Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

O co chodzi z trzymaniem końca włosów z kucyka na każdym zdjęciu? Pytam poważnie, może nie znam się na obecnych insta-trendach. Dzisiaj dwa zdjęcia, na obu trzyma włosy :D

Vlog z Malagi nudny jak flaki z olejem, wiem, wiem będzie, że się czepiam, ale serio... męczyłam się oglądając go ;-)

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ala nagrala 3 podcasty i na tym skonczyla? Ostatnio potrzebowalam czegos w tle i dałam jej szansę, niestety dla mnie jej podcast byl jak vlog bez wizji. Nic nowego. Kot sie bawi, intensywny czas, bo ustalają menu na swięta. No nie, nie tego oczekuje od jakiegokolwiek podcastu. Nawet na luzny temat.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mi tez jakby albo discord zniknal albo usunal ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadające gwiazdy poleciały w kosmos. Zajrzyjcie do Okuniewskiej na story to wam się rozjaśni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza Alicja taka zapracowana, zajęta czytaniem książek i gadaniem w kółko o tym samym, że sama przyznała, że jeszcze nie ściągnęła wieńca świątecznego (!) i płaszczy zimowych z przedpokoju... Jasne, jak ktoś nie czuje cringe'u i chce mieć ozdoby świąteczne cały rok, to ok... Aczkolwiek skoro sama o tym wspomina, pokazując wieniec na drzwiach, to chyba jednak widzi, że to jest dziwne... I tylko te rzeczy niepotrzebnie łapią kurz, i ten wieniec, i te płaszcze - to chyba 5min roboty?

Do tego ...enka z odkrytymi ramionami, taka powiedziałabym bardziej "wyjściowa" (nie mam na myśli wielkiego wyjścia, ale po prostu cokolwiek więcej niż wyjście na balkon :classic_laugh:), a ona siedzi w niej w domu, a do tego bawełniane skarpetki :classic_biggrin:

Nie no, serio, mnie jej odklejenie naprawdę jeśli nie irytuje, to co najmniej szokuje :classic_wacko:

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.07.2024 o 14:32, maseło napisał:

Nasza Alicja taka zapracowana, zajęta czytaniem książek i gadaniem w kółko o tym samym, że sama przyznała, że jeszcze nie ściągnęła wieńca świątecznego (!) i płaszczy zimowych z przedpokoju... Jasne, jak ktoś nie czuje cringe'u i chce mieć ozdoby świąteczne cały rok, to ok... Aczkolwiek skoro sama o tym wspomina, pokazując wieniec na drzwiach, to chyba jednak widzi, że to jest dziwne... I tylko te rzeczy niepotrzebnie łapią kurz, i ten wieniec, i te płaszcze - to chyba 5min roboty?

Do tego ...enka z odkrytymi ramionami, taka powiedziałabym bardziej "wyjściowa" (nie mam na myśli wielkiego wyjścia, ale po prostu cokolwiek więcej niż wyjście na balkon :classic_laugh:), a ona siedzi w niej w domu, a do tego bawełniane skarpetki :classic_biggrin:

Nie no, serio, mnie jej odklejenie naprawdę jeśli nie irytuje, to co najmniej szokuje :classic_wacko:

U niej ciągle wisi wieniec? U tej samej alutki, ktora co miesiąc planuje przetrząsanie calego mieszkania i organizacje szaf? ;D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ten wieniec i te płaszcze to już jest takie...niepokojące? Będę szczerze zdziwiona, jeśli za jakiś czas nie pojawi się film o depresji albo innych problemach, bo ja nie mogę uwierzyć w to, że można prowadzić takie życie z wyboru. Tzn zdaje sobie sprawę, że Alka nigdy nie jechała przez życie na rollercoasterze, ale obecnie to już przyjęło najwyższą formę absurdu. Ja po latach pracy w biurze też zachłysnęłam się pracą z domu w trybie slow, chuchałam i dmuchałam żeby się przypadkiem nie zmęczyć albo nie zestresować ale jezu... Tak się długo nie da, serio. Ja na prawdę życzę jej żeby coś nią wstrząsnęło i wypchnęło z tej apatii, bo to nagrywanie się w pełnym mejkapie na balkonie jest smutne. Nie oglądam już filmów na bieżąco, ale czy ona w ogóle dostaje jeszcze jakieś paczki i/lub ma jakieś współprace poza strongiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Hakunamatata napisał:

U niej ciągle wisi wieniec? U tej samej alutki, ktora co miesiąc planuje przetrząsanie calego mieszkania i organizacje szaf? ;D

Pani kochana! A nawet to i ta sama Aliss, która codziennie skrupulatnie zapisuje, o której idzie spać 🤣

Mnie bardziej zastanawia, jak taki wieniec może później cieszyć na święta, skoro cały rok wisi na drzwiach. 

