Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mraaau

Upadek polskiego youtuba

Polecane posty

Co oglądacie na youtubie? Potrzebuje coś wartościowego lub youtuberek, które nie są słupami reklamowymi, nie wymadrzaja się na każdy temat i nie są wkurzające. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
53 minuty temu, mraaau napisał:

Co oglądacie na youtubie? Potrzebuje coś wartościowego lub youtuberek, które nie są słupami reklamowymi, nie wymadrzaja się na każdy temat i nie są wkurzające. Pomóżcie.

Dołączam się do pytania. Dla mnie cały stary youtube poszedł w odstawkę (zdarza mi się jeszcze tylko LGS oglądać) i szukam czegoś nowego. Na ten moment oglądam stare filmy kanałów starego Youtuba albo np.Claudię Buttinghaus, Nesi, Na kocią łapę i kanały kulinarne czyli Martynę Loch i Policzoną Szamę ale przydałby się ktoś jeszcze, najlepiej z tematyki lifestylowej dla odstresowania się po pracy XD

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam podcasty, ale też wybiórczo: dobry przelot, imponderabillia. Nie ma co oglądać niestety, brak wartościowego kontentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio słucham mediteusza 

 

jestem zachwycona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyniepaczec,  Jak to daleko, Kuba Klawiter, Dariusz Rosiak, Polityka zagraniczna,  ORB, Zaksiążkowe, Literaccy, Wolski o wojnie, WładekBeauyBoy, Remigiusz Maciaszek,  Nauka. To lubię, Adam Engler, Planeta Abstrakcja,  OSW - Ośrodek Studiów Wschodnich,  Sfilmowani, Wyłącznie Naukowy Bełkot, Ciekawehistorie, Tomasz Raczek, SciFun, BezPlanu, Skazany na film, Kasia Gandor, Radosław Gajda & Natalia Szcześniak, Uwaga! Naukowy Bełkot...

Nie, nie uważam, że YT się kończy i że nie ma tam wartościowego kontentu. Wprost przeciwnie uważam, że się profesjonalizuje i dojrzewa jako platforma. 

  • Like 2
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, tylko nie dziaders bezplanu jarający się młódkami. 

  • Thanks 3
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PituPitu1 napisał:

Oj nie, tylko nie dziaders bezplanu jarający się młódkami. 

Nikt Cię nie zmusza do oglądania 🙂 Inna sprawa, że to ciekawe, że na tyle kanałów co podałam postanowiłaś odnieść się tylko do tego jednego, który Ci się akurat nie podoba. To tak dla zastanowienia dla Ciebie. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, JoloOo napisał:

Nikt Cię nie zmusza do oglądania 🙂 Inna sprawa, że to ciekawe, że na tyle kanałów co podałam postanowiłaś odnieść się tylko do tego jednego, który Ci się akurat nie podoba. To tak dla zastanowienia dla Ciebie. 

Daruj sobie dziaderską projekcję. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PituPitu1 napisał:

Daruj sobie dziaderską projekcję. 

I to jest to do czego doszłaś tym zastanowieniu? 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JoloOo napisał:

I to jest to do czego doszłaś tym zastanowieniu? 

Tak, a teraz dodaję cię do ignorowanych bo nie lubię foszastych ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te kanały, które faktycznie przekazują jakieś wartościowe treści nie upadną szybko ale z dziedziny lifestyle/moda/uroda mało który kanał da się jeszcze oglądać bo bardzo poszły w reklamy/ niekończące się wakacje itd i tutaj zdecyzdowanie bardziej wartościowe są te nowsze i mniejsze kanały bo ich autorzy się jeszcze starają.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Oh Celinee napisał:

Moim zdaniem te kanały, które faktycznie przekazują jakieś wartościowe treści nie upadną szybko ale z dziedziny lifestyle/moda/uroda mało który kanał da się jeszcze oglądać bo bardzo poszły w reklamy/ niekończące się wakacje itd i tutaj zdecyzdowanie bardziej wartościowe są te nowsze i mniejsze kanały bo ich autorzy się jeszcze starają.

