszystko mogły robić, szlajac się do 1 w nocy, których rodzice się nie interesowali, albo pracowali za granicą a one z babciami, czy też matki miały tzw stosunek kumpelski z córkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Lavidaloca napisał:

To, że część dziewczynek w wieku 12 czy 13 lat interesuje się starszymi chłopakami to normalne zjawisko, znane od zawsze. Ludzie wchodzą w różnym wieku w okres dojrzewania. Są 12latki, które interesują się kucykami i ciuszkami dla lalek i takie, które podko...ą się w 17 letnim synu sąsiadów czy starszym bracie koleżanki, który właśnie rozpoczyna trzeci rok studiów. Nawet najbardziej przewidujący i opiekuńczy rodzice mogą nie wystarczyć, żeby w takiej sytuacji ochronić dziecko. 

Zgadzam się, z tym, że one raczej o seksie nie myślą, a o przytulankach, calusach, chdzeniu za rączkę. Jak trafi na chłopaka, który przekracza granice, jeszcze ją postraszy, że zerwie albo jak nie ona to inna mu da, różnie się to może skończyć. Potem ja zostawi i jest rozpacz. 

Edytowano przez Sylka856
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie o jaką imprezę influ chodzi? Pamiętam, że andziaks z Luka byli na jakiejś imprezie kilka mies temu, był tam ten Wojciech Gola i inni z mma

A tam podobno były małolaty, chyba, że to nie ta impra

Edytowano przez Sylka856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bila567 napisał:

ale victim blaming i boomerskie gadanie… dojrzewanie zawsze działa w ten sam sposób, hormony szaleją, a ego się nadyma. każdy w tym wieku dostaje szału i chce być fajny, doświadczyć jak najwiecej, posmakować życia. jak czytam ze to wina internetu albo rodziców to gnije xD to jest wina tylko i wyłącznie tych typów, którzy kombinowali jak mogli, żeby zwabiać swoje ofiary. to, ze stworzono im szanse i przestrzeń, to jest wina społeczeństwa. dokładnie tak samo jak z księżmi, którzy polują na swoje ofiary, a ich proceder trwa przez dekady. morawiecki taki twardy i aktywny, to niech się zajmie nadużyciami w klerze. 

Gdyby nie moja nadopiekuncza matka to napewno straciłabym dziewictwo 4 lata wcześniej, naprawdę jako gowniara imponowali mi idioci, którzy nic w życiu nie osiągnęli, z tego co widzę. Rodzice mają tu też braku zainteresowania. Mnie matka napewno nie puściłaby na imprezę z alkoholem że starszymi chłopakami, młodymi mężczyznami. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sylka856 napisał:

Gdyby nie moja nadopiekuncza matka to napewno straciłabym dziewictwo 4 lata wcześniej, naprawdę jako gowniara imponowali mi idioci, którzy nic w życiu nie osiągnęli, z tego co widzę. Rodzice mają tu też braku zainteresowania. Mnie matka napewno nie puściłaby na imprezę z alkoholem że starszymi chłopakami, młodymi mężczyznami. 

Wiesz wielu rodziców by nie puściło ale zwykle tak jest, że dziewczyny mówią, że idą nocować do przyjaciółki, a w tym czasie robią inne rzeczy. Nie jedna moja koleżanka (no może nie 13 latka, bardziej 15-16 lat) mówiła, że idzie na noc do koleżanki a szła do klubu, na jakąś domówkę czy do chłopaka. Chociaż z perspektywy czasu patrze, że nawet te dziewczyny, które ciągnęło w tym wieku do takich rzeczy to były osoby, którym brakowało chyba uwagi w domu mimo, że były z pozornie niby normalnych rodzin. Dwie z dziewczyn z klasy, które pamiętam, że tak wcześnie imprezowały, chodziły na noc do chłopaków to właśnie były takie, które miały malutkie rodzeństwo z ogromną różnicą wieku. Rodzice skupiali się głównie na tych maluchach, które wymagały dużo uwagi, a starsze dziecko pewnie trochę olewali skoro nawet nie wyczuwali, że paliły papierosy, a paliły wydaje mi się, że regularnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho i Wojtek gola płacze 🤣 coś jest na rzeczy, a pamiętam andziaksy były na jakiejś imprezie, organizowanej przez niego i szybko się zmyli, niby, że do czarli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sylka856 napisał:

