Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

12 minut temu, Marta00 napisał:

Jak jest niewiadomo tym bardziej że chyba nie było jakiś niepodważalnych dowodów że to on np widoczny tatuaż itp? Niemniej nie trzeba być ekspertem żeby zauważyć że w tym związku od dawna jest nierównowaga, on ma emocjonalną przewagę a to nigdy nie bierze się z sufitu, facet wygląda na takiego który ma życie na boku, on stawia Karolinę w takim położeniu że ona nie czuje się pewnie, ona się boi.

Na pewno boi się stracić to, na czym tak jej zależało- rodzinę, małżeństwo. Oboje są aktywni towarzysko, tak sobie ułożyli swoje życie, że bywają razem, a też spędzają czas ze znajomymi. Nie da się jednak ukryć, że kiedy on jest z żoną, to zawsze znudzony, nieobecny i jakieś to naciągane, sztuczne, aż boli. A z kolegami- szaleństwo, uśmiech, że migdałki widać, kolacyjki.. Mnie od dawna zastanawia ten fałsz, czy to rzeczywiście układ, jak piszą. Karo zbyt dużo pozwala, no ale to ich zasady, niby oparte za zaufaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Maszeńka1980 napisał:

Zdjęcia z łapami w gaciach i ktoś je wykradł… Nasz Kerad i jego matka, Karolka chyba mają wszystkich za kre ty nów? Warszawka chyba wyje do rozpuku… Jego tożsamość mu ukradziono, zamach na jego psychikę…. A krocze na zdjęciu w stanie wzwodu tak pięknie w prywatnym archiwum na tle okna wyglądało, ze musiał cyknąć fotę. To na przyszłość dla córy chyba? 

A pamiętam jak na poprzednim wątku groziłaś mi, że wyślesz zdjęcia moich nieistniejących wpisów o orientacji seksualnej Dariusza na maila Karoliny. No zobacz, jaki to los przewrotny.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On obserwuje tylko 4 konta ????? Żonę, psa, firmę żony i sklep ??? A co to się stało ? Co z byczkami, firmami które zachwala i reklamuje czasem (bo on to żadnych współprac nie ma) ?? Gdzie Wojan i reszta z którymi świetnie się bawi i jak sam określił „nieważne gdzie ważne z kim”??

Grubo tam się dzieje. Jedno i drugie się wkopało w udawany związek i pretensje do ludzi tylko nie do siebie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko potwierdza że to nie fake. Skoro tak czyści wszystko 🤥 żenada . A że facet to upublicznił to wg mnie super i dosyć krycia takich dziadów co oszukują kobiety , własne dzieci i zabawiają się na boku. Gdyby to nie był jego prawszy profil to po zdemaskowaniu że wygląda jak Darek od Karo , nie byłoby natychmiastowej blokady 🫣. Czyli się wystraszył że ktoś go rozpoznał i myślę że Karo się dowiedziała o tym, dużo wcześniej, ale siedzieli cicho z nadzieją że to nie wypłynie. Skoro jednak to wypłynęło to teraz będą grać tak by naprawić wizerunek bo chodzi o hajs a myślę że to nie pierwszy jego numer i tam się więcej odwala…. A ona to toleruje . Zajada stresy , 

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wiewiórkowa85 napisał:

Teraz będą pośmiewiskiem wśród innych influ 😉

No nie wiem.. Ja jeśli to rzeczywiście prawda do zwyczajnie jej współczuję i nie zazdroszczę. 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Karo wyjedzie dzisiaj z livem 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pstarzynskaaa napisał:

No nie wiem.. Ja jeśli to rzeczywiście prawda do zwyczajnie jej współczuję i nie zazdroszczę. 

Nie ma czego współczuć,  ona wie od dawna a byc moze od samego początku, sama chętnie gra w tym teatrzyku! Jeśli kogoś szkoda to dziecka, internet nie zapomina niestety.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pstarzynskaaa napisał:

No nie wiem.. Ja jeśli to rzeczywiście prawda do zwyczajnie jej współczuję i nie zazdroszczę. 

Moim zdaniem nie ma opcji, żeby nie wiedziała wcześniej. Pewnie mieli układ, że on sobie może robić co chce w "wolnym czasie".  A idealne małżeństwo udawali dla hajsu i popularności. W sumie to musiał być niezły stres takie podwójne życie i było raczej pewne, że prędzej czy później im to wybuchnie w twarz. A to, że wczoraj jeszcze wrzucali linki afirmacyjne tylko pokazuje, że dla nich liczy się głównie hajs. Pewnie teraz główkują jak tu z tego wyjść, żeby nie stracić wizerunku i to ich największy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, redżina napisał:

Ciekawe czy Karo wyjedzie dzisiaj z livem 

Powinno być sprawdzanie pi ton g na na live czy jest ogolony czy to on 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wiewiórkowa85 napisał:

Teraz będą pośmiewiskiem wśród innych influ 😉

Tak szczerze, to już od dawna nie traktuje się ich poważnie w środowisku, ale ta afera na pewno nie naprawi sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kafeteriańka napisał:

A pamiętam jak na poprzednim wątku groziłaś mi, że wyślesz zdjęcia moich nieistniejących wpisów o orientacji seksualnej Dariusza na maila Karoliny. No zobacz, jaki to los przewrotny.

