Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

życie w bunkrze i na wakajkach na zmianę

Polecane posty

Dnia 29.08.2024 o 14:32, kinga197 napisał:

Ona w ogóle w tym filmie wyglądała na 2016 rok. Od razu miałam wrażenie jakbym stary film odpaliła sprzed kilku lat. Chyba przez te ciuchy co miała na sobie 

W 2016 roku ona akurat wyglądała milion razy lepiej niż teraz. Jej stylizacja w tym filmie może i wygląda na ten rok ale z twarz wygląda na 20 lat więcej niż wtedy i to dzięki wypełniaczom i przetłuszczonemu makijażowi.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Pintereście podobne stylizacje na innych dziewczynach nie wyglądają tak źle. Coś nie tak musi być w jej przypadku bo ona wygląda w nich gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2024 o 15:28, secretgarden napisał:

I kolejne wakajki (koniecznie ze śladem węglowym) sponsorowane przez wiCki, którym wszystko się przecież wciśnie, dorabiając do tego legendę z mchu i paproci i grając w tle nutą fałszywie pojmowanej ekologii.

Wakajki za wakajkami. Chyba jednak bardzo dobre zyski przynoszą te ubrania a nie minimalny zarobek jak ona twierdzi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, apsik napisał:

Na Pintereście podobne stylizacje na innych dziewczynach nie wyglądają tak źle. Coś nie tak musi być w jej przypadku bo ona wygląda w nich gorzej.

Bo mają zgrabniejsze figury, bardziej naturalne twarze, schludniejsze fryzury i makijaże i lepiej dobrane do siebie kolory. U nich panuje minimalizm a u Donki chaos i sztuczność. Dodatkowo pozują na spokojniejszym tle a u Donki albo jej pstrokate mieszkanie albo wakajki.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 godzin temu, apsik napisał:

Wakajki za wakajkami. Chyba jednak bardzo dobre zyski przynoszą te ubrania a nie minimalny zarobek jak ona twierdzi.

Dokładnie. Musi niezła kasę trzepać na tych ubraniach i reklamach skoro wakajki gonią wakajki a robi co raz mniej.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Dokładnie. Musi niezła kasę trzepać na tych ubraniach i reklamach skoro wakajki gonią wakajki a robi co raz mniej.

No to jest ciekawe jak mówiła, ze u niej przebitka na ciuchach jest bardzo mała, a jednak znalazł się hajs na kolejne mieszkanie i wakacje są co miesiąc. A z youtuba to wygląda od roku-dwóch jakby stopniowo rezygnowała, bo filmy co raz rzadziej i jakoś tak widać, że jej nie zależy. Zadziwiają mnie osoby, które dalej ją wspierają i lubią, bo ja szczerze nie widzę innej tak bezczelnej influ. Wiele z nich to słupy reklamowe ale jednak poza reklamami dostarczają jakiś content, jest interakcja z widzami na inne tematy niż reklamy. A Donica potrafi zrobić liva i odpowiadać tylko na pytania dotyczące marki, we vloga wcisnąć parę reklam, a widzki i tak jej dziękują.

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
10 minut temu, ariana1422 napisał:

No to jest ciekawe jak mówiła, ze u niej przebitka na ciuchach jest bardzo mała, a jednak znalazł się hajs na kolejne mieszkanie i wakacje są co miesiąc. A z youtuba to wygląda od roku-dwóch jakby stopniowo rezygnowała, bo filmy co raz rzadziej i jakoś tak widać, że jej nie zależy. Zadziwiają mnie osoby, które dalej ją wspierają i lubią, bo ja szczerze nie widzę innej tak bezczelnej influ. Wiele z nich to słupy reklamowe ale jednak poza reklamami dostarczają jakiś content, jest interakcja z widzami na inne tematy niż reklamy. A Donica potrafi zrobić liva i odpowiadać tylko na pytania dotyczące marki, we vloga wcisnąć parę reklam, a widzki i tak jej dziękują.

To fakt, a wiCki są potrzebne też, jako klientki torebek, którymi Doncia się znudziła, a będącymi kapitałem, bezcennym funduszem finansowania marzeń przyszłych wnuków, nic tylko kupować! 😂

Ps. Czy influenza ma nas wszystkich za ydyotów?

Edytowano przez secretgarden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ariana1422 napisał:

No to jest ciekawe jak mówiła, ze u niej przebitka na ciuchach jest bardzo mała, a jednak znalazł się hajs na kolejne mieszkanie i wakacje są co miesiąc. A z youtuba to wygląda od roku-dwóch jakby stopniowo rezygnowała, bo filmy co raz rzadziej i jakoś tak widać, że jej nie zależy. Zadziwiają mnie osoby, które dalej ją wspierają i lubią, bo ja szczerze nie widzę innej tak bezczelnej influ. Wiele z nich to słupy reklamowe ale jednak poza reklamami dostarczają jakiś content, jest interakcja z widzami na inne tematy niż reklamy. A Donica potrafi zrobić liva i odpowiadać tylko na pytania dotyczące marki, we vloga wcisnąć parę reklam, a widzki i tak jej dziękują.

