Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

i ona nie wie co to kcal, ale wie że trzeba cyt "zmniejszyć koryto" i "zmniejszyć ilość posiłków" i to potwierdza moją teorię że ona głoduje, przez to tak ciągle ma to jojo po wakacjach ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

porusza temat jajek w lodówce czy poza lodówką, ale zapomina o tym że w sklapach mimo to że stoją poza lodówką to sklepy są klimatyzowane i tam jest zawsze chłodniej niż w naszym domu. tak myślałam tutaj o tym napisać 😄 bo nie mogę jej komentarza dać bo mam bloka XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2024 o 21:36, ale_kicha napisał:

Mnie najbardziej rozbawiło jak powiedziała że nie jedzie nad morze bo martwi się o Paulę. Z kim niby tak by pojechała? Sama z Laurą? Przecież Dawid nie dostałby urlopu z dnia na dzień. Te jej wymyślone koleżanki też raczej odpadają 😉

Tak powiedziała?

Co ma Paula do wakacji? Może chodziło o to, że nie jedzie teraz na wakacje a pojedzie w sierpniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2024 o 10:54, Paryz London napisał:

Tak powiedziała?

Co ma Paula do wakacji? Może chodziło o to, że nie jedzie teraz na wakacje a pojedzie w sierpniu?

Chodziło jej o to, że tak się o przejmuje operacja i dlatego nie jedzie. A prawda jest taka, nie nie miałaby z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest podejrzane ze w ostatnim filmie się maluje i pokazuje króliki jakbyśmy się tu zastanawiały nad tym 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ale_kicha napisał:

Chodziło jej o to, że tak się o przejmuje operacja i dlatego nie jedzie. A prawda jest taka, nie nie miałaby z kim.

I do szpitala też nie jedzie bo ma katar.

Ale na grilla to się wybiera 😆 ciekawe ile polane % było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kochana999 napisał:

Czy to nie jest podejrzane ze w ostatnim filmie się maluje i pokazuje króliki jakbyśmy się tu zastanawiały nad tym 🤔

Ostatnio pytałam tu  króliki i nagle pokazała. Temat wagi też był poruszany i wspomina o 4kg. Widać, że czyta kafe😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech czyta przynajmniej lepiej zrozumie potrzeby konsumenta ,  czyli swoich widzów .😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się z Paulą potwierdziło, że o nerki chodzi. Myślałam jednak, że nie jest aż tak grubo 😟 wiadomo, że usunięcie chorej nerki ma dwie strony... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowy film minuta 4:17 ten pokoj teraz widzę tą graciarnie, przesadziła z tymi talerzami wokół drzwi, bo jeszcze nad łóżkiem było spoko a teraz? wsiu bzdziu 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Wsedno napisał:

No i się z Paulą potwierdziło, że o nerki chodzi. Myślałam jednak, że nie jest aż tak grubo 😟 wiadomo, że usunięcie chorej nerki ma dwie strony... 

no można żyć z jedną bez problemu, ale tylko się pilnować, odpowiednia dieta itp. jeśli można było tak po prostu usunąć i po problemie chorobowym to super, a nie że jakiś rak przerzuty czy coś, bo one tak to trochę rozdmuchały, że serio myślałam, że umiera. 

tak na luzie do tego podchodzę bo moja siostra też miała usuniętą nerkę i śmiga normalnie tyle że musi pilnować się co je i nie może piwa itp. ale poza tym wszystko okej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a wypowiedz Laury że matka ma pipkę, ona ma fifolka a Dawid ma też pipkę a Szarlot haha to tak specjalnie mówi ale w ogóle po co takie tematy? pójdzie do przedszkola i będzie tak mówić 😕 

to wychodzą te szarlotowe głupie nie śmieszne żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrałaby jakieś przepisy. Tyle było o tej wyspie, że teraz będzie wygodnie umiejscowic kamerę aby nagrać odcinek i nic.

Edytowano przez Paryz London

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ona tak się stroi na grilla? Tym bardziej, że idzie na drugą stronę domu 🤣 nie lepiej iść wygodnie a nie ...enka, loki i szminka😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pipi41 napisał:

Po co ona tak się stroi na grilla? Tym bardziej, że idzie na drugą stronę domu 🤣 nie lepiej iść wygodnie a nie ...enka, loki i szminka😆

No a gdzie ma się wystroić? 😀 Ciągle tylko dom i zakupy jako odskocznia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Pipi41 napisał:

Po co ona tak się stroi na grilla? Tym bardziej, że idzie na drugą stronę domu 🤣 nie lepiej iść wygodnie a nie ...enka, loki i szminka😆

Córka zawsze w cieniu wystrojonej mamusi. Żebrze o uwagę matki, a dostaje kpiące, poniżające, lekceważące komentarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Dobra _Dusza napisał:

Córka zawsze w cieniu wystrojonej mamusi. Żebrze o uwagę matki, a dostaje kpiące, poniżające, lekceważące komentarze. 

Trafnie ujęte. Mała jest fajną dziewczynka na razie i lubie jak opowiada, ale ona dziwnie prowadzi rozmowę z tym dzieckiem,niby cos tam do niej odpowie ale zbywalczo i tym dziwnym tonem. Co do jej wystrojenia to ja mam ubaw jak nakreci te loki i ubierze sie w te ciuchy od Bułgarów, które kupuje hurtowo. O gustach się nie dyskutuje,ale ona to powinna na lokalnym rynku sprzedawać te kolorowe kiece , przaśna ona ,przaśny jej styl,przaśne zachowanie ,jedyne czego jej brakuje to sie  jeszcze brokatem posypać.

Edytowano przez Szara mysz
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Dobra _Dusza napisał:

Córka zawsze w cieniu wystrojonej mamusi. Żebrze o uwagę matki, a dostaje kpiące, poniżające, lekceważące komentarze. 

Nie przesadzaj, też nie pochwalam jej odżywek typu pitryna, ale Laury to akurat ona nie zbywa i nie poniża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NAMIOT DO BASENU TO REWELACJA! KĄPIEL W BASENIE! - 

foczka w basenie, 

ale jak widzę jak wygląda jej brzuch to się dziwie że ona nie lubi ćwiczyć 

 ale brawo za odwagę wejścia do wody 😄

Edytowano przez kochana999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do basenu i Laury to trochę nie odpowiedzialne że nie raz Laura biega po podwórku a ta na nią nie patrzy, przecież kto tam wie co dziecku przyjdzie do głowy, niech się poślizgnie czy coś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gołe dziecko w basenie 😏 

Co do brzucha, te 4 kg które sobie umysliła zrzucić to raczej chyba nie wyeliminują tej oponki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Wsedno napisał:

Gołe dziecko w basenie 😏 

Co do brzucha, te 4 kg które sobie umysliła zrzucić to raczej chyba nie wyeliminują tej oponki. 

Aby oponkę wyeliminować, albo polepszyć figure to musiałaby wprowadzić ćwiczenia, najlepiej siłowe. Tak jak piszesz, dzięki samemu schudnięciu może być drobniejsza, ale proporcje pozostaną.

Edytowano przez Detektywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×