Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Skandia

No nie wiem, nie wiem .....

Polecane posty

2 godziny temu, Vaniliovanelka napisał:

Karola farbuje sama włosy w domu.Stres strach i emocje  jak przy operacji na otwartym sercu 

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.04.2024 o 14:46, Gonzalina napisał:

Cały vlog o farbowaniu 🙈

To prawda. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.04.2024 o 13:22, Szara mysz napisał:

Dokładnie.

No niezły ten film. Mówi ze kiedyś farbowała sama ale w tym filmie zachowuje się jakby zrobiła to po raz pierwszy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy jest jeszcze lepszy. Jest jal wszystko farbowanie już z suchymi włosami i o wszach...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy jest jeszcze lepszy. Jest jal wszystko farbowanie już z suchymi włosami i o wszach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u Megg w poprzednim vlogu że ona ma ogromne ciągoty do słodyczy i że oni często słodkie jedzą i bardzo często zamawiają jedzenie do domu. Coś mi się nie klei to z poprzednimi vlogami gdzie gotuje domowo i mówi ze je tylko 2 posiłki dziennie itd. Były omlety, zupy czy zapiekane Warzywa w sosie. To jak jest naprawdę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, annajakubowska napisał:

Wam też nie działa yewtube??

Niestety 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, anno napisał:

Dzisiejszy jest jeszcze lepszy. Jest jal wszystko farbowanie już z suchymi włosami i o wszach...

A emocje jakby co najmniej ogromny tatuaż robila pierwszy raz w życiu. Mnie to zadziwia jak ona podnosi do rangi niewiadomo czego takie zwykle przyziemne pierdoły jak np. farbowanie włosów,zakupy z nastolatka itp. wielkie wow z byle czego 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może skąd pochodzi Megg ? Bo to taka tajna informacja 

jej przyjaciółka jest z Kielc wiec obstawiam Kielce bardz Radom ale ciekawe może ktoś ja zna ze szkoły albo pamięta z miasta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, whothefisalice napisał:

Wiecie może skąd pochodzi Megg ? Bo to taka tajna informacja 

jej przyjaciółka jest z Kielc wiec obstawiam Kielce bardz Radom ale ciekawe może ktoś ja zna ze szkoły albo pamięta z miasta 

Z małej wioski, ale nie pamiętam. Było to już tu pisane. Może ktoś pamięta to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lubelszczyzna? Tak mi się wydawało…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Kafej napisał:

A nie lubelszczyzna? Tak mi się wydawało…

 No właśnie ktoś pisał gdzies kiedyś ,ze mała wioska w lubelskim ale ona jak odwozi zwierzęta to mówi jakby to była 4 godzinna wyprawa na Lubelszczyznę jest blisko z Waw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Karoliny rozmyślania nad kolorami ciąg dalszy. 

Wyrzucić ubrania czy zostawić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Kafej napisał:

A nie lubelszczyzna? Tak mi się wydawało…

Nigdy nie mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, anno napisał:

Nigdy nie mówiła

A nikt nie wie nie ma tu kogoś kto ja kojarzycie szkoły czy z tej wioski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, anno napisał:

U Karoliny rozmyślania nad kolorami ciąg dalszy. 

Wyrzucić ubrania czy zostawić? 

To już jest hit i te miny 😂😂😂podczas mierzenia 

nie wie jakie kolory ma nosić jakie rozmiary czy iść do sklepu teraz czy wieczorem nic nie wiem nic nie wiem jakie to musi być męczące 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, anno napisał:

U Karoliny rozmyślania nad kolorami ciąg dalszy. 

Wyrzucić ubrania czy zostawić? 

Ha ha ha, faktycznie. Kiedyś chętnie do niej zaglądałam, lubiłam odpalić film przy porannej krzątaninie. Ale teraz to już się nie da na to patrzeć. Rozkminy o kolorach, że po analizie nie będzie mogła czegoś założyć. Litości! Problem Karoliny to fakt, że nie potrafi się ubrać. Ma mnóstwo ciuchów powielonych. Dlatego wciąż kupuje i nie może przestać. A rozkminy nad rozświetlaczem mnie zabiły. Nie może iść i kupić ponownie rozswietlacza za 20 zł, który jej się podobał? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gonzalina napisał:

Ha ha ha, faktycznie. Kiedyś chętnie do niej zaglądałam, lubiłam odpalić film przy porannej krzątaninie. Ale teraz to już się nie da na to patrzeć. Rozkminy o kolorach, że po analizie nie będzie mogła czegoś założyć. Litości! Problem Karoliny to fakt, że nie potrafi się ubrać. Ma mnóstwo ciuchów powielonych. Dlatego wciąż kupuje i nie może przestać. A rozkminy nad rozświetlaczem mnie zabiły. Nie może iść i kupić ponownie rozswietlacza za 20 zł, który jej się podobał? 