Tyle to są warte te wszystkie filmy o organizowaniu i sprzątaniu... Ściema za ściemą 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alicja na stories pisze o swoich 30 urodzinach i że czuję się na max 25 lat 😅😅 ja mam wrażenie że ona w wieku 25 już zachowywała się jak 35 latka. Widać że dawno nie przebywała wśród młodych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod nowym filmem znowu zarzuty, że Alka w ogóle nie je warzyw i owoców. No i oczywiście Alicja jak i obrończynie wjeżdżają z argumentem, że to już RAZ nie można pokazać śniadania: jajecznica, parówka, chleb? 

Oczywiście obrończynie tłumaczą, że to tylko 20min z życia. No tak, bo pewnie poza kamerą Ala opycha się warzywami i owocami, a tylko dziwnym przypadkiem zawsze jak pokazuje zakupy, posiłki na vlogach, to akurat je bez tego. Odpisałaby "bo nie jem" albo "nie lubię" i trudno. No nikt jej nie zmusi, ale wszyscy widzą, że tego nie je... Nawet do jajecznicy nie doda pomidora, czy szczypiorku, cebuli, pieczarek - czegokolwiek.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.07.2024 o 14:45, maseło napisał:

Pod nowym filmem znowu zarzuty, że Alka w ogóle nie je warzyw i owoców. No i oczywiście Alicja jak i obrończynie wjeżdżają z argumentem, że to już RAZ nie można pokazać śniadania: jajecznica, parówka, chleb? 

Oczywiście obrończynie tłumaczą, że to tylko 20min z życia. No tak, bo pewnie poza kamerą Ala opycha się warzywami i owocami, a tylko dziwnym przypadkiem zawsze jak pokazuje zakupy, posiłki na vlogach, to akurat je bez tego. Odpisałaby "bo nie jem" albo "nie lubię" i trudno. No nikt jej nie zmusi, ale wszyscy widzą, że tego nie je... Nawet do jajecznicy nie doda pomidora, czy szczypiorku, cebuli, pieczarek - czegokolwiek.

Ona to wyniosła z domu. Trzeba było zobaczyć jej filmiki ze Świąt z domu rodzinnego, mięso, wędliny, kotlety i praktycznie brak warzyw na stole. Teraz jak już tyle czasu mieszka w swoim mieszkaniu ktoś widział jakiś haul u niej z warzywniaka: szczypiorek, rzodkiewka, bób, kalarepa ktoś to widział u niej na filmikach no nigdy nie było. Nie wiem czy ona serio tego nie lubi czy oszczędza bo teraz ceny warzyw i owoców to kosmos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.07.2024 o 08:43, tinkywinky napisał:

Szczerze mówiąc ten wieniec i te płaszcze to już jest takie...niepokojące? Będę szczerze zdziwiona, jeśli za jakiś czas nie pojawi się film o depresji albo innych problemach, bo ja nie mogę uwierzyć w to, że można prowadzić takie życie z wyboru. Tzn zdaje sobie sprawę, że Alka nigdy nie jechała przez życie na rollercoasterze, ale obecnie to już przyjęło najwyższą formę absurdu. Ja po latach pracy w biurze też zachłysnęłam się pracą z domu w trybie slow, chuchałam i dmuchałam żeby się przypadkiem nie zmęczyć albo nie zestresować ale jezu... Tak się długo nie da, serio. Ja na prawdę życzę jej żeby coś nią wstrząsnęło i wypchnęło z tej apatii, bo to nagrywanie się w pełnym mejkapie na balkonie jest smutne. Nie oglądam już filmów na bieżąco, ale czy ona w ogóle dostaje jeszcze jakieś paczki i/lub ma jakieś współprace poza strongiem?

Ja sobie jej nie umiem wyobrazić z dzieckiem co tak kiedyś piała, że ona na dyplom to już by mogła w ciąży iść. Wtedy to by dopiero miała rollercoaster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Gość Anna napisał:

Ona to wyniosła z domu. Trzeba było zobaczyć jej filmiki ze Świąt z domu rodzinnego, mięso, wędliny, kotlety i praktycznie brak warzyw na stole. Teraz jak już tyle czasu mieszka w swoim mieszkaniu ktoś widział jakiś haul u niej z warzywniaka: szczypiorek, rzodkiewka, bób, kalarepa ktoś to widział u niej na filmikach no nigdy nie było. Nie wiem czy ona serio tego nie lubi czy oszczędza bo teraz ceny warzyw i owoców to kosmos. 

W sensie, że oszczędza na warzywach i owocach, a kupuje rower za 8 tysięcy? Ona po prostu ich nie lubi. Raz ją chciał Kuba przekonać do zwykłej sałatki, pokazywała na stories, ale chyba nawet nie zjadła. Jak coś zamawia, to bez warzyw. Z owoców je jabłka w szarlotce. Szkoda, że o tym nie mówi, ani w faktach o mnie. W montli riset mogłaby dodać, że w lipcu zje pomidora i coś się dzieje na filmach innego 😂 Czasem ludzie z zaburzeniami coś nowego próbują, losują sobie. Ona by też mogla 😅