To prawda. Jest niesamowicie bezczelna w tym swoim olewactwie. Z każdego jednego filmu robi reklamę czegoś, wciska na chama reklamy niezwiązane z tematyką konta chociaż ma inne konto gdzie ta reklama pasuje bardziej ( przykład GG i swojej marki), całymi tygodniami olewa widzów a potem na bezczela wyskakuje z reklamą. Dla mnie porażka na całej linii i również nie wiem jak można ją wspierać.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka niska marża, a pozwala sobie teraz na -20% w tałri. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Becca napisał:

Taka niska marża, a pozwala sobie teraz na -20% w tałri. 

Pewnie wg niej niska marża to zarobek na poziomie 50% ceny produktu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzucili gdzieś już ogłoszenie z mieszkaniem do wynajęcia? Na olx nie ma 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Siura napisał:

Wrzucili gdzieś już ogłoszenie z mieszkaniem do wynajęcia? Na olx nie ma 🤣

Raczej nie bo by dała znać na Insta. Zresztą szybko chętna psychofanka się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Youtube pojawiają się kolejne testy ciuchów marki królowej niekończących się wakajek. Na filmach widać min jak koszulki ciągną się pod pachami i wyglądają nieestetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 29.08.2024 o 11:05, meegann napisał:

Jeśli chce sprzedawać drogo swoje ubrania to niech zacznie tak wyglądać. A nie, top który większość z nas nosi pod swetry za 200 zł, na to wymietolona koszula (której na zdjęcia nie widać tej jakości), kosmki włosów, wydęte usta i szerokie, wyciągnięte dżinsy. 
 

Jej wizerunek to jej największa przeszkoda w sprzedaży tych ubrań 

Tworzy stylizacje zgodne wyłącznie z aktualnymi trendami, nic innego ani uniwersalnego przez co większość potencjalnych klientów nie jest w stanie sobie zwizualizować ubrań, które sprzedaje w innych konfiguracjach. U niej jest tak, że jak panuje moda na lumpiszona to ona zawsze wygląda jak lumpiszon ( ewentualnie ubierze się cała na czarno i to wszystko). Idealny przykład to te jej koszule pokazane jako narzutki na strój kąpielowy albo w stylizacji na Grażynę z lat 90 tzn w zestawieniu z równie szerokimi spodniami a mogła ją estetycznie wystylizować jako element bardziej do pracy i na co dzień bo nie każdy chce wyglądać jak bezdomny a wg jej sposobu prezentacji ubrań ta koszula jest lumpowata.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, żeby w ogóle nie pokazywała ubrań w aktualnie modnych zestawieniach ale u niej brak jakiejkolwiek różnorodności. Powinna te ubrania przedstawiać w różnych stylizacjach, żeby pokazać ich uniwersalność a ona je szufladkuje. Patrząc na ww. koszulę np. widzę lumpowata koszulę podobną do setek dostępnych w ciucholandach za grosze a nie ubranie z potencjałem na każdą okazję.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna sprawa to to, że nie pokazuje ubrań na sylwetkach innych niż jej a inaczej ubrania wyglądają na niej, inaczej będą wyglądać na dziewczynie w rozmiarze S o wzroście 170 cm i inaczej na osobie w rozmiarze XL.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2024 o 11:33, ariana1422 napisał:

No to jest ciekawe jak mówiła, ze u niej przebitka na ciuchach jest bardzo mała, a jednak znalazł się hajs na kolejne mieszkanie i wakacje są co miesiąc. A z youtuba to wygląda od roku-dwóch jakby stopniowo rezygnowała, bo filmy co raz rzadziej i jakoś tak widać, że jej nie zależy. Zadziwiają mnie osoby, które dalej ją wspierają i lubią, bo ja szczerze nie widzę innej tak bezczelnej influ. Wiele z nich to słupy reklamowe ale jednak poza reklamami dostarczają jakiś content, jest interakcja z widzami na inne tematy niż reklamy. A Donica potrafi zrobić liva i odpowiadać tylko na pytania dotyczące marki, we vloga wcisnąć parę reklam, a widzki i tak jej dziękują.

