Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sonda

Sojovelove

Polecane posty

13 godzin temu, LarwazLarwiszonowa napisał:

Mój słodki Jeżu…

Anula motywuje i tłumaczy sens istnienia…jak ktoś powie że masz brzydkie spodnie to znaczy że Ci zazdrości albo chce być taki jak Ty…

 

Wiedzialam ze ona żyje w swojej bańce doskonałości ale ze aż tak

Myślę, że zaczęła oglądać szusz

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj ale ma branie nasza gwiazda, ma 2 randki w weekend.. A ta fotka z buziaczkiem sztos, pewnie cmoka matkę 😆😆

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, alcazar napisał:

Ojojoj ale ma branie nasza gwiazda, ma 2 randki w weekend.. A ta fotka z buziaczkiem sztos, pewnie cmoka matkę 😆😆

Co za desperaci to muszą być… niech uważa bo któryś z nich zobaczy jej relacje i się dowie że gra na dwa fronty 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy jest jeszcze temat Ani z Potaniosci gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sonda napisał:

Dziewczyny czy jest jeszcze temat Ani z Potaniosci gdzieś?

"Koperty ze Szkocji." ale dawno nikt nie pisal wiec jest gdzies na koncu drugiej strony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy pan Bulwa na horyzoncie. Biedna B. Będzie musiała co wieczór chodzić na długie godziny na fikołki.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawostek aNula znalazła typa przy którym wygląda na drobną😲 B nie jest utyta ona ma wystający brzuszek związku z okropna alergia na mleko, którego nie je ale ona ma tak wielka alergie, że nawet jak na opakowaniu jest napisane może zawierać śladowe ilości to jej szkodź. Hmm chciałabym mieć taki swój świat jak A wtedy mogłabym stwierdzić że ja nie mam tych kg nadmiaru to tylko te sterydy na astma mnie rozpuchły...Co do śladowych ilości mleka to no cóż jak matka dziecka z nietolerancja laktozy powiem tak napis może zawierać śladowe ilości na ogół znajduje się na słodyczach i pieczywie a jak się zjada w UJ "weganskich" słodyczy ze śladowa ilości to wtedy ze śladowej robi się już duża.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd alergia na mleko u wegański, która nie spożywa i nie kupuje mleka od krów? Pewnie zły Uki tym karmi dziecko i to jego wina 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak z tymi sladowymi ilosciami, ze produkty moga byc np produkowane w jednym zakladzie? Wychodzi na to, ze one nie jedza niczego co nie jest wysoko przetworzone 🙈 Bzdury bzdury, wiecej bzdur, ale wspolczuje B, problemy z ukladem pokarmowym i na to te 'odzywcze' gotowanie mamusi... 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sojowinki mogę prosić na priv link do dc? 😩 poprzedni widnieje mi jako usuniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też proszę pięknie za Link płacę syropem klonowym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, veibae napisał:

A to nie jest tak z tymi sladowymi ilosciami, ze produkty moga byc np produkowane w jednym zakladzie? Wychodzi na to, ze one nie jedza niczego co nie jest wysoko przetworzone 🙈 Bzdury bzdury, wiecej bzdur, ale wspolczuje B, problemy z ukladem pokarmowym i na to te 'odzywcze' gotowanie mamusi... 

Tak w jednym zakładzie np na jednej linii produkcyjnej ale to właśnie na ogół zdarza się przy produkcji słodyczy czy pieczywa. Ciekaw czy biust u 8latki to też od śladowych ilości mleka czy może bardziej od zupełnie nie śladowych ilości soi...hm...a pokazywanie dziecka w za małych pizamkach to chyba od śladowej ilości mózgu...

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, kaszamasza napisał:

Tak w jednym zakładzie np na jednej linii produkcyjnej ale to właśnie na ogół zdarza się przy produkcji słodyczy czy pieczywa. Ciekaw czy biust u 8latki to też od śladowych ilości mleka czy może bardziej od zupełnie nie śladowych ilości soi...hm...a pokazywanie dziecka w za małych pizamkach to chyba od śladowej ilości mózgu...

Soi, klonowca i krukam zamawianego na tony. Przecież wszystkie te nie chamskie słodycze od nich są zamawiane "dla Basi".  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W produktach vege nie ma śladowych ilości mleka krowiego.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Spieszę donieść/poinformować, że Anula wydaje ebuka, o tym jak zarabiać... 

