Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 minuty temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

O co chodzi Justynie jak mówi Ewelina kosmetyczna? Dlaczego nie mówi, że coś jest z Eveline.

Bo chce byc taka ‚kul’ i fajna - wlodek beautyboy tak mowi na ta marke wiec justynka tez 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No powiem wam szczerze że ja zawsze korzystałam z jej poleceń. Jako jedyna do mnie przemawiała i w jakimś stopniu miałam zaufanie. Naprawdę to co ona polecała, zwłaszcza pielęgnację, u mnie się sprawdziło. Ten film udowodnił mi że ona już robi na odwal. Wcześniej super tłumaczyła, widać że zgłębiała temat, przygotowywała się do filmu. A tu…takie rozczarowanie. Pomijam już tą reklamę bo o kremie rozświetlającym to ileż można gadać a ona gadała i gadała. Na koniec make-up. Polecam, fajny produkt. Polecam, fajny produkt. Błyszczyki ładne, polecam. Koniec. Ja wiem że nie ma co przedłużać i dużo mówić ale oglądałam z zażenowaniem ten film i z nieodpartym wrażeniem że nakręciła to pomiędzy jedną  kawką a drugą, na odwal. Odbębniła reklamę, odbębniła. Teraz spokój na miesiąc. 
Żenada. 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, redżina napisał:

No powiem wam szczerze że ja zawsze korzystałam z jej poleceń. Jako jedyna do mnie przemawiała i w jakimś stopniu miałam zaufanie. Naprawdę to co ona polecała, zwłaszcza pielęgnację, u mnie się sprawdziło. Ten film udowodnił mi że ona już robi na odwal. Wcześniej super tłumaczyła, widać że zgłębiała temat, przygotowywała się do filmu. A tu…takie rozczarowanie. Pomijam już tą reklamę bo o kremie rozświetlającym to ileż można gadać a ona gadała i gadała. Na koniec make-up. Polecam, fajny produkt. Polecam, fajny produkt. Błyszczyki ładne, polecam. Koniec. Ja wiem że nie ma co przedłużać i dużo mówić ale oglądałam z zażenowaniem ten film i z nieodpartym wrażeniem że nakręciła to pomiędzy jedną  kawką a drugą, na odwal. Odbębniła reklamę, odbębniła. Teraz spokój na miesiąc. 
Żenada. 

Cała Justyna. Co się będzie przemęczała. Kasa się zgadza, Kasia zrobi resztę, można dalej zbijać bąki. Ewelina kosmetyczna... Czym jeszcze mnie ta dziewczyna zaskoczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, hanipipol napisał:

Bo chce byc taka ‚kul’ i fajna - wlodek beautyboy tak mowi na ta marke wiec justynka tez 😉

To jest to co od dawna wam piszę. Że ona udaje fajniejszą i bardziej wyluzowaną niż jest. Tak samo te jej,,urocze,, przejęzyczenia. Takie to wszystko sztuczne. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, redżina napisał:

No powiem wam szczerze że ja zawsze korzystałam z jej poleceń. Jako jedyna do mnie przemawiała i w jakimś stopniu miałam zaufanie. Naprawdę to co ona polecała, zwłaszcza pielęgnację, u mnie się sprawdziło. Ten film udowodnił mi że ona już robi na odwal. Wcześniej super tłumaczyła, widać że zgłębiała temat, przygotowywała się do filmu. A tu…takie rozczarowanie. Pomijam już tą reklamę bo o kremie rozświetlającym to ileż można gadać a ona gadała i gadała. Na koniec make-up. Polecam, fajny produkt. Polecam, fajny produkt. Błyszczyki ładne, polecam. Koniec. Ja wiem że nie ma co przedłużać i dużo mówić ale oglądałam z zażenowaniem ten film i z nieodpartym wrażeniem że nakręciła to pomiędzy jedną  kawką a drugą, na odwal. Odbębniła reklamę, odbębniła. Teraz spokój na miesiąc. 
Żenada. 

