Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Skandia

No nie wiem, nie wiem .....

Polecane posty

Skąd  poleciała nasza mądralińska? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Skandia napisał:

Skąd  poleciała nasza mądralińska? 

Z Krakowa, powrót do Katowic. Założyłam nowy temat ale widzę, że już skasowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecieli tak, bo z 800 zł za dwoje przycieli. To nie dziw się, że najtańszy pociąg. Oni są biedaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenujące, byle tylko pieczątkę wbić do paszportu. Jak się nie ma kasy to się nie pozuje na bogaczy. Wizzairem do mogę co najwyżej do Szwecji 1,5h polecieć. Współczuję lecieć czym takim na drugi koniec świata. I jeszcze 15h na lotnisku. No normalnie urlop roku

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, aniaolania napisał:

Polecieli tak, bo z 800 zł za dwoje przycieli. To nie dziw się, że najtańszy pociąg. Oni są biedaki.

I wzięli tylko jedną kabinówkę na dwie osoby na 11 dni. Strach koło nich usiąść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Asiamuuv napisał:

Żenujące, byle tylko pieczątkę wbić do paszportu. Jak się nie ma kasy to się nie pozuje na bogaczy. Wizzairem do mogę co najwyżej do Szwecji 1,5h polecieć. Współczuję lecieć czym takim na drugi koniec świata. I jeszcze 15h na lotnisku. No normalnie urlop roku

Koleżanka z pracy była ale nie czekała na przesiadkę 16h tylko 6h. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, PituPitu1 napisał:

I wzięli tylko jedną kabinówkę na dwie osoby na 11 dni. Strach koło nich usiąść. 

Też mnie to zastanawia. W tym drona i sprzęt. Prawnie na tych wyspach w morzu robili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie, nie, stop. Dwie osoby lecą w tropik na 11 dni. Jedną kabinówkę mają? Drugie rozumiem wzięło na siebie sprzęt jako bagaż podręczny (aparat, laptop, ewentualnie dron). Nie mają żadnego bagażu do luku? Nic? Zero? Null? Nada? I jak to 15 h layover gdzieś tam na świecie? Przecież nikt normalny już tak nie lata, bo może i taniej, ale tylko nie wiem z 50-100€. Ależ oni będą śmierdzieć oboje w tej podróży. Czyli tak jak przewidywałam, po najniższych kosztach.

czekam aż megg zacznie lamentować na niski level nory, którą wynajęli za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można grać w bingo, jeśli chodzi o podróże megg:

- kubek ze starbunia

- płacz, bo tani hotel ma kiepski poziom

- prowiant przywieziony z polski

- kabinówka na dwa tygodnie

- brudne buciory na siedzeniu na lotnisku

- stories z paszportami z lotniska

- publikowanie po powrocie, bo nie stać na sim card a tani hotel nie ma wifi

- niedomyci oni

- kapelusz musi wejść do bagażu

- czerwony i biały kostium sprzed dekady, bo wszystkie zamówione do filmu odesłała

Co jeszcze dodacie?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
28 minut temu, aniaolania napisał:

Czekajcie, nie, stop. Dwie osoby lecą w tropik na 11 dni. Jedną kabinówkę mają? Drugie rozumiem wzięło na siebie sprzęt jako bagaż podręczny (aparat, laptop, ewentualnie dron). Nie mają żadnego bagażu do luku? Nic? Zero? Null? Nada? I jak to 15 h layover gdzieś tam na świecie? Przecież nikt normalny już tak nie lata, bo może i taniej, ale tylko nie wiem z 50-100€. Ależ oni będą śmierdzieć oboje w tej podróży. Czyli tak jak przewidywałam, po najniższych kosztach.

czekam aż megg zacznie lamentować na niski level nory, którą wynajęli za grosze.

Mówiła w filmie, że konkubent miał opcję priority z kabinówką czyli miał oprócz tego plecak i ona też plecak. Bagażu rejestrowanego nie brali, za to kupiła dwa kubki ze starbunia, które dostali do rączki w papierowych torebkach. 