A ten cały ebuk, to ściągnęła z internetu, w wersji angielskiej. Więc po swojemu przetłumaczyła (lub użyła translatora) i sprzedaje to gamioniom. Anka, ty babo bez honoru! Jak Ci nie wstyd brać coś z neta, podpisywać się pod tym swoim nazwiskiem, wmawiać, że sama wszystko zrobiłaś, i jeszcze masz czelność wmawiać ludziom, że do wszystkiego doszłaś sama!!

Mam nadzieję, że ktoś się odezwie do Ciebie o prawa autorskie i że wyjdzie z z tego niezła drama, a ludzie w końcu poznają się na Tobie! Jak można tak oszukiwać!!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, EasyPeasy napisał:

Uwaga! Spieszę donieść/poinformować, że Anula wydaje ebuka, o tym jak zarabiać... 

A ten cały ebuk, to ściągnęła z internetu, w wersji angielskiej. Więc po swojemu przetłumaczyła (lub użyła translatora) i sprzedaje to gamioniom. Anka, ty babo bez honoru! Jak Ci nie wstyd brać coś z neta, podpisywać się pod tym swoim nazwiskiem, wmawiać, że sama wszystko zrobiłaś, i jeszcze masz czelność wmawiać ludziom, że do wszystkiego doszłaś sama!!

Mam nadzieję, że ktoś się odezwie do Ciebie o prawa autorskie i że wyjdzie z z tego niezła drama, a ludzie w końcu poznają się na Tobie! Jak można tak oszukiwać!!

Skad ta informacja,że e-book został skopiowany i przetłumaczony? Jeśli to prawda to powinna zostać pociągnięta do odpowiedzialności, czy ktoś poinformował o tym autora oryginału?

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, EasyPeasy napisał:

Uwaga! Spieszę donieść/poinformować, że Anula wydaje ebuka, o tym jak zarabiać... 

A ten cały ebuk, to ściągnęła z internetu, w wersji angielskiej. Więc po swojemu przetłumaczyła (lub użyła translatora) i sprzedaje to gamioniom. Anka, ty babo bez honoru! Jak Ci nie wstyd brać coś z neta, podpisywać się pod tym swoim nazwiskiem, wmawiać, że sama wszystko zrobiłaś, i jeszcze masz czelność wmawiać ludziom, że do wszystkiego doszłaś sama!!

Mam nadzieję, że ktoś się odezwie do Ciebie o prawa autorskie i że wyjdzie z z tego niezła drama, a ludzie w końcu poznają się na Tobie! Jak można tak oszukiwać!!

To jest tylko szablon z canvy, nie siej fermentu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rolce o inwestycjach bardzo kłamie i manipuluje.

Wrzuca w niej uciętego screena z banku(akurat inwestuję w tym samym banku i widzę doskonale z którego z nich pochodzi wyciąg). W tym screenie nie podaje ani nazw spółek ani (UWAGA!) całości informacji. 

Widać tam TYLKO wyniki 4 spółek bez nazwy.

Jezeli ktos chce w sposób rzetelny pokazać swoje sukcesy inwestycyjne to:
1. Pokazuje cały portfel inwestycyjny(bo na 4 spółkach zyskała a na kolejnych 8 mogła stracić).
2. Pokazuje nazwy spółek by można było to zweryfikować
3. Pokazuje wynik procentowy i kwotowy (bo inwestując 1000 zlotych ma się zupełnie inna strategie i emocje niz inwestując 100 000).

Jeżeli ktoś nie spełnia wszystkich tych 3 punktow to OSTRO MANIPULUJE! 

JEST TO OBRZYDLIWE i złe.  

Niestety jak ktoś się na tym nie zna to może sądzić że ona jest jakąś specjalistką, że ma wiedzę w tym zakresie. Zreszta mocno rekalmuje sie jako ta ktora wlasnie ma wiedzę. Ona może w ten sposób komuś nawet życie złamać bo ktoś może pójść i np. ulokować dużo kasy w funduszach. Skrajnie nieodpowiedzialne.

I nie wiem co ona wyprawia bo w Polsce żeby doradzać inwestycyjnie trzeba mieć LICENCJĘ PAŃSTWOWĄ, którą posiada tylko kilkaset osób w Pl gdyż wymagany jest bardzo bardzo trudny, wieloetapowy, skomplikowany, bardzo szeroki pod względem wiedzy(prawo i inne dziedziny) egzamin. 

Nie wiem w jaki sposób autorka takiego ebuczka będzie przedstawiać swoją wiedzę w tym temacie, ale trzeba bardzo uważać by nie złamać prawa bo KNF MOCNO OBSERWUJE media społecznościowe i nawet nie wiecie ilu infuencerów ma po takich kontrolach mokro w gaciach. Kary finansowe są przeogromne, łącznie z pozbawieniem wolności.

