Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marzena19768

Monika z Rodzinka M vlog

Polecane posty

8 minut temu, Stonka biedronka napisał:

no ja wiem ze ty tak z troski, z dobrego serduszka sie o nią martwisz... Nie martw sie o nią, poradzi sobie. Idź popracować, odłóż więcej kasy bo co będzie jak ci sie cos stanie? No chyba ze mąż tak dobrze cie zabezpieczył ze ty już nic nie musisz.

Po co miałabym się o nią martwić, to obca kobieta. Dziwi mnie tylko taka lekkomyślność (chyba, że ona jednak gdzieś pracuje i odklada dla siebie na czarna godzinę, nie dla dzieci i mężA, ale dla siebie- ale nie będzie przecież się tym chwaliła na yt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Może zarobki z yt odkłada,  by być niezależną finansowo.

Edytowano przez marzena19768
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marzena19768 napisał:

Przecież to był sarkazm... To, co ma z yt to pewnie tylko na waciki...

Sprzedaje prywatność swoją i swoich dzieci w zamian za kasę na waciki, starszy syn wie z czym to się wiąże i dlatego nie chce uczestniczyć w tym Mońki gadanym cyrku, najgorzej, że młodszy jeszcze za mały i nie zdaje sobie sprawy, że ma w chacie Big Brothera. Mońka ma na waciki i dlatego tłucze te vlogi bo myśli, że kasa większa jej wpadnie ale jakim kosztem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antoś też coraz rzadziej się pokazuje, jedynie Julka często z mama nagrywa np. przepisy kulinarne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Monikę od dobrych 2 lat. Uwielbiam  jej początkowe filmiki ,ale.teraz chyba content się kończy, bo dzieci dorastają. Lubię ja , za to nie przepadam za jej mężem, bo jak można pozwalać by kobieta malowała cały dom ,kopała na polu i roniła wszystkie  prace ogrodowe  sama. A może ona sama tego chce ? Nie mam pojęcia. Razi mnie to. Ciekawe co robi w domu jej mąż oprócz pracy., bo cbhna nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, eliza2016 napisał:

Oglądam Monikę od dobrych 2 lat. Uwielbiam  jej początkowe filmiki ,ale.teraz chyba content się kończy, bo dzieci dorastają. Lubię ja , za to nie przepadam za jej mężem, bo jak można pozwalać by kobieta malowała cały dom ,kopaa na polu i roniła wszystkie  prace ogrodowe  sama. A może ona sama tego chce ? Nie mam pojęcia. Razi mnie to. Ciekawe co robi w domu jej mąż oprócz pracy., bo cbhna nic.

Przecież ona te prace robi z mężem, kiedy on jest w domu. Sama mówiła. A jak on jest w pracy, to robi sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
23 godziny temu, marzena19768 napisał:

Antoś też coraz rzadziej się pokazuje, jedynie Julka często z mama nagrywa np. przepisy kulinarne. 

Antos chyba też ma poczucie obciachu...

Na wielu filmach Julia z Antosiem smiali się do siebie porozumiewawczo z tekstów Mońki 🙈

Edytowano przez Magda06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paryz London napisał:

Przecież ona te prace robi z mężem, kiedy on jest w domu. Sama mówiła. A jak on jest w pracy, to robi sama.

Gdzie niby ? Wszystko sama robi. Cały dom w środku pomalowała. Sadzi  w ogrodzie wszystko  też sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona nie raz mówiła, że poszłaby do pracy ,ale nikt jej nie pomaga przy niczym,  a dzieci są za małe by je zostawić same w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eliza2016 napisał:

Gdzie niby ? Wszystko sama robi. Cały dom w środku pomalowała. Sadzi  w ogrodzie wszystko  też sama.

We wlogu gdzie robili razem ogrodzenie i jakieś krzaki sadzili czy coś takiego. Musisz sobie znaleźć. Śmiała się, że przepraszam, że nie jest umalowana, ale bez sensu się dla niej malować, bo zaraz idzie do męża pomagać mu robić ogrodzenie i się upoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Paryz London napisał:

We wlogu gdzie robili razem ogrodzenie i jakieś krzaki sadzili czy coś takiego. Musisz sobie znaleźć. Śmiała się, że przepraszam, że nie jest umalowana, ale bez sensu się dla niej malować, bo zaraz idzie do męża pomagać mu robić ogrodzenie i się upoci.

To jeszcze ogrodzenie ma robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, eliza2016 napisał:

Oglądam Monikę od dobrych 2 lat. Uwielbiam  jej początkowe filmiki ,ale.teraz chyba content się kończy, bo dzieci dorastają. Lubię ja , za to nie przepadam za jej mężem, bo jak można pozwalać by kobieta malowała cały dom ,kopała na polu i roniła wszystkie  prace ogrodowe  sama. A może ona sama tego chce ? Nie mam pojęcia. Razi mnie to. Ciekawe co robi w domu jej mąż oprócz pracy., bo cbhna nic.