No i? Nie widzisz różnicy, a szkoda. Wtedy to były wasze domniemania, po obejrzeniu wypadów z kolegami. Obecnie wyszło co innego, to inny kaliber. A swoją drogą, nowy temat, a ty z lubością znowu atakujesz i wytykasz. Ale nie, zero złej woli w tobie, to we mnie jest agresja. 

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może koleś jest bi i jej to nie przeszkadza? Mnie w tym układzie córki żal, ludzie to czasem świnie i mam nadzieję że małej żadna przykrość nie spotka z powodu niefrasobliwego zachowania jej ojca. Nie wiem czy na ich miejscu nie poszłabym cichaczem do jakieś firmy od PR żeby wyszli z tego z twarzą .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JoloOo napisał:

Moim zdaniem nie ma opcji, żeby nie wiedziała wcześniej. Pewnie mieli układ, że on sobie może robić co chce w "wolnym czasie".  A idealne małżeństwo udawali dla hajsu i popularności. 

On wygląda jakby stale miał wolny czas XD. Nie śledzę ich, ale jak już włączę raz na kwartał to on albo ma czas stać w kuchni i gapic się w okno, pręży się na siłce albo snuje po działce. A ona ma wiecznie ciśnienie, na wszystko. I z tego co tu czasem czytam mniej więcej tak to wygląda. Karo jest tak zafiksowana na utrzymaniu gaci, że nie dociera, jak to z boku wygląda. Jak się doopsko zaczeło palić to nagle zaczął pokazywać jak to dzielnie pakuje paczki, teraz nagle ma czas na zabawy z dzieckiem i ich zdaniem to ma zrównoważyć wszystko, co pokazują od lat?  

Gdzie ona robi te poniedzialkowe lajwy?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
12 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

No i? Nie widzisz różnicy, a szkoda. Wtedy to były wasze domniemania, po obejrzeniu wypadów z kolegami. Obecnie wyszło co innego, to inny kaliber. A swoją drogą, nowy temat, a ty z lubością znowu atakujesz i wytykasz. Ale nie, zero złej woli w tobie, to we mnie jest agresja. 

Najlepsze jest to, że wtedy nie poczyniłam ani jednego wpisu na temat jego orientacji, więc groziłaś mi opublikowaniem wpisów, których nie było. Nie mogłam sobie darować tej małej złośliwości, wybacz.

Edytowano przez Kafeteriańka
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wafel napisał:

A może koleś jest bi i jej to nie przeszkadza? Mnie w tym układzie córki żal, ludzie to czasem świnie i mam nadzieję że małej żadna przykrość nie spotka z powodu niefrasobliwego zachowania jej ojca. Nie wiem czy na ich miejscu nie poszłabym cichaczem do jakieś firmy od PR żeby wyszli z tego z twarzą .

Nie wierzę, że jej to nie przeszkadza. Myślę, że robi wszystko, żeby utrzymać go przy sobie, ale na pewno nie macha ręką na jego poczynania, bo już przez pewien czas przystopował z byczkowaniem. Wiele osób tutaj pisało, że ona chce za wszelką cenę utrzymać pozory szczęśliwej rodzinki, bo z tego jest kasa i ja się z tym zgadzam. Podejrzewam, że teraz będą się to starali po prostu szybko zamieść pod dywan, żeby im się interesy nie przeziębiły. Jak tak chcą, to ok, to są ich życiowe wybory, które dla większości ludzi są kwestionowane, ale ostatecznie to oni ponoszą ich konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Wafel napisał:

A może koleś jest bi i jej to nie przeszkadza? Mnie w tym układzie córki żal, ludzie to czasem świnie i mam nadzieję że małej żadna przykrość nie spotka z powodu niefrasobliwego zachowania jej ojca. Nie wiem czy na ich miejscu nie poszłabym cichaczem do jakieś firmy od PR żeby wyszli z tego z twarzą .

Z ciekawości. Dlaczego bycie bi w połączeniu z aktywnym szukaniem przygód ma nie przeszkadzać żonie? Jak zdradza osoba hetero to jakoś nie widzę setek wpisów, że zapewne żonie nie przeszkadza, że facet obraca inne laski i pewnie mają taki układ? Dopiero w tej sytuacji widzę wybuch takiej tolerancji. Zdrada z facetem to nie zdrada? 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilekroć D. wyjeżdżał z byczkami, zawsze wydawało mi się, że ona na filmach jakaś smutna. Nieraz mówiła, że chciałaby, żeby już wrócił, bo dużo pracy w firmie. Nawet gdyby mieli układ, to nie da się tak żyć na dłuższą metę. Zawsze coś zaboli. Moim zdaniem tam jest dużo zajadania smutków.

