Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

12 godzin temu, Lusterko napisał:

Mam wątpliwości co do jakości pomocy psychologicznej i psychiatrycznej na Bali. Ona nie zna indonezyjskiego, jest tam obca. Niejedna osoba pisała jej żeby stamtąd uciekała, ale ona uparła się żeby tam mieszkać. Mam wrażenie, że właśnie to, że tam mieszka źle wpływa na jej stan psychiczny.

Dla mnie to upieranie się innych ludzi, że nie powinna tam mieszkać jest co najmniej śmieszne.

A co do jej pomocy psychologicznej, to ma terapię online z jakąś Polką, ale i tak jest to bardzo wątpliwej jakości 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.02.2024 o 12:43, stara_rąsia napisał:

Pewnie tak jest. W pewnym wieku człowiek staje się wygodny, egoistyczny. Ona prawie zawsze była sama, więc przeszkadza jej druga osoba w domu.

Ktoś zwrócił jej uwagę w komentarzach pod ostatnim filmem, że zawsze negliżuje się. Faktycznie prawie cały czas wysypuje w jakiś "stanikach". Ramiona zawsze ma odkryte. Bali to kraj chyba muzułmański? Przeczytałam  w internecie, że na Bali nie można chodzić skąpo ubranym 😂 Akurat ona jest tego jest przeciwieństwem. 🤣 W tym komentarzu ktoś czepia się jej, że wszyscy są normalnie ubrani na australijskiej  ulicy a ona prawie naga... Jeszcze komentator  pyta ją, czy tak wystąpiła "rozgogolona" u rodziców tego faceta. 😂

Bali to nie jest kraj muzułmański !!!! większość mieszkańców wyznaje hinduizm, jest trochę katolików,

pozostała część Indonezji jest muzułmańska.

Ludzie.... na Bali można chodzić skąpo ubranym, jest tam bardzo bezpiecznie. Byłam na Bali i dużo ludzi tak się ubiera i nikt nie zwraca na to uwagi.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Lubaszenka napisał:

Żeby mieszkać w Polsce, czy ogólnie w Europie, by się musiała przebranżowić i zacząć zbierać doświadczenie zawodowe. To depresyjna perspektywa dla osoby przed 40-stką. Całkiem sporo ma followersów, zatem może mieć dobre współprace. Zarabia prawdopodobnie o wiele więcej, niż zarabiając na etacie w Europie, o pogodzie nie wspominając i wygodnym, tanim życiu na Bali.

Myślę, że w jej wypadku brakuje jej do szczęścia partnera i dlatego jest nieszczęśliwa. Marzy jej się miłość i dzieci. 

Pogoda na Bali wcale nie jest taka znowu wspaniała. Tam owszem jest gorąco, ale też wilgotno, często pada. Z uwagi na anomalie pogodowe na świecie, tak naprawdę trudno już określić kiedy zaczyna się pora deszczowa. Jak jeszcze oglądałam jej vlogi to pamiętam,  że rzadko kiedy było słońce, a Pantinka niejednokrotnie mówiła o częstych opadach deszczu. Ja bym nie mogła żyć w takim klimacie, ale co kto lubi. 

Jeśli chodzi o partnera, to obawiam się, że tam go nie znajdzie, tym bardziej, że szuka już 5 lat bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lusterko napisał:

Pogoda na Bali wcale nie jest taka znowu wspaniała. Tam owszem jest gorąco, ale też wilgotno, często pada. Z uwagi na anomalie pogodowe na świecie, tak naprawdę trudno już określić kiedy zaczyna się pora deszczowa. Jak jeszcze oglądałam jej vlogi to pamiętam,  że rzadko kiedy było słońce, a Pantinka niejednokrotnie mówiła o częstych opadach deszczu. Ja bym nie mogła żyć w takim klimacie, ale co kto lubi. 

Jeśli chodzi o partnera, to obawiam się, że tam go nie znajdzie, tym bardziej, że szuka już 5 lat bez skutku.

