Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Skandia

No nie wiem, nie wiem .....

Polecane posty

4 godziny temu, DuchSuszi napisał:

 

Odnoszę wrażenie, że twoje dziwne nadmiernie podniecenie jest spowodowane zastrzykiem dopaminy który pojawił się na myśl, że zakupoholizm dostanie kolejny powód żeby nic z nim nie robić, mało tego dodatkowy boost. Dziewczyno, jest teraz tylu specjalistów, zakupoholizm to normalna choroba którą się leczy. Weź się za siebie póki nie jest za późno!

W punkt. Zgadzam się ze wszystkim, co napisałaś. Ona znowu ma powód, by kupować - analiza kolorystyczna. Pierwszym powodem było schudnięcie... Znowu może się rozgrzeszyć i kupować. Dopamina buzuje.

Racja też z tą analizą kolorystyczną. Jakaś nieznana nikomu osoba z internetu, której styl też pozostawia wiele do życzenia, robi jej analizę, a ta sika z podniecenia i ma zamiar wymieniać ubrania. Dorosła kobieta. Szok. Ale czego można się spodziewać po osobie, która robi wykres zużycia szminki. 😉

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Humbug napisał:

W punkt. Zgadzam się ze wszystkim, co napisałaś. Ona znowu ma powód, by kupować - analiza kolorystyczna. Pierwszym powodem było schudnięcie... Znowu może się rozgrzeszyć i kupować. Dopamina buzuje.

Racja też z tą analizą kolorystyczną. Jakaś nieznana nikomu osoba z internetu, której styl też pozostawia wiele do życzenia, robi jej analizę, a ta sika z podniecenia i ma zamiar wymieniać ubrania. Dorosła kobieta. Szok. Ale czego można się spodziewać po osobie, która robi wykres zużycia szminki. 😉

Ja ją lubię obejrzeć. Odkryłam ją niedawo dzięki wam ale czasami faktycznie odpływa. Ten wykres to hit. Ale ogólnie jest nieszkodliwa. Ma kasę to wydaje na siebie, do grobu tego ze sobą nie wezmie. Biedy nie klepie to niech sobie kupuje( przynajmniej nie żebra o prezenciki jak 1313).  Ale czasami jest pocieszma z tymi swoimi rozkminami to fakt.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2024 o 00:39, Etoile napisał:

Ja ją lubię obejrzeć. Odkryłam ją niedawo dzięki wam ale czasami faktycznie odpływa. Ten wykres to hit. Ale ogólnie jest nieszkodliwa. Ma kasę to wydaje na siebie, do grobu tego ze sobą nie wezmie. Biedy nie klepie to niech sobie kupuje( przynajmniej nie żebra o prezenciki jak 1313).  Ale czasami jest pocieszma z tymi swoimi rozkminami to fakt.

Jeszcze to zapisywanie w plenerze, że w danym dniu ma smieci wyrzucić, bez tego nie wyrzuci.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2024 o 19:35, anno napisał:

Schudła jeszcze bardziej.

Narzeka że cały czas jej włosy wypadają 

Faktycznie teraz da się zauważyć że ma ich mniej  

Myślicie, że bierze ozempic, albo coś  w tym stylu? Diety nie stosuje, ani nie ćwiczy. Mało się rusza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2024 o 06:52, Gonzalina napisał:

Wypadanie włosów to jeden z efektów ubocznych ozempicu. Karo jaknzwyjle z wszystkiego robi wielką tajemnicę. Zamiast powiedzieć, że bierze leki i jest pod kontrolą lekarza to krąży wokół jakichś opowieści dziwnej treści. Że to cały proces i inne tego typu gadki.

 

Chyba serio bierze ten ozempic. A z tym procesem to się ośmiesza. Masa ludzi ją pyta czy stosuje diete czy jakieś lekarstwo, a ta nic nie powie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Skandia napisał:

Chyba serio bierze ten ozempic. A z tym procesem to się ośmiesza. Masa ludzi ją pyta czy stosuje diete czy jakieś lekarstwo, a ta nic nie powie. 

Nagrywa jakby tylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Skandia napisał:

Chyba serio bierze ten ozempic. A z tym procesem to się ośmiesza. Masa ludzi ją pyta czy stosuje diete czy jakieś lekarstwo, a ta nic nie powie. 

Możliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby brała ozempic albo jakis inny lek. Przecież mogłaby opowiedzieć jak się czuła na początku stosowania, jak teraz. Robi z tego tajemnice, a coraz chudsza jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dietę chyba jakaś ma, te śniada is wyglądają inaczej niż kiedyś. Głównie tłuszcz i białko. No ale ona má zero ruchu, nawet do tramwaju nie pójdzie, bo dama uznaje tylko auto lub taxi. Jeszcze się najwięcej porusza w centrum handlowym 😂 ale tak by nie schudła tylko od diety, no chyba żeby się głodziła. 

Przyznać się nie przyzna, bo każdy ja pojedzie, że bierze leki, których nie potrzebuje, a dla tych co potrzebują, to brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Skandia napisał:

Nawet jakby brała ozempic albo jakis inny lek. Przecież mogłaby opowiedzieć jak się czuła na początku stosowania, jak teraz. Robi z tego tajemnice, a coraz chudsza jest.

Bo to nie będzie już takie spektakularne jak powie ze schudła za pomocą leku na cukrzyce a nie ograniczając dietę i ćwicząc 

jesli ktoś ma problem żeby się zmobilizować do wyjścia ze śmieciami to o jakich treningach my mówimy 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, żaba i pingwin napisał:

Dietę chyba jakaś ma, te śniada is wyglądają inaczej niż kiedyś. Głównie tłuszcz i białko. No ale ona má zero ruchu, nawet do tramwaju nie pójdzie, bo dama uznaje tylko auto lub taxi. Jeszcze się najwięcej porusza w centrum handlowym 😂 ale tak by nie schudła tylko od diety, no chyba żeby się głodziła. 

Przyznać się nie przyzna, bo każdy ja pojedzie, że bierze leki, których nie potrzebuje, a dla tych co potrzebują, to brakuje

100 % ozempic face

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Skandia napisał:

Nawet jakby brała ozempic albo jakis inny lek. Przecież mogłaby opowiedzieć jak się czuła na początku stosowania, jak teraz. Robi z tego tajemnice, a coraz chudsza jest.

Dokładnie. I jeszcze raz operacja lub zabieg estetyczny. Myślę że brzuch chce zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, whothefisalice napisał:

Bo to nie będzie już takie spektakularne jak powie ze schudła za pomocą leku na cukrzyce a nie ograniczając dietę i ćwicząc 

jesli ktoś ma problem żeby się zmobilizować do wyjścia ze śmieciami to o jakich treningach my mówimy 

Kilka vlogów temu ciągle były sportowe zakupy. Więc może zaczęła ćwiczyć mając na uwadze to że vlogi daje z dużym opóźnieniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, żaba i pingwin napisał:

Dietę chyba jakaś ma, te śniada is wyglądają inaczej niż kiedyś. Głównie tłuszcz i białko. No ale ona má zero ruchu, nawet do tramwaju nie pójdzie, bo dama uznaje tylko auto lub taxi. Jeszcze się najwięcej porusza w centrum handlowym 😂 ale tak by nie schudła tylko od diety, no chyba żeby się głodziła. 

Przyznać się nie przyzna, bo każdy ja pojedzie, że bierze leki, których nie potrzebuje, a dla tych co potrzebują, to brakuje

Niby chodzi po lekarzach. Niby średnio się czuje ale kozi kaftycznie to też robić po to żeby potem jak się przyzna ze ma ozempic to powie ze no mówiła że się źle czuła. Ja jak ja oglądam to tylko na yewtube. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niej i tak sie nic nie dowiesz . Ona tylko mysli jaki kolor  czy jaki rozmiar zamowic.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2024 o 21:56, whothefisalice napisał:

Nie No Magda jest za niska i ma za mocne nogi do tych szerokich spodni to jeszcze bardziej ją skraca wydaje się przysadzista 

ja nie wiem czemu takie bawić ubrania nazywać stylizacjami

Jak widać jej się podoba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paula12132 napisał:

Od niej i tak sie nic nie dowiesz . Ona tylko mysli jaki kolor  czy jaki rozmiar zamowic.

To prawda.

Tylko czemu nagrywa filmy?