Okaże się, że te influ to banda zwyroli

Latwa kasa i poczuli się bogami. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ariana1422 napisał:

Wiesz wielu rodziców by nie puściło ale zwykle tak jest, że dziewczyny mówią, że idą nocować do przyjaciółki, a w tym czasie robią inne rzeczy. Nie jedna moja koleżanka (no może nie 13 latka, bardziej 15-16 lat) mówiła, że idzie na noc do koleżanki a szła do klubu, na jakąś domówkę czy do chłopaka. Chociaż z perspektywy czasu patrze, że nawet te dziewczyny, które ciągnęło w tym wieku do takich rzeczy to były osoby, którym brakowało chyba uwagi w domu mimo, że były z pozornie niby normalnych rodzin. Dwie z dziewczyn z klasy, które pamiętam, że tak wcześnie imprezowały, chodziły na noc do chłopaków to właśnie były takie, które miały malutkie rodzeństwo z ogromną różnicą wieku. Rodzice skupiali się głównie na tych maluchach, które wymagały dużo uwagi, a starsze dziecko pewnie trochę olewali skoro nawet nie wyczuwali, że paliły papierosy, a paliły wydaje mi się, że regularnie. 

Pamiętam szatnie przed w-fem w 7 czy 8 klasie i opowieści 2-3 koleżanek co tam one robią ze swoimi kilka lat starszymi chłopakami. Czyli one miały 13-14 lat a chłopcy ok 17-18. Ja z moim towarzystwem myślałam wtedy o oglądaniu bajek czy czytaniu Bravo, a one były dla mnie totalnie z innego świata (nie z żadnej patologii) było to 25 lat temu,  więc zawsze jakaś część dziewczyn szybciej dojrzewała i szybciej szalała za chłopakami i żaden internet nie był im do tego potrzebny. Teraz to mam wrażenie że wręcz się robi ranking która szybciej, więcej i bardziej... 🤦🤬😪

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Etoile napisał:

Latwa kasa i poczuli się bogami. 

Zawsze mówiłam i dalej twierdzę, że niektóre media społecznościowe to największe nieszczęście naszych czasów. Patologia zarabia łatwą kasę na niczym, bajerując młodych i wciskając im kit. Przypadkowi ludzie, często wynaturzeni sprzedają swoje teorie o świecie, pseudo filozofie, porady, jak żyć, do tego ubrania, gacie, książki, lizaki i inne śmiecie. A przy okazji wykorzystują swoją "sławę". A dzieci, no cóż, nie są świadome, że zadają się ze zboczeńcami, że są wykorzystywane. To dla nich splendor, że ktoś znany chce się z nimi spotkać, przebywać. Nie widzą dalekosiężnych skutków takich znajomości, które będą ciągnąć się przez całe życie.

  • Like 9
  • Thanks 3
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę , a oni są niby wyjątkami? A gdyby tak przeswietlic aktorów, piosenkarzy, sportowców, polityków, do nich napewno też wypisują fanki, być może nieletnie. Na świecie jest pełno syfu 

  • Like 4
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za patologia :classic_biggrin: ci co nie dobierają się do 12 latek i nie ćpają to chociaż nienawidzą dzieci, popierają aborcje i są bi. Oni tam nie są normalni. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sylka856 napisał:

Tak sobie myślę , a oni są niby wyjątkami? A gdyby tak przeswietlic aktorów, piosenkarzy, sportowców, polityków, do nich napewno też wypisują fanki, być może nieletnie. Na świecie jest pełno syfu 

Ludzie mówią, że w środowisku raperów takie coś też jest na porządku dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×