Ja od razu weszlam w opis i jak zobaczylam ze wspolpraca to wylaczylam😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redżina napisał:

No powiem wam szczerze że ja zawsze korzystałam z jej poleceń. Jako jedyna do mnie przemawiała i w jakimś stopniu miałam zaufanie. Naprawdę to co ona polecała, zwłaszcza pielęgnację, u mnie się sprawdziło. Ten film udowodnił mi że ona już robi na odwal. Wcześniej super tłumaczyła, widać że zgłębiała temat, przygotowywała się do filmu. A tu…takie rozczarowanie. Pomijam już tą reklamę bo o kremie rozświetlającym to ileż można gadać a ona gadała i gadała. Na koniec make-up. Polecam, fajny produkt. Polecam, fajny produkt. Błyszczyki ładne, polecam. Koniec. Ja wiem że nie ma co przedłużać i dużo mówić ale oglądałam z zażenowaniem ten film i z nieodpartym wrażeniem że nakręciła to pomiędzy jedną  kawką a drugą, na odwal. Odbębniła reklamę, odbębniła. Teraz spokój na miesiąc. 
Żenada. 

Tak, wiele kiedyś produktów było wiarygodnie przez nią omówionych i o dziwo nierzadko skutecznych w moim przypadku, gdy je zachęcona kupowałam. O wodzie termalnej mi Justyna jedynie teraz przypomniała, bo aktualnie używam różanej, a dobrze jest jednak pielęgnację dywersyfikować i produkty od czasu do czasu zmieniać. Poleciała w tym nowym odcinku po łebkach, na odczep się, byle było, że nie tylko Kasia się angażuje i montuje filmy. A teraz zasłużone wakajki, bo przecież przepracowane są i styrane tym wstawianiem jednego, wymuszonego (algorytm jutuba)  filmu na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety częstotliwość filmów spadła na rzecz rolek na instagramie... które są oczywiście bardzo ładne, estetyczne, fajnie zrobione... ale przypominają już bardziej rolki biznesowe firmy, niż treści "zwykłych dziewczyn" dla obserwatorek... 

Ogólnie ich insta zaczął być bardzo taki "wpasowujący się" w trendy, nie ma tam już miejsca na spontaniczność. No i to samo z YT, filmów co raz mniej, co raz mniej spontaniczne... A ja np. nie oczekuję majstersztyku pod Złote Globy, mnie wystarczą zwykłe filmy, nawet krótsze, a częściej...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, maseło napisał:

Niestety częstotliwość filmów spadła na rzecz rolek na instagramie... które są oczywiście bardzo ładne, estetyczne, fajnie zrobione... ale przypominają już bardziej rolki biznesowe firmy, niż treści "zwykłych dziewczyn" dla obserwatorek... 

Ogólnie ich insta zaczął być bardzo taki "wpasowujący się" w trendy, nie ma tam już miejsca na spontaniczność. No i to samo z YT, filmów co raz mniej, co raz mniej spontaniczne... A ja np. nie oczekuję majstersztyku pod Złote Globy, mnie wystarczą zwykłe filmy, nawet krótsze, a częściej...

Otóż to. Mnie się ostatnio wyświetliły w proponowanych ich vlogi sprzed 2 lat. Szczerze? Tęsknię za tamtym wajbem, tamtym klimatem ich filmów. Mimo pandemii miały chęć, razem gdzieś wyjeżdżały, nagrywały zarówno razem jak i osobno ciekawie i regularnie. Taka fajna odskocznia od rutyny, oglądanie po pracy, przy kawce. Ja wiem, na wypalenie zasadniczo większego wpływu nie mamy, ale tu czynniki i przyczyny stagnacji zachodzą inne. Między dziewczynami coś zgrzyta, łączy je już chyba tylko biznes, łatwiej im kręcić szybsze i dobrze płatne rolki. Wspólnych wyjazdów brak, tylko te biznesowe, relacje miedzy nimi są zauważalnie inne. Ale gdy systematycznego kontaktu z widzem na jutubie nie będzie, to rolki, jako formuła sprzedażowa i promocyjna też się wyczerpie. Naprawdę szkoda.

Edytowano przez secretgarden
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletowanie kosmetyczki : wciskanie reklamy. 
Swoją drogą, gdzie te cudowności z dysona że włosy jakimś cudem dalej kręcone lokówką. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
20 godzin temu, secretgarden napisał:

Otóż to. Mnie się ostatnio wyświetliły w proponowanych ich vlogi sprzed 2 lat. Szczerze? Tęsknię za tamtym wajbem, tamtym klimatem ich filmów. Mimo pandemii miały chęć, razem gdzieś wyjeżdżały, nagrywały zarówno razem jak i osobno ciekawie i regularnie. Taka fajna odskocznia od rutyny, oglądanie po pracy, przy kawce. Ja wiem, na wypalenie zasadniczo większego wpływu nie mamy, ale tu czynniki i przyczyny stagnacji zachodzą inne. Między dziewczynami coś zgrzyta, łączy je już chyba tylko biznes, łatwiej im kręcić szybsze i dobrze płatne rolki. Wspólnych wyjazdów brak, tylko te biznesowe, relacje miedzy nimi są zauważalnie inne. Ale gdy systematycznego kontaktu z widzem na jutubie nie będzie, to rolki, jako formuła sprzedażowa i promocyjna też się wyczerpie. Naprawdę szkoda.