Dla siebie samej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, anno napisał:

Kilka vlogów temu ciągle były sportowe zakupy. Więc może zaczęła ćwiczyć mając na uwadze to że vlogi daje z dużym opóźnieniem 

No właśnie. Ale to też była wielka tajemnica jaki to będziexsport co to w ogóle będzie 😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, pięknie schudła. Skoro ozempik tak świetnie działa to ciekawe czemu szusz go nie bierze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, annajakubowska napisał:

No właśnie. Ale to też była wielka tajemnica jaki to będziexsport co to w ogóle będzie 😂🤣

Zaczęła na jogę chodzić, ale dopiero teraz i od tego nie ma spadku wagi. Zresztą, ona na tych 38 m trzyma bieżnię, z której nie korzysta, zamiast ruszyć tyłek i okrążyć blok kilka razy 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, żaba i pingwin napisał:

Zaczęła na jogę chodzić, ale dopiero teraz i od tego nie ma spadku wagi. Zresztą, ona na tych 38 m trzyma bieżnię, z której nie korzysta, zamiast ruszyć tyłek i okrążyć blok kilka razy 

To mieszkanie ma 38m? Czy ta cześć kuchni z salonem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, whothefisalice napisał:

To mieszkanie ma 38m? Czy ta cześć kuchni z salonem 

Całe mieszkanie. Dlatego jak ciągle coś kupuje, to ja przytłaczają rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2024 o 10:33, żaba i pingwin napisał:

Zaczęła na jogę chodzić, ale dopiero teraz i od tego nie ma spadku wagi. Zresztą, ona na tych 38 m trzyma bieżnię, z której nie korzysta, zamiast ruszyć tyłek i okrążyć blok kilka razy 

Gdzie to mówiła o jodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, anno napisał:

Gdzie to mówiła o jodze?

Jakoś z miesiąc albo dwa temu, jak zaczęła szukać staników sportowych. Bo wiesz, joga raz w tygodniu wymaga nowych zakupów, nie da się iść w tym co się ma lub skoczyć do Decathlonu

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, żaba i pingwin napisał:

Jakoś z miesiąc albo dwa temu, jak zaczęła szukać staników sportowych. Bo wiesz, joga raz w tygodniu wymaga nowych zakupów, nie da się iść w tym co się ma lub skoczyć do Decathlonu

 Chyba na tą jogę nie dotarła 

ciekawe jaki zabieg z medycyny plastycznej rekomendował jej lekarz ,po co o tym wspominać jeśli nic więcej się nie zdradzi i tak 

dzis na insta zdjęcie hello may a drzewa bez liści jak marcu 🤨

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.05.2024 o 16:09, whothefisalice napisał:

 Chyba na tą jogę nie dotarła 

ciekawe jaki zabieg z medycyny plastycznej rekomendował jej lekarz ,po co o tym wspominać jeśli nic więcej się nie zdradzi i tak 

dzis na insta zdjęcie hello may a drzewa bez liści jak marcu 🤨

A pamiętacie, w którym vlogu o tym gada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona nie ćwiczy, a je prawie to samo. Rano te swoje tortille. Twarz już jej zaczyna po mału wisieć. Niestety tak często po ozempicu jest. Szmat na cwiczenia nakupiła, a siedzi na 4 literach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2024 o 08:23, Agamelon napisał:

Tak czy siak, pięknie schudła. Skoro ozempik tak świetnie działa to ciekawe czemu szusz go nie bierze? 

Tylko pewnie jakies skutki uboczne są. Lekarz to musi przepisać. Nie wiem czy wszyscy tak ochoczo dają recepty na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Skandia napisał:

Tylko pewnie jakies skutki uboczne są. Lekarz to musi przepisać. Nie wiem czy wszyscy tak ochoczo dają recepty na to.

Jest cała masa zaczynajac właśnie od wypadających w ogromnych ilościach włosów ,apatii kończąc na ciężkich chorób nerek 

lek dla ludzi na cukrzyce stosowany jako środek odchudzający robi więcej złego niż dobrego ale o tym przekonają się za pare lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, whothefisalice napisał:

Jest cała masa zaczynajac właśnie od wypadających w ogromnych ilościach włosów ,apatii kończąc na ciężkich chorób nerek 

lek dla ludzi na cukrzyce stosowany jako środek odchudzający robi więcej złego niż dobrego ale o tym przekonają się za pare lat 

No właśnie nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×