Edytowano przez PituPitu1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale to Wizzair, tam pilnują naprawdę bagażu. I niestety ten plecak jest minimalny który tam pasuje w wymiarach. sama latam zawsze z podręcznym, ale na kilka dni. Ona mówiła 11 na miejscu, ich podróż trwa dwa dni w każdą stronę wliczając w to jeszcze dojazd z Krakowa i Katowic. Miała drona, laptop, aparat. Ładowarki. To jest minimum sama kabinowa. Plus jeszcze kilka kanapek i na bank miejsce na minimum 2 kubki ze starbucsa. A wiadomo że ona bez kosmetyków raczej nie pojechała… Na co miejsce zostało? 3 pary majtek, koszule i ...enkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Asiamuuv napisał:

Sorry ale to Wizzair, tam pilnują naprawdę bagażu. I niestety ten plecak jest minimalny który tam pasuje w wymiarach. sama latam zawsze z podręcznym, ale na kilka dni. Ona mówiła 11 na miejscu, ich podróż trwa dwa dni w każdą stronę wliczając w to jeszcze dojazd z Krakowa i Katowic. Miała drona, laptop, aparat. Ładowarki. To jest minimum sama kabinowa. Plus jeszcze kilka kanapek i na bank miejsce na minimum 2 kubki ze starbucsa. A wiadomo że ona bez kosmetyków raczej nie pojechała… Na co miejsce zostało? 3 pary majtek, koszule i ...enkę 

No właśnie się zastanawiam jak oni to spakowali w minimum bagażu. Powtarzam i powtarzać będę, megg nie stać na te wszystkie destynacje, więc lata na wersji biedak. 11 dni pobytu, po 2 dni w podróży i nie mieć bagażu do luku. Przecież w podręczny przy dwóch dniach podróży bierzesz rzeczy żeby się odświeżyć, a nie dobytek na dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
26 minut temu, aniaolania napisał:

No właśnie się zastanawiam jak oni to spakowali w minimum bagażu. Powtarzam i powtarzać będę, megg nie stać na te wszystkie destynacje, więc lata na wersji biedak. 11 dni pobytu, po 2 dni w podróży i nie mieć bagażu do luku. Przecież w podręczny przy dwóch dniach podróży bierzesz rzeczy żeby się odświeżyć, a nie dobytek na dwa tygodnie.

Powiem tak: mi się ostatnio udało spakować w tygodniową delegację, gdzie na każdy dzień miałam świeży strój ale to dzięki workom kompresyjnym oraz dostępności deski i żelazka oraz innych dodatków w Radissonie. 

Edytowano przez PituPitu1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka baba, chodzi ludziom pod domkami i patrzy co gdzie jest. Słabe to strasznie. A konkubent na dzień dobry dwa piwa połknął. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i Karo w zakupach długo nie widziany boczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pitu, wait, bo ja za ich życiem nie nadążam, bo kurde moje mnie pochłania.:) Nadrabiam karo, jutro i w weekend nadrobię brudasowy konkubinat. Btw, jakby mi ktoś łaził pod oknem to bym w dynię pacnęła na dzień dobry. Całe szczęście, że kinga ma tylko insta i tiktoka, bo bym nie nadążała już w ogóle (btw, ten jej tekst w najnowszym tt, żeby zapisały film z opisem zapachów mgiełek, bo potem będzie promocja i płacz bez jej bezcennej wiedzy). Filozofki za trzy grosze.

 

widzisz, worki kompresyjne i żelazko, obie rzeczy, którymi megg się brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, PituPitu1 napisał:

Z Krakowa, powrót do Katowic. Założyłam nowy temat ale widzę, że już skasowany. 

Przecież w delegacji byłaś i rzekomo nie czytałaś forum. Coś kręcisz, Ewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni to taka grazynka z januszem. Na wszystkim by chcieli oszczędzać,  ale nie na tym co trzeba. Z tym bagażem to rzeczywiście przesadzili. Pewnie konkubent tylko jedna para gaci :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdziłam hotel przy lotnisku w Abu Dabhi (na te parę mieisce na przód, sprawdziłam 21/22 czerwca). 500 metrów od terminala, 63€. No faktycznie warto spędzić było 16 h na lotnisku czekając haha. To na Malediwy stać a na hotel za 200 parę złoty już nie? Już bym wolała kubków nie przywodzić z kraju niż którym nawet nosa nie wychyliłam z lotniska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Asiamuuv napisał:

Z ciekawości sprawdziłam hotel przy lotnisku w Abu Dabhi (na te parę mieisce na przód, sprawdziłam 21/22 czerwca). 500 metrów od terminala, 63€. No faktycznie warto spędzić było 16 h na lotnisku czekając haha. To na Malediwy stać a na hotel za 200 parę złoty już nie? Już bym wolała kubków nie przywodzić z kraju niż którym nawet nosa nie wychyliłam z lotniska 

