Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kiki57

Dietetyczka bez matury, uwaga Leszno i okolice!

Polecane posty

3 minuty temu, Hellena.De.Vil napisał:

Chodzi o ten ebook, ktory ma okladke z darmową grafiki sciagnieta z netu?

No właśnie, ten motywator dla wicków, ciekawe jak się sprzedaje. Pewnie tak samo jak ubrania z annowego sklepu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Mówiła że w jej pracy jest jedzenie niezdrowe czy odpowiednie dla niej, więc może faktycznie ktoś miał wcześniej rację ze McDonalds.

Albo może jakiś kebab czy coś w tym rodzaju.

Edytowano przez Anka1212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie krytykuje, że poszła do pracy. Nie krytykuje typu/stanowiska/ rodzaju pracy. Nie krytykuje zarobków.

Jedynie - co dało jołtuberce kilkuletnie siedzenie i gadanie głupot do kamery? Ani z tego konkretnych pieniędzy. Ani wiedzy, doświadczenia, rozwoju. Oprocz grupki osob, lubiacych tresci (ktore do kanalu maja podobny sentyment co do serialow, typu tureckiego) & osob, ktore krytykuja mdle i głupie tresci - jest nołnejmem w swojej "branzy". 

Gdy przychodzi wielkie zderzenie z rzeczywistoscia - pyskujaca, mądrkująca, wywyższajaca sie przed kamerka czterdziestolatka idzie do pracy małozarobkowej&małowymagajacej (oprocz uważnosci moze). Drogie dzieci, nie idzcie droga jołtuberow 😄 tym bardziej takich, ktorzy nic nie robia oprocz gadania do kamery (mm) & tych co zachłystneli sie chwilowa "sława&pieniedzmi&fast luxsusem" (szusz). 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jej przypadku to chyba wygląda inaczej, bo ona wcześniej nigdy nie chciała iść do pracy, i tak by siedziała w domu do 18 syna, więc dobrze w sumie ze chociaż ten Youtube miała, kilka złotych zawsze wpadło, bo współpraca chyba nie miała poza tymi podróbkami perfum.

No i tez czasami dla ludzi to hobby, nie forma pracy, u niej częściowo pewnie też tak było. I miała tez chociaz taki kontakt z ludźmi, bo innego za bardzo nie było. Ani z rodziną, ani z sąsiadka ani za bardzo koleżanek nie miała, to sobie chociaż tak pogadała do ludzi i z kimś popisała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Anka1212 napisał:

W jej przypadku to chyba wygląda inaczej, bo ona wcześniej nigdy nie chciała iść do pracy, i tak by siedziała w domu do 18 syna, więc dobrze w sumie ze chociaż ten Youtube miała, kilka złotych zawsze wpadło, bo współpraca chyba nie miała poza tymi podróbkami perfum.

No i tez czasami dla ludzi to hobby, nie forma pracy, u niej częściowo pewnie też tak było. I miała tez chociaz taki kontakt z ludźmi, bo innego za bardzo nie było. Ani z rodziną, ani z sąsiadka ani za bardzo koleżanek nie miała, to sobie chociaż tak pogadała do ludzi i z kimś popisała. 

Nie miała bo zawsze była złośliwa i interesowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2024 o 22:50, Ta_z_1_ napisał:

Nie miała bo zawsze była złośliwa i interesowna.

Dokładnie złośliwa i jędzowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani dietetyczka skończyła w mcdonaldzie albo innym barze. Czy to nie ironia losu, a może ludzie są podli? 🤣:classic_wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, ktoś się zdenerwował, że wątek padł. Zdążyłam napisać, że żal malyny, bo w mikulicach nikt na nią nie czekał, widok mieszkania jej nie wzruszył, choć przeżyła w nim na pewno wiele miłych chwil ze starym i synem, teraz taka niby szczęśliwa w robocie marzeń, ale z twarzy bije smutek. No po prostu kobieta sukcesu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kiki57 napisał:

Oj, ktoś się zdenerwował, że wątek padł. Zdążyłam napisać, że żal malyny, bo w mikulicach nikt na nią nie czekał, widok mieszkania jej nie wzruszył, choć przeżyła w nim na pewno wiele miłych chwil ze starym i synem, teraz taka niby szczęśliwa w robocie marzeń, ale z twarzy bije smutek. No po prostu kobieta sukcesu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy normalny człowiek ma jakąś nostalgię do miejsca, gdzie mieszkał kilkanaście lat , tam urodził się jej syn, tam go wychowywała...dziwny człowiek bez uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ewa.kulak60@wp.pl napisał:

Każdy normalny człowiek ma jakąś nostalgię do miejsca, gdzie mieszkał kilkanaście lat , tam urodził się jej syn, tam go wychowywała...dziwny człowiek bez uczuć.

