Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
maseło

LGS

Polecane posty

Co strasznego było w poprzednim wątku na końcu, że zniknął?

Czekam aż Kasia pokaże trochę więcej nowego mieszkania, ale chyba nic z tego 🥺

Teraz będą już chyba tylko filmy „z biura” i nakładanie peelingu na skórę głowy w koszuli na środku tego biura, zamiast w łazience…

Ogólnie uwielbiam ich filmy i estetykę, sam pomysł na biuro, żeby miały gdzie się skupić, popracować, spotkać w sprawach firmowych poza domem - super 🙂

Jakiś film pogadankowy nagrany stamtąd na ładnym tle - ok, ale już nakładanie produktów na włosy siedząc na podłodze w wynajętym do nagrywek mieszkaniu - chyba dla mnie przerost formy nad treścią…

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mieszkanie w sensie ich obecne biuro jest wystawione na sprzedaż. Z tym nakładaniem peelingu na włosy, myciem włosów w biurze  to totalna odklejka. Ani wiarygodne ani ciekawe.

Cytat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, maseło napisał:

Co strasznego było w poprzednim wątku na końcu, że zniknął?

Czekam aż Kasia pokaże trochę więcej nowego mieszkania, ale chyba nic z tego 🥺

Teraz będą już chyba tylko filmy „z biura” i nakładanie peelingu na skórę głowy w koszuli na środku tego biura, zamiast w łazience…

Ogólnie uwielbiam ich filmy i estetykę, sam pomysł na biuro, żeby miały gdzie się skupić, popracować, spotkać w sprawach firmowych poza domem - super 🙂

Jakiś film pogadankowy nagrany stamtąd na ładnym tle - ok, ale już nakładanie produktów na włosy siedząc na podłodze w wynajętym do nagrywek mieszkaniu - chyba dla mnie przerost formy nad treścią…

O tym samym pomyślałam jak widziałam jak nakłada peeling. Już wiarygodniej by było jakby to zrobiła w łazience ale cóż. 
Kasia też w ostatnim vlogu reklamowała kremy do twarzy ubrana w białą bluzeczkę, w salonie tego mieszkania pod słońce chwaląc jak to krem rozświetla 🥴

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, maseło napisał:

Co strasznego było w poprzednim wątku na końcu, że zniknął?

Czekam aż Kasia pokaże trochę więcej nowego mieszkania, ale chyba nic z tego 🥺

Teraz będą już chyba tylko filmy „z biura” i nakładanie peelingu na skórę głowy w koszuli na środku tego biura, zamiast w łazience…

Ogólnie uwielbiam ich filmy i estetykę, sam pomysł na biuro, żeby miały gdzie się skupić, popracować, spotkać w sprawach firmowych poza domem - super 🙂

Jakiś film pogadankowy nagrany stamtąd na ładnym tle - ok, ale już nakładanie produktów na włosy siedząc na podłodze w wynajętym do nagrywek mieszkaniu - chyba dla mnie przerost formy nad treścią…

Bo ta Justyna to przerost formy nad treścią. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym tygodniu zareklamowały chyba 3-4 marki kosmetyczne xd

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kamazet napisał:

W jednym tygodniu zareklamowały chyba 3-4 marki kosmetyczne xd

Tam reklama goni reklamę. zero wiarygodności. 
ktoś napisał kiedyś komentarz zeby Justyna nagrała ulubieńców ale takich od serca bez reklamy to po pierwsze pojawiły się wicki adwokatki a po drugie oczywiście komentarz bez echa od samej zainteresowanej bo przecież jak to tak bez reklam, szkoda czasu przecież jak nic z tego się nie ma. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trzeba zarobić ale się nie narobić. Prowadzą wystawne życie, więc będzie coraz więcej reklam u nich. Adwokatki to wgl jakiś inny poziom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

One ledwo co otrzymają prezent w postaci nowych kosmetyków już je reklamują, bez przetestowania, bez recenzji, bez czytania składów. Wszystkie produkty według ich opinii są super, robią cuda, tańczą, błyszczą,  odmładzają. O konserwantach w nich zawartych, "oblepiaczach" i testach na zwierzętach cisza. Mało to wiarygodne i totalnie nieprzekonywujące.

Edytowano przez secretgarden
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, secretgarden napisał:

One ledwo co otrzymają prezent w postaci nowych kosmetyków już je reklamują, bez przetestowania, bez recenzji, bez czytania składów. Wszystkie produkty według ich opinii są super, robią cuda, tańczą, błyszczą,  odmładzają. O konserwantach w nich zawartych, "oblepiaczach" i testach na zwierzętach cisza. Mało to wiarygodne i totalnie nieprzekonywujące.