Rolki to kręcone też na jedno kopyto. Byleby wcisnąć kod zniżkowy, poprawić włosy za ucho. 
Już kiedyś pisałam że słusznie jedna z widzek zauważyła. Walną od wielkiego dzwona film na YouTube, komentarze widzów olewają i tylko kasę pewnie zgarną i wywalone. Można pojechać na kolejny wyjazd i manifestować jaka jestem szczęśliwa, niezależna i wszyscy się zachwycają skąd czerpie energię. 

Edytowano przez redżina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, redżina napisał:

Kompletowanie kosmetyczki : wciskanie reklamy. 
Swoją drogą, gdzie te cudowności z dysona że włosy jakimś cudem dalej kręcone lokówką. 

Ktoś w komentarzach napisał, 'Kasiu, bronzera i różu nie używasz?". Bo skoro mówi o zawartości swej kosmetyczki to chyba powinny znaleźć się w niej produkty nie tylko reklamowe, ale też te, które faktycznie stanowią bazowe wyposażenie jej kosmetyczki. Na twarzy rozświetlacz, róż, a tych kosmetykach cisza. Trochę absurd, ale trzeba było przepchnąć promąszyn podarunkowych produktów, tak pro forma i na odczepnego.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaśka to by mogła o dekolt też zadbać bo po nim zaczyna być widać wiek.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jedna reklama, dzisiaj znowu niezbędne kosmetyki z basiclab. 
Ależ to wiarygodne…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, secretgarden napisał:

Ktoś w komentarzach napisał, 'Kasiu, bronzera i różu nie używasz?". Bo skoro mówi o zawartości swej kosmetyczki to chyba powinny znaleźć się w niej produkty nie tylko reklamowe, ale też te, które faktycznie stanowią bazowe wyposażenie jej kosmetyczki. Na twarzy rozświetlacz, róż, a tych kosmetykach cisza. Trochę absurd, ale trzeba było przepchnąć promąszyn podarunkowych produktów, tak pro forma i na odczepnego.

I co odpowiedziała zaczynając od „hej” bez interpunkcji bo chyba zapomniała co to w ogóle jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redżina napisał:

I co odpowiedziała zaczynając od „hej” bez interpunkcji bo chyba zapomniała co to w ogóle jest. 

Nic nie odpisała z tego co pamiętam, bo one jak Justyna, kiedyś się zająknęła w zasadzie nie reagują na komentarze pod filmami. Czasem na instagramie coś odpiszą, ale też bez szału. Prędzej doczekać się można reakcji innej uczestniczki, która mając wiedzę np. z  jakiej firmy pochodzi szatka podzieli się tą informacją. Bo wiadomo, normą u dziewczyn od jakiegoś czasu już jest, że jak kiecka nie sponsorowana to po co promować firmę za frico? Tam się wszystko przeformatowało u nich, niekoniecznie wyjdą z tego obronna ręką. Porównując ich ujęte kamerą wzajemnie relacje, życzliwość i energię, która 2 lata temu się mocno udzielała widzowi to w aktualnych produkcjach jest niekiedy wyczuwalna nawet passive agression. Kasia nie odwiedziła siostry już od roku, co najmniej, a były po drodze Święta, chrzciny etc. Bywało, że Katarzyna non stop do UK latała. W domu u Justyny też z rok temu była (vlog z czerwca 2023 r." Tydzień z lgs, maj" oraz urodziny Dżasty), wspólnych nagrań bez współprac nie ma, mąż Justyny jak człowiek-widmo, wyparował nawet z kontekstu i wiele innych zmian. Co się to zadziało, who knows...

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaśka na stories pokazuje zużyte  kosmetyki, tych ze współprac jakoś wiele nie widać 😅😅😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lola99999 napisał:

Kaśka na stories pokazuje zużyte  kosmetyki, tych ze współprac jakoś wiele nie widać 😅😅😅

Tak i koniecznie musiała wjechać reklama endermologii. Za reklamę Kasia ma na rok do przodu serię zabiegów gratis😁

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, secretgarden napisał:

Tak i koniecznie musiała wjechać reklama endermologii. Za reklamę Kasia ma na rok do przodu serię zabiegów gratis😁

Do zeży**nia to jej wciskanie basiclab, endermologii, poprawiania włosów za ucho i odpisywania na wszystko „hej” bez interpunkcji. 
Takie to super mamy influ w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, redżina napisał:

Do zeży**nia to jej wciskanie basiclab, endermologii, poprawiania włosów za ucho i odpisywania na wszystko „hej” bez interpunkcji. 
Takie to super mamy influ w Polsce. 