Z dwojga złego nadal chyba lepsze bali, wyższa temperatura i zależy od człowieka, ja dobrze znoszę wysokie temperatury i wilgoć.

Domyślam się, że z szukaniem drugiem połówki jest ciężko, w takim razie sytuacja beznadziejna i nic dziwnego, że można być załamanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lubaszenka napisał:

Z dwojga złego nadal chyba lepsze bali, wyższa temperatura i zależy od człowieka, ja dobrze znoszę wysokie temperatury i wilgoć.

Domyślam się, że z szukaniem drugiem połówki jest ciężko, w takim razie sytuacja beznadziejna i nic dziwnego, że można być załamanym.

Bali dobre do mieszkania, ewentualnie do zalozenia tam rodziny, jak ma sie dobre, stale, pewne zarobki.

Z kanalu pokroju Pantinki, bez dodatkowego zrodla dochodu [i nie mam tu na mysli portfela przyszlego/obecnego(?) partnera] słabo to widac. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Hellena.De.Vil napisał:

Bali dobre do mieszkania, ewentualnie do zalozenia tam rodziny, jak ma sie dobre, stale, pewne zarobki.

Z kanalu pokroju Pantinki, bez dodatkowego zrodla dochodu [i nie mam tu na mysli portfela przyszlego/obecnego(?) partnera] słabo to widac. 

 

Dokładnie. 🏆

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hellena.De.Vil napisał:

Bali dobre do mieszkania, ewentualnie do zalozenia tam rodziny, jak ma sie dobre, stale, pewne zarobki.

Z kanalu pokroju Pantinki, bez dodatkowego zrodla dochodu [i nie mam tu na mysli portfela przyszlego/obecnego(?) partnera] słabo to widac. 

 

Może liczyć na to, że zarobi tyle, żeby zainwestować. Wątpię, by zarabiała na opłaty. Kwota na koncie się raczej powiększa, jeśli ma współprace na insta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Lubaszenka napisał:

Może liczyć na to, że zarobi tyle, żeby zainwestować. Wątpię, by zarabiała na opłaty. Kwota na koncie się raczej powiększa, jeśli ma współprace na insta.

A ma?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ona ma w ogóle jakieś współpracę? Ma lub miewa? kojarzę tyko że kiedyś miała kilka filmów z reklamą jakiejs firmy produkującej odzież sportową, a poza tym coś było/jest?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lubaszenka napisał:

Może liczyć na to, że zarobi tyle, żeby zainwestować. Wątpię, by zarabiała na opłaty. Kwota na koncie się raczej powiększa, jeśli ma współprace na insta.

... a ma? Ja nie widzę u niej współprac poza jedną z ubrankami sportowymi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Anka1212 napisał:

Właśnie, ona ma w ogóle jakieś współpracę? Ma lub miewa? kojarzę tyko że kiedyś miała kilka filmów z reklamą jakiejs firmy produkującej odzież sportową, a poza tym coś było/jest?

Nie wierzę, że bajki o tym, że żyje z social mediów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiła w ostatnim filmie że ma poduszkę finansową. Zresztą kiedyś w innym wspominała że sporo odłożyła zanim przeprowadziła się na Bali. Wspolprace ma z Oceanasapart, ale myślę że największy przychod generują filmy z top model, które nadal sie dobrze oglądają. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba ostatnio mówiła też że yt nie jest jej jedynym źródłem dochodu, wydaje mi się że w tym samym filmie w którym była mowa o poduszce finansowej, nie jestem pewna, jak będę miała jutro czas to sprawdzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Delvey napisał:

Mówiła w ostatnim filmie że ma poduszkę finansową. Zresztą kiedyś w innym wspominała że sporo odłożyła zanim przeprowadziła się na Bali. Wspolprace ma z Oceanasapart, ale myślę że największy przychod generują filmy z top model, które nadal sie dobrze oglądają. 