Przecież Mońka jest bezrobotna i ma całe dnie i może na spokojnie pomalować przecież robiła to etapami a nie w jeden dzień wszystko i na ogród też ma czas. Moja koleżanka pracuje w aptece na etacie 8 h a oprócz tego doi z mężem krowy przed pracą i wieczorem i po pracy też ma ogród, warzywa pielenie itp. jest mnóstwo takich osób i jeśli chcą dają radę też robiąc codziennie po trochu bo wiadomo, że przy etacie czasu jest mniej. Mońka ma całe dnie do rozplanowania gdyby chciała to by miała i tak mniej roboty bo Julka i Mateusz są na tyle duzi, że raz w tygodniu mogą wziąć ten odkurzacz i mop i sprzątnąć to samo z załadowaniem i rozładowaniem zmywarki czy nawet tym prasowaniem, już przecież dla takich nastolatków wyprasować kilka tylko swoich rzeczy to nie jest trudność. Akurat męża bym się nie czepiała bo z tego co mówiła, to ciężko robi fizycznie i to od rana do nocy, może gdyby były 2 wypłaty to nie musiałby aż tak harować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego, że wiele rzeczy robi sama, bym się nie czepiała. Mąż pracuje, ona jest w domu i sama kiedyś powiedziała, że zamiast czekać na to, aż on to kiedyś zrobi, sama się za to bierze. Odświeżenie ściany  nie jest aż taką ciężką pracą, przynajmniej nigdy nie było tak, że sama wynosiła ciężkie meble z pokoju. Maluje takie raczej puste ściany. Mnie bardziej rażą te ich wybredne podniebienia, kiedy mówi, że coś robi dla siebie, a dla reszty coś innego, bo nie zjedzą. Rozumiem, za czymś nie przepadać, ale jak mi dają to jem. Taką zasadę ma mój syn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, eliza2016 napisał:

To jeszcze ogrodzenie ma robić? 

A co jest w tym dziwnego? Ja też kiedyś z mężem siatkę naciągałam. Korona mi z głowy nie spadła, choć miałam wtedy małe dzieci, które by mężowi nie pomogły. U Moniki Mateusz z Antkiem mogliby już ją zastąpić. A może ona chce  mieć nad wszystkim kontrolę, by było po jej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, marzena19768 napisał:

A co jest w tym dziwnego? Ja też kiedyś z mężem siatkę naciągałam. Korona mi z głowy nie spadła, choć miałam wtedy małe dzieci, które by mężowi nie pomogły. U Moniki Mateusz z Antkiem mogliby już ją zastąpić. A może ona chce  mieć nad wszystkim kontrolę, by było po jej myśli.

Jest różnica  robić razem  , a robić samemu. Pamiętam jak w pierwszych vlogach  mąż  wykopał jej chrzan. Jaka ona była dumna. Pisała w kamerze jakiego to ma dobrego meza, bo jej chrzan wykopał.  Mój mąż tez pracuje fizycznie ,ale.do głowy by mu nie przyszło żebym ja sama przekonywała ogródek,  I cieszę się, że on taki jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marzena19768 napisał:

Ale to dużo zależy od wychowania mężczyzny i  jego charakteru. 

Dokładnie tak. A Monika niestety  pozwala sobie wejść na głowę,bo dzieciaczkom daje obiad pod nos ( 2 dania plus deser w weekend) i jeszcze za nimi sprząta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojacie  już tak jej nie współczujcie, bo nieraz mówiła, że tak zdecydowali z mężem, że mieszkają tu i tu na wsi, że mąż pracuje, robi to i to, ona zajmuje się domem i tak dalej. Z resztą ona jakas szkole teraz kończy, czyli robi co chce i żyje jak chce. Nie kazda chce mieszkać w mieście I mieć kwiatki na balkonie zamiast ogrodu i mieszkać w apartamentowcu. Ona tak wybrała i ha tam widzę, że w sumie jest zadowolona z takiego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt się tu nad nią nie użala. Jej życie i jej wybory. Każdy ma inne priorytety, tylko chodzi o fakt jej bezgranicznego poświęcenia się dla innych

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, marzena19768 napisał:

Nikt się tu nad nią nie użala. Jej życie i jej wybory. Każdy ma inne priorytety, tylko chodzi o fakt jej bezgranicznego poświęcenia się dla innych

Wlasnie pisze, że widać jej to pasuje i tak lubi. Są takie kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozwala, że ona jest po studiach..

Za każdym razem gdy otwiera usta, nie dowierzam...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Magda06 napisał:

Mnie najbardziej rozwala, że ona jest po studiach..

Za każdym razem gdy otwiera usta, nie dowierzam...

Oj, tak...Zasób słownictwa ubogi, powtarzanie w koło tego samego. Teraz oglądam rzadziej, ale kiedyś to mi przeszkadzało i przewijałam do przodu te tasiemce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.06.2024 o 20:25, Magda06 napisał:

Mnie najbardziej rozwala, że ona jest po studiach..

Za każdym razem gdy otwiera usta, nie dowierzam...

Niby tak, ale w codziennym życiu nie  ma to dla niej żadnego znaczenia. Robi przy domu, gotuje, jezdzi na swoje studia, czy kursy, spędza czas z rodziną, robią zakupy, nagrywa vlogi. W niczym słownictwo jej nie przeszkadza.wudaje się być zadowolona ze swojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.06.2024 o 09:33, Paryz London napisał:

Niby tak, ale w codziennym życiu nie  ma to dla niej żadnego znaczenia. Robi przy domu, gotuje, jezdzi na swoje studia, czy kursy, spędza czas z rodziną, robią zakupy, nagrywa vlogi. W niczym słownictwo jej nie przeszkadza.wudaje się być zadowolona ze swojej sytuacji.

Ona jest zasiedziana w domu i przyzwyczajona, że jest jak jest, może by chciała coś zmienić stąd ten kurs ale czy ona po tylu latach się gdziekolwiek by odnalazła. Nawet teraz jak ma jechać 2 dni na te kursy to biadoli, że lepiej by w polu chciała porobić w tym czasie albo w domu gdzie ma na to cały tydzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×