A przy tym reklamują musztardy i odkurzacz. Takie bjuti influ w tym naszym kraju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kamazet napisał:

W jednym tygodniu zareklamowały chyba 3-4 marki kosmetyczne xd

Bardzo duzo maja reklam na insta. Jest to bardzo irytujące, gdy co chwile sie widzi nowy kremik. W ogole nie sa wiarygodne. Lubilam dziewczyny kiedys, sa estetyczne, dobrze wygadaja, ale zaczely mnie strasznie draznic tymi reklamami 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No straszne słupy reklamowe się z nich zrobiły. Jedyne co przemawia na ich korzyść to to, że są znośne w odbiorze i że raz na jakiś czas nagrają sensowny i w miarę przydatny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One od dłuższego czasu nie mają regularności i przewidywalności w emitowaniu filmów, co dla mnie jest błędem. Nie potrafią, czy też nie chcą jak inni nagrać coś na zapas (mierzymy, czy np. polecajki domowe można nagrać wcześniej), gdy sobie robią dłuższą przerwę, jak tę w styczniu. Coraz mniej jest filmów od tzw. serca, a więcej nudy z treningów Kasi. Zrobiło się klasyczne TV Mango, zareklamują wszystko jak kasę ktoś przeleje.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, secretgarden napisał:

One od dłuższego czasu nie mają regularności i przewidywalności w emitowaniu filmów, co dla mnie jest błędem. Nie potrafią, czy też nie chcą jak inni nagrać coś na zapas (mierzymy, czy np. polecajki domowe można nagrać wcześniej), gdy sobie robią dłuższą przerwę, jak tę w styczniu. Coraz mniej jest filmów od tzw. serca, a więcej nudy z treningów Kasi. Zrobiło się klasyczne TV Mango, zareklamują wszystko jak kasę ktoś przeleje.

One już nagrywają tylko pod reklamy. Ale da się zauważyć że jak jest za dużo krytyki pod tym kątem to wrzuca jakiś nudny film żeby niby pokazać jak to robią z pasji. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nowy film dziś wjechał, sporo nudnych momentów przewinęłam. Hit filmu,  łapka na rozprowadzanie samoopalacza na plecach, no przecież bez tego gadżetu żadna szanująca się pani domu się nie obejdzie!😉Nudne i bezpłciowe koszmarki stylizacyjne firmy MM (płatna promocja jak zwykle) , przydługawe spodnie w sam raz by zaliczyć bliskie spotkanie z płytą chodnikową. Reklama agd (płatna zapewne) i reklama sklepu meblowego. I teraz zapewne nastąpią dwa tygodnie przerwy, chyba, że pojawi się kolejna, płatna współpraca.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałam nowe lokum Kasi. To jest mieszkanie czy dom? Ta kuchnia całą w drewnie do mnie nie przemawia w ogóle. Ich styl bardzo się zmienił na gorsze, same luźne, ciotkowate ciuchy. Kaśka tylko pokazuje wyjazdy. Nie malują się już do kamery. Jak oglądam to większość przewijam a dawniej oglądałam od a do z. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nikita111111 napisał:

Dziś widziałam nowe lokum Kasi. To jest mieszkanie czy dom? Ta kuchnia całą w drewnie do mnie nie przemawia w ogóle. Ich styl bardzo się zmienił na gorsze, same luźne, ciotkowate ciuchy. Kaśka tylko pokazuje wyjazdy. Nie malują się już do kamery. Jak oglądam to większość przewijam a dawniej oglądałam od a do z. 

Ja myślę że albo jakiś bliźniak albo mieszkanie dwupoziomowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, redżina napisał:

Ja myślę że albo jakiś bliźniak albo mieszkanie dwupoziomowe 

To jest parter lub tylko góra szeregówki podzielonej na poszczególne mieszkania ze wspólną klatką schodową. Osobny ogródek do którego Kasia ma dostęp. Mieszkanie bez piwnicy i komórki lokatorskiej , na totalnej wsi. Dziewczyny z sąsiedniego portalu już dawno rozszyfrowały miejscówkę;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 minut temu, Nikita111111 napisał:

Dziś widziałam nowe lokum Kasi. To jest mieszkanie czy dom? Ta kuchnia całą w drewnie do mnie nie przemawia w ogóle. Ich styl bardzo się zmienił na gorsze, same luźne, ciotkowate ciuchy. Kaśka tylko pokazuje wyjazdy. Nie malują się już do kamery. Jak oglądam to większość przewijam a dawniej oglądałam od a do z. 

Mieszkanie w stylu yapandi, w wydaniu Kasi zbyt ascetyczny , który de facto już powoli w tak radykalnej wersji minimalistycznej wychodzi  z mody.

Edytowano przez secretgarden
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Nikita111111 napisał:

Dziś widziałam nowe lokum Kasi. To jest mieszkanie czy dom? Ta kuchnia całą w drewnie do mnie nie przemawia w ogóle. Ich styl bardzo się zmienił na gorsze, same luźne, ciotkowate ciuchy. Kaśka tylko pokazuje wyjazdy. Nie malują się już do kamery. Jak oglądam to większość przewijam a dawniej oglądałam od a do z. 