Z tymi zabiegami to one odpłynęły za ocean. Akurat matka dzieciom, styrana codzienną gonitwą i obowiązkami wyskoczy z odkładanych zaskórniaków i wciśnie zabiegi, bo przecież jej doba jest elastyczna jak guma w majtkach😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na stories Justyny z dzis nie macie wrazenia ze jest mocno wychudzona? Te zylaste rece i dlonie dziwnie wygladaja…

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, hanipipol napisał:

Patrzac na stories Justyny z dzis nie macie wrazenia ze jest mocno wychudzona? Te zylaste rece i dlonie dziwnie wygladaja…

Na ręce zwróciłam uwagę. Bardzo żylaste. Mało kalorii spożywa, potem siłownia więc nic dziwnego że idzie w tą złą stronę. 
Swoją drogą nawet ona się śmieje z tych sztucznych poz Kaśki 🥴 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, hanipipol napisał:

Patrzac na stories Justyny z dzis nie macie wrazenia ze jest mocno wychudzona? Te zylaste rece i dlonie dziwnie wygladaja…

Powiedziałabym, że jest chorobliwie wychudzona. Jakby coś odreagowywała. Z jeden strony szacunku za silną wolę, bo chyba to nie Ozempik tylko dieta i ruch, ale z drugiej wygląda nieco przerażająco.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anitella napisał:

Powiedziałabym, że jest chorobliwie wychudzona. Jakby coś odreagowywała. Z jeden strony szacunku za silną wolę, bo chyba to nie Ozempik tylko dieta i ruch, ale z drugiej wygląda nieco przerażająco.

Niepokojąco chude ma te dłonie, w złym kierunku ta jej ekstremalna dieta idzie, bo łatwo się wysuszeniem na przysłowiowy wiór postarzeć. Jeśli skupia się na treningach siłowych, musi mieć równolegle zastosowaną odpowiednią podaż białka, węglowodanów i tłuszczy, inaczej sobie zaszkodzi. Wiem, bo sama uprawiam treningi, ale mieszane i trochę doświadczenia w temacie dopasowania diety, czy budowania mięśni poprzez treningi mam. Była zgrabna rok temu, miała płaski brzuch, fajne, kobiece proporcje, po co jej kolejna utrata masy ciała,  biust jej "poleci". Ona z obsesyjnym uporem dąży do jakiejś wyimaginowanej perfekcji i doskonałości, której tak naprawdę nie ma. Odbieram to tak,  jakby z osobistych, tylko sobie znanych powodów odreagowywała napięcie i stres, na siłę próbując sobie lub komuś coś udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, secretgarden napisał:

Niepokojąco chude ma te dłonie, w złym kierunku ta jej ekstremalna dieta idzie, bo łatwo się wysuszeniem na przysłowiowy wiór postarzeć. Jeśli skupia się na treningach siłowych, musi mieć równolegle zastosowaną odpowiednią podaż białka, węglowodanów i tłuszczy, inaczej sobie zaszkodzi. Wiem, bo sama uprawiam treningi, ale mieszane i trochę doświadczenia w temacie dopasowania diety, czy budowania mięśni poprzez treningi mam. Była zgrabna rok temu, miała płaski brzuch, fajne, kobiece proporcje, po co jej kolejna utrata masy ciała,  biust jej "poleci". Ona z obsesyjnym uporem dąży do jakiejś wyimaginowanej perfekcji i doskonałości, której tak naprawdę nie ma. Odbieram to tak,  jakby z osobistych, tylko sobie znanych powodów odreagowywała napięcie i stres, na siłę próbując sobie lub komuś coś udowodnić.