 

 

Myślę że może mieć z tego powodu BARDZO DUŻE kłopoty kiedyś. Ja bym usunęła tę rolkę i nie gadała już tych bzdur o giełdzie. Ona nawet nie ma pojęcia że może mieć w grupie osoby które pracują incognito i wyłapują takich właśnie manipulantów działających poza lub na granicy prawa.

Nie wierzmy w to co widzimy u influencerow. Okropnie manipulują, kłamią. Media społecznościowe to jedna wielka sprzedaż czy to własnych produktów czy kasa ze współprac.

 A tam gdzie gra się toczy o pieniądze zapomnijcie o jakimkolwiek obiektywizmie...

  • Like 9
  • Thanks 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie po prostu zlepek rad typu uwierz w siebie , inwestuj itd bez żadnych konkretów. Serio nie ogarniam kto to kupuje 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laski prosze powiedzcie ze gdzieś jest jakiś link i można dołączyć bo umieram 🥲 to była jedyna forma mojej rozrywki 🥹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się, Anula ma skrzynkę zapchaną wiadomościami, że ebook jest za tani 🤣 ile razy w życiu zdarzyło się Wam napisać/powiedzieć komuś, że coś jest za tanie? 😅

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Evil Bitch napisał:

Zaczyna się, Anula ma skrzynkę zapchaną wiadomościami, że ebook jest za tani 🤣 ile razy w życiu zdarzyło się Wam napisać/powiedzieć komuś, że coś jest za tanie? 😅

Jezu to jest ebook...Jak jest za tani to kup 6 i rozdaj koleżankom skoro taki tani i swietny to cię stac. Albo p prostu zapłać za 6, 8 czy 11 i tyle, miejsca na półce ci nie ubędzie. Ania od kopert i Ania od tofu to mogłyby być bliźniaczkami jedna duża druga mała ale to samo w głowie i jakis taki ogolny odbiór wizualny.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2024 o 20:22, kanalia12 napisał:

Laski prosze powiedzcie ze gdzieś jest jakiś link i można dołączyć bo umieram 🥲 to była jedyna forma mojej rozrywki 🥹

O to, to... Ja również poproszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jak się usunąć z tego kanału nadawczego Anuli? Kiedyś z ciekawości się tam dodałam, a teraz ciągle dostaje powiadomienia o tym jej spamie 🤦‍♀️ powiadomienia już wyciszyłam, ale nigdzie nie widzę opcji, żeby usunąć się zupełnie z tej "grupy" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MUSICIE WIEDZIEĆ że Anka była doradzą finansowym wszystkich swoich koleżanek 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anka pokazała skrin ebooka którego napisała i pod punkty były w języku angielskim. Po sprawdzeniu treści wyszło że jest ebook darmowy na Amazon z tymi samymi tytułami. Po zapytaniu czy to są jej treści usunęła storry i zmieniła okładkę na te co teraz. 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Śpiocha napisał:

MUSICIE WIEDZIEĆ że Anka była doradzą finansowym wszystkich swoich koleżanek 🙈

Tak szczególnie pani ginekolog  .:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej poradniki to lanie wody. Nic konkretnego dla mnie. Ja na pewno nie kupię. Skopiowałam tekst który wczoraj pokazywała na lajfie z nowego poradnika o finansach. Może ktoś się skusi i zakupi."

ROZDZIAL V

DZIAŁANIA

Po przeczytaniu tego rozdziału podejmij następujące działania (pamiętaj, że to poprzez działanie uczymy się więcej niż samo czytanie! Nie pomijaj stron z działaniaml):

W tym rozdziale dostałaś konkretne przykłady tego czym możesz się zajmować "na boku" by dorobić do głównej pensji lub czym zająć się by zacząć mieć swoje pieniądze.

Teraz przeanalizuj wymienione przeze mnie sposoby zarobku i zastanów się, które z nich do Ciebie pasują. Następnie przejrzyj platformy kursowe w poszukiwaniu kursów, które pomogą Ci się w tym kierunku rozwinąć.

Nie stawiaj na jedną kartę - wybierz 2-3 prace oraz kilka różnych kursów, które możesz zrobić. Zajmij się tym OD RAZU i nie odkładaj na później.

Najlepsza zasada skutecznego działania:

Jeśli chcesz coil zrobisz i przyjdzie Cl to do ain wy zacznij działać w ciągu 10 minut!!!

oprócz stwierdzeniaważna

jeśli chodzi o moje projekty."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×