Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dnia 21.02.2024 o 18:12, Makeadecision2422 napisał:

Było widać czasami na filmikach z E się odpalała i potrafiła być mega wredna

Aż tak często jej nie oglądałam, ale jak wredna? Bo z tą colą kojarzę jedynie XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, maseło napisał:

Czy tylko ja mam wrażenie, że ostatnie filmy są dokładnie o tym samym? Seriami, czasem się przeplatają, ale ostatecznie są o tym samym… czym różni się to, że 10-ty raz powie o płatkach pod oczy, TYCH SAMYCH, we vlogu, albo w filmie Get Ready With Me, skoro mówi ciągle to samo? 🫣

Najpierw 10 filmów o planowaniu, planowanie roku, nowego miesiąca, podsumowanie starego miesiąca, starego roku… teraz GRWM, w którym gada dosłownie to samo, co na co dzień powtarza we vlogach…

Niedługo będzie można oglądać w trybie „mute” i tak wiedząc o czym i co ona mówi 🤯

I do tego te dziwne, posklejane strąki, które sorry, ale dla mnie wyglądają jak po prostu nierozczesane/nieuczesane włosy, a nie żadne „naturalne fale”, czy jak ona to nazywa „fajnie powywijane” 🫣

Najlepszy hit to był o tym, jak nagrywała, że nagrywa 😂 

Ale generalnie to cała Alka, mieli 100 razy to samo. Już w sumie dawno jej nie oglądałam, zobaczę jakiś filmik za pół roku czy za rok, żeby być na bieżąco 🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego przestałam Alę oglądać, zaglądam dosłownie raz na rok. Jej filmy są estetyczne, przyjemne. Ale jednak u niej nic sie nie dzieje, odpoczynek od odpoczynku, "krótkie" kąpiele godzinka max, intensywne dni, bo byly zakupy w lidlu i tak dalej... 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dwa lata będzie to samo, tylko kot urośnie. O ile jeszcze będzie go miała.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
17 godzin temu, blue_danube napisał:

Za dwa lata będzie to samo, tylko kot urośnie. O ile jeszcze będzie go miała.

No właśnie. Ciekawe czy będzie go miała czy jednak obowiązki przy nim ją przerosną. Jak wiemy Alka do pracowitych nie należy no ale widać, że się bardzo do niego przywiązała.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Oh Celinee napisał:

No właśnie. Ciekawe czy będzie go miała czy jednak obowiązki przy nim ją przerosną. Jak wiemy Alka do pracowitych nie należy no ale widać, że się bardzo do niego przywiązała.

A jakie są obowiązki przy kocie oprócz sprzątania kuwety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 godzin temu, Jagoda_Malina3 napisał:

A jakie są obowiązki przy kocie oprócz sprzątania kuwety?

Chodzenie z nim do weterynarza, bawienie się z nim, sprzątanie sierści, czesanie, zapewnianie mu opieki na wypadek nieobecności w domu. Dodatkowo kot może coś zniszczyć, podrapać, zrzucić, zsikac się np na dywan, hałasować w nocy itd.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale aż dziwnie patrzeć na kogoś, kto nigdy nie miał kota i nie wie, jak się zajmować 😄 Ja od małego miałam koty, więc ekscytacja Alki mnie urzeka akurat. Widać, że to dla niej nowość, ale z tego co widzę, to dobrze traktuje kota i oby tak dalej. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Jagoda_Malina3 napisał:

A jakie są obowiązki przy kocie oprócz sprzątania kuwety?

Alka sie do tego przygotowywała jak na audiencję kogoś na szczeblach, więc to chyba nie jest dla niej tylko posprzątanie kuwety 😁 chyba nawet jakieś poradniki wjechaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, blue_danube napisał:

Alka sie do tego przygotowywała jak na audiencję kogoś na szczeblach, więc to chyba nie jest dla niej tylko posprzątanie kuwety 😁 chyba nawet jakieś poradniki wjechaly

No akurat to bardzo dobrze, ze się przygotowała i sporo o tym czyta. Koty wbrew pozorom nie są takie bezobsługowe. Jeśli chce się zaspokoić ich potrzeby to nie jest tylko sprzątanie kuwety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kot coś zepsuł, no to będzie wyzwanie dla A, będzie musiała zapisać w notatniku, żeby kupić nowe

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monthly reset i to planowanie …..ale nie mogłam się skupić nasza estetka aliss ma niewyprasowane falbanki na ramionach na bluzce i nie mogłam się skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Makeadecision2422 napisał:

Czy ona trzyma herbatę obok dyfuzora? Mam nadzieję, że nie jak działa 😂

 Dlaczego nie 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ona nie czesze tych włosów? 🫣

