Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

jak piękna patologia skupiła się na youtube

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha Daruś waclawus pytongus pispolitus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, omgeee napisał:

jak piękna patologia skupiła się na youtube

 

Nie dośc że laski zaburzone i jeszcze bardziej dostały na łeb od łatwej kasy, to jeszcze te dziwne związki i pranie wszystkego w necie. A najgorsze, że są tam dzieciaki. Ma-sa-kra. Dawno do nich nie zaglądałam, dopiero teraz. Na Luśkę to już w ogóle nie moge patrzeć. Po co ta Karo utrzymuję tę farsę i naciąga się w przymałych szmatkach, żeby wybudować saunę dla kolegów chłopaczka? OMG

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuu co tam się stało ???? Boże drogi, to naprawdę prawda ? 
I te jego propozycje i te zdjęcia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony te dywaniki to łatwo dostępne, chyba nie tylko w posiadaniu Darii? A wkoło nie wdać innych sprzętów. Tak wiecie, jeszcze gdyby na upartego nie chciało się w to wierzyć…. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

Z drugiej strony te dywaniki to łatwo dostępne, chyba nie tylko w posiadaniu Darii? A wkoło nie wdać innych sprzętów. Tak wiecie, jeszcze gdyby na upartego nie chciało się w to wierzyć…. 

widać sprzęt i to dokładnie 

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na fb csi jest o tym watek. no to ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

Z drugiej strony te dywaniki to łatwo dostępne, chyba nie tylko w posiadaniu Darii? A wkoło nie wdać innych sprzętów. Tak wiecie, jeszcze gdyby na upartego nie chciało się w to wierzyć…. 

Chociaż teraz byłam na tym koncie Dywanik… raczej pozbawia złudzeń… 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, omgeee napisał:

widać sprzęt i to dokładnie 

Napisałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna zobaczyc? Nie wyszukuje mi tego konta na insta😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gosc__ napisał:

Gdzie mozna zobaczyc? Nie wyszukuje mi tego konta na insta😁

o ups, chyba już spadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gosc__ napisał:

Gdzie mozna zobaczyc? Nie wyszukuje mi tego konta na insta😁

InstaNavigation tam jeszcze jest 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maszeńka1980 napisał:

Z drugiej strony te dywaniki to łatwo dostępne, chyba nie tylko w posiadaniu Darii? A wkoło nie wdać innych sprzętów. Tak wiecie, jeszcze gdyby na upartego nie chciało się w to wierzyć…. 

za mało dowodów, ale ogólnie może dać karlince do myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karolinka to już dokładnie wie co i jak. Proszę was. Kolejny raz powtórzę, biedne dziecko. Kim trzeba być żeby narażać własne dziecko na coś takiego. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maszeńka1980 napisał:

Zbyt tchórzliwa i zachowawcza. Gdyby zareagowała, cały jej świat, misternie zbudowany na glinianych nogach mógłby runąć… Za dużo do stracenia ma- rodzinę, wizerunek, jakieś współprace. Będzie udawała, ze deszcz pada, jak inni będą pluć jej w twarz i zarzucać kłamstwa i fikcję pokazywaną w SM. Ona jeszcze bardziej będzie szła w pokazywanie szczęścia, tak się niestety kończą kłamstwa i uciecha, kiedy koleżance - Werce, runął świat.

ja myślę, że jeśli tak jest to Ona wie w czym siedzi, może mają związek otwarty czy coś na tej zasadzi, ludzie nie są tacy "niewinni" jak się wydają. wiadomo, że się nie będą tłumaczyć. tylko jeśli on jest b/g to ona też, bo raczej innej kobiecie by taki układ nie pasował.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 minut temu, KingaFenix napisał:

ja myślę, że jeśli tak jest to Ona wie w czym siedzi, może mają związek otwarty czy coś na tej zasadzi, ludzie nie są tacy "niewinni" jak się wydają. wiadomo, że się nie będą tłumaczyć. tylko jeśli on jest b/g to ona też, bo raczej innej kobiecie by taki układ nie pasował.

Tylko wiadomo, ze coś takiego wyjdzie prędzej, czy później. Ona niby wiele rzeczy i spraw układa dla dobra córki. Myślę, ze ukrywanie i wychowywanie córki aż w takiej niewiedzy nie jest dobre. Pójdzie do szkoły i będzie nieszczęśliwa, kiedy koledzy będą jej dokuczać, a będą. Nie wiem, jak teraz z tego wyjść, jeżeli to prawda, ale myślę, że można tak żyć, kiedy sprawa dotyczy układu między dorosłymi. Dziecko jest zawsze w takim przypadku pokrzywdzone, niewinne, wychowywane jakby wszystko było ok. Nie chce mi się wierzyć, że on jest na tyle zepsuty, że mając córeczkę, naraża ją na takie psychiczne obciążenia. Że umawia się w domku, do którego jeździ z rodziną… obrzydliwe. Jeżeli to wszystko dla YT, pieniędzy, firmy, to Karo jest tak samo zepsuta, jak i on. Pisałam już kiedyś, ze to przykrywanie się dobrem córki to pod publiczkę Wszystko dopiero przed nią, jeżeli to, co dzisiaj się ukazało jest prawdą. On nie dojrzał do roli ojca, odrzuca mnie. 

