Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 godzin temu, marzena19768 napisał:

A może to tylko dla wzbudzenia zainteresowania widzów? Musiała wymyślić jakiś temat, aby się klikało.

Też tak sobie pomyślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Detektywka napisał:

Też tak sobie pomyślałam.

Ja też tak uważam, jeszcze kilka dni i go niespodziewanie znajdzie.

Dnia 25.04.2024 o 23:27, Kriskros napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się u niej musi dziać że tak zareagiwala na telefon. To znaczy kazdy by się wkurzył, może popłakał jakby zgubił telefon i to za  4 tysiące, ale u niej jest to głębiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2024 o 16:24, Dobra _Dusza napisał:

Ta kobieta mieszka na wsi, ma kupę ziemi do zagospodarowania wokół domu. Można tam nasadzić egzotycznych roślin, porobić rabaty, stworzyć piękny ogród. Tymczasem przestrzeń wokół jej domu to klepisko/śmietnisko, a dom napchany przerażającą ilością doniczek. Wariactwo.

Zgadzam się z Tobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2024 o 06:28, Wafel napisał:

Może ona wychodzi z założenia że podwórko jest teściow więc się rządzić nie będzie? Nie wiem, ale nawet jak ktoś nie lubi grzebać w ogrodzie to chociaż jakiś plac zabaw dla Laurki. Czasem mnie dziwi że ludzie nie chcą mieszkać ładnie jednoczenie mając w domu dżunglę i dokupując kolejne chińskie badziewie. 

Ładna trawa i ozdobne krzewy ,a przede wszystkim ogrodzenie przy tak małym dziecku ! Jest auto ,a z tego co widać miejsce na garaż też jest ,ale garażu brak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szarlot oglądałam troxhe ale ona mnie denerwuje bo nie można mieć w komentarzach inne zdanie niż ona. Odpisze rzucając się i od razu ban. 

Koty. Alkohol. Kwiaty. Nuda. Dobrze ze Laura poszła do przedszkola ma szansę wyjść na ludzi. 

Ta się wybiła na odchudzaniu. Niby mówi że zdrowie je ale ona ma zawsze jojo pp wakacjach. Czyli nawyków nie zmienia. Wg mnie chudnie szybko bo głoduje albo bardzo mało je. Potem wakacje żrę wszystko i od nowa

Jak się przeleci jej vlogi to widać że co roku raz gruba raz chuda potem gruba i od nowa. 

Te poszukiwania telefonu też masakra 

Filmiki niby co dziennie ale 8 minut? Może ona t9 wszystko kręci jednego dnia? Przebiera się tnie tnie i w 1 dzień nagrywa 7 odcinków? Nie zdziwiłabym się. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta sprawa telefonu z Jasnowidzem 😂 Na bank się cudownie znajdzie. Te filmiki coraz bardziej o niczym, tylko wyczekiwać działki i Sianożętów. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2024 o 22:48, kochana999 napisał:

Filmiki niby co dziennie ale 8 minut? Może ona t9 wszystko kręci jednego dnia? Przebiera się tnie tnie i w 1 dzień nagrywa 7 odcinków? Nie zdziwiłabym się. 

 

Też odnoszę takie wrażenie. Wystarczy zwrócić uwagę na szczegóły i widać, że w jednym filmie zlepia urywki z różnych dni. Czyli może nagrywać 2-3 dni a potem zrobić z tego film na cały tydzień.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Kriskros napisał:

Ta sprawa telefonu z Jasnowidzem 😂 Na bank się cudownie znajdzie. Te filmiki coraz bardziej o niczym, tylko wyczekiwać działki i Sianożętów. 

Na pewno Jackowski pochyli się nad jej telefonem 😆

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna co chwilę robi wpadki w filmach, po których widać , że na pewno nie nagrywa codziennie. Niestety to tylko potwierdza, że widzów ma za nic i oszukuje bez skrupułów. Ciężko też zrozumieć po co ta jej szopka, przecież mogłaby wrzucać 2 razy w tygodniu i też byłoby ok, zamiast ciągnąć za sobą tą sieć kłamstw.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i smutne jest też to że Laura już taka duża a ciągle nie ma własnego pokoju, tylko śpi z nimi w sypialni, bawi się w salonie. wiadomo nie ma siedzieć sama w pokoju ale wg mnie dziecko powinno mieć już miejsce takie dla siebie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle kiedyś ją oglądam i patrzę że ma królika?! 
takie zoo... :classic_biggrin:

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kochana999 napisał:

a w ogóle kiedyś ją oglądam i patrzę że ma królika?! 
takie zoo... :classic_biggrin:

Dwa 🐰

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Detektywka napisał:

Już od dawna co chwilę robi wpadki w filmach, po których widać , że na pewno nie nagrywa codziennie. Niestety to tylko potwierdza, że widzów ma za nic i oszukuje bez skrupułów. Ciężko też zrozumieć po co ta jej szopka, przecież mogłaby wrzucać 2 razy w tygodniu i też byłoby ok, zamiast ciągnąć za sobą tą sieć kłamstw.

To samo myślę od bardzo dawna . Mniej ,a o wartościowych treściach . 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Papuga napisał:

To samo myślę od bardzo dawna . Mniej ,a o wartościowych treściach . 

tak, nawet raz w tygodniu, ale konkretnie i na temat. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona ma nerwicę natręctw. Jak się do czegoś przyczepić to koniec. Teraz wszystko maluje jak szalona.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka , że ściany się maluje jak są brudne ,a góra jest świeżo zrobiona u nich ,ponieważ tam nie mieszkali i mało przebywali zupełnie bez sensu jest robienie znowu remontu tam. Telefon już jakiś w dzisiejszym filmie jest 🤭 widziałyście to co jest na podwórku przed domem? Wysoka trawa , wielkie chwasty . Porażka 🤦🏻‍♀️ Serio szkoda , że nie ma zamiłowania do dbania o to co na zewnątrz. Mogłoby być pięknie i przyjemnie . Ahh 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2024 o 07:01, ale_kicha napisał:

Ona ma nerwicę natręctw. Jak się do czegoś przyczepić to koniec. Teraz wszystko maluje jak szalona.

To na pewno . Niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Papuga napisał:

Prawda jest taka , że ściany się maluje jak są brudne ,a góra jest świeżo zrobiona u nich ,ponieważ tam nie mieszkali i mało przebywali zupełnie bez sensu jest robienie znowu remontu tam. Telefon już jakiś w dzisiejszym filmie jest 🤭 widziałyście to co jest na podwórku przed domem? Wysoka trawa , wielkie chwasty . Porażka 🤦🏻‍♀️ Serio szkoda , że nie ma zamiłowania do dbania o to co na zewnątrz. Mogłoby być pięknie i przyjemnie . Ahh 

minuta 7:45 laura się pyta gdzie masz telefon, a ona mówi że w torebce. 
a gdzie Ty go miałaś? a ona że "tamten położyłam na dachu" tzn że jakiś inny. ale w ogóle że córka pyta się o telefon? karze jej tak mówić? do kamery? czy tak dużo o tym w domu mówi, że aż się sama laura dopytuje? 

a potem Szarlott mówi "kurcze chyba się za cienko ubrałyśmy"
a laura " kurcze!" XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szarlott też super zakłamuje rzeczywistość kamerą którą zawsze ustawia widok z góry XD 
zupełnie inaczej wygląda jak ktoś ją nagrywa, czy gdzieś ustawi kamerę, a inaczej jak sama siebie. 
różnica jakieś 20 kg 🤣

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Jak bym byla wewnątrz tego domu to mialabym wrażenie ,ze jestem na jarmarku. Co ona zrobila z tej chałupy 🤦 Każdy przedmiot z innej parafii,nic do niczego nie pasuje,z tymi kwiatkami to tez już odleciała. Ja rozumiem że ktos lubi kwiaty i ma kilka okazalych w domu,ale u niej to zakrawa o nerwice natręctw. Nie skupia sie na jakosci tylko na ilości. Zamiast siedzieć, bredzić i przestawiac wkoło Macieju te kwiatki ,pobawilaby sie z córką lub zrobila cos pożytecznego przed domem. Swoja drogą dobrze , że rodzice mają działkę to w upal ma gdzie doope posadzić,bo na tym podwórku to nie ma gdzie. Co jej po tych metrach kwadratowych w domu ,ktorymi sie chwali skoro nie ma sie tam jak ruszyć bo wszystko zastawione ,zagracone i zle zagospodarowane.