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Kebap napisał:

Z ciekawości. Dlaczego bycie bi w połączeniu z aktywnym szukaniem przygód ma nie przeszkadzać żonie? Jak zdradza osoba hetero to jakoś nie widzę setek wpisów, że zapewne żonie nie przeszkadza, że facet obraca inne laski i pewnie mają taki układ? Dopiero w tej sytuacji widzę wybuch takiej tolerancji. Zdrada z facetem to nie zdrada? 

Mnie bardziej zastanawia, dlaczego ludzie zakładają, że osoba biseksualna po prostu musi co jakiś czas zrobić skok w bok, bo nie wytrzyma. Nie na tym polega bycie biseksualnym, więc nie wiem dlaczego Karolina miałaby się godzić na jego skoki w bok (no może poza tym, że chce desperacko tworzyć obraz szczęśliwej rodziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kafeteriańka napisał:

Mnie bardziej zastanawia, dlaczego ludzie zakładają, że osoba biseksualna po prostu musi co jakiś czas zrobić skok w bok, bo nie wytrzyma. Nie na tym polega bycie biseksualnym, więc nie wiem dlaczego Karolina miałaby się godzić na jego skoki w bok (no może poza tym, że chce desperacko tworzyć obraz szczęśliwej rodziny).

No dokładnie tak. Też nie pojmuję tego i jeżeli on jest biseksualny, to przecież nie tylko może pisać do chłopców? To bycie bi jest właśnie tłumaczone takim rozpasaniem dziwnym. A jeżeli spodoba mu się kobieta? Skoro to związek otwarty, czy tez układ na który ona przystała, to przecież dzisiaj może być młody byczek, a jutro młoda sarenka???? Co wtedy? Niekoniecznie, skoro on jest taki jurny, że kieruje nim instynkt i nie myśli, co robi zawsze będzie spoglądał w stronę mężczyzn, bo kobietę ma w domu. I co wtedy? Karo tez zamiecie pod dywan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiata pod dywan, na live udaje szczęśliwa, jakby nic się nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Andzia88 napisał:

Zamiata pod dywan, na live udaje szczęśliwa, jakby nic się nie stało...

Ta ale oczy podkrążone jakby płakała sporo. Były komentarze, że na czacie nie da się wybrać fotek z galerii więc to musiał być on to się nie odniosła a jak ktoś tam napisał coś innego, że chodzi o zwykłą szczerośc to na "będę usuwać obraźliwe komentarze, nie piszcie nieprawdy" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś się wydarzyło a ta uśmiecha się i wstawia linki aifliacyjne na live. Widać, że nerwowo szybko mówi i co chwilę coś klika, pewnie usuwa komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Andzia88 napisał:

Zamiata pod dywan, na live udaje szczęśliwa, jakby nic się nie stało...

Zamiatają sprawę pod dywan - chyba jedyne co im pozostało w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę smutno się na to patrzy szczerze mówiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straciłam resztki współczucia, jakie do niej żywiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, ariana1422 napisał:

Takie coś się wydarzyło a ta uśmiecha się i wstawia linki aifliacyjne na live. Widać, że nerwowo szybko mówi i co chwilę coś klika, pewnie usuwa komentarze.

Przecież oni sami mogli to wymyśleć, żeby zrobić zasiegi. Nie takie rzeczy się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ElenaOliv napisał:

Straciłam resztki współczucia, jakie do niej żywiłam.

Tak. Strasznie zakłamana. Idzie w zaparte, wszystko dla SM… aż głupio się na to patrzy. Śmieszy taka postawa. Nie dziwi mnie już, że on czuje się taki bezkarny, że posuwa się do takich rzeczy. Ktoś pisał, że na Wykopie są posty, że w klubach do chłopców od dawna podbija. Ale nam nic do tego, ich związek, córka, wizerunek. Oni pracują na opinie. My możemy wyrażać swoją opinię. Myślę, że zaszło to tak daleko, że będziemy obserwować ciąg dalszy. Tak było z Werką- ludzie pisali, że widzą fałsz, chłód, obojętność i że się rozstaną- tak się tez stało. Niekiedy z boku widać więcej i obcy kojarzą bardziej, niż sami zainteresowani. Na kłamstwie nie zbuduje się niczego wartościowego i trwałego. Widocznie Karolina ma nadzieje, że uda jej się zmienić taką oczywistość mając u boku młodego faceta, jak widać z potrzebami, które rozsadzają jego zdrowy rozsądek.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×