No to już ustaliłyśmy tutaj, że megg nadaje się jedynie do latania wokół obory, a nie latania po świecie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Skandia napisał:

Oni to taka grazynka z januszem. Na wszystkim by chcieli oszczędzać,  ale nie na tym co trzeba. Z tym bagażem to rzeczywiście przesadzili. Pewnie konkubent tylko jedna para gaci :classic_biggrin:

Ta jedna para gaci ostatnio pokazała, że siedzi tu z nami na forum. Pytanie, to jedna z nas komentujących, czy cichy podglądacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Asiamuuv napisał:

Z ciekawości sprawdziłam hotel przy lotnisku w Abu Dabhi (na te parę mieisce na przód, sprawdziłam 21/22 czerwca). 500 metrów od terminala, 63€. No faktycznie warto spędzić było 16 h na lotnisku czekając haha. To na Malediwy stać a na hotel za 200 parę złoty już nie? Już bym wolała kubków nie przywodzić z kraju niż którym nawet nosa nie wychyliłam z lotniska 

A ten resort w którym są w dzisiejszym vlogu też sprawdzałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, alcazar napisał:

A ten resort w którym są w dzisiejszym vlogu też sprawdzałaś?

Nie bo nie nie oglądałam nawet tego vloga widać na jaką żenadę zapowiada się ten wyjazd. Vlog z lotniska mi wystarczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
33 minuty temu, Asiamuuv napisał:

Nie bo nie nie oglądałam nawet tego vloga widać na jaką żenadę zapowiada się ten wyjazd. Vlog z lotniska mi wystarczy 

No nie wiem czy taka żenada - ja właśnie sprawdziłam i cena za noc ok 7000 zł 😳😳

Edytowano przez alcazar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
18 minut temu, alcazar napisał:

No nie wiem czy taka żenada - ja właśnie sprawdziłam i cena za noc ok 7000 zł 😳😳

Nie wiem skąd ty te ceny bierzesz. Domek identyczny jak ich 177€ za noc w lutym przyszłego roku, w czerwcu tego roku 116€. Już widzę jak Megg żałuje 60€ na noc zamiast spać w hotelu nie na lotnisku, przyoszczędzić na walizce, leci 40 godzin wizzairem i spędza za jedna noc 7k. Tyle to oni może zapłacili za cały pobyt, w co przy ich trybie podróżowania bardzo wątpię 

Edytowano przez Asiamuuv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Megg, nikt nie uwierzy w te 7000 za noc. To nie jest Amaya Kuda Rah, nawet jak oznaczysz lokalizację pod filmem. Wystarczy wejść w google i w stronę resortu, poszukać różnic tego co pokazałaś i tego co jest na tamtych zdjęciach i cyk, twoje małe kłamstewko ma jeszcze krótsze nogi niż ty.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Asiamuuv napisał:

Nie wiem skąd ty te ceny bierzesz. Domek identyczny jak ich 177€ za noc w lutym przyszłego roku, w czerwcu tego roku 116€. Już widzę jak Megg żałuje 60€ na noc zamiast spać w hotelu nie na lotnisku, przyoszczędzić na walizce, leci 40 godzin wizzairem i spędza za jedna noc 7k. Tyle to oni może zapłacili za cały pobyt, w co przy ich trybie podróżowania bardzo wątpię 

Na bookingu patrzę ale po tym co oznaczyla. A Ty gdzie sprawdzałaś te ceny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ciary żenady ja zawsze ale tera w tej podróży to oni mnie obrzydzają.Typowe cebulaki najtaniej najprościej i jeszcze ponarzekać trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vaniliovanelka napisał:

Mam ciary żenady ja zawsze ale tera w tej podróży to oni mnie obrzydzają.Typowe cebulaki najtaniej najprościej i jeszcze ponarzekać trzeba.

Klasyczne bingo megg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brudasek z naszej gwiazdy Megg.Juz nie komentuje tego  syfu w domu w PL.A na wakacjach oj krzywo podusie ułożyłam udaje wielką estetke  żeby zaraz pokazać jej szm.aty rozrzucone w szafie.Strasznie kpi i się naśmiewa krzywo komentując z tego swojego faceta ja rozumiem żarty poczucie humoru ale kto normalny by wytrzymał z takim przemądrzałym babskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×