Widocznie nie byla tam szczęśliwa. A zawsze sis zarzekała ze tak ciężko w domu pracuje i jest happy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malina w filmie znowu sie wymądrza ze ludzie to zli bo w internecie sa specjalistamibod wszystkiego, a sams zapomniała jak była specjalistka od diety xD widziałam nawet jej komentarze na facebooku z radami żywieniowymi np o żelazie 😄 tylko Malyna może być specjalistka! 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malina w każdej tematyce ekspertka. We vlogu gdzie pokazuje ksiązki to pod filmem się wymądrza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Skandia napisał:

Malina w każdej tematyce ekspertka. We vlogu gdzie pokazuje ksiązki to pod filmem się wymądrza. 

To znaczy? Bo nie chce mi się wchodzić 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Ta_z_1_ napisał:

To znaczy? Bo nie chce mi się wchodzić 🤣

Na temat ksiązki z literatury faktu, która nie jest autentyczna, a ona myśli, że tak jest. Nawet nie zna tego tematu. Coś poczyta i już tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Skandia napisał:

Na temat ksiązki z literatury faktu, która nie jest autentyczna, a ona myśli, że tak jest. Nawet nie zna tego tematu. Coś poczyta i już tak jest.

Cała Anka 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam sobie. Anka się odpręża przy literaturze obozowej.🤦 No brak słów do tej baby 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tej tematyki nie nie lubię. Za obardzo później przeżywam ludzkie tragedie. Jak się przy tym odprężyć? Chyba bardziej pogrążyc w smutku 😦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marzena19768 napisał:

A ja tej tematyki nie nie lubię. Za obardzo później przeżywam ludzkie tragedie. Jak się przy tym odprężyć? Chyba bardziej pogrążyc w smutku 😦

Ja często czytam ale właśnie nie mogę powiedzieć żeby to odprężające było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ta_z_1_ napisał:

Ja często czytam ale właśnie nie mogę powiedzieć żeby to odprężające było.

to nawet ciekawe nie było 😄 i na dluzsza mete, nawet dla beki jest nudno 😉

chwilowa odskocznia od warmińskiej szlachcianki - a malina jest  (lub byla) jej fanką; przynajmniej sie czasem na niej wzorowala 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hellena.De.Vil napisał:

to nawet ciekawe nie było 😄 i na dluzsza mete, nawet dla beki jest nudno 😉

chwilowa odskocznia od warmińskiej szlachcianki - a malina jest  (lub byla) jej fanką; przynajmniej sie czasem na niej wzorowala 😆

Znaczy co ciekawe nie było? Ta książka czy Malina 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
7 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Znaczy co ciekawe nie było? Ta książka czy Malina 🤣

hahaha malina 😄

a propo ksiazki 😆 czy ebook maliny (z okladka z darmowa grafika) zostal juz bestsellerem 😆😆😆

Edytowano przez Hellena.De.Vil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hellena.De.Vil napisał:

hahaha malina 😄

a propo ksiazki 😆czy ebook maliny (z okladka z darmowa grafika) zostal juz bestsellerem 😆😆😆

Ja już zdążyłam o nim zapomnieć 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wleciał tik tok, mąż do żony :ale piękna ...enka na co żona odpowiada "a gdzie tam stara ...". Mąż na to "ale ...enka ładna". No hahaha ubaw po pachy. Serio ją to bawi? Te tik toki które ona wstawia są żenujące jak ona sama😁

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malyna dziś się skarży, że 20 minut przez chłopa pod  paczkomatem straciła, a może sobie ściągnij kobito najmądrzejsza na świecie aplikację. to chłop nie będzie ci przeszkadzał. Co za brak rozgarnięcia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 27.08.2024 o 06:16, pstarzynskaaa napisał:

Wleciał tik tok, mąż do żony :ale piękna ...enka na co żona odpowiada "a gdzie tam stara ...". Mąż na to "ale ...enka ładna". No hahaha ubaw po pachy. Serio ją to bawi? Te tik toki które ona wstawia są żenujące jak ona sama😁

Żenująca baba. Poziom żartu zapuszczonego Janusza, który uważa się za nie wiadomo kogo i płacze, że żony są złe bo nie pozwalają sobie na robienie za służącą podczas gdy Janusze by chciały po pracy całymi dniami tylko chlać piwsko i leżeć do góry bębnem.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×