Nie bo rano nie pójdzie a wieczorem nie wie czy iść bo może być do o ludzi albo nie będzie ludzi ale może wolałaby już zostać w domu na spokojnie 

z ubraniami to prawda te same fasony ciagle niczego nowego nie próbuje i to nie jest styl tylko ubieranie 

tak jak u Magdy styliza je tygodnia w filmach i zero stylizacji tylko zbieraninia staroci pokazana setny raz w zstwawach bez polotu i zawsze z brudnymi butami 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karolina ma chyba problemy z zaakceptowaniem swojego ciała teraz bardziej niż jak była gruba. Nosi wszytsko za duże, zakrywa się. Mowi ze bo jej się podoba no ale sorry, nie rozumiem jak mogą się podobać dressy z krokiem w kolanach za duże o 2 rozmiary albo koszula xxl jak teraz ładnie by wyglądała w M. O wszystkich ogromnych mym jeans już nie wspomnę.

madzia natomiast ma pełną szafę plastikowych ubrań. Dziwi mnie że takiej jakości szmaty chce jeszcze odsprzedać na Vinted 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Asiamuuv napisał:

Karolina ma chyba problemy z zaakceptowaniem swojego ciała teraz bardziej niż jak była gruba. Nosi wszytsko za duże, zakrywa się. Mowi ze bo jej się podoba no ale sorry, nie rozumiem jak mogą się podobać dressy z krokiem w kolanach za duże o 2 rozmiary albo koszula xxl jak teraz ładnie by wyglądała w M. O wszystkich ogromnych mym jeans już nie wspomnę.

madzia natomiast ma pełną szafę plastikowych ubrań. Dziwi mnie że takiej jakości szmaty chce jeszcze odsprzedać na Vinted 

I ta koszulka karma says o której  zawsze mówi ze już powinna ja wyrzucić  bo jest znoszona i stara a ostatnio w każdym filmie ja nosi 

ja rzeczy w takim stanie wyrzucam do kontenera byłam w szoku ze ona chce to sprzedawać 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2024 o 16:46, Gonzalina napisał:

Ha ha ha, faktycznie. Kiedyś chętnie do niej zaglądałam, lubiłam odpalić film przy porannej krzątaninie. Ale teraz to już się nie da na to patrzeć. Rozkminy o kolorach, że po analizie nie będzie mogła czegoś założyć. Litości! Problem Karoliny to fakt, że nie potrafi się ubrać. Ma mnóstwo ciuchów powielonych. Dlatego wciąż kupuje i nie może przestać. A rozkminy nad rozświetlaczem mnie zabiły. Nie może iść i kupić ponownie rozswietlacza za 20 zł, który jej się podobał? 

W dzisiejszym filmie stwierdziła że jak chce się mieć ładne włosy to trzeba chodzić do fryzjera częściej niż raz na 2-3 miesiące. Bo jej fryzjer powiedział ze siwe to ona ma tylko z przodu i trzeba je inaczej farbować. I dlaczego to wszystko jest takie trudne? 😂🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Schudła jeszcze bardziej.

Narzeka że cały czas jej włosy wypadają 

Faktycznie teraz da się zauważyć że ma ich mniej  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, annajakubowska napisał:

Widziałyście megg i jej 7 dni 7 stylizacji?

Co sądzicie? Podobają Wam się te szerokie spodnie? 

Nie No Magda jest za niska i ma za mocne nogi do tych szerokich spodni to jeszcze bardziej ją skraca wydaje się przysadzista 

ja nie wiem czemu takie bawić ubrania nazywać stylizacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, anno napisał:

Schudła jeszcze bardziej.

Narzeka że cały czas jej włosy wypadają 

Faktycznie teraz da się zauważyć że ma ich mniej  

Wypadanie włosów to jeden z efektów ubocznych ozempicu. Karo jaknzwyjle z wszystkiego robi wielką tajemnicę. Zamiast powiedzieć, że bierze leki i jest pod kontrolą lekarza to krąży wokół jakichś opowieści dziwnej treści. Że to cały proces i inne tego typu gadki.

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałam, że tylko dzieci w przedszkolu są podekscytowane faktem jaką porą roku będą, jedne chcą być zimą, inne płaczą, że nią są.

Nigdy, powtarzam, NIGDY nie spodziewałam się, że zobaczę dojrzałą (przynajmniej fizycznie) kobietę która będzie tak podekscytowana, faktem, że jakaś randomowa inna osoba powie jej jaką jest porą roku! Wyobrażacie to sobie? Karolina prawie sika w spodnie, bo dowie się WRESZCIE jaką porą roku jest!

Mało tego, nasza nudziara na poważnie zastanawia się, nad wyrzuceniem swoich dotychczasowych ubrań w razie gdyby nie pasowały do jej pory roku!

Powtórzę: PORY ROKU KTÓRĄ RANDOM OKREŚLI PRZEZ INTERNET!!!

Droga Karolinko wiem, że czytasz kafeterie, więc powiem coś wprost do ciebie. Przerażająco łatwo dajesz się zmanipulować innej osobie nawet przez internet. Jesteś w stanie na podstawie jednej rozmowy przemodelować swoje życie (styl ubioru), proszę zastanów się nad tym, bo to jest niepokojące. Już wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego, że zakupy w ciuchu traktujesz jako swoistego rodzaju terapię, ucieczkę przed szarą i przygnębiającą rzeczywistością. Nabycie nowego produktu umożliwia Ci, przynajmniej przez krótki okres, poprawę humoru i kompensację pewnych deficytów natury psychicznej.

Nawet w filmie o porach roku przyznałaś sama, że "Analiza Kolorystyczna" sprawiła u ciebie uczucie spełnienia, zadowolenia, a nawet euforii.

Odnoszę wrażenie, że twoje dziwne nadmiernie podniecenie jest spowodowane zastrzykiem dopaminy który pojawił się na myśl, że zakupoholizm dostanie kolejny powód żeby nic z nim nie robić, mało tego dodatkowy boost. Dziewczyno, jest teraz tylu specjalistów, zakupoholizm to normalna choroba którą się leczy. Weź się za siebie póki nie jest za późno!

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×