Bezczelna, leniwa i interesowna. Hajs musi się zgadzać a widzki niech mają ochłapy w postaci reklam i zdjęć z wakajek.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Tworzy stylizacje zgodne wyłącznie z aktualnymi trendami, nic innego ani uniwersalnego przez co większość potencjalnych klientów nie jest w stanie sobie zwizualizować ubrań, które sprzedaje w innych konfiguracjach. U niej jest tak, że jak panuje moda na lumpiszona to ona zawsze wygląda jak lumpiszon ( ewentualnie ubierze się cała na czarno i to wszystko). Idealny przykład to te jej koszule pokazane jako narzutki na strój kąpielowy albo w stylizacji na Grażynę z lat 90 tzn w zestawieniu z równie szerokimi spodniami a mogła ją estetycznie wystylizować jako element bardziej do pracy i na co dzień bo nie każdy chce wyglądać jak bezdomny a wg jej sposobu prezentacji ubrań ta koszula jest lumpowata.

 

12 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Nie mówię, żeby w ogóle nie pokazywała ubrań w aktualnie modnych zestawieniach ale u niej brak jakiejkolwiek różnorodności. Powinna te ubrania przedstawiać w różnych stylizacjach, żeby pokazać ich uniwersalność a ona je szufladkuje. Patrząc na ww. koszulę np. widzę lumpowata koszulę podobną do setek dostępnych w ciucholandach za grosze a nie ubranie z potencjałem na każdą okazję.

Ta koszula wygląda na męską wg mnie i dziwię się, że ktoś to kupuje za za takie zaporowe ceny. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Instagramie jej marki były małe rotacje obserwatorów w okolicach +/- od 1 do 9 i dzisiaj nagle + 2 411. Widać, że wleciały zakupy obserwatorów xd

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, apsik napisał:

 

Ta koszula wygląda na męską wg mnie i dziwię się, że ktoś to kupuje za za takie zaporowe ceny. 

A zdjęcia na stronie jej marki wygladają jak z katalogu Bonprixa sprzed 20 lat.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A swoją drogą strona jej marki wcale nie świeci pustkami. Widzki się chyba nie rzuciły na body za 200 zł.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2024 o 11:43, secretgarden napisał:

To fakt, a wiCki są potrzebne też, jako klientki torebek, którymi Doncia się znudziła, a będącymi kapitałem, bezcennym funduszem finansowania marzeń przyszłych wnuków, nic tylko kupować! 😂

Ps. Czy influenza ma nas wszystkich za ydyotów?

Widzki są od finansowania kolejnych wakajek i torebuni za kilka tysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2024 o 11:33, ariana1422 napisał:

No to jest ciekawe jak mówiła, ze u niej przebitka na ciuchach jest bardzo mała, a jednak znalazł się hajs na kolejne mieszkanie i wakacje są co miesiąc. A z youtuba to wygląda od roku-dwóch jakby stopniowo rezygnowała, bo filmy co raz rzadziej i jakoś tak widać, że jej nie zależy. Zadziwiają mnie osoby, które dalej ją wspierają i lubią, bo ja szczerze nie widzę innej tak bezczelnej influ. Wiele z nich to słupy reklamowe ale jednak poza reklamami dostarczają jakiś content, jest interakcja z widzami na inne tematy niż reklamy. A Donica potrafi zrobić liva i odpowiadać tylko na pytania dotyczące marki, we vloga wcisnąć parę reklam, a widzki i tak jej dziękują.

Popłacze się we vlogu i naiwne widzki wszystko wybaczą i na koniec kupią body i nowego ebooczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzki mają to na co sobie pozwalają czyli reklamę za reklamą, relacje z niekończących się wakajek i kolejne produkty do kupienia. Nikt ich siłą przy niej nie trzyma a nawet bym powiedziała, że ich Guru robi wszystko, żeby odeszły ale one się jej trzymają jak rzep psiego ogona więc korzysta ile może i upycha im już wszystko od kremików, ebooków po ciuchy i torebki. Na naiwność nie ma rady.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrała w tym tygodniu jedną zapchajdziurę i kilka reklam i się przepracowała. Czas na kolejne wakajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te influenerskie nieroby na wiecznych wakacjach by płakały całymi dniami i nocami gdyby musiały iść do pracy na etat i po pracy już nic kompletnie by nie robiły bo by siły nie miały.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A swoją drogą to nie dziwne, że jej ciągle mało kasy i wciska reklamę za reklamą skoro po pierwsze cały czas jest na wakacjach a po drugie jest aż tak leniwa, że kompletnie nic nie robi poza reklamami. Musi szybko skombinować jakąś kasę z łatwego źródła byleby starczyło na kolejne wakajki i byleby się nie napracować więc bierze wszystkie współprace jak leci i tłucze je dzień w dzień na IG i Tiktoku. Mam nadzieję, że szybko się skończy era takich obiboków i pozostaną tylko influencerzy, którym się chce coś robić.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×