Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
cotototo

Madziklifestyle

Polecane posty

Pamiętacie może taką youtuberke? Madziklifestyle, X lat temu ją oglądałam, pamiętam jak kupowała w lumpach, pierdoły i dodatki do domu za 1 zł 🙂 później usunęła kanał, udzielała się na instagramie, zakładała pełno kont:

1) odchudzanie, posty przerywane, treningi - chyba ze 3 razy to wałkowała (nic się nie udało na dłuższa mete)

2) z robótkami na drutach,

3) ze śpiewaniem

4) kanał jak to żyją na wsi? z budowaniem kurnika...

nie pamiętam czy było coś więcej, nie widziałam jeszcze, zeby jakakolwiek babka tak nieudolnie szukała czegoś, co jej popularność

Weszłam dziś na IG i zamarłam - Madzia udziela się na TT i gra w gry...z cyc*ami na wierzchu...:|

W końcu zdobyła publicznosc na miare swojej inteligencji

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madziklandia na Tik Toku...miała akurat live i normalnie filtrów sto nałożonych, miała zrobione warkoczyki na lolite i c*cki na wierzchu jak u starej maciory wywalone i spęd chłopów dających jej donejty 😐 

wydaje mi się, że foty z mężem numer 2 zniknęły, także nooo...szkoda dziecka tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona pięknie śpiewała, pamiętam że na któryś kanał wrzuciła kilka filmów jak śpiewa. Chyba rozwiodła się z mężem, Panem R, ale coś mi się kojarzy, że miała kolejnego? Wtedy już nie nagrywała, ale miala insta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Montmorlonit napisał:

Ona pięknie śpiewała, pamiętam że na któryś kanał wrzuciła kilka filmów jak śpiewa. Chyba rozwiodła się z mężem, Panem R, ale coś mi się kojarzy, że miała kolejnego? Wtedy już nie nagrywała, ale miala insta...

Tak, z tym drugim właśnie ma dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lili.83 napisał:

a jest na instagramie? kojarzę ją

Madziklandia  - zmieniła właśnie z Madziklifestyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, cotototo napisał:

Madziklandia  - zmieniła właśnie z Madziklifestyle

nie mogę jej wyszukać, coś mi się wydaje że lata temu mnie zablokowała bo jedną z jej zajawek było zbieranie tej żywności ze śmietników jak to się mówi skipping czy jakoś tak i miała tam chyba z 20 tytek jakichś sosów z krótką datą i zapytałam ją po co to brała jak nie ma szans tego wykorzystać i ban 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, lili.83 napisał:

nie mogę jej wyszukać, coś mi się wydaje że lata temu mnie zablokowała bo jedną z jej zajawek było zbieranie tej żywności ze śmietników jak to się mówi skipping czy jakoś tak i miała tam chyba z 20 tytek jakichś sosów z krótką datą i zapytałam ją po co to brała jak nie ma szans tego wykorzystać i ban 

Aaaaa zapomniałam o skipowaniu i freeganizmie...dzięki

Jak masz tik toka tam możesz zobaczyć, bo jak zablokowała kiedyś to raczej dalej jest blokada, ona tylko nazwy i opisy zmienia tego samego konta. Teraz jest tik tokowa gamerka i ma 14 mężów 😅

Edytowano przez cotototo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze stylistka rzęs i paznokci była, i przedstawicielem thermomixa z tego co widzę. Opiekowała się również starszymi osobami w Gdańsku. Masy prac się chwytała. Nie mam konta na tik toku ale bez logowania zobaczyłam, za wiele się nie zmieniła, ona ma można powiedzieć trudną urodę ,dziecka chyba nie pokazuje? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona ma nick z dwoma aa na końcu 🙂,madziklandiaa

Edytowano przez Wafel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lili.83 napisał:

jeszcze stylistka rzęs i paznokci była, i przedstawicielem thermomixa z tego co widzę. Opiekowała się również starszymi osobami w Gdańsku. Masy prac się chwytała. Nie mam konta na tik toku ale bez logowania zobaczyłam, za wiele się nie zmieniła, ona ma można powiedzieć trudną urodę ,dziecka chyba nie pokazuje? 

Jeny te jej nieudolne paznokcie 🙂 opieka nad starszymi w domu pomocy to był jej etat, ale jej chyba plecy wysiadły. Teraz jak widać, woli pokazywać od rana na tik toku biust 🙂 prze dziwna osoba jak dla mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w muzeum pracowała! Była przewodnikiem, to chyba na początku jak się pojawiła na yt. Co mogło pójść nie tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo czy jest z tym mężem z którym ma dziecko? I co głównym jej zajeciem jest granie w gry na tik toku? 

Ona coś chyba zagubiona jest jak na lata które ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lili.83 napisał:

A wiadomo czy jest z tym mężem z którym ma dziecko? I co głównym jej zajeciem jest granie w gry na tik toku? 

Ona coś chyba zagubiona jest jak na lata które ma. 

No jak zagubiona, za mąż wyszła, dziecko ma, to już świadczy samo przez się, że jest stateczną kobietą 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×