Plus wymagania w stosunku do widza, które sprowadzają się do całkowitego uwielbienia twórcy, każdy inny komentarz to już jest hejt. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PituPitu1 napisał:

Plus wymagania w stosunku do widza, które sprowadzają się do całkowitego uwielbienia twórcy, każdy inny komentarz to już jest hejt. 

Dokładnie tak. Wielb ich i kupuj wszystko co zareklamują albo co sprzedają bo inaczej jesteś hejterem.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze oglądam Aleandrę nadal bo ona jeszcze jest znośna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Oh Celinee napisał:

Jeszcze oglądam Aleandrę nadal bo ona jeszcze jest znośna.

Tak, jest dziewczyna ogarnięta. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezplanu na przestrzeni tych kilku lat na YT spotykał się raptem z dwiema kobietami. Z czego tą drugą poślubił. A taki Piotr Polo  to dopiero agent, co kraj toi odcinki o laskach na tinderze i przeglądanie ich jak jakiegoś mięsa. 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, HulaKrasula napisał:

Bezplanu na przestrzeni tych kilku lat na YT spotykał się raptem z dwiema kobietami. Z czego tą drugą poślubił. A taki Piotr Polo  to dopiero agent, co kraj toi odcinki o laskach na tinderze i przeglądanie ich jak jakiegoś mięsa. 

Bezplanu to typowy łysiejący passport bro. Podróżował po mniej cywilizowanych krajach i zachwycał się lokalnymi laskami i jechał po babkach z zachodu, że są brzydkie. To, że widziałaś tylko dwie nie oznacza, że były tylko dwie. 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, PituPitu1 napisał:

Bezplanu to typowy łysiejący passport bro. Podróżował po mniej cywilizowanych krajach i zachwycał się lokalnymi laskami i jechał po babkach z zachodu, że są brzydkie. To, że widziałaś tylko dwie nie oznacza, że były tylko dwie. 

Tak samo nie oznacza, że było ich więcej. Domniemania sobie odpuscmy.

A co do tych babek z zachodu, to przecież Ameryki nie odkrył. Fakt, może nie powinien jako youtuber tego wygłaszać na swoim kanale, ale tak zrobił. Wiadomo, że w każdym kraju znajdzie się piękna kobieta, ale ogólnie tajemnica poliszynela jest, że dużo pięknych kobiet to np te z Ameryki południowej. Kiedyś najczęściej to jakaś Wenezuelka wygrywała konkursy piękności.

Edytowano przez blue_danube
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, blue_danube napisał:

Tak samo nie oznacza, że było ich więcej. Domniemania sobie odpuscmy.

A co do tych babek z zachodu, to przecież Ameryki nie odkrył. Fakt, może nie powinien jako youtuber tego wygłaszać na swoim kanale, ale tak zrobił. Wiadomo, że w każdym kraju znajdzie się piękna kobieta, ale ogólnie tajemnica poliszynela jest, że dużo pięknych kobiet to np te z Ameryki południowej. Kiedyś najczęściej to jakaś Wenezuelska wygrywała konkursy piękności.

Kochana, to koleś, musi mieć laskę bo inaczej mu siądzie na dyńce. Nie daj się zwieść jego dobrotliwości na pokaz. 

Edytowano przez PituPitu1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PituPitu1 napisał:

Kochana, to koleś, musi mieć laskę bo inaczej mu siądzie na dyńce. Nie daj się zwieść jego dobrotliwości na pokaz. 

Ale o co Ci chodzi, bo nie rozumiem? Przecież ma kobitkę, i wcześniej też miał. Ja mam jego miłosne przygody daleko gdzieś. Jak włączam jakiś film podróżniczy, to dla samej treści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, blue_danube napisał:

Ale o co Ci chodzi, bo nie rozumiem? Przecież ma kobitkę, i wcześniej też miał. Ja mam jego miłosne przygody daleko gdzieś. Jak włączam jakiś film podróżniczy, to dla samej treści. 

A ja go oceniam całościowo i co sobą reprezentuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, PituPitu1 napisał:

A ja go oceniam całościowo i co sobą reprezentuje. 

No i git, każdy ma prawo do swojego zdania i swojej opinii. 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, PituPitu1 napisał:

A ja go oceniam całościowo i co sobą reprezentuje. 