W nowym filmie podczas mierzenia bluzy, nie mogę skupić się na niczym innym tylko widzę te posklejane strąki 😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, maseło napisał:

Czemu ona nie czesze tych włosów? 🫣

W nowym filmie podczas mierzenia bluzy, nie mogę skupić się na niczym innym tylko widzę te posklejane strąki 😫

Na insta widzialam, ze hania digital tez robi dziwne rzeczy z wlosami, wygniecione, sklejone pianką. Chyba mialy byc loczki, a wyszlo tak zle, ze nawet nie wiem jak to okreslic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2024 o 20:18, maseło napisał:

Czemu ona nie czesze tych włosów? 🫣

W nowym filmie podczas mierzenia bluzy, nie mogę skupić się na niczym innym tylko widzę te posklejane strąki 😫

Nie wiem jaki ona ma typ włosów, ale u mnie posklejane są cały czas. Ledwo je rozczeszę, a po 10 minutach znów są w takich strąkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alka z Kubą lecą na dalszą podróż, jaki kierunek obstawiacie? 

Czemu ona nigdy nie powie gdzie lecą? Skoro jej zależy na zachowaniu tego dla siebie do momentu wylotu, to po jakiego grzyba wspomina co chwilę, że planują wyjazd, kupują bilety, kuba bierze urlop itd. Przez najbliższe pół roku będzie wspominać we vlogach o przygotowaniach do wyjazdu, ale nie powie gdzie lecą, jakby to była jakaś panstwowa tajemnica 🤣

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2024 o 08:11, Makeadecision2422 napisał:

Kot coś zepsuł, no to będzie wyzwanie dla A, będzie musiała zapisać w notatniku, żeby kupić nowe

Dokładnie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Aliss idą w tym roku poszukiwania wiosny? 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2024 o 10:49, wanilove napisał:

Jak tam Aliss idą w tym roku poszukiwania wiosny? 😆

Nie idą bo jest zajęta wyzwaniem sprzątaniowym, które podjęła tylko ona i szukaniem setnego kubka do kolekcji, który wygląda jak te które już ma. Ona nie ma czasu na takie rzeczy

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrała 30 min podcastu o tym, że 3 lata zbierała się do nagrania podcastu. Chryste skąd ten pomysł, że ona nagra dobry podcast. Ona w zapętleniu ciagle gada to samo 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Makeadecision2422 napisał:

Nagrała 30 min podcastu o tym, że 3 lata zbierała się do nagrania podcastu. Chryste skąd ten pomysł, że ona nagra dobry podcast. Ona w zapętleniu ciagle gada to samo 

Hahaha 😆 a następny podcast o nagrywaniu podcastu, już tak bezpośrednio... 😂 Oj, Alka, Alka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, nasza businesswoman szuka urządzenia karmiącego kota 24/7 w razie jakby nie było jej cały dzień w domu co nie zdarzyło się chyba od 2012 roku. Czy ktoś tu posiada koty i może mi wytłumaczyć czy to normalna praktyka? Bo nie sądzę .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, tinkywinky napisał:

Oho, nasza businesswoman szuka urządzenia karmiącego kota 24/7 w razie jakby nie było jej cały dzień w domu co nie zdarzyło się chyba od 2012 roku. Czy ktoś tu posiada koty i może mi wytłumaczyć czy to normalna praktyka? Bo nie sądzę .. 

Przeciez byla na wyjazdach pare razy w roku 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, tinkywinky napisał:

Oho, nasza businesswoman szuka urządzenia karmiącego kota 24/7 w razie jakby nie było jej cały dzień w domu co nie zdarzyło się chyba od 2012 roku. Czy ktoś tu posiada koty i może mi wytłumaczyć czy to normalna praktyka? Bo nie sądzę .. 

Ja to mam w domu. Bardzo fajne narzedzie, pomaga wydawac jedzenie w okreslonych godzinach, kot ma swoje przyzwyczajenia juz rpzez to i sprawdza sie jak nie ma nas w domu czy w weekendy, chociaz przychodzi i tak ktos tam do niego w takich momentach sprawdzac czy wszystko ok i sie pobawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
19 godzin temu, tinkywinky napisał:

Oho, nasza businesswoman szuka urządzenia karmiącego kota 24/7 w razie jakby nie było jej cały dzień w domu co nie zdarzyło się chyba od 2012 roku. Czy ktoś tu posiada koty i może mi wytłumaczyć czy to normalna praktyka? Bo nie sądzę .. 

W sumie lepsze to niż miałaby go zostawić bez jedzenia na cały dzień. Wydaje mi się, że ona naprawdę się przywiązała do tego kota.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×