Dokładnie. Byle się nie wpakowała w jakieś choróbsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, secretgarden napisał:

Niepokojąco chude ma te dłonie, w złym kierunku ta jej ekstremalna dieta idzie, bo łatwo się wysuszeniem na przysłowiowy wiór postarzeć. Jeśli skupia się na treningach siłowych, musi mieć równolegle zastosowaną odpowiednią podaż białka, węglowodanów i tłuszczy, inaczej sobie zaszkodzi. Wiem, bo sama uprawiam treningi, ale mieszane i trochę doświadczenia w temacie dopasowania diety, czy budowania mięśni poprzez treningi mam. Była zgrabna rok temu, miała płaski brzuch, fajne, kobiece proporcje, po co jej kolejna utrata masy ciała,  biust jej "poleci". Ona z obsesyjnym uporem dąży do jakiejś wyimaginowanej perfekcji i doskonałości, której tak naprawdę nie ma. Odbieram to tak,  jakby z osobistych, tylko sobie znanych powodów odreagowywała napięcie i stres, na siłę próbując sobie lub komuś coś udowodnić.

Moze chce udowodnic ze potrafi jak Kaska

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona już podczas jakiegoś vloga jak opowiadała o tym odchudzaniu to cisnęła takie bzdury że słuchać się nie dało. Je mało, liczy kalorie a w ciągu dnia spała 2000 tys kalorii. To jak w końcu ? Je tyle czy je więcej i spala 2000 ? Bo coś tu nie gra. Ja się nie znam, nie jestem żadnym dietetykiem ani trenerem ale tyle żeby spalić to potrzebny naprawdę dobry siłowy trening. No nie wiem, poprawcie mnie jak któraś wie. A ona mówiła że tyle spala w ciągu dnia bo tak jak jej zegarek pokazuje. Coś tu nie gra moim zdaniem. 
I jedno jest pewne. Jak u jednej i drugiej coś nie gra prywatnie to rzucają się na jakieś wyzwania byleby wszystkim pokazać jakie to one silne i niczego się nie boją. Fajnie ale ileż można tak jechać ??

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaska to chyba ma mega parcie na jakiegos bolca - sportowego swira patrzac na dzisiejsze story plus jej wczesniejsze opowiadania o crushu z silki xdddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Rozumiem fiksację sportową, bo mnie samą, będącą de facto starszą od dziewczyn cieszy, gdy mimo drobnej budowy dzięki regularnym ćwiczeniom daję radę, jakby to ujęła Kasia, śmigać😄 z 6 litrowymi konewkami po ogrodzie, czy ciąć grube konary piłą. Taki dodatkowy trening gratis mam i nie żałuję sobie potem zasłużonego kawałka ciasta do kawy😉 Co do spalania (też jak Justyna mam zegarek mierzący parametry) to podam na moim przykładzie. Przyjmuję około 1800/1900 kcal dziennie, dobry trening siłowy to w zależności od rodzaju ćwiczeń i mojego czasu to około 350/450 spalonych kcal. To wystarczy, by utrzymywać stała wagę mimo zmian hormonalnych, typowo kobiecych dla danego wieku. Justyna jest młodsza i przy podobnym, do mojego  trybie będzie regularnie chudła, oczywiście do jakiegoś momentu, bo nie wiem, ile kcal dziennie przyjmuje etc.  Po 40-tce, co roku, regularnie ubywa nam tkanki mięśniowej i wpływa to, jeśli mało się ruszamy na ogólną kondycję i wygląd ciała. Dziewczyny o tym wiedzą, wyprzedzając fakty dążą już teraz do utrzymania formy, wszak pracują swą aparycją etc. Kasia to wiadomo, z nudów bije te swoje rekordy. Oprócz zbilansowanej (ale nie radykalnie eliminującej i restrykcyjnej) diety ważne jest utrzymywanie balansu energetycznego. Ruch, treningi mocno oddziałują na nasze samopoczucie poprzez uwalnianie neuroprzekaźników, serotoniny, dopaminy, czy noradrenaliny. Ale jak we wszystkim, nie można przedobrzyć, bo żadne skrajności nie są wskazane. Istotny jest nasz metabolizm w stanie spoczynku. Gdy Justyna ma, zakładam tak około 1300 kcal w stanie spoczynku, to nie powinna przy treningach siłowych drastycznie redukować przyjmowanych dziennie kilokalorii tylko dostosować odpowiednią podaż białka (które buduje tkankę mięśniową), a po jej dłoniach widzę, że z tym jest słabo. Takie dłonie to aktywna 50 latka może mieć, ale nie 36 latka.

Edytowano przez secretgarden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaśka - idealny przykład ofiary modowej ! Ta różowa ...enka to już brak słów. 
Wiem kwestia gustu ale jezuuuu….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redżina napisał:

Kaśka - idealny przykład ofiary modowej ! Ta różowa ...enka to już brak słów. 
Wiem kwestia gustu ale jezuuuu….

Fatalnie w tym wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×