Tez mowila, ze oszczednosci sie skonczyly albo bardzo "ucierpialy" (kto pamieta niech skoryguje 😉 ) przez hati, i problemy z transportem. 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Hellena.De.Vil napisał:

Tez mowila, ze oszczednosci sie skonczyly albo bardzo "ucierpialy" (kto pamieta niech skoryguje 😉 ) przez hati, i problemy z transportem. 

 

Poza tym przed pandemią chyba była przewodnikiem i tego miała jakieś pieniądze?

Edytowano przez stara_rąsia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezu ale to ostatnie zdjecie na insta wyciagniete i pozaginane, przeciez mowila ze sie akceptuje a tu taka przerobka z appki 😞 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta jej nowa zajawka i topy robione na szydełku. Niedługo gołe cycki będzie wstawiać na insta.

Widać po niej od dawna, że ma problem z samooceną a terapia chyba zawodzi na każdym polu

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę w jej stroju niczego niewłaściwego, nawet jej ten top wyszedł fajny, zwłaszcza w porównaniu z ostatnią spódniczką. Jedyne co mnie zastanawia to czy w tym nie jest za ciepło.

Ale w tym filmiku z zielonym topem widac bardzo wyraźnie cos co zawsze mnie rozwala w jej pozowaniu 😄 JJest trochę jak taka ciocia Krysia z pokolenia babci na rodzinnej imprezie, trochę śmieszna w pozytywny sposób, trochę cringowa, trochę dziwna, ale miła i zupełnie nie kojarząca się z modelingiem. Oczywiście na modelingu sie nie znam, ale nawet porównując to do pierwszej lepszej influ z IG albo początkujących modeli z top model, wygląda nieco nieporadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Anka1212 napisał:

Ja nie widzę w jej stroju niczego niewłaściwego, nawet jej ten top wyszedł fajny, zwłaszcza w porównaniu z ostatnią spódniczką. Jedyne co mnie zastanawia to czy w tym nie jest za ciepło.

Ale w tym filmiku z zielonym topem widac bardzo wyraźnie cos co zawsze mnie rozwala w jej pozowaniu 😄 JJest trochę jak taka ciocia Krysia z pokolenia babci na rodzinnej imprezie, trochę śmieszna w pozytywny sposób, trochę cringowa, trochę dziwna, ale miła i zupełnie nie kojarząca się z modelingiem. Oczywiście na modelingu sie nie znam, ale nawet porównując to do pierwszej lepszej influ z IG albo początkujących modeli z top model, wygląda nieco nieporadnie.

Z tym pozowaniem też to zauważyłam. Niby zna zasady, wie jak się ustawić, żeby dobrze wyglądać, ale to pozowanie zawsze przedziwnie wygląda i bardziej mi się kojarzy z wyborami miss, niż faktycznie modelingiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Pantinka z tego co mówiła to była modelka głównie na rynku azjatyckim. W jej pozowaniu widać, że to chwilami jest aż takie katalogowe - poza, poza, poza, szybko je zmienia, ale też niektóre są takie too much.
 

wygląda to przez to chwilami trochę komicznie, bo raczej „trendy” teraz są takie, że pozuje się dość naturalnie, tak jakby influ w ogóle nie pozowali tylko nam pokazywali swoje życie „od środka”. Rozumiem jeszcze do algorytmu z yt - tam faktycznie dobrze się klikają takie „mocne” emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Myślałam, że ma współprace, z góry założyłam, widząc że ma sporo obserwujących na insta. 

Moim zdaniem powinna wyjść z dołka i robić YouTube na potęgę. Nie daily blogi, a głównie to, co najbardziej się klika. Zbić trochę hajsu, korzystając z popularności. Mam nadzieję, że zaczęła lub zacznie się leczyć farmaceutycznie. Teraz nic nie nagrywa, od jakiegoś czasu, aż mnie to trochę martwi. Niestety brak aktywności wpływa na samopoczucie, a będąc „na dnie” nie ma się energii do pracy. To jest koło samonapędzające się. 