Też obecny ich styl do mnie nie przemawia. Czasem coś mi się u nich jeszcze spodoba ale w większości jestem na nie a kiedyś lubiłam styl obu.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie z mieszkaniem Kasi jak ze stylem ubierania Justyny coś się rozmyło...Niemniej na plus zawsze to, że wypracowała sobie szansę na spełnienie marzenia.  A sam vlog niestety przeleciałam przewijając bo nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Anitella napisał:

Jak dla mnie z mieszkaniem Kasi jak ze stylem ubierania Justyny coś się rozmyło...Niemniej na plus zawsze to, że wypracowała sobie szansę na spełnienie marzenia.  A sam vlog niestety przeleciałam przewijając bo nudny.

Nudny i dziwnie zmontowany. Jakoś tak mało profesjonalnie. Dziwne cięcia, bez plynnych przejść. Oj nie chce się dziewczynom, nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Nudny i dziwnie zmontowany. Jakoś tak mało profesjonalnie. Dziwne cięcia, bez plynnych przejść. Oj nie chce się dziewczynom, nie chce. 

To niestety widać, że im się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osiadły na laurach, a są przecież dwie, więc co do zasady  praca jest współdzielona. Wyjazdy, lancze, gabinety kosmetyczne, treningi, a aktywność i kreatywność poszły się paść na zielona łąkę. Sielskie życie mają, przelewy za reklamy płyną strumieniem, a reszta, zaangażowanie w pracę nieważne. Za wiosenną kolekcję torebuniuek wpłynie pokaźna sumka i czas na kolejne wakajki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, secretgarden napisał:

Osiadły na laurach, a są przecież dwie, więc co do zasady  praca jest współdzielona. Wyjazdy, lancze, gabinety kosmetyczne, treningi, a aktywność i kreatywność poszły się paść na zielona łąkę. Sielskie życie mają, przelewy za reklamy płyną strumieniem, a reszta, zaangażowanie w pracę nieważne. Za wiosenną kolekcję torebuniuek wpłynie pokaźna sumka i czas na kolejne wakajki.

Sęk w tym, że już niewiele muszą. Ze starej gwardii YT ostało się niewiele kanałów, a a filmiki też mają słabe. Na przykład u różowej Kingi to już zupełnie dramat. Albo dzieci, albo paplanie o niczym, albo stylówki gwiazd. Nowe kanały zakładają młode dziewczyny, więc nie jest to raczej target dla czterdziestolatek, i z racji tego, że nie ma co oglądać ogląda się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Anitella napisał:

Sęk w tym, że już niewiele muszą. Ze starej gwardii YT ostało się niewiele kanałów, a a filmiki też mają słabe. Na przykład u różowej Kingi to już zupełnie dramat. Albo dzieci, albo paplanie o niczym, albo stylówki gwiazd. Nowe kanały zakładają młode dziewczyny, więc nie jest to raczej target dla czterdziestolatek, i z racji tego, że nie ma co oglądać ogląda się je.

Sporo racji w tym co piszesz, ale skoro konkurencji jest mało, to tym bardziej każdy fajny, ciekawy kontent będzie jak złoto. A tak kolejny raz przewijam ponad połowę filmu i to jest lipa. Nawet reklamodawcom coś zaświta i  nawet najwierniejsi obserwatorzy wcześniej , czy później odejdą jak ktoś uparcie będzie manianę jutubową odstawiał.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Anitella napisał:

Sęk w tym, że już niewiele muszą. Ze starej gwardii YT ostało się niewiele kanałów, a a filmiki też mają słabe. Na przykład u różowej Kingi to już zupełnie dramat. Albo dzieci, albo paplanie o niczym, albo stylówki gwiazd. Nowe kanały zakładają młode dziewczyny, więc nie jest to raczej target dla czterdziestolatek, i z racji tego, że nie ma co oglądać ogląda się je.

Która to?, Bo nie kojarzę, ze starej gwardii Pannę Joannę czasem obejrzę, ale tam też bywa nuuuudnoooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, secretgarden napisał:

Sporo racji w tym co piszesz, ale skoro konkurencji jest mało, to tym bardziej każdy fajny, ciekawy kontent będzie jak złoto. A tak kolejny raz przewijam ponad połowę filmu i to jest lipa. Nawet reklamodawcom coś zaświta i  nawet najwierniejsi obserwatorzy wcześniej , czy później odejdą jak ktoś uparcie będzie manianę jutubową odstawiał.

To z punktu widzenia widza. Im kasa i tk płynie, więc jest olewka. Z drugiej strony przeciętny człowiek zmienia pracę kilka razy w życiu, one w Yt siedzą od lat, więc wypalenie jest naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, secretgarden napisał:

Która to?, Bo nie kojarzę, ze starej gwardii Pannę Joannę czasem obejrzę, ale tam też bywa nuuuudnoooo:)

Kinga Pinkrock, czy jak to się tam pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja je oglądam jeszcze tylko dlatego, że są miłe w odbiorze ( na tle innych influ wypadają bardzo dobrze) i dlatego, że lubię ich filmy modowe. Vlogi oglądam ale przewijam reklamy a filmy kosmetyczne omijam szerokim łukiem tak samo jak na innych kanałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×