Edytowano przez Szara mysz
  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś we vlogu "skończymy to" mówi że powyciągała różne ozdoby które mogą się przydać do zmiany arażacji, bla bla... i myślimy, że to dziś je wyjeła, skoro dziś jest vlog i skoro to pokazuje? 
tyle że to już leży nie wiem ile tam... a ze 2 vlogi wstecz tytuł "syzyfowa praca" w 7:57 minucie widać jak te graty już leżą tam na podłodze. czyli te vlogi to nie co dziennie nagrywane tylko taki zlepek, co jej tam przyjdzie do głowy to sklei 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, kochana999 napisał:

dziś we vlogu "skończymy to" mówi że powyciągała różne ozdoby które mogą się przydać do zmiany arażacji, bla bla... i myślimy, że to dziś je wyjeła, skoro dziś jest vlog i skoro to pokazuje? 
tyle że to już leży nie wiem ile tam... a ze 2 vlogi wstecz tytuł "syzyfowa praca" w 7:57 minucie widać jak te graty już leżą tam na podłodze. czyli te vlogi to nie co dziennie nagrywane tylko taki zlepek, co jej tam przyjdzie do głowy to sklei 

Też to zauważyłam. No cała Szarlott... Nie myśli co publikuje. Mnie najbardziej  denerwowalo jak z pół roku temu na jednym z filmów pomalowała Laurce paznokcie. Na kolejnym filmie był fragment co mówiła, że już 3 dni temu je pomalowała i się ładnie trzymają. Na następny dzień mówi, że wczoraj je pomalowały 🙈 w jednym filmie Laurce farba z paznokci zeszła, a w kolejnym dalej pomalowane. Jej się nawet kłamać nie chce do porządku. Chociaż te najbardziej rażące wpadki mogłaby powycinać, ale nie, woli wrzucać jak leci, bo głupi lud nie ma nic do gadania, a nawet jak się odezwie to od razu zbanuje.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Patrząc na te jej ciągle nowe obsesje (dwa główne nurty: 1- maniakalne kupowanie, 2- ciągle przestawianie, przemalowanie, drapanie się po ciele, mówienie o rozmiarze s i wadze, mówienie jednego i tego samego w kółko itp) to na pewno ma nerwicę natręctw jak nie gorzej.

Edytowano przez Detektywka
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Detektywka napisał:

Patrząc na te jej ciągle nowe obsesje (dwa główne nurty: 1- maniakalne kupowanie, 2- ciągle przestawianie, przemalowanie, drapanie się po ciele, mówienie o rozmiarze s i wadze, mówienie jednego i tego samego w kółko itp) to na pewno ma nerwicę natręctw jak nie gorzej.

Nerwica natręctw akurat na tym nie polega. To po prostu taki charakter.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Detektywka napisał:

Patrząc na te jej ciągle nowe obsesje (dwa główne nurty: 1- maniakalne kupowanie, 2- ciągle przestawianie, przemalowanie, drapanie się po ciele, mówienie o rozmiarze s i wadze, mówienie jednego i tego samego w kółko itp) to na pewno ma nerwicę natręctw jak nie gorzej.

Z pewnością ma jakieś zaburzenia psychiczne. Do tego uważa się za najmądrzejsza we wsi i myśli, że nikt nie widzi jaką jest kłamczuchą.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie w niej to ze mówi że nie lubi słodyczy a potem jedzą lody 😆 

Albo jak ktoś coś skomentuje zapyta się to ona zaraz ataktuje. To tak jak ktoś zapytał się o psa pod nowym filmem a ona że zaraz wtykają nos ludzie w nie swoje sprawy.. Ale przecież zdarzają się ludzie którzy tak o oglądają cie i w ogóle nie znają, nie wiedzą czyj to pies itp. A tu taki atak. 

Ja jej kilka razy zadałam jakieś pytanie. Zawsze atak I blokada konta 😱🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2024 o 10:09, Detektywka napisał:

Patrząc na te jej ciągle nowe obsesje (dwa główne nurty: 1- maniakalne kupowanie, 2- ciągle przestawianie, przemalowanie, drapanie się po ciele, mówienie o rozmiarze s i wadze, mówienie jednego i tego samego w kółko itp) to na pewno ma nerwicę natręctw jak nie gorzej.

Ostatnio nie słyszałam o rozmiarze es 😆 w ogóle jakoś tak nawet mniej mówi o diecie i wadze? Czy mi się zdaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o jej filmiku jak komentowała swoje filmy? Ja po chwili wyłączyłam i jakoś nie mogłam tego słuchać. Nie zdzierżyłam tych wywodów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×