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba nie raz mowila ze nie lubi warzyw i owocow, zreszta nie pokazuje tego w food haul wiec to nie wymysly 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ok, jak nie lubi, to nie lubi, ale to niech tak napisze w odpowiedzi na komentarze "nie lubię" i koniec tematu. Zamiast tego ona odpisuje, czy wszystko trzeba wywnioskować po JEDNYM śniadaniu... i broni się... bo pewnie wie, że totalne niejedzenie warzyw i owoców to po prostu lipa 😉 Zwłaszcza, gdy jest się dorosłym, myślącym człowiekiem i podobno chce żyć zdrowo... (ćwiczenia, rower, bieganie, zdrowa rutyna snu). Nikt nie każe jej obżerać się owocami, może wybrać te, które bardziej lubi, no ale lepiej zakłamywać rzeczywistość 😉 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna youtuberka lifestylowa, którą jestem w stanie oglądać z sentymentu po latach (pomimo tego że też ma swoje dziwactwa, ale to jak każdy człowiek no coś tam sobie ma). Najnowszy vlog całkiem przyjemny. Była nawet próba pakowania wieńca świątecznego, aby go schować XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, urodziny kolejny raz ukazały jak dziecinna jest Alicja... kupowanie ładnego, instatorciku dla samej siebie, żeby dobrze wyglądał na zdjęciach, kupowanie pierdyliarda balonów, mimo że nie robi imprezy, tylko do zdjęć, pozowanie w koronie... nie no, dla mnie tu macz. I to jej rozgoryczenie w samochodzie, że balony nie zdążą przyjść na czas... co najmniej jakby organizowała imprezę w knajpie dla siebie, albo np. dla dziecka i to rzeczywiście byłby problem - brak dekoracji.

Też jestem zdania, że fajnie celebrować każdą chwilę i urodziny jak najbardziej, ale chyba po prostu to co ona prezentuje to nadaje się bardziej na Sweet 16, a nie dla 30-latki... Ale ważne, że jest szczęśliwa 😄

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Najlepsze jest to, że ona chciała te balony dzień wcześniej, żeby móc sobie wcześniej przygotować zdjęcia, które wstawiła później na instagramie. Czyli dzień wcześniej założyła urodzinową kieckę i koronę, i udawała, że ma urodziny 🤡🤡

Edytowano przez Urzedasek
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Urzedasek napisał:

Najlepsze jest to, że ona chciała te balony dzień wcześniej, żeby móc sobie wcześniej przygotować zdjęcia, które wstawiła później na instagramie. Czyli dzień wcześniej założyła urodzinową kieckę i koronę, i udawała, że ma urodziny 🤡🤡

Czyli Ala nagrywa serial o samej sobie 😄 solo date, solo birthday, solo solo. Bejba its kajna krejza

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2024 o 09:48, coffeeja napisał:

chyba nie raz mowila ze nie lubi warzyw i owocow, zreszta nie pokazuje tego w food haul wiec to nie wymysly 

Kurcze faktycznie jak zdarzylo mi sie ją oglądac to zero warzyw i owoców. Zeby tak zupelnie niczego nie lubic? Moze zamiast zapisywac o ktorej zasypia powinna sprobowac wlączyc jakiekolwiek warzywa do jadlospisu, tak o dla lepszego zbilansowania posilkow. Co ona jada na obiad? Bo zatrzymalam sie na kremie z pomidorow i pizzy za czasow esia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2024 o 15:59, Geneza. napisał:

Ala sprzedaje na vinted stroje ze współpracy ze strongpoint, sporo ciuchów ogólnie już sprzedała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2024 o 18:34, woda_a-maniakalna napisał:

Ona ma jakiegoś nowego gacha po rozwodzie z tym ciapkiem? Nie oglądałam już chyba z kilka lat jej 😉

Tak. Znalazła sobie faceta i chyba do tego pasuje o wiele bardziej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałam dziś Aliss na dworcu w Krakowie i powiem Wam ze insta konta rzeczywistość to dużo różnica 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lola99999 napisał:

Widziałam dziś Aliss na dworcu w Krakowie i powiem Wam ze insta konta rzeczywistość to dużo różnica 😅

No to zdradź co nieco 😁 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mega staro wygląda, strasznie dużo zmarszczek, dałabym jej zdecydowanie więcej niż 30 lat co mnie zaskoczylo i niestety chyba dopadl ją efekt jojo czego aż tak nie widać na IG. Szła z chłopakiem, cały czas do niego mówiła a on nie odzywał się ani słowem 😅 i to w sumie tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 godziny temu, Lola99999 napisał:

Widziałam dziś Aliss na dworcu w Krakowie i powiem Wam ze insta konta rzeczywistość to dużo różnica 😅

Standard. W internecie każdy jest idealny i szczęśliwy xd 

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lola99999 napisał:

Mega staro wygląda, strasznie dużo zmarszczek, dałabym jej zdecydowanie więcej niż 30 lat co mnie zaskoczylo i niestety chyba dopadl ją efekt jojo czego aż tak nie widać na IG. Szła z chłopakiem, cały czas do niego mówiła a on nie odzywał się ani słowem 😅 i to w sumie tyle. 

Ale zmarszczki pod oczami czasem u niej widać. 😁 zastanawiam się po co jej tyle tych kubków i gdzie ona to trzyma. Na bank kiedyś wylądują na vinted

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×