Nie oceniasz go całościowo, tylko przez pryzmat swoich domyśleń na temat tego jakie prowadzi życie sek s u alne. Co nie jest ani tematyką jego kanału, ani twoją sprawą. Jeśli poza kamerami codziennie spotyka się z inną i nie łamie przy tym prawa, a gust dyktuje mu konkretne typy kobiet, to sprawa między tymi dwoma osobami. Luzuj majty bo odlatujesz

  • Like 1
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PituPitu1 napisał:

Tak, a teraz dodaję cię do ignorowanych bo nie lubię foszastych ludzi. 

Oho płatek śniegu się obraził.  A dwa komentarze niżej zarzut do youtuberek, że sobie z hejtem nie radzą. Ty sobie nawet z " foszastymi ludzkimi" nie radzisz. I nie dość, że blokujesz to jeszcze sama rzucasz focha. Piękne samo zaoranie kończące dyskusję 🙂 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z polskiego jutuba to teraz tylko ksiażula i jego kolegę woja oglądam, parę podcastów kryminalnych i tyle. Chyba wolę zagraniczne produkcję. Ale zgadzam się z przedmówczynią, że jutub się nie kończy, wręcz staje się coraz bardziej profesjonalny. 

Kanały lajfstajlowe powstają tylko po skok na kasę moim zdaniem. Jak tak patrzę na tik toku co się dzieje. Zlaknione reklamy i sponsorów mamuśki opowiedzą o wszystkim łącznie z kolorem kupy ich dzieci byle tylko współpraca wpadła. A najbardziej mnie śmieszą baby co parę miesięcy wcześniej zaklinaly się że czegoś nie używają, po czym pojawia się współpraca i już goowno tak nie śmierdzi jak deklarowały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, PituPitu1 napisał:

Oj nie, tylko nie dziaders bezplanu jarający się młódkami. 

I to only latino americano 🥴, ale seria z Wenezueli 10/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Moje polskie zestawienie:

a) podróż "palcem po mapie": Bez planu, Patec, Planeta abstrakcja, kiedyś Globstory

b) tania rozrywka do np. obierania ziemniaków: Sejm RP, Szusz, dramy z udziałem np. Wardęgi, Andziaxy

c) coś mądrego o życiu: rozmowy Sekielskiego (wszystkie), 7 m pod ziemią (wybrane), Żurnslista (pojedyncze), Imponderabilia (wybrane, prowadzący mnie irytuje), Podsiadło & Kotarski podcast (wszystkie), Wojewódzki i Kędzierski (wybrane), Mestosław (wszystkie), Dziennikarskie 0

d) przez sentyment i "zasiedzenie": Z Dvpy i jego wszystkie pokrewne kanały

e) wiedza ogólna: Top 10 wszystkiego, topowa dycha

f) pasja: Śpiewaj świadomie, Gosia Sacała i temu podobne 

Edytowano przez wyszlonamoje
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce Tefiti
Napisano (edytowany)

Podcasty Sylwi i Honoraty - "Wysokie Wibracje". 

Edytowano przez Serce Tefiti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2024 o 09:50, Oh Celinee napisał:

Jeszcze oglądam Aleandrę nadal bo ona jeszcze jest znośna.

Ale też już się trochę odkleiła, teraz tylko ćwiczenia i pozy przed lustrem, kanał stał się o niczym. Bo prywaty nie chce pokazywać (i dobrze, to akurat uważam dobry wybór), a ogród/dom/makijaż już się skończył. Więc w sumie pokazuje jak nastawia pralkę… ja już praktycznie jestem na etapie unsuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
6 minut temu, Kafej napisał:

Ale też już się trochę odkleiła, teraz tylko ćwiczenia i pozy przed lustrem, kanał stał się o niczym. Bo prywaty nie chce pokazywać (i dobrze, to akurat uważam dobry wybór), a ogród/dom/makijaż już się skończył. Więc w sumie pokazuje jak nastawia pralkę… ja już praktycznie jestem na etapie unsuba.

Jak kupi dom to będzie nowy ogród. Przynajmniej taką mam nadzieję bo też lubiłam ten temat.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×