Edytowano przez Maszeńka1980
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, KingaFenix napisał:

ja myślę, że jeśli tak jest to Ona wie w czym siedzi, może mają związek otwarty czy coś na tej zasadzi, ludzie nie są tacy "niewinni" jak się wydają. wiadomo, że się nie będą tłumaczyć. tylko jeśli on jest b/g to ona też, bo raczej innej kobiecie by taki układ nie pasował.

Też uważam ,że Karo nie jest ślepa. Skoro obcy ludzie widzieli geyvibe to ona tym bardziej.Być może godziła się na to,jest mnóstwo takich małzeństw....ą jest tylko dlatego ,ze inicjował ryzykowne znajomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ista Stylizacje były już słowa wsparcia, ale usunęła.Więc drama już dotarła do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, aleksandraxxx napisał:

O co chodzi??? Ktos mi wytlumaczy?

Darek ma konto na apce dla geyyyyów i się umawia na spotkania. Inny użytkownik tej aplikacji wrzucił foto jego przyrodzenia. Po zdjęciu detektywi doszli ze to darek. Darek nie łowca szpar3k....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wiadomości wszystkich nieświadomych jest kilka opcji które potwierdzają że to 1000% on: 

1. zdjęcia są zdjęciem ekranu wykonanym drugim telefonem bo Darek a raczej Kerad (no mistrz intrygi i sprytu) miał je pochowane w galerii na grindr której nie da się zescreenowac

2. wysyłał zdjęcia a ta aplikacja działa jak snapchat - nie można wstawiać zdjęć z galerii tylko tu i teraz 

a Karolina coz żyje w tym od dawna, pytanie jak to rozegrają pod publikę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Anka1212 napisał:

można gdzieś zobaczyć te screeny?

InstaNavigation dywanik_darka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, KingaFenix napisał:

za mało dowodów, ale ogólnie może dać karlince do myślenie.

Jak za mało dowodów jak w tej aplikacji można wysłać tylko zdjęcie tu i teraz zrobione, nie można wybrać z galerii. A tam był filmik jak się uśmiecha i słychać w tle tv i fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Chyba nie byl to podszyw, bo na koncie na grndr nie mial zdiec profilowych. Wysłał te zdiecia dopiero później jak juz rozmawiał z tym chłopakiem. Ten chłopak go rozpoznał, bo jak byl mlodszy ogladal rajtuzow. Jak napisal do DG ze go kojarzy i chyba ma żonę, to ten go odrazu zablokował.

Edytowano przez masala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Maszeńka1980 napisał:

Tylko wiadomo, ze coś takiego wyjdzie prędzej, czy później. Ona niby wiele rzeczy i spraw układa dla dobra córki. Myślę, ze ukrywanie i wychowywanie córki aż w takiej niewiedzy nie jest dobre. Pójdzie do szkoły i będzie nieszczęśliwa, kiedy koledzy będą jej dokuczać, a będą. Nie wiem, jak teraz z tego wyjść, jeżeli to prawda, ale myślę, że można tak żyć, kiedy sprawa dotyczy układu między dorosłymi. Dziecko jest zawsze w takim przypadku pokrzywdzone, niewinne, wychowywane jakby wszystko było ok. Nie chce mi się wierzyć, że on jest na tyle zepsuty, że mając córeczkę, naraża ją na takie psychiczne obciążenia. Że umawia się w domku, do którego jeździ z rodziną… obrzydliwe. Jeżeli to wszystko dla YT, pieniędzy, firmy, to Karo jest tak samo zepsuta, jak i on. Pisałam już kiedyś, ze to przykrywanie się dobrem córki to pod publiczkę Wszystko dopiero przed nią, jeżeli to, co dzisiaj się ukazało jest prawdą. On nie dojrzał do roli ojca, odrzuca mnie.  

Może córka wie po prostu, że jest mama i tata, a z kim współżyją nie musi wiedzieć dopóki nie jest nastolatką. Dzieci takie rzeczy nie interesują. A w otoczeniu mogą po prostu funkcjonować, że są razem tylko dla dziecka i każde ma swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ariana1422 napisał:

Jak za mało dowodów jak w tej aplikacji można wysłać tylko zdjęcie tu i teraz zrobione, nie można wybrać z galerii. A tam był filmik jak się uśmiecha i słychać w tle tv i fotki.

Na wszystko są jakieś hackerskie tricki, są różne wersja zhackowanych appek na necie. Jak ktoś chciał, to mógł pewnie to zainscenizować. Ale ogólnie myślę, że tak jest że to układ czy związek otwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2024 o 08:40, omgeee napisał:

Karo, obrzydziła mi ciuchy z bon prix, wszytko co mierzy leży fatalnie, jest jakieś brzydkie, świetna reklama bon prix  brawo

Usunęłam appkę bon pryx dzieki niej, bede szukać czy da się konto w ogole usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×