Widzowie na YouTube i ich komentarze są  płytkim kontaktem z ludźmi, na szczęście ma rodzine i prawdopodobnie wsparcie u nich 

Edytowano przez Lubaszenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Lubaszenka napisał:

Myślałam, że ma współprace, z góry założyłam, widząc że ma sporo obserwujących na insta. 

Moim zdaniem powinna wyjść z dołka i robić YouTube na potęgę. Nie daily blogi, a głównie to, co najbardziej się klika. Zbić trochę hajsu, korzystając z popularności. Mam nadzieję, że zaczęła lub zacznie się leczyć farmaceutycznie. Teraz nic nie nagrywa, od jakiegoś czasu, aż mnie to trochę martwi. Niestety brak aktywności wpływa na samopoczucie, a będąc „na dnie” nie ma się energii do pracy. To jest koło samonapędzające się. 

Widzowie na YouTube i ich komentarze są  płytkim kontaktem z ludźmi, na szczęście ma rodzine i prawdopodobnie wsparcie u nich 

Przede wszystkim powinna wrócić do regularnego wrzucania filmów, bo od dłuższego czasu tego brakuje. Wrzuca kilka pod rząd, a później znika na kilka tygodni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Lubaszenka napisał:

Myślałam, że ma współprace, z góry założyłam, widząc że ma sporo obserwujących na insta. 

Moim zdaniem powinna wyjść z dołka i robić YouTube na potęgę. Nie daily blogi, a głównie to, co najbardziej się klika. Zbić trochę hajsu, korzystając z popularności. Mam nadzieję, że zaczęła lub zacznie się leczyć farmaceutycznie. Teraz nic nie nagrywa, od jakiegoś czasu, aż mnie to trochę martwi. Niestety brak aktywności wpływa na samopoczucie, a będąc „na dnie” nie ma się energii do pracy. To jest koło samonapędzające się. 

Widzowie na YouTube i ich komentarze są  płytkim kontaktem z ludźmi, na szczęście ma rodzine i prawdopodobnie wsparcie u nich 

Co do tego wsparcia to nie mam pewności, również dlatego ze ona ma nadmierne oczekiwania jesli chodzi o wsparcie. Na przykład mówiła ostatnio że ustaliła z jedną kolezanka ze będzie z nią rozmawiała jak będzie się czuła ale i będzie potrzebowała wsparcia czy wygadania się. I juz widze te dramy jak koleżanka przy którejś takiej okazji nie będzie miała czasu albo ochoty na tego typu rozmowy. Znowu bedzie ze nie ma w nikim wsparcia ani pomocy ani nie może na nikogo liczyć. Bo znając pantinkę na tyle ile ją znamy z filmów bedzie to wieczne  i częste narzekanie i oczekiwanie ze kolezanka zawsze będzie dostepna zawsze. To bardzo kiepski i ze względu na sama Paulina ale tez na to ze nie mozna kogos obtaczać taka odpowiedzialnością za swój stan psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.03.2024 o 12:17, poludnica napisał:

Akurat Pantinka z tego co mówiła to była modelka głównie na rynku azjatyckim. W jej pozowaniu widać, że to chwilami jest aż takie katalogowe - poza, poza, poza, szybko je zmienia, ale też niektóre są takie too much.
 

wygląda to przez to chwilami trochę komicznie, bo raczej „trendy” teraz są takie, że pozuje się dość naturalnie, tak jakby influ w ogóle nie pozowali tylko nam pokazywali swoje życie „od środka”. Rozumiem jeszcze do algorytmu z yt - tam faktycznie dobrze się klikają takie „mocne” emocje

Wlaśnie nie wyglada ani katalogowo ani za bardzo modelingiem tylko jakoś nieporadnie, brak jej tez jakiejs - z braku lepszego słowa - gracji, nie chodzi o trendy.

Nie wspominając o tym że komentując top model czesto dawała rady odnośnie pozowania i komentowała zdjęcia mówiąc o tym ze cos wyglada nieproporcjonalnie na zdjęciu itd, a sama ma takie zdjęcia 😄 np wspominane tu wcześniej "powyginane zdjęcie" jest takim na którym jedna noga wyglada na znacznie większa od drugiej, a na zdjęciu w kapeluszu ma mega długą, nieproporcjonalnie do reszty ciała,  rękę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2024 o 19:46, Anka1212 napisał:

chyba ostatnio mówiła też że yt nie jest jej jedynym źródłem dochodu, wydaje mi się że w tym samym filmie w którym była mowa o poduszce finansowej, nie jestem pewna, jak będę miała jutro czas to sprawdzę 

nie udało mi się tego znaleźć, chyba coś mi się tylko jednak wydawało 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Anka1212 napisał:

Co do tego wsparcia to nie mam pewności, również dlatego ze ona ma nadmierne oczekiwania jesli chodzi o wsparcie. Na przykład mówiła ostatnio że ustaliła z jedną kolezanka ze będzie z nią rozmawiała jak będzie się czuła ale i będzie potrzebowała wsparcia czy wygadania się. I juz widze te dramy jak koleżanka przy którejś takiej okazji nie będzie miała czasu albo ochoty na tego typu rozmowy. Znowu bedzie ze nie ma w nikim wsparcia ani pomocy ani nie może na nikogo liczyć. Bo znając pantinkę na tyle ile ją znamy z filmów bedzie to wieczne  i częste narzekanie i oczekiwanie ze kolezanka zawsze będzie dostepna zawsze. To bardzo kiepski i ze względu na sama Paulina ale tez na to ze nie mozna kogos obtaczać taka odpowiedzialnością za swój stan psychiczny.

Osobiście nigdy nie ustalałam z nikim, żeby ze mną rozmawiał, gdy tego potrzebuję. Dla mnie to dziwna sytuacja.

Edytowano przez Lubaszenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam dzisiejszy odcinek, przyznaję, bardzo rzadko ją oglądam i chciałam sprawdzić co u niej.

Dziewczyna ma dużo szczęścia. Ma rodzinę, czyli przyjaciół, +jest w ciepłym i pięknym kraju, co pomaga w utrzymaniu dobrego nastroju, +tanie życie, dom z basenem chyba i ogrodem, +świetne zasięgi i możliwości rozwoju w tym kierunku; jej chyba głównie brakuje miłości, czuje się samotna, a pewnie marzy o posiadaniu rodziny. 
Po filmie o bardzo znanej „nieuczciwej influencerce”, miałam odczucie, że jest zakłamaną manipulantką, próbującą zyskać oglądalność na barkach znanej osoby, szczując na nią i przedstawiając zakrzywioną wersje zdarzeń; a nie cierpię niesprawiedliwych osadów i tak dalej.

Bardzo możliwe, że ona taka jest jak twierdzi, ma problemy z nastrojem, choć nie rozumiem publicznego zwierzania się z nich.
Chce pokazywać swój smutek i bałagan w mieszkaniu, zastanawiam się czy to może mieć związek z cechami narcystycznymi czy niekoniecznie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzi progres w leczeniu, kurczę, nie wiem w którym miejscu! Znowu zaszyła się w domu, a wygląda na kompletnie zgaszoną, jakby pół życia z niej uszło. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Montmorlonit napisał:

Widzi progres w leczeniu, kurczę, nie wiem w którym miejscu! Znowu zaszyła się w domu, a wygląda na kompletnie zgaszoną, jakby pół życia z niej uszło. 

No dokładnie, chyba tylko ona go widzi... Mniej cackania się ze sobą i analizowania. W depresji trzeba robić rzeczy wbrew sobie, wychodzić nawet jeśli nie ma się ochoty. Dziergając jak robot przy serialach tylko się pogrąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona moze widzieć, w samej sobie, e tym jak myśli, jak reaguje. Terapia moze trwać latami, nie zmieni się poważnych rzeczy jak na pstrykniecie palcami, a u niej chyba jest poważnie i dużo.

Inna sprawa że uważam, na podstawie tego co ona mówi, ze ma kiepskiego terapeutę, być może nawet nie jest to psycholog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×